Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

omcamauta
13. črc 2012

@absti nevím, půjdu na nový hormonální profil (předchozí je 2 roky starý) teď někdy. A na netu píšou, že záleží, v jakých jednotkách to kdo uvádí - tzn. mají pravdu, že záleží na laboratoři. Koukni sem:
http://www.neplodnost.org/forum/topic945-optima... a sem http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&k... - jenom v těchhle dvou článcích jde o 3 různé měrné jednotky.

inza
13. črc 2012

Majcam: tak co už jste holky doma? Jo jinak my v pátek máme namířeno pro nanuky 🙂

petrita83
13. črc 2012

@inza asi jsem prosvihla docela dost 😀 každopádně budem držet všechny palce!

inza
14. črc 2012

@petrita83: nic jsi neprosvihla....🙂 jedem pro nanuky....co nám zbylí po pisledni minimalce....🙂...jak se jinak daří?

absti
14. črc 2012

@omcamauta Ahojky moc děkuji za reakci. Já jsem volala do Gennetu ještě jednou a opět mi řekli že AHM 1,12 je v normě. Tak uz to radši vic řešit nebudu. Na ultrazvuk před ivf jdu příští pondělí, tak uvidíme. Snad to do te doby nedostanu.
Ty jsi tam uz někdy na ivf byla ?

natalie77
14. črc 2012

Zdravím, prosím o radu. Do Gennetu jdu až příští pondělí, tak mi to vrtá hlavou.
S manželem máme oba OZP, loni jsme měli 4x IUI. Nyní to vypadá, že půjdeme do IVF, ale bez stimulace (špatně raguji na Clostyl a hormony, hypertimulační syndrom...) No a zajímá mě, kolik budeme doplácet, co platí pojišťovna a co my....vůbec nemám představu, koukala jsem na ceník, ale třeb za některé úkony z ceníku jsem nic neplatila...
MOc děkuji za informaci a držím pěsti.

omcamauta
14. črc 2012

@absti jo, bohužel už dvakrát a neúspěšně. Uvidíme, co vymyslíme s Brandejskou teď.
@natalie77 IVF bez stimulace - takže IVM? Nebo minimálku? Ani jedno nevím, kolik stojí a je pravda, že ten jejich ceník je naprd, protože ten je pro "samoplátce" a vám asi pojišťovna něco proplatí. Pokud se neozve někdo, kdo tohle konkrétně absolvoval, budeš muset vydržet do pondělka a zeptat se rovnou v Gennetu.

natalie77
14. črc 2012

@omcamauta moc děkuji, mělo by to být IVM, je pravda, že se to dozvím, tak musím být trpělivá, po těch letech už mám trénink 😉 .

malina2
15. črc 2012

@rychetkami Tak co, jaký jsou miminka? Doufám, že už seš fit a moc tě tam netrápili 😉 Netrpělivě čekám na zprávu!!

petrita83
15. črc 2012

@inza tak to je super, budeme moc držet všechny palce a myslet na vás 😅 a jak je na chatě?už tam bydlíte napořád?my se máme super, malej roste jako z vody..strašně to utíká, ale je zlatej takovej smíšek, zrovna včera se mnou absolvoval kamarádky rozlučku se svobodou 😀 je hrozně spoleenskej a jak to umí s ženskejma 😀 😀 😀

mandre
15. črc 2012

@inza no tak tfuj, tfuj, tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵
@petrita83 tak jsme v pátek hodili Kristiánka na váhu a 8000g, pak jsem vzala vysouvací metr a 69cm... 😝 😲 😉 ...a babolap je taky 😀 😀 😀 hlavně, když jdou s tátou 😕 😕 😕 😀

petrita83
16. črc 2012

@mandre to nějak ten kluk s tím papkáním zabrzdil 😕 🙄 😀 Mikulda 8300g a 70cm 😀 😀 😀 jste ještě v hluboké korbě nebo už sporťák?my jsme totiž od kraje ku kraji 😀 😀 hele ženský na něj dělaj cukrbliky a on se směje jako na jeden koutek atd..kde okdkoukal tyhle frajerský manýry 😀 fakt nevim 😎 😀 člověk aby se bál ty kluky někam pouštět vid? 😅

mandre
16. črc 2012

@petrita83 no, přestali jsme z ničeho nic papat 😲 ...v noci to vytáhne 240ml a přes den max. 150ml...dohromady dá tak 3/4l mlíka za den, a to jsme dřív pili přes litr. Asi už nepotřebuje spurtovat, nevim, samotnou mě to překvapilo 😲 😲 . Začali jsme s příkrmem. Mrkev teda nic moc, házel obličeje 😠 . Dneska a včera brokolice, to bylo lepší, ale max. 3-4 lžičky a konec. Blé, jazyk ven 😀 😅. Tak se dojed mlíkem.
Jsem to počítala, že teď přibírá tak 150g týdně, no na začátku to bylo i 350g..ale to by měl pak 15kg v roce, tak to asi má takhle být, nevim. Zeptam se doktorky za měsíc v poradně 😉 . Už máme plíny č.4, páč ty 3 škrtěj kolem faldů na nožičkách 😲 😝.
Ještě jsme v hluboké 😀 , ale nelíbí se nám tam, že nevidíme (když spí, to je v pohodě), tak vede spíš autosedačka na podvozku, zatím miluje nakupování, jezdění mezi regálama a čučení 😀 ..jeden z mála chlapů 😀 😀 😀 (máma se přebírá v hadrech a K. to sleduje 😀 😀) ..........vyndej ty polystyreny pod bílým potahem, to mi poradil pán z Peg perega, se to trochu ještě zvětší a napolohuj trošku záda 🙂 😉
Zrovna včera jsem řešila, že musim ten sporťák prozkoumat, koupit nějakou pěknou vložku do něj a připravit ho pomalu 😀 😀 😀

inza
17. črc 2012

@mandre: no jsem zvedava jak to dopadne. Ted kdyz jsem byla na UZ u nejake dr tak rikala ze nanuci se urcite rozmrazi a budou OK...byla hodne vtipna 🙂 😀
@petrita83: no jsme tam tak pul na pul, ale uz pomalu prevazime obleceni atd.....Jinak uplne na 100% to hotove neni, ale uz nejak dosly prachy....Takze behem leta bude komplet stehovani a pronajem bytu....Jinak je to tamproti Pze zlaty...klid pohoda...psisko porad nalezlej ve vode....Tak to je dobre ze je junior uz pekne spolecenskej a bali zensky 😀 co uz jsi s nim vyzkousela brusle?

betox
17. črc 2012

@inza Držím palce, ať to tentokrát klapne 😉

brantovka
17. črc 2012

@absti @rory_g jéééé.......ty se máš....takže ti zabrala inseminace, moc gratulujuuuuuu....dej vedet jak vse dopadlo.....drzim palce....promin ze jsem dlouho neodepisovala byli jsme na dovolene,.....me inseminace vubec nezabrali.....v patek jdeme na prvni kontrolu pred umelým oplodnenim.......ja myslim ze u me bude nejaka chyba......kdyz nemuzu 6 let otehotnet......

brantovka
17. črc 2012

@absti @rory_g jéééé 🙂 .......ty se máš....takže ti zabrala inseminace, moc gratulujuuuuuu....dej vedet jak vse dopadlo.....drzim palce....promin ze jsem dlouho neodepisovala byli jsme na dovolene,.....me inseminace vubec nezabrali.....v patek jdeme na prvni kontrolu pred umelým oplodnenim.......ja myslim ze u me bude nejaka chyba......kdyz nemuzu 6 let otehotnet...... 😢

rory_g
17. črc 2012

@brantovka ahojky, zabrala, je to zázrak 🙂 Na kontrolu jdu ve středu, tak věřím, že je všechno v pořádku. Neházej flintu do žita, já otěhotněla po 10. letech. Řekni dr, aby vás poslali na genetické vyšetření a na imunologii, oba, Tebe i manžela 😉

brantovka
17. črc 2012

ja byla i na genetice...mam vse ok.....a i na imunologii a tam mi rekli, ze mam imunitu moc aktivni......a na to me dali ten prednison...mam ho vzdycky jist jak se
pokousim otehotnet......pak napis....budu drzet palce.....

inza
17. črc 2012

@betox: no uvidíme nějak to dopadnout musí.....koukam ze ty uz pomalu v druhé třetině.....🙂

betox
17. črc 2012

@inza Hele, jednou to přece vyjít musí (viz. já 😀 ). Já se pomalu přestávám vejít do normálního oblečení..... 😝

absti
17. črc 2012

@brantovka já bych měla jít hned v pondělí na kontrolu před ivf. Vypada to že půjdeme na věc plus minus par dni stejne, viď?

brantovka
17. črc 2012

@absti asi jo.....ted u me zalezi kdy to dostanu.....byla jsem 14 dní na dovolené......tak aby se mi to nerozhodilo.....a nebo nemela velké zpozdeni.......rory je asi tehotná......prý to přišlo po deseti letech zkouseni.....bomba co.....

petrita83
17. črc 2012

@inza se z toho picnu..tady píšu elaborát a najednou se vypne Pc a můžu začít znova 😀 😀
tak že co myslíš s těma bruslema, jak to asi je 😀 no samozřejmě, že je to v plánu , ale ještě jsem nebyla, vůbec nevim jak to..nějak rychle to utíká, nejdřív sem nechtěla abych nepřišla o mlíko 😀 😀 mám ho už asi i v hlavě 😀 😀 😀 no ale zkusim to určo, však jsem si kvuli tomu koupila sportovní kočárek s brzdičkou 😀 😀 tak že by to byla fakt ostuda!!!
No joo rekonstrukce je vždycky náročná, ale zase když vás nic nehoní, tak je to dobrý, není to stres, nebo jo?no pesan tam musí být nejspokojenější, klídek, pohoda, příroda..co vám schází, viď? 😔 všechno bzude!...a jezdíte do Brna?strašně moc držim palce 😎 🙂

petrita83
17. črc 2012

@betox juuuůůů gratuluju 😀 pěkně se rozmohla ta těhu epidemie..jen tak dál 😉 držím palce ať jde vše bezproblémů!užij si to!

petrita83
17. črc 2012

@mandre to je teda potvůrka..takhle se nechat předehnat našim Mikuldou 😀já ti pořád doufám, že mu taky trošku přestane chutnat.nebo spíš, že se to nějak zpomalí..on je fakt jak z té pohádky..a tebe taky snim 😀 😀 😀nu uvidíme co nám řekne v srpnu paní doktorka, možná začnem s nějákou kašičkou nebo příkrmem..v noci se mi totiž kvůli hladu budí po 2-3 hodinách..což je docela mazec..
Jujda někdo pláče..písnu později 😉

betox
18. črc 2012

@petrita83 moc díky. Zatím si to nějak nepřipouštím, pořád mám strach, aby se něco nepodělalo 😒 Jinak Mikulášek je božskej 😉

petrita83
18. črc 2012

@betox jj děkujem;) já vím,člověk se pořád bojí..stát se může cokoliv a kdykoliv..ale to už tak bude pořád🙂)musíš se naučit si to užívat,mne se to povedlo až ve 3.trimestru..ten byl nej!a jak mi to teď chybí🙂)

trefulka
18. črc 2012

Ahoj 🙂 Příští středu mě čeká UTZ před 2.IUI, jdu k doktorce Vykysalé, protože moje doktorka má dovolenou - třeba mi to přinese štěstí 🙂

omcamauta
18. črc 2012

@trefulka já k ní jdu příští pátek, IUI to bude páté. 😎