Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
1. lis 2010

@darkwitch taky bych to viděla na to nervové vypětí a následnou sníženou imunitu. Tak ať je ti líp. Udělej si kotel čaje, nějaký vitamín a hupsni ještě do pelíšku 😉
@dennisa držím na zítřek palce. Ta čárka je dobré znamení a určitě to bude v pořádku. U nás byly v pátek 4 folíci, takže víc jich už nebude, ale jsme vděční i za ně 😉

darkwitch
1. lis 2010

@betox ja z pelisku jen prelezla i s perinou do obyvaku na gauc 🙂 jako neni to nic hrozne, ale nastve to...
taky drzim palecky na utz

inza
1. lis 2010

@darkwitch: jo presne udelej si dobrej cajik, pust si pekny film a vlez do pelechu....to pomuze...
betox: hlavne ze bude kvalita a pak na kvantite nezalezi..... 😀

dennisa
1. lis 2010

@betox zas z nich určitě budou kvalitní vajíčka 🙂 Ono když je hodně folíků, tak pak je z nich třeba málo kvalitních vajíček. Ty budeš mít určitě ty nejlepší kousky 🙂
@darkwitch abych se neradovala jen do zítřka.....

petrita83
1. lis 2010

Ahoja ženy 😀
@dennisa - ty máš // no to je bomba, držim palce ať je vše v pořádku!!!
@betox - 4 je dobrý, stačí 4 a kvalitní, vždyť víš, tak držim palce ať pak všichni pořádně zabojujou!!!
@darkwitch - tak tě nakonec dohnala nějáká viróza, pěkně zachumlat, čajíkovat a odpočívat..určitě to brzo přemůžeš!

darkwitch
1. lis 2010

@dennisa ale co je lepsi se jeden den radovat nebo se jeden den nervovat? ale me to ke konci taky moc neslo...

petrita83
1. lis 2010

@darkwitch souhlasím, máš dobrou filozofii, ale na mě to nefunguje..já se vždycky nervuju 😒

dennisa
1. lis 2010

@darkwitch je to těžký a kor když se nervuju už tak dlouho...krvácím víc jak týden. Tak jsem ráda, že zítra se to snad už rozlouskne, ta nejistota je hrozná.
@petrita83 děkuju. No nemůžu mít nic jednoduchýho, furt nějaký komplikace. Ale třeba to dopadne dobře, nesmím hned házet flintu do žita 🙂

petrita83
1. lis 2010

@dennisa určitě!zázraky se dějí 😉 moc bych ti to přála!a dark má pravdu je lepší se den radovat než nervovat i pro mimíska bude veselá mamka prospěšnější!tak to určitě nevzdávej.Držim palce na dobré zprávy!

betox
1. lis 2010

Holky, díky moc všem za podporu. zítra poreferuju, jak jsme dopadli.
@dennisa já to znám, je to hrozně těžký. Když víš, že je něco v nepořádku, tak červíček pořád hlodá, prevít jeden... 😖

darkwitch
1. lis 2010

@dennisa me to nemusis vypravet 😉 musim rict ze za sve tehotenstvi jsem spotrobovala tolik vlozek jako normalne za dva mesice 😉 a ted to bude pokracovat...

dennisa
1. lis 2010

Díky holky!
Jo Dark, vložky to znám a hlavně to běhání na záchod se kontrolovat, to ani nepočítám, trávím tam půlku dne 😀

darkwitch
1. lis 2010

@dennisa jo tomu jsem se snazila vyhnout... ale ja jak hodne piju tak jsem stejne behala kazdou chvili 😉

petrita83
1. lis 2010

hlavně že to berete sportovně!!!

inza
1. lis 2010

@petrita83 co predoperacni vysetreni jak dopadlo?

petrita83
1. lis 2010

@inza no až na to že mám nějákej blok na ekg, vše OK..mi to řikal ..já na něj koukala jak puk..on se divil, že to nevim..ale asi nic vážného 😕 jen nesmim nasytdnout , s čímž teda bojuju dooost těžko...jinak čekám na mrchu a doufám v zázrak..co ty?

inza
1. lis 2010

@petrita83: no ja porad pri starem. V patek jdu na UTZ a pokud neco bude tak dame IUI. Jo pokud budes nastydla tak ti palickovou narkozu nedaj. Nedelaj to. Tak ted pekne potit nejlepe telo na telo....Jinak ja po vikednu pekne ztahana. Do toho jeste cviceni je to desne......a nebavi me. Ted zase zitra ci ve stredu jedu sazet stromy...., ale nejpozdeji ve ct musim zpatky kvuli patecni navsteve dr. Tak snad vikend bude volny, zustavame v PRG

petrita83
1. lis 2010

@inza tak to máš taky slušně našvihyný 😀 sázet stromy? co ty všechno neumíš 😀
jo jooo ležení si nemůžu bohužel dovolit, vzhledem k tomu že vim, že mě čeká 14-18.11. 😖 tak snad to nějak díky čajům vyženu..tělo na tělo 😝 taky těžko já v Praze miláček v Ostravě 😲 a to počasí je na prd..moc nepřidá..
jít do IUI by bylo dobrý v mezičase, ne?a bude to teda úplně bez stimulace jo?tak budu držet palce!

inza
1. lis 2010

@petrita83: jj uplne bez stimulky....tak si dej do cajiku rychlou univerzalni medicinu (RUM). My uz byli mna jednom IUI a nic pak byla LSK tak ted zkusime dalsi. Stejne jit do IVF pred vanocema nemuzem kvuli te borelioze...by me neuspali...

mandre
1. lis 2010

@inza já chodim na IUI taky většinou bez stimulace, když roste folikul normálně, tak Dr. říkala, že to nemá cenu, tolik cpát do sebe hormonů, Clostyl jsem měla jednou - byly 2 vajucha, jedno z nich menší...a stejně pak nic 😒
Máme doma paradox 🙂 , manža se bojí, abych náhodou neotěhotněla 😅 , když teď nesmíme 😅, jsem mu včera zatrhla gumysex 😀 ...ale 3 dny před MS to nehrozí.... 😝

petrita83
1. lis 2010

@mandre 😀 😀 😀

mandre
1. lis 2010

@petrita83 to je obrat, co?? ještě 2 měsíce musíme posečkat. 😀

darkwitch
1. lis 2010

@mandre proc vlastne ted nesmis otehotnet? no jsem zvedava jak dlouho budeme mit zakaz my...

darkwitch
1. lis 2010

a omlouvam se, ja si proste nic nepamatuju 😅

sipkova1
1. lis 2010

Holky, chtěla bych se zeptat: jdeme poprvé do Gennetu v prosinci a předtím si máme vyřídit žena HP, partner krev a moč a SPG. Jen nevím, jak dlouho budou ty výsledky trvat, tak nevím, jak to načasovat, tj. aby se to stihlo do konzultace, ale aby to zas nebylo neaktuální… Díky moc.

@darkwitch Mně bylo vysvětlováno, že proces uhnizdování/odhnizďování souvisí s imunitou, probíhá v těle vlastně zánět (k raným příznakům těhotenství patří i rýma a nachlazení). Nechceš zkusit reprodukční imunologii v Podolí?:
http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51

petrita83
1. lis 2010

@mandre no neskutečnej 😀 ale je na tebe opatrnej, to je hezký..to ten můj si asi gumysex nenechá vnutit..ikdyž co mu zbude..pár dní půsto a ještě bude rád 😀 počkej nakonec když nesmíš otěhotnět otěhotníš a bude...ale já vim, vy musíte ještě chvilku počkat..ale snad to uteče..mě se to teda teď nějak vleče...

petrita83
1. lis 2010

@sipkova1 ahojky, výsledky netrvají dlouho, spermio vysledky jsou ještě týž den..a HP na ten asi musíš jít určitěj den cyklu ne?výsledky asi taky bude coby dup.. 😉

sipkova1
1. lis 2010

@petrita83 Jo, jo 2.-4.den menstruace. Ale mam ji dostat ted a pak tesne pred tou kontrolou. Tak si rikam, ze kdyz pujdu ted, tak to bude odber vic nez mesic starej a kdyz pujdu tesne pred pohovorem, tak se treba nestihnou. No asi pujdu ted. Diky.

petrita83
1. lis 2010

@sipkova1 měsíc starej je ok..já myslim že všechny testy, včetně spermia nemají být starší než 3měsíce!spermio možná i 6měsíců...tak že úplně v klídku vše stíháš!

inza
1. lis 2010

@sipkova1: myslim ze vysledky HP jsou normalne cca do 2 dnu. Klidne muzes jit ted..mesic sem tam je u HP jedno. Ten se stejne vetsinou meni...
@mandre: jo bez stimulky, bud neco vyrostlo nebo ne. Minule tam byl jedem krasne velkej ale stejne nic..

kive76
1. lis 2010

@sipkova1 ahojky, to si klidně jdi ted....já taky když jsme měli jít na první pohovor, tak jsme si to všechno oběhali měsíc dopředu, aby všechny výsledky už měli v kartě ..