Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
30. bře 2012

@malina2 ahojky, jsem před finále. Dneska mám 30 dní do termínu, reálně spíš 15. V pondělí jdu prvně k Apolináři, tak jsem zvědavá co tam vykoumají 😉

rory_g
30. bře 2012

@malina2 nedala, ona jen zběžně zkoukla zprávu z genetiky, kde je jen uvedená ta mutace, ale žádné hodnoty krve k tomu nejsou...jestli je to ve výsledcích z imuna, tak nevím, které to jsou 😝 No možná ten Pentomer, je na prokrvení, tak třeba to je kvůli tomu? Jinak mám ve zprávě jak to brát, to jo, ale jen v případě těhu 😀 Takže paní doktorka asi věří, že to klapne 😀 6.4. jdu na utz a tam se rozhodne, už bych měla nafasovat léky.

malina2
30. bře 2012

@zvalentova Tak tos zvládla krásně, teď už by se teoreticky mohli narodit ne? A jak to zvládáš s tím břichem? Je u dvojčat větší? 😉 Já mám pořád takový maličký, nosím stále normální oblečení a do min. týdne si ani nikdo nevšiml, že jsem těhotná 😎 Tento týden mi trochu vyskočilo, ale pořád mi připadne pidi nato, že v úterý začínám 5. měsíc...

malina2
30. bře 2012

@rory_g Tak tam brnkni, až to bude aktuální, oni ti to řeknou, jsou tam všichni milí 😉

zvalentova
30. bře 2012

@malina2 není větší, je obrovské 😀
I MUDra při poslední kontrola zírala na tu velikost. Problém začínám mít s oblečením, všechny kalhoty mají sice tu látkovou vsadku na břicho, ale výrobci nepočítají dvěma dětmi, gumička je na fest a tlačí 😒

malina2
30. bře 2012

@zvalentova No jo 🙂 , ale zase jsi zmákla dvě najednou a už ten proces v budoucnu nemusíš opakovat Něco za něco!

zvalentova
30. bře 2012

@malina2 to jedině, víc krát do toho nepůjdu 😎

raducha
30. bře 2012

@zvalentova tak moc držím palce. v úterý mi můj gynekolog oznámil že je u mě velká pravděpodobnost císařský řez. 😒 mám velké bolesti kyčlí a tím že jsem epileptik.

crime
30. bře 2012

@raducha Ty jo, tak držím palečky té malé potvůrce. 🙂 My jsme byli na té první konzultaci v Gennetu. Přítel měl loni v listopadu španý spermio a paní doktorka Langero,vá říkala, že když se to teď potvrdí (že je špatný), tak doporučí rovnou IVF. Když jsem si tom něco četla na netu, tak jsem z toho dostala trochu strach... ty dávky hormonů, píchání injekcí, celková narkóza pro odběr vajíček... docela mě to děsí... navíc, když jsem si přečetla možné vedlejší účinky, co se vše může stát... hrůza ☹

reni0602
30. bře 2012

@maybay jen k paní doktorce Jarošové - právě kvůli tomuto chování jsem od ní přešla k dr. Vykysalé. Nejdřív na mě působila velmi pozitivně, ale pak jsem zjistila, že sem mě stále ptá na to samé, jako kdyby mě viděla poprvé, takže jsem jí musela vše říkat znova a znova. Když jsem jí několikrát říkala, že před MS špiním, tak to neřešila (dr.Vykysaná mi hned dala Duphaston). A taky dr. Jarošová trochu bojovala s počítačovým programem 🙂

majcam
30. bře 2012

@malina2 ahoj,no snad vše v poho,sice jsem princeznu dlouho neviděla,ale kope mrška jako blázen 😉 co ty? To to najednou letí u tebe.... 😉

rychetkami
30. bře 2012

@malina2 čaau, zatím klid, tak doufám, že to vydrží🙂 u tebe taky?

absti
30. bře 2012

@maybay
ahojky, chodím k doktorce Vykysalé. Ale zítra mi IUI bude dělat někdo jiný, protože Vykysalá tam není 😒
Já na růst folíků nic neberu. Mám jich zatím každý měsíc dost, ale jestli v nich jsou i vajíčka to nikdo neví...

zvalentova
30. bře 2012

@raducha já pořád nevím, děti se točí jak blázen. Pokaždé jsou jinak umístění. Kvůli alergii, cukrovce i úrazu páteře taky víc počítám se sekcí, ale bojím se...

zvalentova
30. bře 2012

@crime ahoj, na to nemůžeš myslet, to bys defacto nemohla nic. Jakmile se opravdu rozhodneš pro IVF, mozek se přepne na jiný režim a jdeš toho na 100%.
Já osobně jsem srab na entou, teď už ho mám za sebou tolik, že se divím jak to šlo snadno a všechno jsem to zvládla dá se říct levou zadní.
Držím ti palce, hlavně hlavu vzhůru. Je to boj.

maybay
30. bře 2012

@reni0602 tak to jsi mi nasadila brouka do hlavy, kdyz je takova porad ☹

crime
30. bře 2012

@zvalentova Ahoj, moc děkuji za podporu. Je pravda, že bych jinak nemohla nic, ale i tak obavy jsou. 🙂

raducha
30. bře 2012

@crime neboj nic to není. z injekcí jsem taky měla strach.píchal mi je přítel a pak jsem si je píchala i sama. je to tak tenoučká jehla že nic necítíš. a ta narkoza?! přišla jsem ráno v osm na gennet a odcházela po jedenácté hodině.podle toho kolik je před tebou holek.co by jsi pro mrnouska neudělala 😉 k dr.langerové jsem také chodila. myslim že je v pohodě.

raducha
30. bře 2012

@zvalentova bude to v pohodě. jsme statečné maminy a zvládneme to. 😅

lucka2601
30. bře 2012

Ahoj holky,my už sme tké začali chodit do GENNETU ARCHA k p.Paláskové-víte o ní neco???Take nám brali krev+sperma a taky sme absolvovali odběry na imunologii kt.bude za mesic tedy 26.4.Dr mi dala utroš prej ho mám brát od 18dne a pak po dobráni mám prijit počas MS na odber kvuli hormonalnimu profilu ten se prí nabíra počas MS.HOLKY co me cek dále???Vubec nevim jak se postupuje mohli by jste mi poradit????Už se snažíme 4rok(1nám to vyšlo ale musela jsem na potrat mimi bylo velmi nemocne).Bojim se ti imunologie ze co jak mám alergii na sperma a proto anm to nejde.Inak manzel ma sperma o.k,ja vajecniky taky v poho.Jen nevim dalsi postup co a jak.Ak mate nektera cas mohla by jste mi o tom napsat-DEKUJI

absti
31. bře 2012

ahojky tak dneska jsem byla na IUI. jen nevím jestli vadí, že mi tam dali manžy mršky dřív než folikuly praskly. Nevíte???
Jinak mám nakonec dva dominantní folíky o velikosti 2,38cm

zvalentova
2. dub 2012

zdravím bojovnice z Gennetu. Stále držím pohromadě ve verzi 3+1. Děti jsou "tlustí", já ještě víc a na porod to min. dalších 10 dní nevypadá. Nevím co budu nosit, jak budu spát.... 😀

rychetkami
2. dub 2012

@zvalentova 🙂 tlusté děti, to se řežu 😀 většina ženských by mohla v téhle situaci vyplenit manželovu skříň 🙂 já tedy ne, protože můj muž má na 185 cm sotva 70 kilo🙂

zvalentova
2. dub 2012

@rychetkami nemít manžela, chodím nahá 😀 😀

majcam
2. dub 2012

@zvalentova a já nemít manžovu kartu,tak taky 😅

malina2
2. dub 2012

@majcam @rychetkami Tak to je super 😉 Já dnes byla na odběrech v 16tt a za měsíc jdu na velký utz. Pohlaví pořád nevím, a to jsem tak doufala, že se to dneska dozvím... Ale hlavně že je vše v pořádku. Jen mě trápí pořád bolest hlavy, skoro každý týden. Je to buď od krční páteře nebo z nízkýho tlaku, možná z obojího.

rychetkami
2. dub 2012

@malina2 na pohlaví je ještě fakt brzo, pokud jsi nebyla na odběrech z placenty nabo na amnio...nech se chvíli napínat, je to sranda🙂 Já jdu zítra k novému gyndaři, má v ordinaci i ultrazvuk, tak doufám, že se mi na mimča mrkne a nezjistí nic zanedbanýho...a pokud by zjistitl, že Bčko není holka,ale druhý kluk, tak bych se asi spíš zasmála a holt bych si zvykla - protože se mi líbí představa holky a kluka

malina2
2. dub 2012

@rychetkami Když já jsem strašně nedočkavá 😎 Myslím, že u tebe zůstane vše při starém 😉

pentagras
2. dub 2012

@zvalentova ahoj kočko, tak se pěkně blížíme do finiše, toto uteklo, vid, začínám mít bobky, mimi hlavou dolů, budu rodit normálně, ovšem po včerejším zážitku s porodky jsem extra vystresovaná..

pentagras
2. dub 2012

@rychetkami koukám jak ti ty týdny letí, občas tady na vás jukám, no já už to mám za pár 🙂