Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

adriadri
21. lis 2011

Jeste se chci zeptat, ten Utrogestan zavadet vaginalne?Nejak jsem se zapomnela zeptat. Vzdy jsem ho vaginalne zavadela, ale pro jistotu se ptam. Pri vkladani embryi ten vytok nevadi?

majcam
21. lis 2011

@adriadri volají ráno kolem osmé,než ti sestra řekne počet,je to trochu o nervy 😉 ,ultrogestan zaváděj a pak ještě chvilku lež,a až bude transfér,tak je lepší ho polknout,vždycky počkej na ranní telefon a pak buď zaveď nebo polkni 😉 jo a měli jsme ICSI

adriadri
21. lis 2011

@majcam Moc moc dekuji za info. My si vybrali PICSI. Tak uvidime. Jak dlouho poboliva bricho a spodek? Zitra uz bude lip?

raducha
21. lis 2011

@majcam ahoj kočko podívej se na www.amnio.cz jestli amnio nebo ne a tam máš na toto téma reakce. mě to zatím ještě nenabízeli.

adriadri
22. lis 2011

Právě mi volali z Gennetu. Přežila nám zatím jen 2 embrya ze 3. ET by měl být ve čtvrtek. To čekání je opravdu hrozné. Snad nám do toho čtvrtku vydrží....

rychetkami
22. lis 2011

@cibka dík, ale zdaleka nemáme vyhráno, čeká nás ultrazvuk a do té doby je to otazník... zkuste 4. pokus, kámošce to vyšlo až napočtvrté

rychetkami
22. lis 2011

@adriadri taky jsme měli jen3 oplozená, dvě se vyvíjela výborně, jedno to 3. den zabalilo, takže šance na transfer 2 embryí je dost velká🙂

zvalentova
22. lis 2011

@adriadri držím palce, určitě to klapne.
Nám z 8 do vydrželi jen do druhého dne 3 a na ET krásné dva kousky 😉

adriadri
22. lis 2011

@rychetkami 3.den zabilo, jo? No to moc pěkné vyhlídky nemám. Nezbývá než jen čekat a doufat.
@zvalentova a @rychetkami Který den vám je vkládali? U mě to vypadá na čtvrtek - což je 4den. Myslela jsem, že by mi je dávali už 3den-ve středu.

rychetkami
22. lis 2011

@adriadri ne zabilo, zabalilo.... ale když vezmeš dvě ze tří na procena, tak to není špatný skóre..tak hodně síly a klidu. Můj transfer byl 3 dny po OPU

majcam
22. lis 2011

@adriadri neboj,já měla OPU ve čtvrtek a v sobotu už jsme vkládali,takže jsem měla dvoudenní 😉
@raducha díky,to víš že jsem to zblbla,gyndr.mi to dnes vysvětlil,jedná se o rozhovor na genetice... 😉
Jinak stále bijeme a měli bysme se přestat stresovat 😲

raducha
22. lis 2011

@majcam já jdu na ultrazvuk pozítří. tak se těším a zároven se obávám jestli je vše o.k. a na gennet v pondělí na ultrazvuk a výsledky krve v 1.trimestru k doktoru kulovaný

majcam
22. lis 2011

@raducha držím moc moc pěsti,já mám další UTZ u svého 6.12,pak mám mít za týden odběry krve a pak mezi svátkama screening u dr Březinové...,taky jsem ze všeho po........,ale gyndr.mi řekl,že stresem si akorát ubližuju, což mi je jasný,takže se jdu naladit do pozitiva 😉

raducha
22. lis 2011

@majcam jak se nalazuješ? 😉 přidám se k tobě

majcam
22. lis 2011

@raducha zkoušela jsem chvilku uklízet,ale motám se přitom,tak si jdu radši lehnout 🙂

zdenkaturkova
22. lis 2011

Ahoj holky, tak se hlásím po delší době. 3. IUI se nám nezdařilo. Teď v pátek jdu na OPU. Teď jsem 11 den cyklu. Nejdřív MUDr. Langerová, měla OPU v plánu v pondělí, ale bohužel mi nerostou vajíčka. Tak mi v sobotu zvýšila dávku MONOPURU na 4 ampule ty se už píchají do zadku a celkem to bolí. Jen nevím, jest-li si mám nechat zavést 2 vajíčka a nebo jen jedno. Co mi poradíte? Jinak jsme se rozhodly, že půjdeme do prodloužené kultivace, MUDr. říkala, že je to lepší, když jsou malé a pak je prý lepší šance na zmražení. No tak uvidíme. Mějte se moc krásně.
Jinak všem maminám moc gratuluji.

raducha
22. lis 2011

@majcam tak úklid mám zakázaný od přítele. nesmím ani utřít prach. všechno dělá sám. a netroufám se ani nabídnout že pomůžu 😀 jen žehlím peru a vařím. ani na nákup nemůžu sama abych to netáhla. někdy si myslím že přehání 😝

raducha
22. lis 2011

@zdenkaturkova já si nechávala v květnu a ted v září zavíct dvě. kdyby něco aspon jedno z nich se chytí. 😨 je mi líto že ti to opět nevyšlo.držím ti moc kulíky uvidíš že se dočkáš.

majcam
22. lis 2011

@zdenkaturkova ahoj,taky jsem měla 4ampule,jj bolelo to jako sviň 🙂 ,já jsem pro dvě vajíčka a na prodlouženou kultivaci zas tak nesázím,před rokem jsem jí měla a prd a teď zdaleka nebyla a je to 🙂 ,ale uvidíš,jak se ti budou vyvíjet a tak,nechala bych to na embryologovi 😉
@raducha to máš dobrý,to manža taky uklízí,ale tak nějak jinak 😅 ,já akorát nesmim sama ven,kvůli tomu šílenému motání hlavy,dvakrát jsem měla už namále... 😕

raducha
22. lis 2011

@majcam JÁ NESMÍM JEZDIM MHD ABYCH NĚCO NECHYTLA. TAK ŽE MĚ VŠUDE VOZÍ PŘÍTEL AUTEM. 😅

babka
22. lis 2011

@adriadri neboj, dvě embryjka stačí. My měli jenom dvě vajíčka, obě se oplodnila a na apríla čekáme mimi 🙂

monivo
22. lis 2011

Tak jsme byli v pondělí na konzultaci. Vzhledem k tomu, že půjdu také na KET, (jako @hypo a @maharall) tak musím jít jen na hormonální profil. A pak ještě jedna věc - vzhledem k tomu, že jsem rodila císařem, tak mě dr. posílá na sono, které vyšetří jizvu, aby věděli, jak vypadá. Ta metoda se nazývá hysterosonografie a já zjistila, že je to ta metoda, kterou se vyšetřuje neprůchodnost. Budu prý platit 1000Kč za nějaký gel. Dneska mi sestra říkala, že díky tomuto gelu už to tolik nepříjemné není. Máte s tím některá zkušenost?

zvalentova
23. lis 2011

@raducha to já MHD naštěstí ještě můžu, ale manžel mě nenechá nic dělat... tak si místo toho zkouším nové techniky na nehty a malování, důkladně odpočívám a koukám, jak se mi sloní břicho zvětšuje 😀

zvalentova
23. lis 2011

@monivo ahojky, znám bohužel jen klasické zjištění neprůchodnosti a bylo to fest nepříjemné, pokud ti dají něco na zmírnění, určitě to ber 😉

adriadri
23. lis 2011

Ahojte holky, tak mi volali z Gennetu. Obe embrya zustavaji, ale bohuzel nevypadaji moc kvalitne. ☹ Tato zprava me uplne dostala. Pokud preziji do zitrka, tak ET zitra ve 14hod. Ale co to znamena ne moc kvalitni embrya? To je asi i mala sance na uhnizdeni, kdyby prezila? Ach jo 😢

anlek
23. lis 2011

@monivo Ja byla na klasicke hysteroskopii, kamerkou se podivali do delohy. Delali mi to u Apolinare. Rikali, ze maji nejakou malou kamerku a zvladla jsem to bez uspani. Dokonce usmikli nejaky polyp.

@adriadri Me rekli, ze mam nejaky pocet dobrych a pak par horsich. Dalsi den bylo lepsich vic nez ten den predem. Takze to jeste mohou dohnat. Rekla bych, ze se treba jen vyvijeji pomaleji.

Ja jdu dneska na kontrolu po sestinedeli. Nejak mi to uplne malinkate miminko uteklo. 🙄

majcam
23. lis 2011

@adriadri neboj každou chvíli se mění,a hlavně,ruku na srdce,kdo je po ránu krásnej,že?! 😅

adriadri
23. lis 2011

holky diky moc. No snad budou silna a vydrzi a zkvalitni. Je tu nekdo, komu se nejake nekvalitni embryo vkladalo?

rychetkami
23. lis 2011

@adriadri třeba jsou jen pomalejší...prý se to stává u holčičích zárodků. Nebo se rozjedou až u tebe. Vydrž do zítřka, může to být lepší...vím, jak je to těžký.

raducha
23. lis 2011

@adriadri já byla na prvním ivf v květnu a embrya byla silná a k transféru nedošlo. ted v září jsem měla embrya horší a nedoufala že to vyjde a chytla se obě. tak moc držím palce a nevzdávej to 😉