Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. lis 2010

@majcam nas pes taky sedi a blbe cumi a pak si s hlubokym povzdechem lehne, pokud se nam to nerozhodne prekonat a vlest nam do postele... nas pes taky fenu nemel, ale me se snazi nakryvat dost casto, mu vysvetluju, ze by u toho nebyli ani kotata 😀

betox
11. lis 2010

@darkwitch to se Ti vůbec nedivím, jako by nestačil ten samotný, ještě trpět takhle.... ☹
@majcam no mamino, abysme to nezakřikly 😉 dneska úplně normálně, tak jsem ráda, že funguju normálně a občas se mi na to i povede zapomenout 😉 No super, vidíš, jak na něj působíš. Určitě to bude dobrý 😉
@inza 😀 chichi...no ty by bylo hned po romantice, co? Oni ty psí arie nejsou moc melodický 😀

inza
11. lis 2010

@majcam: tak my i kdyz vyzenem na misto tak je nam to prd platny. tak to nas je uz zaslouzilej 4 nasobnej otec a tak vi o co jde (3*se vsehochutkou na chalupe a 1 s original tipem 🙂)

inza
11. lis 2010

@betox: jo tak nas je fakt dost melodickej a to hlavne pak pres zavreny dvere.... 😀

majcam
11. lis 2010

@darkwitch 😀 😀 ,mě si teda v tomto směru naštěstí nevšímá,akorát když mám mrchu,tak furt za mnou leze..
@betox neboj nic se nezakřikne,co se má stát se stane i kdyby čert na koze jezdil...nebo jak se to řiká..
@inza tý jo,ten si teda užil...kanec..

inza
11. lis 2010

@majcam: no jo. vzdy na Vanoce sousedovic smetak harala a nechali ji pobihat a tak chodila k nam...tak do toho proste prastil a s originalem se potkali a majitelum fenky se libil a tak se to domluvilo a pak sel na vec..... 😀

anlek
11. lis 2010

@petrita83 Zkus prestat laparku resit, ono se to vyresi samo a urcite dobre. Treba to ma byt i bez ni. 😉

@majcam Chlapi. 😀 Ikdyz muj sel na urologii skoro dobrovolne, ale na kontrolu po roce jaksi zapomnel a zapomina porad dal. 😀

@betox Tak co prcek, uz je poradne zaousnuty? Nezlobi?

@inza Popis Mojzisky zni obcas desive, jsi dobra, ze tam chodis.

@darkwitch Jak je?

Docetla jsem dost zbezne, prcek ma horecku 40, srazim, co to jde. A zitra klusem k dr. 😖

inza
11. lis 2010

@anlek: no je to teda hrozne se k tomu dokopat, ale pani ma vyborne vysledky tak snad to pomuze. Dneska me ukazala cvik pro manzu tak ho pak budu nutit 😀 😀

majcam
11. lis 2010

@anlek ježiš šmudla malej 😲 😲 ,dobrý jsou mokrý obklady na stehna, sráží teplotu,ale nevim jak by to vzalo mimčo,a ještě ke všemu "chlapské "mimčo.. 😲
@inza 😀 😀 cvik pro manžu 😀 😀 ,no ten bude šťastnej,se teď sexuálně zruinoval a zase nemá klid a bude cvičit 😅

darkwitch
11. lis 2010

@anlek celkem to jde 🙂 chudak malicka... tak at se brzo uzdravi...

anlek
11. lis 2010

On mel 40 a krom toho, ze se chtel chovat, tak hazel jeden usmev za druhym. Z obkladu mam strach, kamaradka pouzila u syna a skoncili v nemocnici s fibrilnima krecema.

majcam
11. lis 2010

@anlek ajaj..no vidíš,jak jsem neznalá...

darkwitch
11. lis 2010

@anlek ja myslela, ze kdyz das na dlane a chodidla, ze se muze i mimcu... ale vlastni zkusenost zatim nemam...

anlek
11. lis 2010

Zitra to proberu s dr. Ale ja take nejsem zrovna odbornik. 😉

inza
11. lis 2010

@majcam: jo tak nejak...jen at se taky snazi...vse speje k tomu ze zavada nejaka mensi bude asi u nej....tak bude hezky taky cvicit. Dala by dva cviky, ale s tim druhym by mel manza asi problem kvuli operovanemu rameni...tak ma jenom jeden

majcam
11. lis 2010

@inza já vím,ale ta představa mi přijde směšná 😉

sipkova1
11. lis 2010

@inza Jee a muzes protim ten cvik pro manzu popsat? Moje Mojziska mi zadnej cvik pro manzu nedala, tak si to vynahrazuje tim,ze kontroluje při cviceni me ☹

monnn
11. lis 2010

dobrý večer tak jsem vás zběžně přečetla,ale postrádám tu popis oblečení,@darkwitch ty jsi zapomněla??? 😠 .hele jak tě zítra poznám 😲 no je to na Tobě,musíš se ke mě znát TY svůj popis obleč. jsem tu psala,tak ted přijde na to jestli se budeš za mě stydět jak psala majcam,nebo se budeš ke mě hlásit 🙂 tak dobrou---zítra?! 😉

darkwitch
11. lis 2010

uz ti ho jdu dat... sem na to zapomnela... sede manzestraky cervenou bundu, zelenou mikinu, bryle s hnedyma obrouckama...

majcam
12. lis 2010

Dobré ráno...PRGA....
@monnn já to myslela s nadsázkou 😉 ,tak ať ti to dnes dobře dopadne..a Dark poznáš podle fotky..
@darkwitch taky na tebe budu myslet,ať je vše OK..

betox
12. lis 2010

Dobré raníčko,
@monnn, @darkwitch - držím na dnešek pěsti
@anlek tak jak Robinek, už je to lepší? Chudítko malý, takový horečky....Já se už cítím úplně normálně, teda trochu ten podbřišek cítím a děsně mě bolí prsa, ale ta mě bolela i před ET, asi po Utrouši a teď po Duphastonu. Jo a taky strašně žeru, což s mým zatroleným žaludkem je zázrak 😉

inza
12. lis 2010

Dobre ranko

@darkwitch, @monnn: drznim na dnesek palce

majcam
12. lis 2010

@betox jen si pěkně dopřej,ať jste siláci 😉

betox
12. lis 2010

@majcam chichi...no mám pocit, že budu za chvíli jak slon, ale nehodlám se teď šidit 😀

majcam
12. lis 2010

@betox správně,na diety času dost...,a teď jsi na PN nebo chodíš do práce?

betox
12. lis 2010

@majcam no já dělám z domova, takže v tomhle to mám jednodušší 😉

majcam
12. lis 2010

@betox jé co víc si přát...

anlek
12. lis 2010

@betox Jen si hezky buduj zasoby pro mrne. 😉 A kdyby bolelo bricho jako na MS, tak neplas .... ME tak bricho bolelo a ted to boleni spi v kuchyni u otevreneho okna.

Jinak Robin mel i v noci 40, takze jsme byli u dr., ta na nem nic moc nevidi. Nejspis nejaka viroza, ale muze to byt cokoliv. Kdyztak mame sjet na pohotovost o vikendu.

veruncik
12. lis 2010

Ahoj holky,

pravidělně si Vás čtu, co je nového, chodím také do Gennetu...Dneska jsem se chtěla objednat k Mudr. Brandejské a bylo mi řečeno, že nebude, jde na nějakou operaci. Objednali mě k Mudr. Feldmarovi, chtěla jsem se zeptat, jaké s ním máte zkušenosti? Díky.

majcam
12. lis 2010

@veruncik ahoj,já chodím k Lovás...,ale dělal mi OPU a myslím,že se tady shodneme,že je to takovej roztomilej Méďa...je moc příjemnej,tak se neboj 😉