Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
19. říj 2010

@ivula21 klasivkou ms a jeste porad spinim... ja z toho zase tak nadsena nejsem... mela jsem zavedene jen jedno embryjko... test jsem zkousela vcera, ale jak ted hodne piju a nedelala jsem ho hned rano tak se mi poradne neobjevila ani kontrolni carka, tak jsem ho vyhodnotila jako neuspesny a pro dalsi do lekarny uz nejdu...

ivula21
19. říj 2010

Tak ať HCG krásně roste 🙂

@lucavka A tobě taky držím moc palečky

anlek
19. říj 2010

@darkwitch Ten tvuj test mi prijde nejaky divny. Kontrolni carka by se mela vybarvit vzdy.

darkwitch
19. říj 2010

@anlek ja nevim kontrolni carka byla jen duch tak si myslim, ze to byl spatny test...

betox
19. říj 2010

@darkwitch tak to byl 100% špatný test. Neláká Tě vidět po takovém úsilí ty vytoužené // ? 😉

darkwitch
19. říj 2010

@betox ne ja se porad bojim, ze se mi neobjevi...

anlek
19. říj 2010

@darkwitch Ja malem pocurala test po pregnylu, abych ty // videla. 😀

sichatka
19. říj 2010

@darkwitch - kontrolní čárka se musí objevit vždy. Měla jsi špatný test. Nejlepší je dělat si test ráno s ranní močí nebo když jdeš na záchod v noci kolem 3 hod. To mají být hodnoty nejvyšší. Čůrala jsi do skleničky nebo rovnou na test? Já jsem takhle počůrala celý test a nic se mi neobjevilo. Až když jsem druhý test namočila do skleničky, tak tam byly. 🙂

darkwitch
19. říj 2010

@sichatka do sklenicky, ale bylo to dopoledne pote co jsem k snidani vypila tri ctvrte litru caje, takze se ani nedivim... ale dalsi test nemam a vychazky mam az odpoledne, a ani se mi nechce dalsi kupovat...
@anlek no jo po pregnylu jsem taky malem delala, ale ted se bojim... prece jen minule jsem mela bioch. tehu tak jsem ted opatrnejsi...

inza
19. říj 2010

TAK JA VYRAZIM SMER GENNET

darkwitch
19. říj 2010

@inza tak hodne stesti 😉

petap1
19. říj 2010

Inza: Hodně štěstí 🙂

Inza, Darkwitch: U mě zatím snad vše OK 🙂 Změnila jsem lékaře a ten nový mi konečně řekl proč špiním (malý hamatom pod placentou, který odchází - nic znepokojujícího), takže jsem se trošinku uklidnila 🙂 Na oslavu ukončení 12tt jsem včera poprvé vrhla, když jsem jela ráno na krev 😀 Naštěstí bylo šero a byla jsem na ulici sama 😀 Jinak mě nevolnosti provázejí stále celým dnem 🙂

Dark: moc držím palečky, ať je nyní vše OK 🙂 Jo a moje kolegyně v práci měla MS standartně v prvních 3 měsících těhu...takže i toto bývá...neboj vše bude OK 🙂

betox
19. říj 2010

@darkwitch jo jasně, to chápu 😉
@inza držím palce
@petap1 to si to teda užíváš naplno se vším všudy 😉 Tak ať jsou ty nevolnosti aspoň snesitelné

anlek
19. říj 2010

Inza, drzim palecky.

petrita83
19. říj 2010

Ahoja Holky!!!dneska nějak pauzíruju..jestli to nebude tím že mám moc práce 😠 a do toho jsem musela propustit jednu pracovní sílu 😒

petrita83
19. říj 2010

@lucavka ahojda- tak mooc držim palce, já měla HCG 13.den 370.Tak ať ho máš co nejvyšší!!na testíku máš // tak to bude bez překvapení 😀

pet.s
19. říj 2010

@lucavka zrovna včera jsem si četla svůj těhu deník..na gennet testu jsem měla ducha 5 den po ET a 19 den HCG přes3000

kive76
19. říj 2010

@darkwitch ahojky, kamarádka měla 3 měsíce normální menzes, a až když začala blít, tak si došla k doktorce jestli to náhodou není třeba žlučník, a oni jí poslali na gyndu, a zjistili jí, že je těhotná.... 🙂

darkwitch
19. říj 2010

hele dejte mi s tema hodnotama Hcg pokoj, ja mela 15den po KET tech 152... se zase zacnu bat, aby bylo vse v poradku... a to uz jsem se celkem uklidnila... jeste ze jdu zitra na krev a urcite bude hcg spravne stoupat...

darkwitch
19. říj 2010

@kive76 dekuju, to jsou presne ty zpravy ktere potrebuju slyset 😀

petap1
19. říj 2010

darkwitch: klídek, já měla jen 230 🙂 Však 152 stačí, nenech se znervóznit 🙂

darkwitch
19. říj 2010

petap no ja jsem si vzdycky rikala, ze budu vklidu a rozhodne nebudu hystercit jak nektere tehule a uz je to tady, hysterka silena 😀 jen doufam, ze nebudu ta prehnane starostliva matka, ktera nenecha dite pomalu hrat si na pisku...

inza
19. říj 2010

@petap1: tak to byla teda radna oslava 😀. Tak hlavne ze je vse ok.

Jinak my jsme se dohodly ze zase pristi mesic zkusime alespon IUI. Jinak dalsi pokus ne drive nez po novem roce a to kvuli klisteti. Jeste pred dalsim pokusem dame znova immunologii. Jinak LSK bylo dobre a vse je tam kde ma byt a i jak ma vypadat. Takze proc to nejde je ve hvezdach. Jinak opet manza nezklamal a ptal se a tak jsme se i nasmaly

betox
19. říj 2010

@darkwitch ty hodnoty jsou hodně individuální, buď v klidu 😉
@inza tak aspoň něco. Třeba to zrovna vyjde 😉

inza
19. říj 2010

@betox: no uvidime

dotaz. neuzival nedko nekdy wobenzym? Pokud jo jak jste ho jedly (kolik tablet denne)?

betox
19. říj 2010

@inza já ho jedla teď před a po té poslední LSK. Před operací jsem jedla tuším 3x7 3 dny a hned po operaci jsem to další 3 dny zobala stejně. Pak jsem si to snížila na 3x5 asi na týden a zbytek jsem dojedla 3x3

inza
19. říj 2010

@betox: diky. Ja prave premejslim kolik mam jist denne. Dr ho doporucila resp rikala ze se jim nic nezkazi

betox
19. říj 2010

@inza já si myslím, že ta udržovací dávka je 3-5/denně

inza
19. říj 2010

@betox: no taky to vidim na to. Ja ho jeste nebrala, ale zkusim to...treba pomuze i na me kosti a problemove klouby 😉

anlek
19. říj 2010

@inza Ja ho jedla mezi IUI a IVF. Mela jsem pocit, ze moje telo lip zvladne hormony, kdyz ho timhle podporim. Ja totiz dost dobre reaguju na enzymy. Asi jich delam malo. 😒 Vzdy mi to vyladi telo. Jedla jsem tusim 6 tablet, proste podle letacku.