Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

myskaaaa
7. dub 2009

Díky za uklidnění, tak už se budu bát míň.... 😀
Neumim si to představit, protože po Clostilbegytu me vaječníky s 3 vajičkama docela bolely-teda cysta na jednom a druhej taky...natož když těch vajíček je mnohonás.víc.... jste všechny statečný, i já budu... 😅 😅 😅

hypo
7. dub 2009

tak ja jsem exotik, me fakt nic nebylo ani po clostiku ani po injekcich ten me boli vajecniky 🙂 mysko to vis ze to zvladnes kazda to zvladnem 🙂

myskaaaa
7. dub 2009

Holky napiste mi, prosim, jeste jak to zvladate v praci? Vím, že jsem se uz jednou ptala, ale jak jsem ted chodila na ruzná vyšetření a IUI, tak si me min.týden zavolal šéf a ptal se, jak to planuju s maroděním do budoucna- v překladu jestli jeste budu marodit, asi o práci prijdu a to bych fakt nechtěla...tak jsem z toho takova smutna....vcera jsem mela jit k zubari a radsi jsem nešla. cekam az se to tady trochu uklidni...tak mi napiště vaše zkušenosti....váham jestli neříct šéfovi pravdu pred umelym,ale mam pocit že i když to reknu, že to nepochopí - je to majitel firmy a je krize...
omlouvam se ze tady zpřádám úplně jiný diskuze....
Hypo držím i přesto palečky!!!!! MOC! 😉 😉 😉
Drackumracku blahopreju moc!!!!!!! Jsem to vsechno dočítala...jak jsem tu dlouho nebyla 🙂

miluse
7. dub 2009

Mysko, já to zrovinka řekla v práci včera, páč jsem nechtěla ředitelku moc obcházet a z propustek by to stejně poznala a vzala to dobře. Ví, že nejsem nejmladší a že mimčo plánujeme, jsem se tím netajila, že chceme. Takže u nás v pohodě. To tě asi moc nepotěším viď. 😅

myskaaaa
7. dub 2009

Díky Miluše, myslim, že mě to ve finale taky nemine-s pravdou ven...kdyby byl šéf aspoň ženská.... 😎
Doteď jsem razitka na propustky shanela vsude mozne jen aby tam nebyl CAR.... 😢 😀

hypo
7. dub 2009

u nas to nikdo nevi a odchody z prace mi sef toleroval v poho i kdyz se zacinali ozivat kolegove zetam vubec nejsem.... je dobry ze aspon s nim vychazim dobre no a pak zacal hrozit hyperstimulak tak jsem si musela vzit jeste pred OPU neschopenku, ja teda byla i nachlazena takze jsem se aspon pred OPU vylezela a nemocna jsem doted..... za 14 dnu podle testu se necham buch uschopnit a nebo uvidim jakna tom budu

lucavka
7. dub 2009

Ahojky všem. Taky vymýšlím jak to pořeším s prací. Navíc si teď musím hledat novou ☹ . A hned ze začátku věčně pryč - no nic moc...

prosteja
8. dub 2009

ahojky všem, tak jsem slíbila, že napíšu jak probíhala moje první návštěva v Gennetu... bude to trošku delší, tak se předem omlouvám.....

podle rady hypo jsme si vzali dole v recepci lísteček s číslem na IVF a prakticky hned si nás volali.... sestřička po nás chtěla občanky a kartičky pojištěnce a moje doporučení od gyndaře... sepsala s námi kartu, zaplatili jsme regulační poplatek, předala nám krásné žluté desky a vysvětlila, kde najdeme doktorku Vykysalou...... čekali jsme asi čtvrt hodiny před její ordinací, když si nás zavolala dovnitř.... musím říct, že velmi příjemná paní doktorka, mluvila k věci a věnovala se nám 😉 nejdříve se vyptala na zdravotní stav jak náš, tak u mě i na závažné choroby v rodině a pak se ptala ohledně našeho snažení.... takže jak dlouho a jak to probíhalo u našeho gyndaře...mluvila jsem v podstatě já, jak to probíhalo, když chtěla, na něco zeptala a pořád si ťukala poznámky do počítače..... no a pak nám řekla, že nás pošle na krev a moč, manžu na spermiogram a jakmile bude mít v ruce všechna tato vyšetření, tak se pohneme dál z místa navrhne léčbu atd.

prosteja
8. dub 2009

takže výsledek je ten, že se vlastně nic moc nedělo, mě píchli vyvolávačku, protože jsem si o ni řekla a manžu nahnali rovnou na krev a na spermio..... já musím na krev 2-4 DC a zrovna se tam objednám na další konzultaci, kde nám paní doktorka řekne, co se bude dít dál a co navrhuje..... jinak vzniklo menší nedorozumění se spermiogramem.... paní doktorka řekla, že s manžou počítají, že tam mají na něj vyhrazený čas a sestřička pak tvrdila, že ne, že buď se musí objednat na jindy nebo budeme muset čekat... ale nenechali jsme se odbýt, řekli jsme, že nám paní doktorka řekla, že spermio může proběhnout rovnou a tak sestřička povolila....... dnes tam manža nesl moč a vyzvedával si výsledky se spermia (prý to nemůžou říct po telefonu) a spermio je ok, aspoň podle rad holek koníkovek 😀 konečné výsledky nám řekne paní doktorka na další konzultaci.....

miluse
8. dub 2009

Pros, tak to jste zvládli hezky. 😉 Tak ať ty výsledky dobrou dobře a už se pak může něco dít 😉

prosteja
8. dub 2009

jo jinak mi paní doktorka Vykysalá řekla, ať zahodím pěkně teploměr na měření BT a vyprdnu se na to, že si to pohlídá sama 😀 což mě potěšila a uklidnila, že se opravdu bude zajímat a bude všechno tak jak má být 😉

prosteja
8. dub 2009

milu ahooj a děkuju.... budu držet pěsti, aby to vyšlo i vám 😉

miluse
8. dub 2009

Prost, díky, mi zítra jedeme na genetiku, tak jsem zvědavá co nám řeknou 😕

prosteja
8. dub 2009

vy jdete kvůli manžovi že? měl myslím špatné spermio, jestli si dobře pamatuju 😅 ... neboj, určo to bude dobré 😉

miluse
8. dub 2009

Jj, pamatuješ dobře 😉 No to doufám, už bych chtěla začít stimulovat, to čekání je děsný 😅

prosteja
8. dub 2009

milu to čekání je nejhorší...... ale neboj, brzo se začne něco dít 😉

lucavka
8. dub 2009

Ahojky. Držím palečky. Naše první návštěva (před dvěma týdny) probíhala podobně. Jen na spermio jdeme až za týden stejně jako na genetiku... Jen ně teď trochu zmátlo, že pan doktor nechtěl mojí krev v určitý den cyklu... Ale to může být tím, že potřebuji darovaná vajíčka, nebo mu vyhovoval hormonální profil co jsem měla sebou z endokrinologie 😉 .

Tak holky do boje ať se nám daří 🙂

hanka60
8. dub 2009

Ahoj holky nevíte jestli 13 den po transferu je HCG 48 v pořádku.Děkuju za odpověd 🙂

lenkacar
8. dub 2009

hani hodila jsem ti na vítěznák tabulku

boubelinka1
8. dub 2009

Ahojky, díky prosteje za info z 1.konzultace. Závidím Ti, že už to máš za sebou. Minulý týden jsem tam volala bylo mi řečeno, že si mám zavolat dnes, že dnes budou dávat termíny na červen. Po 9,00 hodině jsem tam volala a bylo mi řečeno, že jsem měla volat minulý týden, že všechny termíny na červen už jsou obsazeny. Po pravdě bylo mi do breku. Jedna ruka neví, co dělá druhá. Tak mám volat na začátku května. To mi zas řeknou, že už je červenec obsazenej, ne?

miluse
8. dub 2009

Boubel, tak to je mi líto ☹ , já bych je možná zkoušela bombardovat každej týden 😀 jednou to vyjít musí 😕

boubelinka1
8. dub 2009

Miluse, já jsem tam před chvíli psala email, mě to připadá, jak ze sna. Já chápu, že toho mají moc, ale ....

miluse
8. dub 2009

... jasně, čeho je moc toho je příliš, chápu to! 😅

boubelinka1
8. dub 2009

Já tam budu volat každý týden, třeba někdo vypadne

boubelinka1
8. dub 2009

omlouvám se, nemyslela jsem to zle, vypadne, myslela jsem, že se někdo objedná na jinej den

nelynka
8. dub 2009

hani dolezite je aby stupalo... 😉

miluse
8. dub 2009

Boubel, my to chápem 🙂 prostě, že se tam uvolní místečko

boubelinka1
8. dub 2009

Miluse, děkuji za pochopení, jsem z toho plná vzteku, od rána kopu okolo sebe

miluse
9. dub 2009

Krásné ranko,

Boubel, není zač, dokážu si představit jak to naštve 😉

miluse
10. dub 2009

Krásné ranko,
tak jsme včera byly na té genetice, na to jak jsem jela vyzbrojena informacemi, tak jsme je ani nepotřebovali vědět. Vzali nám každému krev a výsledky na začátku května. Jen jsem se tam chtěla ještě rovnou objednat na konzultaci k primářce, ale už tam nikdo ze sestřiček nebyl. Tak si tam musím zavolat dneska. Snad se dovolám 😅