Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
16. lis 2010

Ahoj holky, takže závěr ohledně mojí štítné žlázy: na endokrinologii nemusím. Dodala jsem do Gennetu zprávy z endokrinologie, kam chodím a říkali, že je to OK, když už v péči jsem.

majcam
16. lis 2010

@cecillka 😀 a pomohl do vítězného konce aspoň..? A děkuji,furt doufám,že se za moje skutky taky něčeho dočkám...
@sipkova1 tak dobrý teda,vypadalo to katastrofálně a nakonec se to vyřešilo.. 😉

cecillka
16. lis 2010

@majcam no hcg je ok, ale nepovažuji to za důvod k jásání. Ve čtvrtek jdu k Vyky na utz, to bude další meta. Jsem pesimista, ale třeba ten Gonal byl kouzelný 🙂 Moc ti přeju, aby tvůj další Gonal, byl stejné šarže, té kouzelné🙂

majcam
16. lis 2010

@cecillka tak potichu 😲 ,děkuju,ale já jsem optimista-vyjde to přirozeně 😵

inza
16. lis 2010

@majcam: no u Vas urcite..pekne v novem bude i neco v domecku 😀

sipkova1
16. lis 2010

@majcam no, tak snad jo, ovšem nic to nemění na tom, že ty hodnoty jsou vysoký…

majcam
16. lis 2010

@inza jen abych to tady neřikala ještě za pět let... 🙂
@sipkova1 vím,že @petaloudi taky měla takový problém..ona se určo objeví...,mohli by na to být i jiné léky.. 😕

inza
16. lis 2010

@majcam: to urcite rikat nebudes 😀

cecillka
16. lis 2010

@majcam myslíš jako postaru? 🙂 psala jsi, že jsi v půli stěhování, tak přeji, aby jsi na to měla ještě sílu 🙂

petaloudi
16. lis 2010

@sipkova1 mě taky odeslali na endokrinologii - ale já měla zvýšený prolaktin, zvýšený lh a snížený fsh. Tam mi pak ještě našli zvýšený tsh. Dostala jsem dostinex a euthyrox (ten budu brát i po těhu). Ale ten hormon, co máš zvýšený ty, jsem měla asi ok. Tak třeba to k otěhu nevadí, jen je napadlo, že když máš tu hodnotu zvýšenou, tak bude lepší, když budeš na endo nějak sledovaná 😉

Holky, já dneska byla v gennetu na odběrech na ten NT screening a úplně tam na mě padla taková nostalgie. Nevim, jak to popsat. Se mi vybavilo všechno to doufání a zklamání, co jsem tam za tu dobu zažila. Začínám už být nějaká přecitlivělá 🙂

nannynka
16. lis 2010

Ahoj, jen rychle. Vojta ma porad skviru v srdci, predavaji nas do Prahy na specializovane pracoviste k dovysetreni. Ale s ohledem na to, ze je malej jak camrda a nemodra, tak to na operaci nevypada. Jinak s tatou furt stejny, uz jsem z boje se zdravotnictvim fakt vycerpana. Ted bude 3 tydny na rehabilitacni klinice a pak ho nemame kam dat....pokud ho tam nerozchodi tak fakt nevim co bude....

Moc na vas vsechny myslim, ctu vas a drzim pesti.

ahojkyy
16. lis 2010

@inza - no ano 🙂 už mám aj bruško, viem, že to bude chlapček a teším sa naňho v lednu 🙂 dúfam, že sa Vám tiež darí, priebežne Vás sledujem, len pripísmenkujem, keď mám k čomu. Ako sa darí Tebe?

ahojkyy
16. lis 2010

@betox - ahoj 🙂 ja som mala síce PK, ale testovala som 5 - 6. dník po ET a pozitívny testík, nie falošne, čakáme malého 🙂

darkwitch
16. lis 2010

@nannynka drz se, teda nemate to jednoduche...

ahojkyy
16. lis 2010

@ajriska - ahoj. Tak ja som bola hneď po OPU (dopoludni) v práci, v kancli (popoludní), v pohode. No a po ET som ležala poctivo 5 dní, PK nám pekne vyšla, takže OPU - 5 dní - následne ET - 5 dní ležanie, potom kľudový režim, v práci ale lážom plážom a už po 5. dňoch po ET som vedela, že mám pozitívny test 🙂 ako som si urobila, stále silnela čiarka 🙂

betox
17. lis 2010

Dobré sváteční dopoledne,
včera jsem měla celý den práci v Praze a byl to den blbec...Ráno jsem zjistila, že mi klesla bazální teplota, což je u mě neklamný znamení, že to dostanu. Byla jsem úplně down a jak na potvoru jsem se nemohla ani vybrečet 😠 V Gennetu mě naprdli při těch odběrech, měla jsem být nalačno a to jsem tam v pondělí psala a odepsali mi, že nemusím 🙄 Feldmár chtěl kompletní krev včetně krevního obrazu. Nakonec jsem si to nechala odebrat, snad ten krajíček chleba se sýrem 2 h před tím nebude vadit 😒 No a před chvílí jsem začala špinit 😖 Manža není doma, takže tu ležím čumím do stropu a mám v sobě šílenou směs pocitů od vzteku, přes bolest, prázdnotu ale hlavně bezmoc ☹

@sipkova1 no těch 6 je jen měřených, jinak se snažíme 8,5 let 😉
@darkwitch tak aspoň, že to kleslo na minimum samo 😉
@nannynka moc mě to mrzí, držím palce, ať to zvládnete
@petrita83 jak to je fajn, tentokrát to určitě klapne 😉

majcam
17. lis 2010

@betox klid,klid,klid,vím,že je to těžký,ale na teplotu kašli,třeba si mimís větral pelíšek a průvanem ti teplota klesla 😲 a špinění a někdy i krvácení nic neznamená,ale to určo víš!!!! A vzali ti rovnou Hcg?

darkwitch
17. lis 2010

@betox jeste bud vklidu, mas cas, nenervuj se zbytecne, ale sverim ti tajemstvi delam to stejne...

sipkova1
17. lis 2010

@betox 8,5 let… až budeš mít mimčo, tak Ti udělej titul Matka - hrdinka (dřív to sice dávali v Rusku ženám s víc jak 10 dětmi…). Já mám teď bazální teplotu taky nízkou, což je divný, protože jsem určitě krátce po ovulaci, mám teorii, že je to tou záměnou teploměru ze rtuťového na lihový. Más zkušenosti s průběhem teplot po IVF?, třeba je Tvůj pokles teploty dán něčím jiným, co souvisí s IVF (užívané a vyplavované hormony…).

sipkova1
17. lis 2010

@petaloudi Děkuju za info a blahopřeju k malému Blíženci 🙂

A po těch lécích se Ti hodnoty upravily? Hormonální profil včetně prolaktinu mám OK. Se štítnou žlázou se na endok. léčím už několik let a beru Letrox (a přitom mám tu hodnotu furt vysokou…).

lucavka
17. lis 2010

@betox - uvídíš ale to může být opravdu jen jak se prcek stele. V tuhle dobu po ET se často špiní. Držím moc palečky. Ještě vůbec nic nevzdávej. Už si zkusila testík???

ajriska
17. lis 2010

Zdavím dámy,
tak jsem dnes byla u dr. Vykysalé a prý mám dva dominantní folíky, které by mohli prasknout, tak mi dala na dnešek ještě cetrotid a taky si mám píchnout ovitrelle. No a v pátek odběr. Ostatní folíci se jí zdají ještě menší, tak snad aspoň těch 6 bude dobrých....

betox
17. lis 2010

Holky díky moc. Už jsem se uklidnila. Tak nějak stojím nohama na zemi, třeba budu ale mile překvapená. Ale břicho bolí čím dál víc, naopak prsa mě bolet přestala....Test je negativní a to mám ten necitlivější - 10 jednotek. Teplotu při IVF nemám vypozorovanou, ale vycházím z těch X let zkušeností...Zkrátka jsou jen 2 možnosti, tak uvidíme 😉
@sipkova1 😀 hrdina asi ne...Nedávno mi říkal táta, ať to všechno sepíšu, že by spoustu lidí nevěřilo 😉 Takže to pak vydám jako scifi a ještě na tom vydělám balík 🙂

betox
17. lis 2010

@ajriska držím palce 😉

ajriska
17. lis 2010

@ahojkyy to je krásný...kéž by to taky vyšlo takhle hezky i nám...já si vezmu neschopenku už po OPU, protože si potřebuju odpočinout....akorát mě štve, že před vánocema a nebudou žádný penízky

ajriska
17. lis 2010

@betox děkuju, ale ani ty to nevzdávej, zkus ten testík

betox
17. lis 2010

@ajriska taky díky, bohužel už jsem zkoušela 😒

ajriska
17. lis 2010

@betox :/ jsi statečná, nevzdávej to, určo se už blížíte do cíle 🙂
Já vím zní to hrozně, ale taky se tím řídíme

betox
17. lis 2010

@ajriska díky, já vím, naděje umírá poslední. Někdy je to ale hodně těžký, začít zase věřit 😉

ajriska
17. lis 2010

jo jinak zpráva z dneška:
P: 8 - 10 x 8 - 10 mm, 1 x 15, 6x 13, 1x 24, 3x 17 - 19
L: 10x 8 - 10 mm, 1 x 16, 4x 14, 1x 19, 24x 15 - 17.
Mám strach z toho, že Vykysalá povídala, že nechtějí růst...