Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivarei
12. črc 2013

@petaloudi Tentokrát zvyšuju procento Iscaru ;)

@nannynka Asi bude záležet na spermiogramu, ale mě u těch 4 (z toho 3 vajíčka byla ok a 2 se oplodnila) doporučili vyzkoušet to spontánně, bez ISCI. Teď v Iscare doporučovali ISCI, ale odmítla jsem - a oplodnilo se 13 ;). Nevím, jak je to v Gennetu, ale v Iscare je tuším cena 7.000 za jedno a 8.000 za 2-10 vajíček, jistá si tím nejsem. Držím palce 🙂 ;)

Já byla dneska na ultrazvuku, mimčo je o hodně menší, než by mělo být a zatím mu nebilo srdíčko - takže za týden znovu.

nannynka
12. črc 2013

@ivarei Držím vše co mám.

ivarei
12. črc 2013

@nannynka I já tobě ;)

majcam
15. črc 2013

@nannynka Ahoj,já před druhým IVF musela píchat 300 jednotek menopuru(zjistili mi na poslední chvíli zmenšenou funkci vaječníků)no na OPU jsem byla asi 13den jeden vaječník nic a druhej měl 5 folikulů,z toho 3 se oplodnily,dali jsme ICSI a pak mě zavedli(Feldmár) pouze dvě dvoudenní,no viděla jsem to jako ztracenej případ a nakonec mám Natálku 😉 ,jak si na tom teď?!

nannynka
15. črc 2013

@majcam Dneska 12.den.V pátek na UTZ 2 folikuly (12,13) a jeden menší. Sliznice trochu vyrostla.Dneska jdu zase na UTZ. Jeden vaječník vůbec nereaguje.Ptala jsem se Vykaysale na to jestli máme jít do icsi,ale řekla ze to je jen na nás...bez nějakého vysvětlení a povídání... Celkem me to nemile překvapilo... Ani o prodloužené kultivaci se mnou nechce mluvit....tak uvidíme. Pokud to dopadne,tak jde dovnitř jen jedno...jednoho draka doma mám a na dvojčata nemám zdravotně...

majcam
15. črc 2013

@nannynka s tim ICSI bych se dohodla až na sále s embryologem a o prodloužené kultivaci taky,mě teda bylo jasné,že prodloužená nebude,ale že ze dvoudenního vyleze N. 😨 ,ještě @raducha na tom byla stejně,taky jí zaváděli dvoudenní,no a má Klárku 😲 ,takže já bych na tu prodlouženou kultivaci moc nespoléhala 😕 a určitě věřim spíše menšímu počtu 😉 ,

nannynka
15. črc 2013

@majcam díky moc,napisu po kontrole....

nannynka
15. črc 2013

Tak ve středu OPU. Doporučila mi s ohledem na předpokládaný malý počet vajíček ICSI. O prodloužené kultivaci se mám dohodnout s embryologem.
Sliznice zase povyrostla, folikuly jsou 19(1x), 14(2x) a jeste se zjevilo 12(1x) a <12(1x). Držte pěsti a díky za podporu.

betox
15. črc 2013

@ivarei Určitě to dopadne dobře 😉
@nannynka Moc držím palce 😉

ivarei
15. črc 2013

@nannynka A myslí si, že ty 12 ještě dorostou? Držím palce 🙂

nannynka
16. črc 2013

@ivarei No říkala, že píchne i na druhou stranu(tam jsou ty 12) a že to bude loterie. Že se může stát, že ten velkej praskne dřív a ty menší nebudou dobrý nebo vůbec ☹ No nepotešila, ale nemaže mi med kolem pusy i když ví, že do další stimulace nejdu. Oceňuju to. Máme Vojtu, tak buďme vděčni za něj.

ivarei
16. črc 2013

@nannynka Nemyslím si, že praskne - já měla při kontrole 21 i 22 - OPU pak byla až za 2 dny od kontroly. Hrozně jsem se bála, že praskne, ale povedlo se. Tvoje rozhodnutí chápu, už jsem byla rozhodnutá do dalšího pokusu nejít.

nannynka
16. črc 2013

@ivarei Díky. Všechno bude jak má být....Sice máme ještě jeden pokus na pojišťovnu, ale já bych mohla jít kvůli zdraví až zase na jaře příští rok a to se podle reakce mých vaječníků dá čekat, že to bude ještě horší než teď. Ale známe to, nikdy neříkej nikdy. Opatruj se.

darkwitch
16. črc 2013

@nannynka budu držet palce at to vyjde 🙂

anlek
16. črc 2013

@ivarei Gratuluju!

nannynka
17. črc 2013

Ahoj,tak nakonec 5 kousků.Dohodli jsme se s embryologem na ICSI i když by podle něj nebylo nutné.Ale když jsem mu řekla,že už nechci stimulovat,tak to odsouhlasil.Budeme zkoušet PK.Tak uvidíme.

ivarei
17. črc 2013

@nannynka To je bezva výsledek, jen tak dál 🙂

nannynka
18. črc 2013

@ivarei Jedno nezralé,4 oplodnen.

ivarei
18. črc 2013

@nannynka Bezvadný 🙂 🙂 🙂

majcam
18. črc 2013

@nannynka supeeer 🙂

nannynka
18. črc 2013

Holky, jsem opatrný optimista. Transfer bude buď v sobotu - to pokud se jich neudrží hodně nebo v pondělí - když to bude na PK.

nannynka
18. črc 2013

Poradite prosím?Dneska jsem den po OPU,boku me břicho při curani a mám pocity jako na zácpu a "zarazene" prdy a žaludek trochu na vode..není to hrozné,ale otravné a desi me to.při prvním OPU se nic takového nedělo...mám otravovat doktora?

rychetkami
19. črc 2013

@nannynka tohle jsem přesně měla já..ale pokud to přesáhne nějakou tu rozumnou míru, tak asi bych to konzultovala s doktorem, jinak nee.

nannynka
20. črc 2013

@rychetkami díky moc.Už je to o moc lepší.... Hysterka 😉

nannynka
22. črc 2013

Tak nakonec se transferu "dožilo" jedno embryo. Díky za podporu, teď už je to jen na vesmíru 😉

darkwitch
22. črc 2013

@nannynka držím palečky at se chytne a nepustí 🙂

nannynka
22. črc 2013

@darkwitch Díky 🙂

ivarei
22. črc 2013

@nannynka Dobře to dopadne 🙂 🙂 🙂

petaloudi
22. črc 2013

@nannynka Také držím palce 🙂
@ivarei Tak koukám, že další další ultrazvuk dopadl dobře 😵 Super!

evak99
24. črc 2013

@darkwitch to je nádhera, co to tu čtu🙂 vidíš, tak to vyšlo! 😀