Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
26. kvě 2011

@aknel1976 to jo to trva dlouho...

aknel1976
26. kvě 2011

@darkwitch ale stalo to za to, mnam, mnam 🙂

darkwitch
26. kvě 2011

@aknel1976 to verim 🙂

cibka
26. kvě 2011

ahojky všem

kaketka76
26. kvě 2011

Hm ... tak mám výsledky z immunologie ... celkem v poho jen jeste dalsi testy - jestli pry nemam prilis srazlivou krev ... takze se IVF jeste konat nebude a musi se to posunout na pozdeji ... a jelikoz uz mame vycerpane vsechny hrazene zakroky, tak od ted jedeme za sve ... jeste ze nam vysla aspon nase Andulka mala ... ale braska/sestricka jsou asi v nedohlednu ... po nekolika samovolnych potratech, mimodeloznim tehotenstvi, ctyrech IVF transferech ... uff ... nejak to na mne doleha ... bude mi letos 35 a zacinam byt unavena ... pani doktorka rikala at to jeste nevzdavam, ale ja jsem stastna ze mame aspon jednu zdravou holcicku. Preju vam vsem co se tu snazite o mimi at vam to vyjde ... ja kazdopadne minimalne pockam do podzimu a zkusim si odpocinout a psychicky se zotavit 😅

zvalentova
26. kvě 2011

ahoj vespolek 🙂

cibka
26. kvě 2011

@zvalentova ahojky jak se vede

maarina
26. kvě 2011

@kaketka76 ahojky koukam,ze toho mas za sebou hodne ale aspon , ze mas zdravou holcicku vid. Ty uz mas za sebou 4 ivf hrazene pojistovnou? Ja myslela, ze hradi jen 3. Muzu se zeptat kolik vas to teda bude stat kdyz si to uz budete platit sami? Jinak ti preju hodne sily a hlavne te psychicke a pak to urcite pujde, uvidis.

kaketka76
26. kvě 2011

@maarina hrazeny mame tri IVF plus jeden transfer ze zmrazenych embryi ... ten jsme platili sami a jeste jedno nevydarene rozmrazovani ... tam se platily jen leky. Jinak IVF stoji 27 tisic plus leky a ty se pohybuji od 25ti do 50ti tisic, podle toho jake si zvolime. Ted vlastne premyslime jestli jeste do toho jit. Penizky by byly, ale je toho psychyckeho vypeti uz docela moc a ty hormonalni vykyvy taky dost sily uberou. Dame si cas na rozmyslenou a nejaky oddych a pak se uvidi ... a holcicku mame uzasnou 🙂 https://www.facebook.com/photo.php?pid=18052080...

maarina
26. kvě 2011

@kaketka76 jee tak ta je roztomila. Docela ti ji zavidim a at vam dela jen samou radost. Me ceka 1ivf snad v cervenci , tak zatim tak sonduji, kdyby to nevyslo, kolik tak nasetrit penizku kdyby ty hrazene pokusy nevysli. Treba zbytecne plasim ale jak vas ctu tak stat se muze vsechno. Chapu te, ze uz si z toho vseho unavena ale delas dobre. Dej si par mesicu oddych a pokud vas netlaci penize, tak do toho jdi znova a vyjde to uvidis. My se snazime pres 3 roky a ja jsem rozhodnuta do toho jit at to stoji co to stoji, protoze je to nase jedina sance, kdyz to holt nejde prirozene. Tak ti preju hodne sily a at vam to brzo vyjde.....

kive76
27. kvě 2011

@maarina ahojky, my už se taky snažíme tak skoro 3 roky...a koncem června půjdem na konzultaci do gennetu, a a pak snad na to Iuičko, či pak kdyby se nezadařilo IVF... držím ti palečky, ....NÁM VŠEM hodně síly, a ať se přidáme brzo mezi maminky 🙂

kive76
27. kvě 2011

@kaketka76 ahojky, to je úžasný že máte už holčičku, to mě ted taky bude 35 let a zatím bezdětná... ☹ doufám, že se brzo zadaří....

kive76
27. kvě 2011

@aknel1976 jo jinak jazzik byl suprovej 🙂 takže někdy v červnu zas nějakej koncertík s ségrou zopakujem 🙂

zvalentova
27. kvě 2011

@cibka ale jo jde to, včera jsem byla cvičit a je mi čím dál tím lépe.... ještě maličko zhubnout a vytvarovat rozkydlé tělo a bude to ještě lepší 😀

maarina
27. kvě 2011

@kive76 tak my jdem na konzulku uz za tyden po 3mesicnim cekani. Sem napnuta jak ksandy jaky bude u nas postup a vse bych chtela hned , protoze to cekani uz me ubiji. Muj dr rikal, ze pujdem asi rovnou do ivf , uz kvuli veku, tak snad se nevyskytnou nejake prekazky. Nejak s nimi nepocitam a snazim se myslet pozitivne ale apon se zacne konecne neco dit. Jak si dlouho objednana do genettu ty?

kaketka76
27. kvě 2011

@kive76 Tak to ti držím palce ... vím, s Aničkou máme dost štěstí, je to náš malý/velký zázrak ... doktorka říkala že 35 let ještě není žádná tragédie, určitě ti mimi ještě vyjde 😉

cibka
27. kvě 2011

ahojky všem kdepak máme naší maminu?
všem přeji krásný víkend

motor
27. kvě 2011

Ahoj 🙂 Ja chodim taky na Gennet k panu Dankovi a nemuzu se stezovat 😀

motor
27. kvě 2011

je to skvelej doktor 🙂

anlek
27. kvě 2011

Ahoj,

dneska jsem mela den plny pidatka. Nejdriv poradna u PA, dohodly jsme se, ze uz nebudu chodit k dr, ale jen k ni. A kdyby se ukazal nejaky problem, ze me teprv odesle k dr. Coz jsem moc rada, protoze poradny se daji zvladat i s malym ... A pak jsem byla na velkem UTZ a vypada to, ze budeme mit holcicku. Pry mam hranicne plodovky, takze za tri tydny kontrola. Ale ja proste v tehotenstvi mao pribyvam, deti jsou drobnejsi, bricho totalne podmerecne ... Takze to vidim jen jako, ze se jen tak tak vejdu do tabulek.

aknel1976
28. kvě 2011

Ahoj holky, krásný víkend všem 🙂
Mně včera bylo tak nějak blivno, tak jsem tu nebyla 😀 😀 😀 a navíc teď musím dodělat několik čepiček na zakázku, co fakt hoří 😝 ...takže mám nějak málo času 😀
@kive76 to je fajn, že jste si to užili 🙂
@anlek Leni, no to by bylo úúúžasný, kdyby jste měli holčičku!!! 😵 😵 😵 Ty jejich tabulky.... ☹ Hlavně ať jste oba vpořádku, opatruj se a koukej dlabat za dva 😉 😀

raducha
28. kvě 2011

@aknel1976 jsem ráda že jsi spokojená a štastná.

aknel1976
28. kvě 2011

@raducha Ráďo, děkuju a nebooooj, však ty budeš brzy taky tak šťastná!!!!! Věřím tomu a musíš i ty 😉 🙂

kive76
30. kvě 2011

@maarina no já chtěla až na ten konec června, po dovolené u moře...

maarina
30. kvě 2011

@kive76 tak to se na dovce hodis pekne do pohody a pak to pujde jak po masle vid. Promin ale nejsem v obraze. Ty uz mas nejake ivf za sebou nebo te ceka take prvni.

aknel1976
30. kvě 2011

@kive76 tak tak, po dovče, kde se hodíš do pohody to půjde jako po másle 😉 🙂

cibka
30. kvě 2011

krásný den všem
tak domácí snažení opět nevyšlo začínám špinit 😠 co jsem taky mohla čekat že

maarina
30. kvě 2011

Holky mam dotaz.Mame spermiogram asi rok stary a na prvni konzultaci chteji samozrejme udelat novy. Za jak dlouho budou vysledky?? Jinak Leno jak ti je? Porad blivno nebo uz je to lepsi?

kive76
30. kvě 2011

@maarina když přítel taky před rokem byl na spermiogramu, ráno tam byl, a výsledek si nechal poslat mailem, a nějak odpoledne mu to přišlo...

darkwitch
30. kvě 2011

@maarina manza byl tenkrat rano a uz v poledne jsem si volala pro vysledky 🙂