Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 toto heslo je moje oblíbené 😀 😀 😀 , tím se vždycky nabudím 😀 😀
řikala, Dr. Müller...že k nikomu jen tak by mě neposlala, že jeho viděla operovat, že je dobrej....Betox u něho taky byla. No Brandejská mražená není, spíš mi přijde, že je v poho a empatická 😵 ....i když někdy byla taky nasr..., když jim tam haprovala komunikace se sestrama 😕 a s vedením.

petrita83
30. srp 2010

@mandre tak to asi byla zrovna když jsme tam byla já 😀 jsem klikař..a nebo super nesympatická 😀 já se na ní tak těšila jak tady o ní všichni básní..a pak to byla jak studená sprcha..ale dám jí ještě šanci 😀 a nebo zkusim nějákýho chlapíka 😀 ahaa tak u Mullera jsem nebyla..já tam chodim k doktorce Štastné - je fajn a jednou jsem byla u nováka a to byla hrůůůza..ve stylu..vy chcete děti? a proč? jste mladá tak to nehroťte připadala jsem si jako blbec...a v závěru řek příště se před UTZ dojděte vyčůrat a mě se ani nechtělo ☹ brrr..to byla děsná návštěva..jo a moc nevoněl 😠

sarik1
30. srp 2010

@plasice Ahoj, pro srovnání já měla 13 den po ET kolem HCG 580 a čekám dvojčata

ahojkyy
30. srp 2010

to nikdy nevieš, ja som mala 13. deň po ET 970 a mám len jedno miminko 🙂

ahojkyy
30. srp 2010

a kolegyňa z fóra rovnaké číslo, následne mala dvojčatá, neskôr o jedno prišla, teraz čaká tiež len jedno 🙂

mandre
30. srp 2010

@petrita83 ty chodíš k Brandejský? Já myslela, že hlavně k Lovasový. Ono jako, když jdeš k jinýmu, tak tě tolik neřeší, jako ten tvůj Dr. Já mám Brandejskou od začátku, jsem na ní četla reference, tak jsem se k ní objednala už na 1.konzultaci......no ještě bych jí tak měnila max. s Langerovou, a to je tak vše 😀 😅

majcam
30. srp 2010

Plasice: obrooooovská gratulka,možná tam budou 😲 😲 😲 (tři) 😉
Holky a to když budou ty vejcovody neprůchozí,tak to se hned odstraňují,nebo je profukujou? No snad to bude v poho..

majcam
30. srp 2010

Jnza: jak si dopadla?

majcam
30. srp 2010

Akorát bych si chtěla před tou laparkou nabrat HCG,protože samozřejmě,až taková abstinence nebyla, nečekala jsem to takhle rychlé,na tu krev mám jít kam? 😉

mandre
30. srp 2010

@majcam na krev kamkoli do laborky 🙂 ....a kolikátý DC jdeš na tu laparku?

majcam
30. srp 2010

@mandre 16.. 😉

petrita83
30. srp 2010

@mandre ne ne ..chodim ofiko k Lovásové..jen teď jsem byla u Brandejské..tak jsem byla nejdřív ráda.že jdu k někomu koho chválíte..ale nakonec to bylo jak jsem psala nevěděla co se mnou..a nebylo moc příjemná...u Langerové jsem byla taky přišlo mi že se s ničim moc enpáře, ale aspoň mi zas toho řekla víc než Lovás..tak uvidíme..ještě mám čas to řešit..cca za 10dní 😀 se k někomu objednám..možná ještě k Lovás..uvidim.ale už nebudu lína huba 😀

mandre
30. srp 2010

@majcam hmmm, já totiž nevím, jestli je to nějak řešené, nebo je to jedno....třeba hysterku dělají hned po MS 🤐 , tak nevím

petrita83
30. srp 2010

@majcam na krev můžeš i do Genentu ne? a nebo kamkoli jinam.. 😀

mandre
30. srp 2010

@petrita83 no tak se rozhodni ke komu, a pak se na té konzultaci domluv, že budeš chodit k ní/němu...a tím pádem budeš jakoby její/jeho a je to, ne?....Já jí taky rovnou řekla, že věřím jenom jí 😀 😀 , že nikam nejdu jinam 😀 😀

petrita83
30. srp 2010

@mandre 😀 jo nebýt jouda 😀

majcam
30. srp 2010

@mandre mělo by se to dělat zhruba do ovulky,kvůli hysterce,ale u laparoskopie je to prý jedno,mi bylo řečeno...

mandre
30. srp 2010

@majcam Aha, no já půjdu na oboje současně 🙄 ...a za jak dlouho po objednání jdeš, máš před tím nějakou konzultaci?

majcam
30. srp 2010

@petrita83 mě právě Lovás vyhovuje,aspoň minule jak jsem u ní byla na konzultaci po nevydařeném IVF,tak se mi teda max. věnovala byla jsem u ní snad půl hodiny a ještě se mě ptala jak se cítím a tak...,a vždycky se teda zasmějem,to vždycky něco z nervozity plácnu...,možná to prolomuje ledy... 😉

majcam
30. srp 2010

@mandre já mám taky obojí najednou...,dnes jsem právě byla na konzultaci,ještě že sem se "upravila" 😉 , dělali mi vyšetření a UTZ,..na tu Bulovku právě můžeš přijít jakýkoliv den dopoledne,napíšou kartu a hned tě skouknou a objednají na operaci...no u jsem teda objednaná na zákrok 10.9.

petrita83
30. srp 2010

@majcam hele takhle já to měla před tím..ale teď mě potom nepovedném IVF nějak ..nevim, nic se mnou neprobrala řekla že uděláme IUI, já čekala že to nějak proberem..taky že mi nějak vysvětlí co se vlastně stalo po tom IVF.., vždycky řekla jen to je vše a za 5min jsem byla venku..a pak mě objednala k Brandejské..při tom ordinovala 😖 tak jem z toho nějáká špatná, jak nechtěný štěně 😎

petrita83
30. srp 2010

@majcam tak to je zase paráda...už je to zachvilu a pak to půjde jako po másle..tě profouknou a bude 😀

mandre
30. srp 2010

@majcam no já se musela objeddnat na konzultaci k dr. a pak mi řeknou, co dál, kdy a tak (asi)...a jdu tam asi 7.DC

mandre
30. srp 2010

@petrita83 😀 😀 malý štěňátko 😀 😀 , ptát se, ptát se, ptát se.....líná huba 😀 😀

majcam
30. srp 2010

@petrita83 a to si po tom IVF byla objednaná na konzultaci nebo jen na UTZ,já vim,že si nějak chodila kvůli tomu HCG klesání a asi tím,že si byla v dobrým dni cyklu,tak tě poslala hned do IUI,bych řekla..,nechci se nikoho zastávat jen vím,že když si objednaná na UTZ,tak to tě vždycky někam vmáčknou na pět minut,ale když je to konzultace,tak je to na déle.. 😉

petrita83
30. srp 2010

@mandre 😠 😠 ☹ vim, vim..už to vim..teď musim počkat do další konzultace a pak to bude smršť otázek..tak že se po mně nikdo neobjednávejte ..bude to na dlouho 😀 😀

majcam
30. srp 2010

@mandre ano,už se taky ptám..sice některé moje otázky asi neodpovídají mému věku... 😀 ,pak se právě smějeme

mandre
30. srp 2010

@majcam Jj, to mi teď říkala Dr, já byla objednaná na UTZ a nakonec jsem tam byla 1/2 hodiny 😀 😀 , že prý se mám objednávat na konzultaci, a ne na UTZ, když budeme něco řešit....no na to že už jsem tam byla tak 30x, tak to vím brzo 😀

petrita83
30. srp 2010

@majcam já se nějak neptala..hele teď vypadam jak total jouda, ale prostě to tak je..řekla přijdte tehdy a tehdy a já tam byla..a nějak se to seběhlo a já nakonec byla ráda, že je tady další plán..jen mi vlastně nikdo nedal na výběr..jasně máš pravdu..jen do toho druhého už se nenechám takle vehnat...chci mít jistotu, že je u mě taky vše na 100% ok a nedělám tohle vše zbytečně..

petrita83
30. srp 2010

@majcam 😀