Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
3. únor 2015

ahoj holky co mě znáte, tak tedy jo,přiznávám dnes jsem 13+4 😵 omlouvám se že se přiznávám až dnes,ale chtěla jsem vydržet do předání těhotenské průkazky (tu jsem dostala dnes) 😉 a hlavně dnes jsme to oznámili i rodině a v práci jsem musela též s pravdou ven,páč jsem zůstala na PN.děkuji všem za držení palečků,srdíčka a i za to že jste na mě jen tak mysleli 😵 😵 😵
a kdyby jste věděli o někom kdo potřebuje srdíčko,ráda pošlu!!!

darkwitch
3. únor 2015

@monnn tu u toho oznameni normalne bulim. Ja vam to tak preju, to je tak skvela zprava 🙂 gratuluju

monnn
3. únor 2015

@darkwitch děkuji,snad si to taky zasloužíme po tak dlouhé době 😵

darkwitch
3. únor 2015

@monnn tak o tom nepochybuju 🙂

inza_ivd
3. únor 2015

@monnn: Tak to OBR gratulace a strasne moc Vam to preju a gratulaca i k "ofiko ridicaku na dite" 😀 😀 😎

inza_ivd
6. únor 2015

Tak mame za sebou druhy UZ. Nastesti je vse v poradadku a i AMC celkove je v poradku a jak ma byt. 😀 😀 Jenom nas t 😀 am pekne nasr..., ze jsme museli cekat pres hodinu oproti casu objednani.... 😖 😠

monnn
6. únor 2015

tak to je super zpráva !!! 😵

darkwitch
6. únor 2015

@inza_ivd hlavně že je všechno v pořádku 🙂

sipkova1
12. únor 2015

@monnn velká gratulace 🙂

monnn
12. únor 2015

@sipkova1 děkuji!!!! 😵

majcam
15. únor 2015

@monnn Mooooončo,hurá hurá hurá!!!!! Moooooc ti to přeju,to je skvělá zpráva!!!!!!jupíííííí

monnn
15. únor 2015

@majcam děkuji,,jj snad už to teď dotáhneme až do zdárného konce 😉 !!!

inza_ivd
17. únor 2015

@monnn: jasně že 😎 .....

monnn
17. únor 2015

@inza_ivd děkuji,no doufám a věřím !!! 😵 😵

darkwitch
17. únor 2015

@monnn jak by to mohlo dopadnout jinak nez dobre kdyz mas takovou podporu

monnn
17. únor 2015

@darkwitch právě,tak se snažím nic nepřipouštět,přeci už jen kvůli vám holky a vašim dětičkám,vždyť vím že je tu podpory pro každou 😵 😉 😵

inza_ivd
17. únor 2015

@monnn: proste to ber ze to bude vsechno dobre. Jsme se tu pekne seradily...ja v cervnu, petrita v cervenci a ty mas srpen...to preci musi klapnout....budes mit lva ci uz pannu? Sazim na lva....

petap1
17. únor 2015

Ahoj děvčata,

koukám jako blázen 😀 Veliká gratulace všem 🙂
inza... ke zdravému druhátku 🙂
monnn... zázraky se dějí 😀

Jsem ráda, že to tu stále žije 🙂 🙂

inza_ivd
17. únor 2015

@petap1: stara skupinka se sesla 😀

majcam
20. únor 2015

....já myslím že i @vveru bude rodit🙂

darkwitch
23. únor 2015

Ahoj holky 🙂 rozhodla jsem se prestat skryvat to stejne štěstí nepřinese takze doplnim posloupnost v rijnu cekame miminko možná dve - teda doufam ze alespon jedno to zvladne

inza_ivd
23. únor 2015

@darkwitch: velká gratulace.Takže doma malá ustoupila a s tatínkem jste mohli pořídit v klidu sourozence 😀 😉

darkwitch
23. únor 2015

@inza_ivd obcas na pulhodiny usne 😀 vetsinou i na hodinu 😀 no jsem zvedava jak to dopadne...

monnn
23. únor 2015

@darkwitch ty jo veliká převeliká gratulace !!! 😵 😵
ty jo já mám z NÁS takovou radost !!! 😵 😵 😵

darkwitch
23. únor 2015

@monnn dekuju 🙂 porad se jeste dost bojim ale jednomu mimcu uz bylo srdicko druhe je bohuzel pozadu a uvidím ve stredu jestli to dozene nebo ne

monnn
23. únor 2015

@darkwitch uvidíš,budou tam obě hezky blikat 😵 a můžu se zeptat,to jste pořídili doma 😕 😉

mandre
23. únor 2015

holky, všimly jste si, že "stará" skupinka tu jediná přežila roky? Doufám, že to tak bude i nadále...nicméně mě napadlo,že bychom se teda jako asi mohly sejít 😎, pokud by Vám to nedělalo velké potíže (hlavně těhotným)...já bych byla ráda, vlastně jsme se nikdy neviděly, co na to říkáte? bude už i teplo snad brzy 😀 ...s dětmi x bez dětí 😀 ...
@darkwitch gratulace veliká, máš to stejně jak já (teda mimo počtu) 😉

darkwitch
24. únor 2015

@monnn jojo doma 😀 clovek se riky snazi a pak to jde samo 😀

darkwitch
24. únor 2015

@mandre dekuju. Seslost je dobry napad 🙂

inza_ivd
24. únor 2015

@darkwitch: jasne ze tam budou blikat obe jak jinak....tri raubire mit doma to je pekne cislo 😀