Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

barrca
14. čer 2012

@brantovka máš to v IP

brantovka
14. čer 2012

barco.....na me nemuzes ve zkrtkach...co to je IP.....zkratkam moc nerozumim..... 😖

barrca
14. čer 2012

@brantovka v interní poště 🙂 nahoře na liště bys měla vidět červeně, že máš interní poštu ... omlouvám se za zkratky 😀

lolitka25
14. čer 2012

Ahojte kocky, davno som tu nebola 🙂 2.7. Mame termin v Gennet Archa na decapeptyl , dlhy protokol... akurat nas doktor Danek tam nebude,ale bude tam doktorka Bartosova, poznate ju? aka je?

brantovka
14. čer 2012

@barrca diky ...jdu si to precist......

inza
14. čer 2012

Majcam, anlek:tak včera UZ v Brně.KET se odkládá na příští měsíc.Bohužel sliznice je nízká.No nevím za se to už konečně podaří.už se to vleče pěkně dlouho.asi bude toto poslední a pak už na to prdime.......
Anlek: alespoň by jsi pak měla okolo sebe poradnou ochranku 🙂
Majcam: tak co jak to jde takto ke konci?

anlek
14. čer 2012

@inza Skoda. Ikdyz lepsi odlozit o mesic nez promarnit skvele embryjko. 😉 Zkousela jsi takove ty "babske" rady? Kontryhel, grep, ... ?

inza
14. čer 2012

@anlek: ani moc ne....nějak jsem je ani nestudovala.....moc tomu nevěřím.porad nějaké 🙂

anlek
14. čer 2012

@inza To jsme na tom podobne, mozna jen ten kontryhel bych do ovulace pila. 😀 Precejne bylinky byvaji ozkousene staletimi ... A to ostatni si myslim, ze je spis psychicka podpora pro ty, co tomu veri.

inza
14. čer 2012

@anlek: já ten kontrylen kdysi pila a je to teda peknej humus 🙂.jo ale máš pravdu ze bylinky odzkousene jsou po staletí. Jinak prostě něco bude a nemá cenu se tím nějak stresovat

majcam
15. čer 2012

@inza jéžiš, ale třeba to tak mám být,nám se tenkrát IVF taky posunulo o měsíc kvůli cystě a bůhví, jestli by to v tom původním měsíci vyšlo 😉 ,Já jsem úplně v poho,3 trimestr je pro mě úplně nej nej,žádné bolesti,otoky,špinění,prostě nic,už máme vše nachystané,ale zatím to teda nevypadá 😉 ,a přenášet teda nechci ☹ ,akorát mě serou lidi dotazama a kdy už to bude? A ty máš nějaké malé bříško...,a máš ho moc nahoře... 😠 😠 😠 tchýně: ty náš pupíku 😠 ...bych vraždila!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

inza
15. čer 2012

@majcam: a kdy už to bude🙂🙂🙂...plně te chapu s blbejma dotazama...ale nic s tim neuděláš. No uvidíme jak to bude příští měsíc...bud to dopadne době a nebo ne....ale nějak to dopadne....tak si pěkně uzivej dokud ještě můžeš....jo a jedna otazka na konec....🙂 kdy už to bude 🙂🙂🙂

majcam
15. čer 2012

@inza 😅 😅 😅 tytyty teto 😅 ,spíš mě zaráží,že se mě na to ptaj ty samý lidi a otravujou s tim po 14 dnech 😠 😠 ,ale to je i hormonama,no ale to poznáš sama brzy 😉 ,moc na tebe budu myslet,vlastně myslím a taky na Betox a na Darkwitch..... 😉

inza
15. čer 2012

@majcam:🙂....bud poznám nebo nepoznám...uvidíme jak vše nakonec dopadne....neuděláš s tím nic...prostě budeš mžmuset tyto otázky vydržet až do porodu....jo už jsem je dlouho neviděla nevis co s nima je? Apropo kdy už to bude🙂🙂🙂🙂

darkwitch
15. čer 2012

o kom se mluvívá nedaleko bývá 😀 ahoj holky já sem tak občas nakouknu, ale ted si dávám zase voraz, teda měla bych se objednat do Plzně na imuno a taky konečně zkusit tu mojžíšku, ale ani k jednomu se nějak nemůžu odhodlat, tak studuju a "buduju kariéru" 😀

ale jak sem nechodím tak často tak je tu vždycky tolik lidí co neznám, že se ani moc nezapojuju...

jak se máte?

omcamauta
17. čer 2012

Achjo, takže léto v Gennetu úplně zabité, aktuální čekačka na "úvodní" konzultaci (i když kartu tam máme dávno) čtvrt roku 😖

petaloudi
17. čer 2012

Koukám, že se tady slejzá "stará garda" 😀 No my pomalu ale jistě začínáme plánovat sourozence... jestli to zase bude trvat tři roky, tak je nejvyšší čas. Akorát to tentokrát beru "odzadu" a už jsem na listopad domluvená na endokrinologii na kontrolu prolaktinu a dalších hormonů (mám do té doby bojový úkol, přestat kojit 😝 ). Pak kdyžtak přidám Mojžíšku a akupunkturu a až jako poslední se vydám zpátky do Gennetu.
@majcam páni, už 38 tt - mamko, ty budeš za chvíli rodit! 🙂

sipkova1
17. čer 2012

@petaloudi Ty ještě kojíš? A kolikrát denně? Já teda taky kojím, ale v tom roce si to nějak neumím představit 🙂

petaloudi
17. čer 2012

@sipkova1 už jen zhruba 3x za den a to večer před spaním, pak občas kolem pátý ráno a po probuzení, než vylezem z postele. Jinak jí už normálně. Já si to taky neuměla představit, ale teď mi to přijde naprosto přirozený. Jsou to takový naše rituály. A jako bonus nemusím vylézat z postele dělat mlíko a můžu ještě 10 minut podřimovat 🙂

anlek
18. čer 2012

@sipkova1 Kojila jsme presne do roka, kdy jsem to drzela vice mene silou vule. Pak se malemu ulevilo, ze uz ma od kojeni pokoj. Ale on byl spatny savec.

@petaloudi Mate jeste dost casu, uvidis. Muze se to samo zlomit. Nebo holt posunes endokrinologii. 😉 Ja kojeni take resila, protoze jsem se chtela vratit u do Gennetu pro sourozence a nez jsem se k necemu odhodlala, tak tam byla //. 😉

majcam
18. čer 2012

@petaloudi ahoj 😉 sourozence,jo?! To to letí,to jsme teda tady pěkně zkejsly když už se tady plánují sourozenci,oni se vlastně už i narodili,že @anlek 😉 😕 ,koukala jsem na Marianku jak jí zesvětlaly vlásky 😉 ,nebo se mi to zdálo 😉

lolitka25
18. čer 2012

Ahojte baby 🙂 Tak 2.7. zaciname s decapeptylom - prva konzultacia bola u Mudr. Daneka, Decapeptyl bude u Mudr. Bartosovej, kedze danej tam v ten den nebude... sme v arche na porici 🙂 mate skusenosti?

absti
21. čer 2012

Ahojky,
holky dneska jdu do gennetu na konzultaci a snad sepíšeme žádost o IVF. Poraďte mi co si tam mám všechno nechat napsat. Prodlouženou kultivaci, zmražení a co ještě??

mandre
21. čer 2012

@majcam my taky už plánujeme sourozence 😀 😀 😀

@inza nakonec to zlomíte 😉 😉
u nás, Kristiánek má teď už 7,5kg v 5 měsících....je takovej nabuřtíkovanej 😀 ....už jsme měli i virozu s teplotama, teď zase prskám já 😝 ...chystáme se na dovču do Jánských Lázní za 14 ddní....letí to šíleně, nic nestíhám, doma čurbes 😀 😀 - bordel v bytě, šťastné dítě - tím se jako utišuju 😀 ...to jen tak telegraficky 😉

absti
22. čer 2012

Takže holky žádost o první IVF mám sepsanou a mám jí u sebe. Do pojištovny k potvrzení jí donesu až později, protože na věc půjdeme někdy kolem 12.8.
Rozhodla jsem se pro zavedení jednoho embryja, pro aplikaci hormonů v peru, prodloužená kultivace, metoda ICSI a zamražení.

majcam
22. čer 2012

@mandre taky jo,kurňa to mám co dělat teda 😉 ,tak já to taky navrhnu manžovi 😅 ,ať pak neni vylekanej 😉

betox
22. čer 2012

Ahojky,
všechny moc zdravím. Koukám, že po mě byla sháňka 😉 Občas jsem nakoukla, ale zatím jsem neměla co přispívat...U nás se ale udála tak trochu malá změna..... 😉 Nechtěla jsem o tom mluvit, protože tomu pořád nemůžu uvěřit a nechci to zakřiknout ( doufám, že to nezakřiknu teď 😒 ).
@majcam páni, to je teda jízda, Ty už jsi skoro v cíli 🙂 . Moc držím pěsti, ať všechno proběhne v pořádku
@mandre to už máte 5 měsíců? To snad ani není možný, jak to letí.....

anlek
22. čer 2012

@betox Gratuluju!!!! Povidej, prehanej, jak jste k miminku prisli?

betox
22. čer 2012

@anlek Moc díky 😉 Je to fakt zázrak, povedlo se to úplně přirozeně. Po 10 letech snažení a 1 IVF asi 4 IUI. Navíc jsem měla katastrofální výsledky z imuna a protože jsem netolerovala Prednison a po jiných lécích byly výsledky ještě horší, tak mi doktorka na Karláku řekla, že pro mě nemá řešení. Tak jsem to tak nějak vzdala..... 😀 Zajímavé je, že zrovna ten měsíc "M" byl šíleně hektický a nebyl ani čas ani síla na plození a my to fakt vůbec neplánovali 😉 Chodila jsem k výborné léčitelce, se kterou jsem pořád v kontaktu, protože si mě prý chce "ohlídat", cvičím 1,5 roku Mojžíšku, navíc jsem zkusila koupit "koncepční" lubrikační gel a protože mě už několik měsíců bolely močovky a antibiotika nezabírala, tak jsem si sama naordinovala kúru z Aloe. Fakt netuším co pomohlo, nebo jestli to byla kombinace všeho, nebo si ten nahoře prostě řekl: "Tak OK, tady to máte" 😉 Hlavně mám pořád strach, aby bylo všechno OK, protože jsem před 4 lety potratila v 7tt. Pořád mě bolí podbřišek, jako bych to měla dostat ☹ Sice mě všichni uklidňujou, že to je normální, stejně si nedokážu poručit. Ale prcek je v pořádku, zrovna dneska jsme byli v poradně a máme už 31 mm.
Koukám, jak už jsou Tvoji kluci velký chlapáci, to je neuvěřitelný....

sipkova1
22. čer 2012

@betox gratuluju a držím palce