Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
18. kvě 2011

@lenkakubickova ahojky leni držím palečky na zítra at je tam to co si přeješ jedno nebo dvě to je jedno 😀

lenkakubickova
18. kvě 2011

@cibka děkuju 🙂 Hlavně, ať je vše vpořádku 🙂 A kdy budeš čekat MS? Máš ještě tak 14 dní čas,co? 😅

vally11
18. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, taky ti na zítra držím palečky a ať uslyšíš to co si přeješ a je hlavně vše v naprostém pořádku 🙂

vally11
18. kvě 2011

@darkwitch tak zítra nástup? Přeju ať to zvládneš, moc tě tam netrápí hlady a halvně ať vše dopadne na jedničku. 🙂 a můžeš začít vesele těhulkovat

vally11
18. kvě 2011

@raducha tobě také na zítra držím vše co mám. 🙂

Zítra je nějaký akční den, jak tak na to koukám.

lenkakubickova
18. kvě 2011

@vally11 Díky, přesně, hlavně ať je vše vpořádku 🙂 A jak jsi ty dneska dopadla? 😕
@darkwitch: taky na zítra držím palce, ať už to máš konečně za sebou a hurá do těhulkování 😉 🙂

vally11
18. kvě 2011

@lenkakubickova u nás ok, tak netuším, kde nasala chyba, že pořád nic 😠
Zítra čekám, že to dostanu 😠 ☹ a pak půjdeme nejspíš do IUI.

lenkakubickova
18. kvě 2011

@vally11 nesmutni beruško, třeba zrovna IUI pomůže 😉 A hlavně si musíš říct, že prostě teď co nejdřív otěhotníš a hotovo 😉 🙂 ...vím, že se to snadno říká, ale musíš věřit a za chvíli bude těhule Raducha a pak se musíte přidávat vy ostatní 🙂

raducha
18. kvě 2011

leni hodně štěstíčka zítra at se objeví dvě drobotinky. 😝

darkwitch
18. kvě 2011

@lenkakubickova dekuju taky drzim na zitra palce... zkusim nakouknout jak si dopadla, pokud ma vodafone na homolce datovou sit...
@vally11 dekuju, no jsem na sebe zvedava... jeste si musim zabalit veci a nejak se mi do toho nechce... jeste se zeptam jak se vlastne plati vsechny ty poplatky?

lenkakubickova
18. kvě 2011

@darkwitch snad tam bude, hlavne, at jsi co nejdriv doma!!

vally11
18. kvě 2011

@darkwitch určitě to dobře dopadne. 😉 Nejhorší to bude zítra, to čekání a hladovění, aspoň u mě to tak bylo. Ale jakmile budeš mít dobrou parťačku, tak to uteče raz dva. Jinak poplatek zaplatíš až půjdeš domů. Já to měla za 120 Kč a to jsem měla nadstandart, ale netrvala jsem na něm, jen neměli jinde místo.
Drž se. 😉

darkwitch
18. kvě 2011

@vally11 dekuji 🙂 no taky se na zitrek netesim... ja nervacek... to bude super 😀

@lenkakubickova v nejhorsim se dozvim tu dobrou zpravu az prijdu domu 🙂

darkwitch
18. kvě 2011

@vally11 jeste jeden dotaz ty informovane souhlasy mam mit podepsane?

vally11
18. kvě 2011

@darkwitch ano prosím 🙂 ty si od tebe vezme sestra hned, jak si tě přijme. ...tak to ještě neznáš mě, netrpím na vysoký tlak, spíš mám nižší a při příjmu jsem měla vysoky, prostě nervy pracovaly.
Zvládneš to, pak nám dej vědět.

darkwitch
18. kvě 2011

@vally11 me doktorka rika, ze mam tlak jak mimino takze na prijmu budu mit taky vysoky, jak se budu bat... uz jsem si dokonce precetla, ze maji byt podepsane... holt zmatkar...

maarina
18. kvě 2011

@lenkakubickova Moc dekuju za odpoved. jinak zitra budu cihat az nam podas dobre zpravy.. jsem fakt zvedava...dobrou..

pentagras
18. kvě 2011

@lenkakubickova ahoj Leni, držím palce, at je vše solidní 🙂 🙂 😉 😎

anlek
19. kvě 2011

@lenkakubickova Tesim se na zpravy dneska od tebe, v kolik jdes na UTZ?

monnn
19. kvě 2011

@lenkakubickova tak Ti Leni přeji - jak psala cibka jedno nebo dvě hlavně at je/jsou/ na tom správném místě 😉
@darkwitch a Ty se nenervuj uvidíš,vše bude Ok a brzy se k holkám přidáš 😉
@raducha tak at se bobánci pořádně zakousnou a pustí se až za 9mě 😉
@anlek koukám jak Ti ty mě skáčou,ty jo už 20tt 😨

lenkakubickova
19. kvě 2011

@maarina @pentagras @anlek @monnn Dobré ráno holky 🙂 Děkuju vám všem, jste zlatíčka!!!!
Začínám být pěkně nervozní, ikdyž mám pocit, že je vše O.K., ale... asi to stejně bude před každou kontrolou 😅 Na utz jdu v 11:00, ale musim si pak ještě něco zařídit, takže se tu objevím až tak kolem 14:00 hodiny 😀

sarik1
19. kvě 2011

@lenkakubickova Držím palce, dneska 19 jdeš na UZ, vzpomněla jsem si na tebe a také jak sem se cítíla já při prvním UZ a jak sem byla nervozní.. tak držím palce, a at se mrnousek nebo mrnouskové koukají snažit 🙂

vally11
19. kvě 2011

Dobré ráno všem a hlavně den plný pozitivných zpráv 🙂
@lenkakubickova @raducha Holčiny, já se k pc dostanu asi až večer, takže ať vám do dopadne na jedničku a dejte vědět.

lenkakubickova
19. kvě 2011

@sarik1 Díky 🙂 Jsem nervozní jak nikdy... 😀 😀

darkwitch
19. kvě 2011

@lenkakubickova ty nas budes pekne napinat...
teda jsem zvedava jestli jsem si nezapomnela neco zabalit - rano jsem pridavala yal a ted puncosky... to bude fakt sranda...

sarik1
19. kvě 2011

@lenkakubickova No to si myslím, že jo.. já teda byla v 6tt na UZ kvůli špinění u svého gyndaře a v Gennetu až o týden později.. ale jakmile mě dělal UZ a já viděla dva váčky tak sem si řekla, ty bláho a je to tady, oni tam jsou dva, no mazec.. 🙂 😀 a taky jsem testovala do prvního UZ skoro denně, abych měla jistotu, že // sílí a je tam pořád 🙂 to víš, po těch nezdarech se byla vyplašená a také jsem se u každého UZ ptala, okamžitě, jestli bijou srdíčka 🙂 a do roka a do dne máme Adélku s prvníma zoubkama Adam ještě ne, ale slintá jak bernardýn

lenkakubickova
19. kvě 2011

@darkwitch 🙂 ....neboj, hlavne kosilku, prezuvky a dobrou naladu 😉 A drzim palce!!!

sarik1
19. kvě 2011

@darkwitch Držím palce!! Já sem byla v Gennetu na nějakém vyšetření, že mě ve slabé narkoze prohlídli dělohu.. ted nevím jak se to vyšetření jmenovalo...

sarik1
19. kvě 2011

Jo hysteroskopie to byla

darkwitch
19. kvě 2011

@sarik1 to by mi meli rovnou udelat s tou laparkou, kdyz uz budu spinkat 😀