Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
20. říj 2011

@evcas nesmíš si to tak brát je nás tu spousta a někdy se zapomene to ti dali utros nejak brzy ne

evcas
20. říj 2011

@cibka to je mi líto,tak upřímnou soustrast 😢 ..já vím já si to až tak neberu. Já pořád byla v domění, že ho mám kvůli nepravidelnosti ms. Tak jsem ji hned raději volala,bohužel zatím nic nezjistila.Primářka je asi stále ve skluzu.Zítra volám znovu a snad se do třetice ozve..

cibka
21. říj 2011

ahoj všem vyrážím na krev test byl negativní takže ani nic nečekám jen nevím cod dál vše co sme mohli jsme udělali

zdenkaturkova
21. říj 2011

@zvalentova to je seper

zdenkaturkova
21. říj 2011

@cibka je mi to líto. Přeji upřímnou soustrast

majcam
21. říj 2011

@cibka ajajajajajajaj.... ☹ ,ale ten Geneťáckej test je na prd,počkej na krev!!!!!!Jo a samozřejmě upřímnou soustrast,když jsem byla na poslednim UTZ,taky jsem pak pádila rovnou na pohřeb.. ☹

monnn
21. říj 2011

Ahoj holky
@cibka moc na Tebe myslím holka,ale jak píše majcam,ten Gen. test je na ....
a taky upřimnou soustrast.
@majcam holka ty ted tydle dva dny nějak brzinko vstáváš 😀 ,jo a včera jsem obědvala i snidala(2v1) až ve 12.30,jsem celé dopoledne spinkala - no jo když někdo kývne po odpolední ještě na noční,takse není čemu divit,že jo aspon jsem ušetřila jedno jídlo 😀

petrita83
21. říj 2011

@zvalentova moc gratuluju k papírům!!!tak hlavně pohodové těhulkování! 😀

majcam
21. říj 2011

@monnn dobré"ještě" ráno Monn 😉 ,ty teda makáš,se úplně stydim,že jsem teď převážně v peří 😔
@petrita83 ahooj,co žvejk a co vy paní žvejková? 😉

petrita83
21. říj 2011

@majcam aooj majcam, no my máme pořád nějáké drama 😲 ale prý když je blé těhu, tak jse super porod 😀 tak se těšim...každý měsíc máme něco,... v prvním trimestru špinění, ve 4.měsíci krvácení, no a teď v 5.měsíci křeče a tvrdnutí břicha..u doktora jsem snad každý týden 😉 ale žvejk se má famózně, včera se mi krásně odměnil začal trošku kopat 😀 😀 😀
A co ty už stilmukuješ?držíme všechny palce!

majcam
21. říj 2011

@petrita83 to je dobře,že i přes veškeré peripetie to zvládáte 😲 a co jméno,máte?Čoveče holka já jsem už po ET 😉 ,zhruba za týden buď půjdu na krev,anebo to nějak v příštím týdnu dostanu,mám totiž cykly po 26dnech...,takže tak... 😉

petrita83
21. říj 2011

@majcam wow, tak že 2v1 nebo 3v1 😀 perfektní!!!a vydržíš až na krev?já tentokrát testovala a krev vynechala a šla až na utz v 6tt..držime se žvejkem palce a máte něco v mrazáčku na sourozence?no jméno ani nemluv, měla jsem jen holčičí 😀 a je to kluk jako buk,tatínek řek že jeho rozhodnutí letos nepadne 😠 a když ho budu tlačit bude to po něm Lubomír 😀 😝 tak zatim sepisuju seznam sama a neprovokuju 😀 😀 😀

maharall
21. říj 2011

@hypo ahojky, no tak sláva když na to člověk čeká tak ne a ne to přijít co?? Alespoň že už dorazila a pohne se to kupředu. A ty už bereš nějaké léky od začátku MS nebo až před KETem? Já jdu v pondělí na UTZ, ale mám to složité s hlídáním a nechci aby někdo z blízkých věděl že se snažíme kdyby se to náhodou nezdařilo tak už nevím co bych si vymyslela jako kam jedu.. 😅 . No možná to budu muset prozradit hlavním hlídačkám 😒 .

majcam
21. říj 2011

@petrita83 jsem nebo (byla) jsem 3v1,PK nebyla,byla jsem na tom bídně no a mrazáci už vůbec ne 😉 Jo holka za ten rok jsem dole zestárla.."navrch huj a vevnitř fuj" 😀 ,to jsem fakt zvědavá jaké vymyslíte, holčičí jsou lehčí a hezčí,troufám si říci.. 😉

petrita83
21. říj 2011

@majcam přesně, mám to tak taky..holčičích je hromada a krásnejch a pro kluka..máme jedinou malou podmínku..chceme vybrat jméno, které nemáme kolem sebe.. 😠 😖
JInak ty tvoje kecičky navrch huj 😀 😀 😀 ..děvče to určitě neni pravda..a víš jak se řiká neni důležitá kvantita ale kvalita..tak že 3v1super!já jim věřim!!!někdy řikaj, že se v tělě líp rozběhnou než při PK tak se hýčkejte!!!

majcam
21. říj 2011

@petrita83 tak to si můžete být jisti,že "žvejka" nikdo nemá 😀 😀

petrita83
21. říj 2011

@majcam přesně manžel z něj nechce cuknout, takhle si s nim povídá..hej žvejku 😀 😀 je to prča..ale trochu mám strach aby nám to nezůstalo 😉

hypo
21. říj 2011

@maharall beru estrofem od 1DC jsou to jen prasky tentokrat zadne injekce 🙂 drzim palce na utz, ja jdu do gennetu na utz i s amalkou, hlidani proste nemam a basta 🙂

cibka
21. říj 2011

holky krev taky negativní takže nevim co bude dál 3 pokusy vyčerpány

rychetkami
21. říj 2011

@zvalentova práce šlechtí, ale abys to nepřešlechtila🙂

rychetkami
21. říj 2011

@malina2 jojo, koupím si bylinky,tip na pupalku mi někde našla mamka, uškodit to nemůže....
do vánoc je krátká doba, to je skoro dřív než nový boty...🙂
Mikádo se mi docela osvědčilo jako bezúdržbový účes, ale to je asi tím, že mám vlnitý vlasy a kadeřnici vždycky hlásím, že nic jiného než mytí a česání si s tím dělat nebudu.To je docela výhoda, ale víc než dva druhy účesů si nemůžu dovolit

malina2
21. říj 2011

@cibka To mě moc mrzí... Nejsou ty pokusy 4? Uvažuju o lázních od konce listopadu, nechceš o ně taky požádat? Po tolika nesúspěšných pokusech bys je určitě dostala ;)

malina2
21. říj 2011

@rychetkami Já si dávám každý ráno i večer hrst různých bobul, teď jsem to ještě rozšířila o ten Femibion 800, když ho všichni tak vychvalujou. Jsou to vitamíny pro snažilky a na 1. trimestr, má naštěpenou listovku, což já potřebuju. Mikádo jsem zavrhla, ačkoli mi je všichni chválili. Mám rovný, jemný vlasy, to je děsný na údržbu. Kdy jdeš na to ivf? Nebudeš v Gennetu náhodou 31.10. ráno? Že bys mi příp. poradila nějaký ten účes 😉

majcam
21. říj 2011

@cibka no to je v pr..... 😢 😢 😢 😢 ,úplně mám slzy v očích.. 😢 😢 😢

cibka
21. říj 2011

@malina2 ja na 4 pokusy určitě nárok nemam to je jen když ti první dva zavedou jen jedno embryo a nam pokaždé zavedli dve o lázních jsem taky premýslela ale nemuzu odjet na 3 týdny ale uz nevim co delat byla sem u léčitele , pila bylinky, laparka imunologie , genetika no snad všechno

cibka
21. říj 2011

@majcam 😢

monivo
21. říj 2011

@maharall to jsi mě trochu uklidnila s tím, že je i možnost rozmrazit jen jedno. Ale kolikadenní máme my fakt netuším 😀 A já rodila císařem, v 28tt, takže v mém případě si na 100% myslím, že mi taky 2 embrya nedoporučí. Tentokrát to rychle utíká, vůbec na tu první konzultaci nemám myšlenky 🙂 Co vy? Už jste byli?
@hypo tak to jsem ráda, že už MS dorazila. Tak držím palce. Jsem zvědavá, jak to s Amálkou na UTZ zvládnete. Jedeš autem nebo MHD?

malina2
21. říj 2011

@cibka A je nějaká příčina? Myslím, jestli Gennet něco zjistil. A co ten bylinkář? Možná jsou to jen nervy... Já otěhotněla na dovolený, kde jsme měli nehodu (totálka...), takže hlava řešila jiný věci.

cibka
22. říj 2011

@malina2 mam jen zjištené anovulační cykly a na imunologii zvýšené nk bunky jinak jsme oba ok, chodila jsem pul roku k léčiteli a ten mi psal ruzné směsi tak sem pila čaje pak sem si kupovala i na doporučení a stejne nic na dovču jsem jeli a taky nic dokonce sem tam musela brát aleky abych to nedostala protože se ms opozdila ještě se mi nepodařilo otehotnet

zvalentova
22. říj 2011

ahoj holky,
po včerejším screeningu mi posunuli TP už na 29.4.2012 a takže musím už koncem příštího týdne vyrazit k registraci k porodu... Jinak screening v pohodě, děti fungují dobře. 🙂