Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
7. lis 2010

@majcam dál? nechám do sebe říznout a počkám co najdou. Teď nemá cenu dělat extra plány. Po laparce se uvidí. pokud nenajdou něco zásadního, zkusíme druhé IVF.

zvalentova
7. lis 2010

@inza právě že mi přístup v Gennetu nepřišel nijak extra, ale oproti fakultní nemocnici je to hotový zázrak. Tváří se kysele, je tam milion lidi, nic nevysvětlí, de facto ani základní informace.

inza
7. lis 2010

@zvalentova: jo ona to ta, vsechno rika sestra: me to taky rikala a davala papiry....... 😀

betox
7. lis 2010

@inza 😀 tak momentálně bych to nedala, ale manža by s Tebou souhlasil 😅

zvalentova
7. lis 2010

@inza ještě dotaz čistě technický. Jak dlouho jsi byla doma po opuštění Homolky?

inza
7. lis 2010

@zvalentova: ja jsem bez prace takze jsem doma porad.....Ale po cca tydnu vyndaj stehy a pokud nedelas nic narocneho a jsem OK tak asi muzes jit do prace. Jinak asi 1-2 tydny

sipkova1
7. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem si na radu kásmošky koupila listopadový časopis Maminka, že tam jsou různé slevové kupóny např. do Marionnaud. Tak jsem to jen tak prolistovala s tím, že teda číst to rozhodně nebudu, když se mě to (snad zatím) netýká, ale při listování jsem hned narazila na článek IVF - cesta k početí a ejhle je to článek o Gennetu…

darkwitch
7. lis 2010

@sipkova1 a co tam pisou? ma smysl si to kvuli tomu kupovat?

monnn
7. lis 2010

Čau holky všechny zdravím a @betox držím palce akorát ,já se vše dovím zas až zítra odpoledne,jj pracovní tempo musím dodržovat 😀 Jinak u nás bylo dnes velmi hezky -- u vás déšt,tak to bude u nás zítra,to jsem chtěla do práce na kole 😉 ,no uvidíme!!
@spikova1 taky by mě zajímalo má smysl si ten časopis kupovat????? 😉 😉

sipkova1
7. lis 2010

@darkwitch No, já myslím, že ne. Pro mě osobně ( a to jsem CARový začátečník) byla nová pouze následující informace: „…děloha ženy se s postupujícícím věkem stává méně vnímavou k oplodněnému vajíčku a úspěch je stále měně pravděpodobný“.

darkwitch
7. lis 2010

@sipkova1 aha tak to si to kupovat nebudu, to je ale blba informace...

anlek
7. lis 2010

@betox Treba je to reakce na OPU. Precejen u tebe bylo krapet divocejsi. Ale urcite bych to probrala s dr., treba bude chtit zjistit CRP nebo neco podobneho. A myslim, ze mala virozka neni na skodu, imunitni system bojuje s ni a ne s miminky. Pokud je problem v imunite.

@inza Asi bych se nechtela potit telo na telo s rozpichanym podvozkem. 😀

sipkova1
7. lis 2010

@darkwitch no jo, vím, že s věkem klesá kvalita vajíček, ale nevnímavá děloha ??? 😖 Ale jinak je ten článek celkově pozitivní 🙂

darkwitch
7. lis 2010

@sipkova1 tak aspon ze je to pozitivni 🙂 ted jen, aby nam to konecne vyslo 🙂

sipkova1
7. lis 2010

@darkwitch Rok 2011 bude náš !!! (Dřív to bohužel nemůžu ani zkoušet, na konci listopadu jdeme na kontrolu na imunologiii do Podolí a pak budeme čekat do vánoc na výsledky).

darkwitch
7. lis 2010

@sipkova1 urcite, sice jsem si to myslela uz o roce 2010, ale rok 2011 prece jen vypada lepe...

zvalentova
8. lis 2010

@inza no ještě že tě mám. Na můj stupidní dotaz jak dlouho budu doma a jestli si mám brát neschopenku mi sdělili, že je to individuální, že tak po 3-4 dnech mohu jít do práce. O vyndavání stehů nepadlo jediné slovo.

inza
8. lis 2010

pekne rano preji

@zvalentova: no stehy vyndavaj cca po 6 dnech. Ale pokud delas nenarocnou praci a bude ti fajn tak muzes jit do prace velice brzo

petrita83
8. lis 2010

@zvalentova Ahojky!!!že bych jednou v něčem byla před někym rychlejší??neuvěřitelný 😀 ale teda je to o prsa havajský ženy..14.11nástup, 15.11..zákrok a prý 18.11. půjdu dom..a kde ti to budou dělat???máš strach? já byl afurt v pohodě, až teď jak jsem sháněla to pyjamo..tak mi to trochu došlo..ale všichni řikaj brnkačka, tak to tak beru..a neřešim to ..nebo se snažim..v neděli nástup, tak jdu ještě v so..na oslavu 😀 máš super, že ti dali tak rychle termín..já musel čekat snad měsíc..už to chci mít za sebou..

majcam
8. lis 2010

Dobré ráno...
@betox: tak jak válčí tři mušketýři? 😉
@sipkova1 tak to radši číst nebudu,bych ještě víc znervózněla a připomínala bych si,že jsem za zenitem.. 😒

majcam
8. lis 2010

@petrita83 neboj,dočkáš se..všechno tak neskutečně letí..

zvalentova
8. lis 2010

@petrita83 jéé tak to bychom se mohly potkat. Mám nástup ve středu 17.11. ve čtvrtek zákrok a pak snad brzy dom. Ty si bereš pyžamo? Já si naplánovala klasickou košili a teplé fusky 🙂

betox
8. lis 2010

Dobré ránko,
tak včera večer se mi hrozně ulevilo, teplota okamžitě klesla a dneska je to už OK, jen se mi děsně motá hlava po Utrouši a je mi blivno, tak mi prý zítra změní léky...Taky mám pořád ještě citlivý podbřišek. Jo a mušketýři jsou pořád 3 a ET asi zítra 😉
@anlek já jsem o tom přesvědčená, že je to reakce na OPU, možná nějaký drobný zánět. Moje tělo je hrozně vnímavý a na všechno reaguje dost nepřiměřeně.... 😒
@inza se možná zítra uvidíme 😉

majcam
8. lis 2010

@betox Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petrita83
8. lis 2010

@majcam záleží jak v čem...v cestě za mímem se mi čas trochu zastavil..ve všem ostatním to letí jak blázen...jasně že se dočkám..příští týden touhle dobou už to možná bude za mnou 😀 konečně 😀
😀 za zenitem? to fakt nejsi!!!!
@sipkova1 -a co tam teda píšou?? 😎

petrita83
8. lis 2010

@zvalentova píšu pyjamo, myslim košilku 😀 ..ponožky už mám, chtěl ajsem ještě novej župánek..když tak vezmu ten co mám..ale být tam za žabáka, nevim, nevim..budou mě mít za blázna 😲 a kde ti to budou dělat? já jdu do gyncentra..ty asi na homolku?

betox
8. lis 2010

@sipkova1 😀 tak s tou dělohou je to super, ta moje už je teda asi taky za zenitem 😠

petrita83
8. lis 2010

@betox ty jsou šikovní!!!huráááá! tak to by pak byl i nějákej ten ledńáček 😀 a dáte si te´d jednoho nebo dva??

inza
8. lis 2010

@zvalentova: hele ja kdyz tam byla tak na pokoji bylo strasne teplo ze jsme i vetraly,,takze si myslim ze fusky nebudes potrebovat

majcam
8. lis 2010

@betox radši nic nečíst a nevědět... 😉