Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
30. led 2013

jo holky dr.Fledmára je veliká škoda. je to pohodář ☹

betox
31. led 2013

@majcam, @inza - tak o psech nemluvte..Ti naši, když jsme přijeli, tak se Julči báli a když spustila řev, tak začali štěkat... Ale teď pohoda až na ty hračky, ukrutně na ně pískají a chtějí je. Si neumím představit, až malá povyroste a bude si chtít hrát 😒 . Nějak se nám nedaří vysvětlit jim, že mají hračky svoje 😠

majcam
31. led 2013

@betox jj to si ještě užijete s hračkama 😉 ,náš blbec si už i ustlal na puzzlích co má malá na zemi 😠 😠 , jako chápu je to člen rodiny,ale tohle prostě netrávim 😨

petaloudi
1. únor 2013

@mandre
@majcam Mě tady drbete jo😉 No byl to šok, co vám budu povídat. Hlavně pro manžela. Ten čekal jak to bude zase dlouho trvat a že si zatím hezky užije klídku, který teď už s Mariánkou docela je 😀 😀 No když si vzpomenu, jak kdysi dávno Bukv. nad mýma výsledkama hormonálního profilu utrousila, že přirozeně to asi nepůjde, musím se smát.

baby1984
1. únor 2013

řeknou mi výsledky krve po tel když sem ztratila ten kod s kterým se musím prokázat??Brali mi jen progesteron tak to by mohli ne?

majcam
1. únor 2013

@petaloudi 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 , fakt neskutečný 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

monnn
2. únor 2013

@baby1984 pokud si dobře vzpomínám kod potřebuješ až při tel. kdy ti budou říkat jak se embr. vyvíjí 😉

olja29
4. únor 2013

Ahoj holky.omlouvam se ze moc neumim čestinu. Mam taky problem a nevim co delat. Chodim do genetu 2 mesicy k doktorce Vykisale (nic moc). Udelali mne odbery na harmony na 3den pak jsem za4ala brat klostilbegit a pak na 11 den byla jsem objednana na ultrazvuk. Po tom mne pichli v brysko pregnyn a nabizeli 2 varianty
1/ do dělohy zavist spermu.
2/nebo zkusim sami doma
Vybrala jsem 2 variantu. Gdyz jsem odchazela od doktorky nebyla jsem spokojena. Nerekla mne vubec nic gdy musim pryjit este. Zekla mozna pryjdu prysti mesic a ona mne odpovela *nu pryjd* Co to je za chovani. Ted vubec nevim co delat. Mam este problem ze mam nizkou gladinu progesteronu .Nekolik krat rikala o tom doktorce a ona vubec ne chcy mne poslouchat a radny odbery na progesteron neudelala mne. Ted bojim se ze budu tegotna a kvuli nizke gladiny progesterone to dopadne spatne/ protoze pred 8 mesicy byla jsem tehotna a to dopadlo spatne na utz nevideli embrya a pak mnela jsem zamkly potrat na 5-6 tydne. V ten cas jsem este ne chodila do gennetu a k ceskym doktoram. Ted vubec nevim gdyz zjistim ze tehotna co delat dal kam jit jak to funguje? Muzu tam zmenit doktora?

mandre
4. únor 2013

@olja29 vyber si doktora, jakého chceš a objednej se....

olja29
4. únor 2013

jsem čekala ve fronte pres 2 mesice at muzu dostat do gennetu a pak mne nikdo nenabizel ze muzu vybrat doktora. proste řekli ze pujdeš k doktorce Vykisale... Myslite ze mužu pryjit na recepcii a řeknout ze chcy zmenit doktora nebo proste zavolat a objednat k jinemu- nebo jak to funguje...

monnn
4. únor 2013

@olja29 určitě 😉 ,až se budeš po telefonu objednávat,řekni sestřičce,že by jsi chtěla jít k té nebo k té Dr.

maja1111111
4. únor 2013

Ahojky mužu se poradit?Ráda bych přešla do Gennetu,kamarádka ,tam šla na jeden pokus a hnedka otěhotněla..myslím,že tam svou práci neflákají??jako třeba jinde. ☹ ..Mužete mi někoho doporučit..???mám těch problému opravdu hodně,tak bych potřebovala někoho zkušeného.moc díky 🙂

pistalinda35
5. únor 2013

@maja1111111 já chodím k paní doktorce Brandejské a jsem moc spokojená.

olja29
5. únor 2013

tak ze ne chteli mne objednat k jine doktorce. začali ptat proč... a řekli čekat a gdyz udelam tehotensky test tak objednat zase k te dr. Vykesale ☹ řikam ze mam nizkou hladinu progesteronu a ze to špatne pry tehotenstvi a v odpovedi slyšim ze to nevadi. Neveři mne ze mam nizky progesteron a odbery nechteji udelat. šla jsem do gennetu protože krasne pišou že delaji dobře vyšetreni, zjisti co a pak a mne udelali odbery jen na 4 harmony a to je všychno.řekli ze všychno ok a ten progesteron udelat nemuzou!

darkwitch
5. únor 2013

ahoj holky, tak hlásím, že 27.2, začínáme další kolo, teda zatím jdu jen do gennetu dohodnout se co a jak a začít stimulovat na KET 🙂 a jsem střevo, měla jsem se objednat dřív, už musím zaplatit za další rok pobytu nanuků 😀 ten rok nějak rychle utekl 😀

monnn
5. únor 2013

@darkwitch no ahojky,se tam tedy potom možná potkáme!!!já jdu v pá na OPU a zatím to vypadá hezky,tedy podle Dr. 🙂 😉

darkwitch
5. únor 2013

@monnn tak super 😀 držím palce 😉

majcam
6. únor 2013

@monnn ty bláho už OPU?! 😉
@darkwitch myslím na tebe 😉
@inza neměla si náhodou včera UTZ?! 😠 😠

mandre
6. únor 2013

@maja1111111
@olja29
já byla v Gennetu přes 2 roky a neotěhotněla jsem, je to případ od případu, bohužel...takový ty standardní nemají problém, udělají jim IVF nebo IUI a funguje to....ale u těch, co jsou "případi" si myslím, že to tam nefunguje...na mě to budilo dojem, že je to metodou - pokus, omyl - takže jsem pak (spolu s dalšími, že???? 😀 ) změnila CAR na Reprofit v Brně, kde mi pomohli a dokonce jsem otěhotněla pak přirozeně. Všechny, co jsme tam přešli (řikám "případi"), už máme nebo čekají 😉 mrňousky.
@olja29 když na tom budeš trvat, změní ti doktora, ty seš zákazník
🙂

maja1111111
6. únor 2013

@mandre no zase takový případ asi nejsi ,když si otěhotněla přirozeně.. 🙂 .Jinak myslím,že pokus omyl je to všude,,nikdo neví co bude na koho zabírat...a šance je přeci jen malá v uměl.oplodnění..O brnu jsem už slyšela ,ale pro mě fakt nemožné jezdit do brna....nemám nato prostředky a hlavně jak to udělat s prací..už takhle mi to vše dost komplikuje život 😖 ale díky za informaci 🙂

mandre
6. únor 2013

@maja1111111 neni za co, každý si musí najít svou cestu za miminkem a posoudit, kde má šanci a kde ne....a taky otěhotnění beru jako zázrak po těch letech snažení,........ nicméně, kdo je případ a kdo nééé, to by ti tady mohly i mé kolegyně vyprávět......kolik kdo měl pokusů IVF a nic, i když se skoro na žádnou příčinu nepřišlo 😉 ...
pokus omyl to právě je úplně na h..., když se neřeší ten zbytek, to pak vyhazuješ akorát prachy z okna 😉 😉 😉 ...a otěhotnění to tady pro skoro všechny byla velká komplikace v životě 😵 😵 😵 ....ale přeju ti hodně štěstí, aby se ti brzo zadařilo 😵 😵 😵

maja1111111
6. únor 2013

@mandre děkujiiiiii 🙂

monnn
6. únor 2013

@majcam 😵 😵 😵

majcam
6. únor 2013

@monnn tak doufám,že se pochlubíš a né jako inza 😠 jí furt musim vyvolávat 😉

inza
6. únor 2013

@mandre: jj mas uplnou pravdu v tom ze po tom ze to nekolikrat v G nevyslo jsem taky zmenila CAR (na nekoho doporucei ze 😀) a kupodivu taky to tam pomohlo 😀.
@majcam: jj teda ty mas pomatovaka 😀. Vcera jsme byli na UZ. Ufon byl shledam bez zavad 😀. Byl zase tajemny jak hrad v Karpatech, takze zase vime prd co to bude. Jo jinak dr rikala ze Ufon ma uz 2275 g takze to pry bude asi obrik 😀. Jinak ja vcera nemela vubec cas neco napsat....byli jsme u nasich a pak jsem na net uz nesla a dneska v praci byl docela mazec takze jsem taky nic nestihala 😀. Jinak neboj ja tt tu sleduji, ale proste nestiham nekdy psat 😀
@monnn: tak super ze to jde zatim takto dobre. Tak at je vajicek co nejvice a jsou OK 😀. pekne nas tu informuj 😀
@darkwitch: tak super ze uz mas zase pekne naplanovany program. Jo jak jinak dopadla Plzen?

monnn
6. únor 2013

@inza
@majcam 😉 jinak se těším a uvidíme,no s tím chlubením 😀 ,ted půjdu opravdu až na KET,si pamatuji jak jsi mě po prvé opravovala ,né" KETu na ETu" jsi byla 😀 ,takže pokud budou em,zdravá čeká mě v březnu KETík 😅 proto jsem tu včera psala darkwitch,že se možná potkáme a dáme chlebíček 😝

@olja29 určitě trvej na svém -jak psala mandre,ty máš právo si vybrat lékaře!!!sice třeba budeš déle čekat,ale někdy se to vyplatí 😉

darkwitch
6. únor 2013

@inza přišlo mi, že celkem nijak... jako nějaká alergie tam je... problém je s průchodností hlenu (nic moc) a s uhnízděním tam vytvářím nějaké protilátky nebo co... napsala mi, že mám brát b-komplex, pangamin, selen, zinek, listovku a anopyrin... tak uvidím jestli to pomůže... ale byla by to hezká ironie že po všem snažení mě zachrání aspyrin 😀

majcam
7. únor 2013

@inza zase tajemnej?! To neni možný,já jsem tak zvědavá,i když si myslím,že to bude chlap 😉
@monnn oj chlebíčky 😵 😵 😵 😵 😵

inza
7. únor 2013

@darkwitch: jj aspyrin pěkně na ředění krve.....my nakonec byli uplne bez leku jenom po KET trochu utrouse a estrimaxu....jinak nic....jak dr rikal vratit se na začatek k prirode a mel pravdu.....Ja jsem nebrala pred tim vubec nic ani listovku vitaminy atd.....mozna ze se i telo vycistilo...tezko rici co nakonec pomohlo......
@monnn: je chlebicky 😀 😎
@majcam: no jo skovava se.....dr se taky smala ze je tajemny....si delala z toho s manzou srandu 😀 😀 😀...no nekdo rika ze to bude chlap ze vypadam furt stejne....ze pry holka bere "krasu" a to neni mu pripad....Mati zase tvrdi ze to bude holka.....tak si vyber.....pokud to bude holka tak jmeno uz mame, ale pro kluka jeste ne uplne vybrane....mame jenom nejake varianty

majcam
7. únor 2013

@inza no mě zase všichni tvrdili že budu mít kluka,podle toho jak vypadám a prd ho 😝 😝 ,pochlub se se jménem 😵 😵