Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
5. zář 2011

@zvalentova ahojky tobě taky krásný den jak se cítíš?
nějak nám to tu vázne

zvalentova
5. zář 2011

@cibka já báječně, už jsem vpráci. Musím si udělat výplaty, probrat se šéfem nějakou úhradu HomeOffice a tak.
Jen mě nervuje to čekání 😀

cibka
5. zář 2011

@zvalentova jen se nenervuj a pěkně odpočívej

evcas
6. zář 2011

@andru01 Mudr. Bukvová končí? jsem s ní minulý týden mluvila a nic neříkala..chjo, o zas půjdu k jinému doktorovi ☹

zvalentova
6. zář 2011

@evcas ahojky, už skončila. V pátek byla naposledy, termín porodu má už na říjen.

evcas
6. zář 2011

@zvalentova si nás tam budou pěkně přehazovat...tak snad budu taky spokojená s někým jiným...blbé je to, že si člověk zvyká na doktora, mluví s ním otevřeně o problému a situaci a najednou jde k jinému a musí to povídat znovu 😔 nevíš náhodou jak dlouho mají platnost výsledky z imunologie?

zvalentova
6. zář 2011

@evcas tak já to měla střádavě s Langerovou, tak mám naštěstí pořád ke komu chodit. De facto mi to bylo jedno, nechtěla jsem jen Feldmára.

Imuno netuším, to záleží co bereš za léky, i za 3 měsíce to může být všechno jinak.

sedmitecka
6. zář 2011

@zvalentova uz bych na te neschopence zustala 🙂

sedmitecka
6. zář 2011

holky , to je vazne k vzteku, to moje telo, dela mi same naschvaly...mam menses jak hodinky, 29-30 dni, naprosto pravidelne, a ted, pred laparkou, kdyz to potrebuju dostat na cas, ticho po pesine.....zitra nejpozdeji musim zacit mensesovat, jinak me na lapar v utery za tyden nevezmou a bude se odkladat, to me asi trefi 😝 😝 😝

bugee
6. zář 2011

@sedmitecka Ahoj, mě se stalo úplně to samý - dokonce jsem nakonec (45. den) musela na vyvolávačku ☹
To je asi bohužel v hlavě... Jinak jsem byla v Gyncentru Hloubětín na několika zákrocích a vždy OK, jsou tam bezva sestry a celkově to působí líp než velká fakultní nemocnice - neboj, bude tam o Tebe hezky postaráno 🙂

adriadri
6. zář 2011

Ahojte holky, nějakou dobu jsem tady nebyla - nebylo co aktuálního psát. Čekala jsem na objednání genetiky. Nyní jsem Vás chtěla poprosit o nějaké informace. Včera jsem totiž byla v Gennetu konečně na genetiku. Vzala jsem si sebou i dokumenty od bývalého Caru, které jsem si nechala poslat poštou - takže jsem je na první konzultaci neměla.Zjistilo se, že na genetiku již chodit nemusím, že ji mám hotovou a genetika rakoviny nebo cukrovky nebo čehokoliv jineho se nedělá. Dělá se jen jedna jediná a tu mám hotovou a v pořádku. Takže udělají genetiku manžela a tím máme veškeré vyšetření za sebou. Do Gennetu jsem se rovnou objednala na 7.10., kdy již budeme mít výsledky genetiky manžela. Ale protože má manžel super spermie, tak si genetička myslí, že toto vyšetření je zbytečné. A já osobně si myslím, že jsem taky zbytečně čekala 1 měsíc na genetiku a teď čekáme další měsíc na výsledky. No co se dá dělat. Aspoň máme čas snažit se přirozeně.
Teď k tomu dotazu. Když budu již mít i tyto výsledky a nic jiného už nás nečeká tak toho 7.10. (jdu k Brandejské) se již domluvíme na IVF? Nic jiného totiž nepřipadá v úvahu (žádné IUI...). Znamená to, že jakmile dostanu menzes od toho 7.10. po konzultaci najíždím rovnou na stimulaci? Nebo se ještě na něco čeká? Jde mi o to, že menzes mám pak dostat někdy kolem 15.10. a já musím ještě předtím IVF mít kontrolní výsledky z imunologie. A na ty se čeká cca 14dní. Nerada bych propásla cyklus. Takže bych si to zajistila už předem.
Předem díky za odpověď a omlouvám se, že jsem se tak rozepsala.

zvalentova
6. zář 2011

@sedmitecka no já taky, pokud šéf přistoupí na dohodu a bude mi peníze dorovnávat, jinak budu víc nehtovat a pak se uvidí. 🙂

zvalentova
6. zář 2011

@adriadri ahojky, já si myslím, že by ti to mohlo vyjít. Zásek bych čekala max. na straně pojišťovny, protože občas jim schválení IVF trvá. Zároveň také záleží jestli se domluvíte na dlouhém či krátké, protokolu.
Podle mého je lepší mít imuno, abys "nevyplácala" jedno IVF pokud by tam něco našli. 🙂

adriadri
6. zář 2011

@zvalentova Ja se na imunologii lecim od 1.6. Moje imunolozka mi doporucuje pred IVF udelat pro jistotu kontrolni test. Sice se mi hodnoty postupne zlepsuji, ale chce mit asi papir pro doktora Caru. S tou pojistovnou me to vubec nenapadlo. Takze to asi bude problem a cyklus "projedu". Ach jo ☹
Jaky je rozdil v kratkem a dlouhem protokolu?
Kazdopadne moc dekuji za odpoved.

sedmitecka
6. zář 2011

@bugee je t ovazne pech, vecer dam horkou vanu a cervene vinko, musim ji vydolovat, mrchu jednu 😀 😀
ja se do Gyncentra tesim, slysela jsem, ze jsou tam fajn, snad i vysledek bude v poradku 😉

zvalentova
6. zář 2011

@adriadri při prvním jsem měla krátký - stimulace od 2 DC, teď jsem měla dlouhý. Při tom jsem 21DC dostala injekci, žádná mens., po dalších 14 dnech polde UTZ jsem teprve dostala injekce na stimulaci a OPU bylo 12 den stimulace.

adriadri
6. zář 2011

@zvalentova Aha, no ja v prvnim Caru jsem mela dlouhy protokol, tak moc ten kratky nechapu. Rozhodnuti, jaky protokol budu mit, je stejne na lekari. No hold nic moc s tim nezmuzu. Ale i tak moc diky za info. Jo a samozrejme velikaaaanskaaa gratulace. 🙂

cibka
6. zář 2011

@zvalentova proč si nechtěla k Feldmárovi

zvalentova
6. zář 2011

@cibka pocit, měla jsem možnost s ním mluvit na chodbě a takový joudovitý slovák, a ještě k tomu chlap 😀

raducha
6. zář 2011

ahoj holky jaký je feldmár ? já k němu jdu v pondělí jen na ultrazvuk. dr.langerová nemůže tak mě posílá k němu. 😒 já jen jestli ho znáte blíž .

sipkova1
6. zář 2011

@raducha Za mě: Feldmár je super

cibka
6. zář 2011

@raducha
@zvalentova já k němu chodím a jsem spokojená je příjemnej a ochotnej ale každému sedne nikdo jiný dnes jsem u něj byla na utz a zaučoval tam nějakou novou paní dr taky byla příjemná

majcam
7. zář 2011

Ahoj holky... 😉 ,zítra jdu na UTZ před IVF no a už špinim,tak snad to nebude problém...,dostávám to totiž po 26 dnech...
@evcas taky jsem si zvykla na Bukvovou a když mi řekla,že odchází na mateřskou,tak se mi pomalu chtělo brečet,pak jsem jí ještě potkala v laborce na krvi a popřála mi k IVF...teď jsem objednaná k dr. Jarošové, tak snad to bude v pohodě...
@zvalentova a kdo tě teď připravoval k IVF?

cibka
7. zář 2011

@majcam určitě v tom problém nebude já se mam objednat na utz 2 den cyklu a Jarošová bude v pohodě ja u ní 1 byla na utz

pentagras
7. zář 2011

Ahoj holky, jak se máte, tak já se ztoho snad nevyhrabu, nejdřív OHSS pak angina a ted mám zase těhu nevolnosti, je mi blbě celej den, v pátek jedu na utz tak na mě myslete 🙂 mám docela starch

zvalentova
7. zář 2011

@majcam celé 2 IVF jsem měla s Bukvovou.
Z minulého znám Langerovou, telefonicky jsem mluvila s Jarošovou, která mi přišla v pohodě. 🙂

zvalentova
7. zář 2011

@pentagras teda kočko ty si užíváš, mě je už dobře, 2x v týdnu chodím do práce, tak mám pocit, že žiju skoro normálně. Jen mě trápí šatník. Díky OHSS mám hroší břicho a nemám kromě kraťasů jedinou věc 😀

cibka
7. zář 2011

tak holky tady jsou zpravičky ode mě včera injekce agolutinu abych prý odmenstruovala šetrne protože mam na levým vaječníku folík velký 14mm tak prej aby z něho nebyla cysta 2 dc na kontrolní utz zdase neudělala a když bude vše ok tak hned stimulka dá mi prý vyšší dávky když netrpím na ohhs aspon na první 2 dny

majcam
7. zář 2011

@cibka jupí,budeš mít dlouhej protokol?

majcam
7. zář 2011

@zvalentova 🙂 😉 😲