Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
24. črc 2010

@majcam nám doktorka řikala 5dní po ET sex.abstinence.. 😀 tak nevim..

kive76
24. črc 2010

co je to ET?

darkwitch
24. črc 2010

kive embryotransfer 🙂
petrita a o OPU nekdo mluvil? pet dni to se da prezit 😀 nechci manzu trapit zbytecne dlouho, kdyz je chyba u me, aby se mu to nedopadlo spatne, vite jak je to narocne na psychiku...

kive76
24. črc 2010

aha, tak to jsem si myslela, mám jednu knížku kterou jsem si půjčila v knihovně a tam píšou, že by žena neměla mít několik dní po transferu pohlavní styk - ten by jistě působil značný mechanický či hormonální neklid.. z knížky Léčba nepolodnosti- Karel Řežábek

darkwitch
24. črc 2010

řežábek je odborník, dělá v caru u apolinare

majcam
24. črc 2010

@darkwitch my jedeme radši ručkovanou 😀 ,bojim se a manža ještě víc 😀

darkwitch
24. črc 2010

@majcam jasne ta u nas taky funguje a po ET urcite bude taky, jen jsem si rikala, ze treba po OPU by to slo 😀

petrita83
24. črc 2010

@majcam 😀 😀 😀

majcam
24. črc 2010

@darkwitch jen aby se vám nezadařilo přirozeně a do toho by ti tam dali 2 bobany,to by byl teda úchyt 😀

darkwitch
24. črc 2010

pockej a ono by se mohlo zadarit prirozene? ja myslela, ze vsechny vajicka vysali...

darkwitch
24. črc 2010

a vychazky mi dali jen na ctyri hodiny, ale aspon jsem si mohla vybrat, tak je mam od ctyr do osmi (to uz by nemuselo byt takove vedro (i kdyz dneska je chladno)

darkwitch
24. črc 2010

kdy vam rekli, ze mate jist hodne bilkovin, po ET?

plasice
24. črc 2010

Ahojte Všem,Darwitch můžu se zeptat,měli jste ICSI? 🙂

darkwitch
24. črc 2010

plasice nemeli, manza mel dobry spermio a kontrolni mel taky dobry...

majcam
24. črc 2010

@darkwitch no nikdy nevíš,víš jak to je,když to nepotřebuješ,tak....

majcam
24. črc 2010

@majcam mě o bílkovinách nic neříkali,to vím až od Petrity a Inzy,,, 😉

darkwitch
24. črc 2010

to je pravda 🙂 tak by byla trojcatka 😀 by me manza asi vystehoval...

majcam
24. črc 2010

@darkwitch tak to jsem hustá,jsem si napsala sobě 😀 ,ale je to divný s těma vycházkama já mám osm hodin, nevim podle čeho to dávaj 😉

majcam
24. črc 2010

@darkwitch já bych si jedno vzala 😕

darkwitch
24. črc 2010

majcam 😀
asi zalezi, ktera je tam sestricka...
aha ja myslela, ze to rekli i tobe 🙂

darkwitch
24. črc 2010

majcam ale ty ho nebudes potrebovat 😉

inza
24. črc 2010

me o bilkovinach rikala dr hned po opu.

darkwitch
24. črc 2010

aha tak je budu bastit uz ted 🙂

nannynka
25. črc 2010

holky, ja nemela vychazky vubec 😉

darkwitch
25. črc 2010

nanny tak to jsem na tom jeste dobre 😀

inza
25. črc 2010

dark: ja myslim ze ze zakona muzou takto napsat prave jenom 4 hodiny. Kdyz napise vice muzou z toho mit iproblem. Jsem se tam na to prave ptala ze bych chtela vicekvuli psovi, ale rikaly sestry ze nemuzou. Ale taky zalezi na tom kdo tam asi sedi a jak je "drzej" ze napise vice.

majcam:jak je? Jadneska dopo mela docela krece, ale uz to pomalu prechazi. Jinak pocasi stoji ted za h......

darkwitch
25. črc 2010

inza me prave taky rikali, ze ze zakona muzou napsat jen ctyri, tak me to nevadi, i kdyz sest by bylo lepsi, bych si nechala napsat jeste dve na rano a mohla bych jit nakupovat i pred obedem 😀

darkwitch
25. črc 2010

ale staci mi to i tak 😀

darkwitch
25. črc 2010

to zas bude dlouhy den... a hlavne zitrejsi rano...

inza
25. črc 2010

dark: neboj tou utece jak voda. Maji volat zitra? Si myslim ze i ty 4 hodky jsou alespon dobre a kdyz si muzes zvolit dobu tak toje pak v poho. Ja mela vzdy dve kolem obeda a pak odpoledne kvuli psovi a venceni