Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
12. dub 2011

@inza

inza
12. dub 2011

@vally11: problem neznamy...neco co soucastna medicina neumi zjistit......

vally11
12. dub 2011

@inza ☹ o to víc to člověku šrotuje. ... je těžké nato cokoliv říct, ale věř, že jednoho dne z ničeho nic přijde ten dlouho očekávaný ZÁZRAK. 😉

raducha
12. dub 2011

@vally11 dnes nám to oznámila po všech testech paní doktorka langerová. máme si to nechat projít hlavou a ozvat se. 😒

monnn
12. dub 2011

@vally11 kéž by jsi měla pravdu,ale taky aby na ten Zázrak jsme nestály hodně v zadu nebo ve špatné řadě,se omlouvám,ale nějak mě opouští optimismus,no nic už se jdu chystat do práce

inza
12. dub 2011

@vally11: bohuzel ja na zazraky neverim..... 😉 na to stojim nohama moc na zemi.... 😉

vally11
12. dub 2011

@monnn
jj, já to chápu, už jsme to tu řešily s cibku, jestli ty vrata co čekáme až se začnou otvírat nejsou hodně daleko nebo zda vůbec dosáhneme na kliku 😒

Holky přijde mi, že je to tak nespravedlivý. Vypadá to, že jsme musele být v minulém životě šílené mrchy nebo proč nás ten život tak zkouší?

vally11
12. dub 2011

@inza jj, já vím a fakt nemám slov k tomu něco psát. Je mi to líto, že to nevyšlo ☹

vally11
12. dub 2011

@raducha
takže teď nebudeš nic jiného řešit než zda do toho jít či ne. .... tak 48 procent není úplně zase tak beznadějné, ne? Spíš asi řešíte, (kdyby to nevyšlo) ty finance, viď? .... no kdyby to ale vyšlo, tak by člově dal zato cokoliv, že?
Tak přeji správné rozhodnutí 😉

monnn
12. dub 2011

@vally11 hm to už jsem tu taky v lednu řešila,že jsem musela být v min. životě ... 😒 holky loučím se jdu se oblíkat a startovat kolo 😉 ,snad nebude večer pršet 😅

mapeta
12. dub 2011

Ahoj holky. Jsem tady nová... Ale chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s metodou PICSI... včera jsem byla na poslední konzultraci před začátkem stimulace (cca v pondělí) a doktor mi řekl i o téhle možnosti. Já jen že je to asi o 7.000,- dražší... Už takhle je to docela ranec za ICSI. Tak nevim jestli o tom mám vůbec uvažovat. Je to náš první pokus.

inza
12. dub 2011

@monnn: tak startuj, tady uz prsi si nezapomen pribalit plastenku a holinky.... 😀
@vally11: k tomu se neda rici fakt nic...jedine zivot pujde dal........jo u me ty vrata jsou zelezny a bez kliky..... 😉

vally11
12. dub 2011

@inza 😒 ☹ 😠

vally11
12. dub 2011

@mapeta
Ahoj, vítej mezi námi, ale na Tvůj dotaz Ti nedpovím, nemám zkušenost. 😉
Jinak přeji hodně štěstí a sil do prvního pokusu a na rovinu říkám, že tady už někoho, kdo by začal s těhulkováním potřebujeme a nás ostatní nakazi 😉 🙂 😀

lenkakubickova
12. dub 2011

@monnn : jasně, tak se pak ve čtvrtek ještě domluvíme,jo? Neboj, taky začínám být pěkně nervozní 😝
@raducha: to mě mrzí, ty peníze jsou pech...ale pořád je tam nějaká šance holka!! 😉
@inza: ...nevím, co napsat...je mi to moc líto ☹
@mapeta: neznám co je PICSI,ale věřím, že každá doporučená možnost je dobrá! ...ač to stojí peníze ☹

inza
12. dub 2011

@mapeta:PICSI je metoda ze se daji do petriho misky spermoni a v te misce je latka na kterou se chyti ti co jsou nejlepsi maji ji nejak v sobe a ty se pak pouzijou k oplodneni......
@lenkakubickova: nebud nervozni nemas z ceho...hezky se tes na ten chlebicek...🙂

majcam
12. dub 2011

čus holkyyyyyyyyy....... 😝 😔 ,nebojte nezdrhla jsem od Vás,pěkně jsem Vás sledovala,jen jsme teď dlouho nebyli v Gennetu a tak jsem neměla nic moc na přispívání....,a prd ani těhotná nejsem... 😠,máme vše v pořádku...
@inza kočko,je mi to moc moc líto ☹ ,to už neni možný,to mi hlava nebere 😕

@monnn taky jsem četla co se ti přihodilo,je to opravdu k pos..... 😠
@lenkakubickova moc držím pěsti,sleduju tuto diskuzi od začátku a tak vím,čím sis prošla...
@darkwitch tfuj tfuj na laparku
@anlek podruhé čeká 😲 super velká gratulka!!!!!
..neviděla jsem tu vůbec petritu,mandre a betox.. 😨

anlek
12. dub 2011

@majcam Kdy jdes do Gennetu? 1.4. uz bylo. 😉

@inza To je mi lito. Zkus jine centrum, treba jim tu neco uteklo. Jen at na vas kouknou, treba je neco napadne. Mi vubec nejde pripustit myslenka, ze bys to mela vzdat.

@lenkakubickova Budu drzet palce na patek. At jich je dost a poradne velkych.

majcam
12. dub 2011

@anlek 😀 ,jsem si to jen dnes dopisovala,když už jsem tady... 🙂

anlek
12. dub 2011

@majcam A na cem jste se dohodli?

inza
12. dub 2011

@majcam: no to je dost ze jsi se zjevila... 😀..A ja uz myslela ze tehotnis tak sem nechodis....jsme musely na tebe zavest diskuzy aby jsi se zjevila...to mas u nas schovane 😀 😀
@anlek: no ta myslenka se asi pripustit bude muset 😉 dosli na nejake dalsi veci prachy....a nekde vse absolovat nanovo tak na to nemam znova vsechna vysetreni atd.....

majcam
12. dub 2011

@anlek nějak jak tady jsou ty nezdary,tak zatím nemám chuť jít do dalšího IVF,řekli jsme si,že si dáme chvilku pauzu a po prázdninách kdyžtak do Ivf půjdem...,třeba mě něco práskne přes hlavu a půjdu příští měsíc,no uvidíme..., mamino 😉

cibka
12. dub 2011

ahoj holky
teda v pátek tam bude pekne narváno 😉

lenkakubickova
12. dub 2011

@majcam: děkuju, snad už se to u nás prolomí! 😵 Tobě holka taky mooooc držím palce, ať to příště vyjde!! 😉
@anlek: díky, jsem na to sama zvědavá, co se dozvím, snad bude vše o.k. 🙂
@cibka: to teda bude narváno 😀 Škoda, že jsi tam o dost dřív 😅
@inza: budu se těšit na chlebíček, ale zatím nevím, kde je obchod s tím zázrakem 😀 😀 ...jen začínám být víc a víc nervozní, jak to celé dopadne 😕 ...jsem tentokrát hrozně natěšená, moc tomu IVF věřím... a tak se bojím zklamání... no, co se má stát, stane se 😉 🙂

inza
12. dub 2011

@lenkakubickova: nervozni nebud nemas z ceho...pak si das dobrej chlebicek a bude pohoda 😀

lenkakubickova
12. dub 2011

@inza: jasan 😉 ... a kde mají ty slavné chlebíčky? 😀 😀

inza
12. dub 2011

@lenkakubickova: na hlavni jak jezdi tram smer strosmajerovo namesti...tam na jednoom rohu....

lenkakubickova
12. dub 2011

@inza: ahaaaa, kdyz jdes ze zdola tak po prave strane,ze? Ja uz asi vim 🙂 Jen drzim dietu, tak se takovym podnikum vyhybam 😀 😀 ...hold to jednou porusim 😅

inza
12. dub 2011

@lenkakubickova: jj tak tam...zitra se na dietku vykasli a dej si jeden...ci dva...dobry i na nervy......ja dneska musela zustat doma...sice me kamarad tahal na pivko..to by ale asi dneska nedopadlo dobre.... 😀

darkwitch
12. dub 2011

ahoj holky

@majcam ze jsi se taky zjevila...

@monnn k moji nervozite, jsem dneska volala do prace, ze prijdu pozdeji, ze jsem sla na predoperacni a jemu hraje na mobilu stejna pisnicka, jako v gennetu, se mi pekne zacli klepat kolena 😀 jak jsem zvykla ze do gennetu volam hlavne pro vysledky hcg...

@inza ach jo, to je mi moc lito, ale to ti stejne nepomuze... stejne te obdivuju jak to zvladas...