Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
24. srp 2012

@anlek - zítra začínám dvacítku 😉 Teď už je to super, sice jsem pořád docela unavená, ale pobřišek už mě bolí jen maličko občas a jinak pohoda. Zrovna ráno jsem zjistila, že mám 5 kg nahoře 😖 Akorát jsem se vrátila z očního a mám radost, protože mi doktorka dovolila rodit přirozeně (jsem hodně krátkozraká)😉
@mandre zatím ne. Posledně v poradně to doktor dlouho zkoumal, až nakonec řekl, že fakt neví. Manža teda tvrdí, že tam toho pindíka viděl, ale pak přiznal, že to mohla být i pupeční šňůra 😀 ...Je to šumák. Hlavně, aby bylo zdravé.....

omcamauta
24. srp 2012

@darazv dneska jsem se na to shodou okolností ptala primářky - minimálka je za 10 + případné další věci - ICSI, PICSI, embryoskop....

petrita83
24. srp 2012

@inza no to je pecina 😀 😀 😀 ty nas teda umis napinat 😀 Drzim palce at to rychle a bezproblemove utika 😀 A jsem porad napnuta jak ksandy zda 1+1=2 nebo 3 nebo jak je to.. 😀 Proste drzime palce a typ mam 😉 ale necham se prekvapit a pak reknu ja to vedela 🙂

inza
25. srp 2012

@petrita83: 🙂 no asi to bude nejspíš jenom jedna blikající tečka....pokud ta druhá bude taky blikat tak to teda umí dobře maskovat 🙂

petrita83
25. srp 2012

@inza stejné je to skvělý 😀 😀 máme radost až je to jak je to🙂a na další utz jedeš zase do Rf?

inza
25. srp 2012

@petrita83: ne....už mne dala dr papír k me mudre....tak nevim kam mě ona pošle....nemá totiž UZ

darazv
25. srp 2012

@omcamauta dakujem takže to príde finančne asi rovnako 😒 no uvidim ak sa nepodarí doma prirodzene tak pojdeme do gennetu cca 10/12 🙂

petrita83
25. srp 2012

@inza tak to jsi mě zase pobavila🙂 úplně jsem si představila doktora v plášti s nějakou virgulí🙂to asi ne🙂))

omcamauta
25. srp 2012

@darazv no tak to už aby ses pomalu objednala, není tam nejkratší čekací doba na úvodní konzultaci 😕

anlek
26. srp 2012

@inza Pozjistuj, kam jit na NT. Segre jeji gyndar rekl, ze je to zbytecne, pak vysly blbe triple testy, takze odber plodovky .... Mela stejne riziko, ze potrati zdrave dite jako, ze ma dite s DS. 😠 Lepsi absolvovat NT screening, ktery je presnejsi a pak jsi pri triplech vklidu.

pentagras
26. srp 2012

Ahojky holky, jste tu někdo po ketu ted někdy ??

inza
27. srp 2012

@pentagras: já cca před měsícem 🙂

inza
27. srp 2012

@anlek: máš nějaký tip?

betox
27. srp 2012

@inza Taky hlasuju za NT screening. Všechny studie se shodují v tom, že je přesnější než triple testy. Mám tip na dobrou Dr. v Pze, kdyžtak pošlu kontakt na SZ

anlek
27. srp 2012

@inza Muj tip je si nechat napsat papir od gyndr., ze zada NT screening a jit k Apolinari, kde to pak mas zadarmo. 😉 Maji na to penize z nejakeho grantu snad, jen vyzaduji ten papir od gyndr. Zkus si to tam pohledat: http://cfm.gynpor.cz/informaceprotehotnepacient... nekde bys tam nasla tel cislo, tam je potreba se objednat relativne brzo, mivaji i plnou kapacitu.

anlek
27. srp 2012

@pentagras Uz se chystate na KET?

inza
27. srp 2012

@betox:pls posly ten kontakt

darazv
27. srp 2012

@omcamauta ja som tam volala už asi pred dvomi tyždnami ale kedže som chcela termin až na 10 mesiac nemala rozpis a termin doktorov tak mi povedala že mi oni zavolaju záři a dohodnú termin 🙂 tak hádam na mna nezabudnú 😀

betox
27. srp 2012

@inza máš to tam 😉

inza
27. srp 2012

@betox: díky 🙂....máš taky ip

pentagras
27. srp 2012

@inza ahojky, a mohla bys mi napsat co mě vše čeká? Pujdu teprv na utz měsíc před a co pak vše?? Navíc je to už rok od všech testu co jsme museli mít, to budu muset všechny testy dělat znova?
@anlek no pomalu, začátkem října pujdu na ten utz kontrolní a pak se uvidí, právě nevím co vše budu absolovovat a co po nás vše budou chtít, chtěla jsme už ted co jsem to dostala ale máme moc starostí a jsme ve stresu nedala bych to tedka.

inza
28. srp 2012

@pentagras: máš IP.....jo a žádné testy nám nedělali...to jsem tam zapomela....🙂

inza
29. srp 2012

dotaz...v kolikráte týdnu jste dostaly přibližně řidičák na dítě 🙂 🙂

sipkova1
29. srp 2012

@inza myslíš těhu průkazku?

inza
29. srp 2012

@sipkova1:jj přesně tu 🙂

sipkova1
29. srp 2012

@inza no oni to mají různí gynekologové různě, někde daj hned na začátku třeba 6.tt, někde až je srdíčko třeba 8.tt no a u nás davaj až po NT screeningu, což jestli si dobře pamatuju je nějaký 12.-13.tt

rory_g
29. srp 2012

Ahoj holky, byly jste na prvotrimestriálním screeningu v Gennetu? A mohl jít dovnitř partner s vámi?
@inza já jí dostala v 10+5tt 😉

sipkova1
29. srp 2012

@rory_g na NT screeningu jsem byla tam , kde mám svého gynekologa, v Gennetu jsem byla na plodovce a na velkém UZT a partner dovnitř šel, tak si myslím, že i u NT screeningu může jít partner dovnitř

rory_g
29. srp 2012

@sipkova1 oni si mě tam objednali hned při potvrzení srdíčka. Jsem ráda, že jdu právě tam, jen se právě bojím, aby si neklepali na čelo, ve 13tt a chci k sobě partnera 😅

sipkova1
29. srp 2012

@rory_g já teda měla sebou dokonce 2 lidi na NT screeningu 🙂 a bylo to tam úplně běžné tam přijít jako pár. Ono mě to překvapilo, ale když máš trochu fantazie a dobré oči (případně dobré brýle 🙂), tak už je v tom 13.tt docela dost vidět