Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
21. kvě 2011

@raducha aha, tak si aspoň v klidu odpočineš a nabereš nové síly na další pokus. Jde o to, že při tom IVF je to šílenej nápor hormonů, tak proto tu pauzu asi musíš mít, ale uvidíš co ti řekne Langerová, třeba to rozjedete už v červnu 😉 ...drž se holka! Tak skvělý, pokud budeš mít chuť, počkám na tebe 🙂

raducha
21. kvě 2011

mám neschopenku do posledního května a doktorka mě dýl doma nenechá. jsem ted v klidu a vím že první den v práci budu zase ve svém stresu a rozhozená. pracuji v mekáči a stačí týden tam nebýt a je tam plno změn a já tam nejsem už dva měsíce. mě ta práce psychicky ničí. a je blbost jí měnit když mám v úmyslu otěhotnět. 🙄

raducha
21. kvě 2011

@monnn došla jsem až k prodloužené kultivaci a nezbylo žádné silné embryo.

darkwitch
21. kvě 2011

@raducha naopak ted je nejlepsi cas praci zmenit - znas to pro otehotneni je nejlepsi zmenit praci, prestehovat se a odjet na dovolenou 😀 (ne ze by mi to pomohlo...)
a neboj priste to vyjde, ale ty tri mesice cekani te neminou... aby si telo odpocalo od hormonu a produkovalo kvalitni vajicka a tak...

monnn
21. kvě 2011

@raducha už jsem se dopátrala,Raduš já při prvním IVF dopadla stejně ☹ u druhýho jsem brala prednison předepsaný z Imuna a otěhotněla jsem,sice blbě,ale těhule jsem byla,takže holka hlavu vzhůru at máš sílu na další boj!!!!! 😉

raducha
21. kvě 2011

@darkwitch děkuji. co jsem tak změnila bylo bydliště. v praze bydlim půl roku.jinak jsem z plzně. a z epilepsií mě nikde nechtějí.už jsem to zkoušela.ještě ta dovča.

raducha
21. kvě 2011

holky jste moji zlatíčka. hned je mi líp s vámi. děkuji. 😉

monnn
21. kvě 2011

@raducha já tedy hlasuji pro dovolenou!!! 🙂
já už se byla koukat i CK 😉

lenkakubickova
21. kvě 2011

@raducha od toho jsme tu, pro dobré i zlé 😉 🙂

darkwitch
21. kvě 2011

@raducha od toho jsme tu abychom se vzajemne podrzeli, vsak to vetsina z nas ma za sebou podobne a ostatni holky nas taky podrzely 😉

darkwitch
21. kvě 2011

jo na dovcu uz se taky tesim, jedu zacatkem cervence (sice jentady v cechach, ale o to vic si to minim uzit), tak by se mi to ivf hodilo hezky potom, pochybuju, ze by mi ho udelali uz v cervnu, takze cervenec bude akorat 😀 odpocata po dovolene, uklidnena a tak...

raducha
21. kvě 2011

@darkwitch hlasuji dovču v čechách. čechy jsou nádherný český ráj 😀

monnn
21. kvě 2011

@lenkakubickova Leni a jak se cítíš pro dnešek Ty?co těhu nevolnosti jsou?
@darkwitch hele a kde přesně chcete vyrazit?trochu to znám na jihu 😀
holky jdu se odreagovat do kuchyně 😀 peci masový štrůdl - kdyby jste se chtěli někdo stavit jste vítané,večer bude grilovačka a otužilé se můžete očváchnout v bazénku 😀 😀 😀

darkwitch
21. kvě 2011

@raducha to jo vsude dobre doma nejlip 😉 ja jedu do chotebore a myslim, ze krasy krajiny si prilis neuziju, protoze jedu na festival fantasie, ale i tak to urcite bude super odreagovani...

darkwitch
21. kvě 2011

@monnn ja do bazenku jeste nesmim... a ani to grilovane masiko by mi myslim jeste nedoporucili 😀 ale nechte si chutnat 😀

monnn
21. kvě 2011

@darkwitch bych Ti dala zákusek a zmrzku 😀

darkwitch
21. kvě 2011

@monnn ty si hodna 🙂 ale myslim, ze na vylet si jeste necham zajit chut...

monnn
21. kvě 2011

@darkwitch no nutit,Tě nemůůůžu navíc z Phy to máš drobátko od ruky 😀 😀 jo a štrůdl je už v troubě a ted jdu na sýrové vafle - je zbožnuje Marta,co bych pro něj neudělala,že jo?!!!

darkwitch
21. kvě 2011

@monnn ju syrove vafle, ty mi ale delas chute...

lenkakubickova
21. kvě 2011

@monnn Mončo, díky, cítím se dobře, jen mě dnes občas dost pobolívá ta levá strana, tak se snažím hodně polehávat 😝 A nevolnosti už nejsou tak časté, ale dnes mě po ránu trochu pozlobily 😅
Jinak Mončo vše nejlepší k svátku 🙂 🙂

lenkakubickova
21. kvě 2011

@monnn sýrové vafle???? Kurňa to musý být dobrota!!!!! Škoda, že jsi tak daleko 😀

aknel1976
21. kvě 2011

Ahoj holky, to jsem já Lenka 🙂 Jen jsem si udělala nový profil, tak se nedivte, když tu budu takhle 😀

darkwitch
21. kvě 2011

@aknel1976 ja te uplne chapu...

monnn
21. kvě 2011

@darkwitch @aknel1976 jj sýrové ted vedou 😉 ,no jo je to dáálka,my povídejte co já strávila času ve vlaku nebo v autobusu 😖 nelituji toho,to ne - jen mě mrzí,že to u mě skončilo dřív než .....,no co - ještě možná malinkou naději mám,ale je tak malá,že se nechci radovat dřív než uslyším verdikt pí. doktorky osobně 😉

aknel1976
21. kvě 2011

@monnn neboj, naděje umírá poslední 😉 Budu ti moc držet palce na konzultaci s paní Dr. 🙂 Mončo, pošli mi dyžtak do IP recept na ty sýrové vafle, až budeš mít čas samozřejmě 😉 Děkuju!!!

aknel1976
22. kvě 2011

Chjooo, dneska mám od rána slabě růžové špinění ☹ Nic mě teda nebolí, tak doufám, že to přejde a nic to neznamená ☹

anlek
22. kvě 2011

@aknel1976 Jejda, drzim palecky, aby bylo vse ok. Beres utrogestan, ze?

Ja se tu ted moc neobjevuju, mame toho nad hlavu. Od zitra u nas zacina rekonstrukce koupelny, od patku vime, ze muj tata ma rakovinu (coz jsme teda uz tusili pred tim), ja jsem nachcipana, mame pri te rekonstrukci bydlet u nasich. Coz si myslim, ze vzhledem k okolnostem je blby reseni ... Tak nemam moc naladu na nic.

aknel1976
22. kvě 2011

@anlek jojo beru 2-0-2 ...nejak me to rozhodilo, nastal muj kriticky 7tt ...ale tentokrat ho musim zdolat!!! Kdyby neco, hold bych si zitra rano zajela do Gennetu a nekdo by me podle me snad mel vzit,ne? 😕
To me Leni mrzi, ze mate takovehle starosti ☹ Drzim moc palce, at vse v ramci moznosti zvladnete!!!! Drz se!

anlek
22. kvě 2011

@aknel1976 Kdyby se ti to nezdalo, tak zkus asi nejdriv volat Vykysalou, at rekne co a jak. Abys tam nejela zbytecne. Treba je to, hromada holek spini ...

vally11
22. kvě 2011

@aknel1976 No to bez pochyb musíš zdolat! Dej opravdu hodně klidový režim a moc se opatruj. Ty to zvládneš 😉