Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

rychetkami
30. říj 2011

@majcam potichoučku gratuluju a držím pěsti🙂

inza
31. říj 2011

@majcam:hele v pondeli mezinárodní 9-9:15 jsem v okoli letne.pokud jdes na krev nejak v tu dobu co chlebicek?pokud ano posly kdyztak cislo tel do ip a muzem zachlebickovat.ozvala bych se az tam budu

zana21
31. říj 2011

@majcam velká velká gratulace, vyšlo Vám to krásně. Pěkný dárek k narozeninám manžela.
Když Vás tady čtu, už se nemůžu dočkat na příští týden, kdy bude první konzultace v Gennetu. Snad se nám také brzo zadaří 🙂

raducha
31. říj 2011

ahoj holky prosím kdo mi doporučí dobrou porodnici ? jsem z prahy 6 . blíží se mi datum registrace. děkuji 😝

zvalentova
31. říj 2011

@raducha Raduš, já chtěla do Hořovic. Jenže díky double jsem hledala něco přeci jen bližšího. Zvažovala jsem velkou trojku - Podolí, Apolinář nebo Motol.
Ve finále je to úplně jedno. V každé narazíš na nepříjemnou krávu, v každé bude jedna super sestra se kterou si sedneš...

raducha
31. říj 2011

@zvalentova ted jsem byla na stránkách apolináře a většina maminek co tam rodila má špatné zkušenosti s lékařským personálem.většinou jsou tam prý neochotní a arogantní. ☹

zvalentova
31. říj 2011

@raducha to je právě všude, probírala jsem to zrovna s kolegyní co tam rodila letos v dubnu. Říkala, že naprosto v pohodě. Ona neprudila a všichni ostatní ji brali jako normální, nehysterickou matku.
Hodně jsem uvažovala o Podolí, ale zdrav. sestra práce od nich odešla, protože je to fabrika fabrik. Že tam i když by sestry sebevíc chtěly, tak nemají na tolik matek a dětí čas.
Naopak tam 2x rodila manželka kolegy a jinam by nešli. Dokonce byla na nadstandardu za normální peníze bez příplatku.

raducha
31. říj 2011

a na porodnici v hořovicích jsou zase kladné zkušenosti. 😵 a prý se tam nemusí registrovat.

zvalentova
31. říj 2011

přesně, tam je to bez front a registrace...
Ale pro mě je to hodina autem...
Musím také brát v potaz, že mohu ležet nerizikovém nějakou dobu před porodem a manžel tam nemůže jezdit každý den. Stejně tak na pravidelné monitory a tak.

majcam
31. říj 2011

Ahoj holky,tak jsem dneska 16 den po ET a HCG mám 1 405,na UTZ jdu až 18.11..to je nějak pozdě né...?!
@inza jééééééééééééé,no holka chlebíčky nevim nevim už třetí den jedu v olivách 😅

rychetkami
31. říj 2011

@majcam bezva číslo, nádhera...já chci takyyy!!!!!!!
Bojím se, že si vyberu ten neúspěch, když se tu teď tak krásně dařilo🙂

majcam
31. říj 2011

@rychetkami neboj!!!!,já tomu stále nemohu věřit!!!!!!!!!

raducha
31. říj 2011

@majcam kočko že by dvě miminka? jako já? budou dvojčátka 😀

majcam
31. říj 2011

@raducha taky si šla takhle pozdě na UTZ?! Dvojčata?! Klidně!!!!!

raducha
31. říj 2011

@majcam já byla 3.10.na krvi kde mě zdělili že jsem těhotná a na první ultrazvuk jsem šla 24.10. kde mě zdělili že jsou dvě.

majcam
31. říj 2011

@majcam
@raducha jo šla už to vidim,koukla jsem ti do albíčka a na krvi jsi byla taky 16den po ET 😉..jsem myslela,že se chodí po krvi za 14dnů...

raducha
31. říj 2011

@majcam já měla krev 1794

inza
31. říj 2011

@majcam: tak jindy a nebo chlebicek s olivama....🙂 jinak super cislo 😎

raducha
31. říj 2011

@majcam tak ted hodně odpočívat neplašit a nestresovat se. to slyším každý den a už mě to leze ušima 😅

majcam
31. říj 2011

@inza no a co ty? Jsi tajuplná...

majcam
31. říj 2011

@raducha 😅 😅 ,to já jsem v klidu,mám takové chvilkové plašení,
@inza chápeš to,že jsem opravdu nevěřila,že by nám to vyšlo? Měli jsme doma papíry k adopci a manža nám dával poslední šanci k IVF...a i kdyby se (nechci být negativní)tak i tak by to byl pro mě obrovský úspěch!!!

inza
31. říj 2011

@majcam: no a ono to vyslo...jinak ja po odberu byl v sobotu a z 8 jich je stale 8 a jsou vsechny 4 bunecna. ET bude asi ve ctvrtek....jinak 8 po minimalce je pry super cislo. Maj tam uplne super narkozu po ktere me vubec nic nebylo a mohla jsem dokonce i jist

majcam
31. říj 2011

@inza skvělý!!!!!Jsi teda stále pěkná nosnice 😅,klobouk dolů madam 😉

inza
31. říj 2011

@majcam: jj a i vsechny zraly. Teda vcera rikali ze jich je jenom7 a dneska kdyz jsem tam odpo volala tak rikala ze to 8 se dooplodnilo a kvoka s ostatnima. Akorat me ted desi ta cesta ve ctvrtek....🙂 😀

petrita83
31. říj 2011

@majcam ty brďo 😀 😀 mooc gratuluju!!!
Tady se teda rozjela slušná těhu viróza 😀 😀 jen tak dááál!

petrita83
31. říj 2011

@inza ahoooj, držim moc palce, vypadáá to super!a to byla minimálka?a kde?je to fantastický tak ať se držej dál miláčkové a pak hurá k tobě a do mrazáčku 😀

cibka
31. říj 2011

@rychetkami neboj ten neuspěch sem vybrala ja

majcam
31. říj 2011

@cibka vím jak se cítíš 😒 ,já počítala s tím,že tě v tom nenechám,že budu "exotit" s tebou...,je to fakt divný, proč se to u vás nedaří...Já když jsem byla koncem srpna u Bukvové domluvit se na 2 IVF,ptala jsem se jí na různé vitamíny apod.věci,které jsem chtěla nasadit před stimulkou,ale ona říkala ať to vůbec nehrotim a nestresuju se tím...že to prostě přijde v pravý čas i kdybych chlastala a hulila... 😕

cibka
31. říj 2011

@majcam čekala jsem že se do 3 pokusu vejdeme a ono prd
ale moc vám to přeju ja už zkousela vše mozný vzdyt to vís

inza
1. lis 2011

@petrita83: jj minimalka 🙂 No hadat muzes kde...tam kde ty....🙂
@cibka: neboj ono to urcite prijde. My taky exoti nam ntez neprisli na nic proc to nejde. Hele co treba zkusit zmenu CARu...a zkusit tu minimalku?

jo jinak vsem pekne rano