Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
3. říj 2011

čekáme miminko. 😀 dnes byla krev pozitivní.

zvalentova
3. říj 2011

@raducha to je krásná zpráva 🙂

raducha
3. říj 2011

@zvalentova kočko mě to taky pořád nedochází. to jsme dvě.
😅

zvalentova
3. říj 2011

@raducha buď v klidu, jsem nějaký 9tt a pořád mi to hlava nebere, 4 roky čekání a teď budou rovnou dvě 😀

ivarei
3. říj 2011

@anlek Jupíííí, gratuluju 🙂 🙂 🙂.
@hypo
@monivo
@nannynka
Koukám, že se znovu schází "moje generace" 😀 na druhé kolo 😉
Držím palce všem, starým i novým 🙂 . Mějte se prima a ať se úspěch brzy dostaví. Nevzdávejte to, výsledek za to stojí 🙂.

majcam
3. říj 2011

@raducha gratuluju!!!!
Holky pls mám si píchat menopur,v Gennetu mi řekli,že to mám píchat do svalu(stehno nebo zadek) ale kamarádka co si píchala menopur si ho dávala do břicha jako pero...co mám dělat...?
Jinak po včerejším píchnutí decapeptylu jsem se složila,takže se móc těšim na dnešek.. ☹

inza
3. říj 2011

😎 @raducha: tak gratuluji. 🙂 super zprava

inza
3. říj 2011

@majcam: neboj to zvladnes jsi silna zena 🙂 😎 😀 😎

majcam
3. říj 2011

Tak konec zmatkům,nemám malou jehlu do břicha,takže musim do svalu 😒 ,

majcam
3. říj 2011

@inza teď mám za sebou ten včerejší deca........,a bylo to lepší,jen motanice a šumění,za chvíli jdu míchat lektvar menopuru 😠 ,co ty? Přiběhneš a zase odběhneš 🙂

cibka
3. říj 2011

@zvalentova tak to jo to je za chvilku 😉

zvalentova
3. říj 2011

@cibka jj 😎

zdenkaturkova
4. říj 2011

@raducha gratuluji

rychetkami
4. říj 2011

@majcam
no mě píchání čeká za 3 neděle, mám z toho vítr, neboť na zadku mám trochu špek( ale snad nic patologickýho, jen běžná slovanská p..., tedy zadek v rámci zdravé váhy), tak nevím, jak tam trefím sval, a do stehna to prý docela bolí - ale tam se asi spíš trefím....tak jsem zvědavá...

petrita83
4. říj 2011

@majcam aooj, já měla naposled taky menopur , ale píchala jsem ho normálně do břicha..jako všechno ostatní..pregnyl atd..ještě jsem se na to ptala a prý je to jedno..a když si to člověk píchá sám a neni zdravotní sestra tak je prý ta kožní řasa bezpečnější 😀 a efekt stejný..jinak držim palce!

sedmitecka
4. říj 2011

ahoj holky, tak dneska jsme byla na kontrole po laparce, jsou to tri tydny od operace a pry vse v pohode, az dojde menses, uz se pry nemusim omezovat, co se tyce sexu a koupeli a tak…takze ani sestinedeli asi uz nedodrzim, mesic bude stacit 🙂
lazne se operaterovi libily, mela jsem strach, ze bude prskat, ze je to brzy, tak si jen mam poridit do bazenu nejake tampony Ellen, kvuli infekci…

jinak jsem teda zazila sok, ceka me ted ta hormonalni lecba endometriozy a za 3-mesicni injekci Diphereline na umely prechod po me chce 10 tisic, to snad nemuze myslet vazne…je to lecba, tak by to snad aspon castecne mela proplatit pojistovna ne??? jsem v soku ....

maharall
4. říj 2011

@hypo Ahojky, jak se vede? Už bereš prášky? Mě už se to taky krátí za chvilku jdu poprvé ( podruhé).
Jinak všem moc gratuli k úspěchůům.

raducha
4. říj 2011

dnes jsem chtěla přejít od svého ginekologa pod gennet ale bohužel mají plno a nové pacijenty neberou. ☹ kdo mi prosím doporučí dobrého ginekologa na praze 6 ?

raducha
4. říj 2011

@majcam kočko já si ho píchala do břicha po zeptání sestřičky. tak si tam zavolej a zeptej se taky.

hypo
4. říj 2011

@maharall ahojky, ani se neptej..... porad cekam na MS ☹ zitra jsem de do gennetu objednala na Agolutin (vyvolavacku) zitra jsem 35DC a uz se mi nechce cekat 🙂

aknel1976
4. říj 2011

@anlek gratuluju 😵 😵

maharall
5. říj 2011

@hypo Je to je smůla, zrovna když to člověk čeká co nejdříve tak to ne a ne přijít. Tak přeji ať vyvolavačka zabere co nejdříve 🙂 ať můžeš začít.... pa

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cibka
5. říj 2011

@cleapatris ahoj, s tímto zkušenost nemám, ale rozhodně je lepší začít stimulovat pokud je telo pripravené a zdravé, navíc nevím jak by jsi pak snášela narkozu při opu, určitě by bylo lepší to prokonzultovat s dr a tím že si vyzvedenš léky určitě nic nezkazíš v druhém případě je použiješ za měsíc. držím palce at jsi brzy fit.

cibka
5. říj 2011

@zvalentova tak jak jsi dopadla na kontrole jsem jak na trní

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anlek
5. říj 2011

@cleapatris Zavolala bych si na vysledky vyteru. Popravde rekla, jak jsi na tom. Navic, kdyz jsem ve ct pro injekce, tak mas jeste dost casu do OPU byt uplne fit. Na ten musis byt zdrava kvuli narkoze. Nevim, jak to je s vyzvedavanim leku dopredu na dalsi cyklus, me rikali v roce 2009, ze to nejde kvuli pojistovne.

Jinak ja zacala stimulovat, byla jsem ok a asi 3. den stimulace velka bolest v krku a nastydnuti, tak jsem to hned resila s praktickou, abych byla ok na OPU, zvlaste, kdyz uz jsem zacala. A nakonec jsem byla. Jen je potreba se domluvit.

zvalentova
5. říj 2011

@cibka taky jsem byla 😀
Ale všechno v pořádku, nabrali mi krev a když to půjde dobře, za 14 dní budu mít průkazku

hypo
5. říj 2011

@maharall
ahojky tak jsem zpet z gennetu a mam v sobe Agolutin a mam krasnou sliznici 12mm - takovou jsem nemela ani kdyz jsem sla na IVF 🙂 tak snad do vikendu tu MS bude jinak to me nervy nevydrzi....

cibka
5. říj 2011

@zvalentova tak vidíš gratulace