Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
12. pro 2010

@lucavka hele, já jsem četla tady na koníkovi diskuzi o hcg v krvi a jedna holka tam psala, že měla 300 a pak z toho bylo mimoděl. Podruhé měla málo, to rostlo a v 9tt to bylo zamlklé těhu..

Do kolikátého týdne je riziko toho zamlknutí? To bych se asi fakt zbláznila...

ajriska
12. pro 2010

@lucavka jo a k tomu svědění...jak jsem říkala, že mě bolí prsa, tak je mám taky dost suchý a svědí mě...hlavně okolí těch bradavek. Normálně se mi stane, až je mi to k smíchu, že jsem v klidu. ležím a najednou cítím, jak mám tvrdý bradavky asi 100 x víc, než kdyby mi byla zima 😀 manža je z toho hotovej

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - z toho mám taky hroznou hrůzu. Ale nikde jsem se o tom pořádně nic nedočetla. Teda nedočetla jsem se nic kontrétního. Jestli jsem to pochopila, může do hrozit i do 12. týdne 😒 . Ani jsem se nedočetla, jestli to hrozí i když máš HCG docela vysoký jako sem měla já nebo ty... Asi nikdo pořádně neví, proč si to ty mrňouskové rozmyslí a vzdají to ☹

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - 😀 - no prsa se nám připravujou na mimísky, který z nás vysávaj tekutiny - takhle si to u sebe vysvětluju já když vidím pod tričkem ty hrboly 😀

ajriska
12. pro 2010

@lucavka fakt se tohohle dost bojím...myslím si, že jsem si už celkem dost protrpěla, ale to je věc názoru...
teď to myslím jako, že než vůbec došlo i IVF a pak ty komplikaci při OPU, bolesti břicha atd...no ale každá tady má něco, tak si nechci stěžovat.

ajriska
12. pro 2010

@lucavka jestli ta prsa znamenají dobrou věc tak můžou bolet klidně víc, to vydržím..děsí mě akorát ten můj břuch...nechápu to....ale pořád si říkám, že kdyby tam bylo to mimoděl. tak bych krvácela, nebo prostě mi bylo 1000 x více zle, jako většině žen

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - Jo myslím že by to bylo horší. Ale fakt bych zkusila ještě jednou tu krev. Zpočítej si každý druhý den od prvního odběru dvojnásobek a uvidíš jak to vyjde...

ajriska
12. pro 2010

@lucavka no přiznám se ti, že jsem srab....nevím, zda je lepší být v nevědomosti?

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - no v tomhle případě fakt nevím.... Já si řekla, že když to bude dobrý aspoň mě to uklidní. A když ne, mohla jsem hned naklusat na gyndu na ultrazvuk s tím, že je něco špatně... Kdybych totiž byla mimoděložně, nechtěla bych aby mi to prasklo jako mojí o rok mladší šéfový ☹ . Ale stejně myslím že u tebe je to na hodně dobrý cestě jako u mě 😉 .

ajriska
12. pro 2010

@lucavka to doufám, jestli jsem dobře počítala dle tvých instrukcí, tak by to hcg zítra mělo být přes 4000 tj blbost, ne?

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - myslím že není. Ti to popíšu nějak takhle: v úterý jsem měla hcg v krvi cca 750. Podle testíků jsem věděla, že se mi zvedne ve středu. Takže počítám - středa 1500, pátek 3000, neděle 6000. V podnělí jsem si zašla na další krev a bylo to cca 7400 - takže krasavec 😉

ajriska
12. pro 2010

@lucavka aha tak to ne, tak to já měla ve čt. 661, tzn. včera asi 1322, no a zítra kolem 2000. já to brala ještě x2

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - jo jo, mě to tak teda vyšlo...

ajriska
12. pro 2010

@lucavka no a tj dobrý? Asi jo, že...no já asi zkusím zavolat ztra do té nemoc. zda by mi to udělali, nebo se pochlapím a počkám do uz

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - já si mylsím že super. Hlavně si myslím že to pěkný zvyšování je ještě důležitější než pěkná hodnota. A jestli máš tak hezký hcg a ještě zjistíš že hezky roste - tak to je dobrej start 😉 .

ajriska
12. pro 2010

@lucavka jsem fakt hrozná...asi je to tím, že de facto nepocituju žádné příznaky...

lucavka
12. pro 2010

@ajriska - no podle toho co jsi psala mi ty příznaky přijdou dostatečný 😉

sipkova1
12. pro 2010

@inza jo, jo, říkal, že tam zítra bude 🙂 . Ty po IUI normálně cvičíš Mojžíšku/chodíš na Mojžíšku? No jo, 7 je víc než 0 a víc než 5 (to je prý pravděpodobnost přirozeně).

sipkova1
12. pro 2010

@darkwitch Určitě si tam zavolej, kvůli nim taky, ale hlavně kvůli sobě, ať se zas trochu pohneš, je to všechno na dlouhý lokte. Chápu, že se Ti tam nechce ve zkušebce, ale na druhou stranu, kdybys třeba dostala ve zkušebce angínu, tak bys holt taky byla doma a nedalo by se nic dělat.

monnn
12. pro 2010

ahoj holky,hlásím příchod,byli jsme u ségry, synovec slavil narozky .všem děkuji za pozbuzující zprávičky a ted se budu snažit odpovědět na některé otázky 😉
@ivula21 jj dnes jsem 13.den po ET
@michaelama do Prahy jsem jela po prvé 5* a ted mi to vyšlo 4* koukám,že to máš taky daleko 😉
@spikova1 hm tak ted už s tím stejně nic neudělám páč mám PR dávno aplikovaný a na škodu mi snad nebyl 😉 ,jo a zítra by tam opravdu mohl být "méda" já ho před 14dny měla 😵
@lucavka dík,ale já na něj opravdu koukala hned po 3,5,10 min a nic než ta / a pak za dvě hodky,že ho vyhodím-šmejd jeden,koukám a oni jsou tam //,tak nevím 😀
@ajriska taky o těhu nevím,trochu mě pobolívá na levé straně,ale jinak nic a ty přece jen nějaké příznaky máš 😉 ,mě ještě trochu rozhodila ve st moje gyn. jsem šla kvůli tomu hcg at nemusím do Phy a ona se mě ptala na případné nevolnosti po ránu,říkám,že nic a ona,že to vetšinou bývá jsem ji pověděla,že ani při prvním těhu jsem žádné nevolnosti neměla a ani když jsem pak v 8.týdnu potratila,tak nevím se ale uklidnuji.že nemusím vyžrat vše nééé 😀 😀

ajriska
12. pro 2010

@monnn Hele já nevím..slyšela jsem pár názorů na to, že žena pozná, když je těhu. Já se snažím věřit tomu, že teda je vše v pořádku. Těhotná jsem, dle testu dle krve. Ale děsí mě ty velké vaječníky, 3 týdny po odběru. Občas mám pocit na zvracení a ta noční wc dobrodružstvní, jinak ni..

ajriska
12. pro 2010

@monnn jinak na tom z gennetu jsem po půl hodině nic nenašla, tak jsem ho vyhodila, ale až tam pojedu, tak jim řeknu, proč ho dávají, když není spolehlivý, zeptám se na to. Nemít ty mama testy, tak jsem v prd...li

monnn
12. pro 2010

@ajriska myslím,že ta noční wc dobrodružství jsou dostačující 😀

ajriska
12. pro 2010

@monnn no hele...probíhá to tak...že mě probere velká křeč..jdu na wc..tam sedím, čurám...čekám...čurám...pak to odezní, ještě se vyčurám a jdu do postele :D jinak bojuju spíš se zácpou

monnn
12. pro 2010

@ajriska hele ještě jsem přemýšlela jestli jsme čůraly na tu správnou stranu 😀 😀

ivula21
12. pro 2010

@michaelama tak musíš přemlouvat MS, aby přišla aspoň zítra. 🙂 To jdeš na ten ultrazvuk ohledně počtu folíků asi, že? Já myslím, že ta vyšetření z krve jsou snad hned, že by to do toho 21. mělo být. Ale zeptej se sestry na tom odběru. Protože pokud ne, tak podle mě to nemá ani cenu, aby jste tam toho 21. jeli. Teda podle mě
A máte už připravené PGD na embryologii?

monnn
12. pro 2010

@ajriska ta zácpa jako příznak myslím taky jde,hele ty těch příznaků nakonec budeš mít víc-co? 😀

ajriska
12. pro 2010

@monnn no já na něj nečuralal - pjá ho ponořila do skleničky na půl minuty...ale říkám si, abych si třeba něco nevsugerovala 🙂

monnn
12. pro 2010

@ajriska musíme být v pohodě,takže žádný stresy 😀

ajriska
12. pro 2010

@monnn já se snažím, ale někdy lituju, že je internet, takových infcí...závidím mojí mamce, že když byla těhu, tak tolik infcí natož net nebylo. Takhle je člověk vyblázněnej