Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
29. pro 2010
agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendam
30. pro 2010

@petaloudi Já to počítala od OPU, těhotenství je prý 266 dnů. Podle UZ jsem byla vždycky napřed 🙂

ivarei
31. pro 2010

Vůbec vás nestíhám :-/.

Koukám, že se to tu hemží spoustou nových snažilek, držím palce 🙂 🙂 🙂. Bohužel koukám, že se to tu hemží spoustou dlouhodobých snažilek, tak doufám, že rok 2011 bude průlomový - @majcam, @madre, @darkwitch, @cibka, @inza, @betox ... Moc bych vám to přála.

@anlek Robin je obrovskej 😀, hrozně to utíká. Už se snažíte o druhý?
@pet.s Krásné PFko, to je paradox - loňské vs. letošní Vánoce, viď? Dan ty zoubky krásný 🙂 a holky jsou kočky 🙂
@nannynka Pořád okukuju, kdy přidáš novou fotku Vojtíka. Jak se vám daří?

@petaloudi Krásný bříško 🙂

ivarei
31. pro 2010
petaloudi
31. pro 2010

@pet.s @ivarei krásná PFka!!!

Holky všem vám do nového roku přeji moc moc štěstí a hlavně zdraví!!! Také hodně sil do dalšího boje a ať už se konečně přestane smůla lepit na paty!

inza
31. pro 2010

tak vsem preji do noveho roku hodně štěstí a at nam to uz konecne vyjde: -)

anlek
31. pro 2010

@ivarei Jj, velky je. O druhe se snazime doma, ale davam tomu jeste tenhle cyklus a pak mazeme smet Gennet, at reknout, jak vypada HP. Pokud bude dobry, tak se budeme doma snazit dal, jinak si rekneme o snehulacky. Vcerejsek a dnesek likvidujeme malinkaty ohnicek u nas doma. Byste neverili, jak dokazou saze z toho ohne vlezt uplne vsude .... No nekdo dela predvanocni uklid, nekdo holt povanocni. 🙄

darkwitch
31. pro 2010

ahoj holky taky preju mnoho stesti radosti zdravi a odvahy v pristim roce 🙂

pet.s
31. pro 2010

@ivarei to ano.-))teda to jsou kulíšci.-))tak vše nej.-)) m mastíme k ségře.-))

cibka
31. pro 2010

@ivarei moc děkuju snad se příští rok dočkáme a bude pro nás uspěšnější 😉

julinka87
1. led 2011

Ahoj holky, Máte některá zkušenosti s gennetem v Praze? Diky

petaloudi
1. led 2011

@julinka87 Ahoj, zkušenosti tady máme všechny. Co by tě zajímalo?

ivula21
2. led 2011

ahoj holky, přeju všechno nej do Nového roku a hlavně všem úspěšný rok.
Zítra jedu na ultrazvuk, ale vaječníky nějak zatím necítím, tak kdoví jestli vůbec budou nějaké folíky 😠

michaelama
2. led 2011

@ivula21 Ahojky, tak ať ti ultrazvuk dobře dopadne, nějaký ten folík tam určitě bude. Kolik jich vlastně musí být aby došlo k PGD? Neříkej mi, že když bude málo "materiálu" tak to stopnou. Přeci by mohlo stačit jen jedno zdravé embryjko, které bude bojovat až do konce 🙂

darkwitch
2. led 2011

@ivula21 urcite tam bude foliku dost 😉

inza
2. led 2011

@ivula21: urcite jich tam bude dost

sipkova1
2. led 2011

@ivula21 A kolik jich je potřeba?

pet.s
3. led 2011

@sipkova1 folík stačí jeden, pěknej, plnej a bojovník.-))Ale je to velké riziko, že se něco zvrtne. Ale já vždy měla třeba jen dva a nebo 3.Nejvíc 6, a z toho byl jeden prázdný, 5 se oplodnilo, 3 vydržely prodlouženou kultivaci, 2 zavedeny, 1 uchycen a z toho 1 Terulenka.-))))
@ivula21 hele to stimuluješ ve šťastnou dobu.-)))J8 začala stimulovat 8.1.2010 a 21.9.2010 v 19.21 jsem uslyšela ten nejkrásnější křik na porodním sále. tak držím palečky 😉
@julinka87 mám a dá se říct, že velké a úspěšné.-)))co potřebuješ vědět?

sipkova1
3. led 2011

@pet.s No já myslím, že na PGD jich chtějí víc, aby bylo co zkoumat.
Jinak ta Tvoje novoroční fotka je úžasná, kdybych to viděla někde v časáku, tak si řeknu, že je to montáž a v reálném životě to není možné 🙂. Ti dva starší jsou navzájem "biologicky" příbuzní?

ivula21
3. led 2011

ahoj holky, dík za podporu, jste fakt hodné.
Tak žádné překvapení se nedělo, folíků je šest, což bude málo. ☹ ...to by muselo být jo štěstí a z těch šesti folíků by muselo být 6 embryí, ale to by byl zázrak.
Moon měla myslím 6 nebo 7 embryí. A po přebrání jí přece zbylo jedno. Ale to PRAVÉ 🙂. Ony se taky všechny nemusí dobře vyvíjet a to se pak ten počet může ještě zmenšit. Ideálních k PGD je tak deset embryí.
Jinak co mě teda JEŠTĚ začíná trápit, je to, že mám 2 folíky dost velké a to jsme byly s LAngerovou domluvené, že stimulku necháme o dva dny déle, aby zase nebyly vajíčka nezralé jako minule. Jak na potvoru ani nemám na LAngervou štěstí na ultrazvuk....ani dneska ani pozítří, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Bukvová dneska říkala, že uvidíme ve středu jak to bude vypadat, že by OPU bylo možná už v pátek.....no ale to by nebylo o dva dny déle. Jestli kvůli těm dvoum velkým folíkům se to bude muset brát dříve nebo co.
Holky chodíte někdo k Bukvové? Já jsem u ní byla po druhé a mám pocit, že se s ní vůbec nemůžu nějak domluvit... 🙂

iriel
3. led 2011

Holky fakt nestresujte se z nizsiho poctu foliku, to je zbytecny, kdyz ma i nativ velkou uspesnost celkem...
Ja mela "jen" tri vajicka, oplodnila se dve, resp prezila prvnich 24h a stejne to vyslo.

Bukvova je Lovasova, ne? S tou ja jsem si do oka nepadla, teda 😉 Nejak jsme si nerozumely...

majcam
3. led 2011

Ahoj holky,nějak nestíhám a tak vám tady až teď chci popřát do Nového roku jen to,co si každá přeje.. 😲

majcam
3. led 2011

@ivula21 já k ní chodím,a rozumím si s ní 😉 ,tak dnes nám přišel výsledek z genetiky a opět vše v pořádku,takže to prostě musí přijít 😠

@ivarei díky moc,máš krásný kulíšky 😲
a pet.s s Terinkou taky boží 😲
a petaloudi už to má za pár s tak krásným bříškem 😲

majcam
3. led 2011

@iriel koukám to už jsou také pěkné týdny 😲
Monn na zítra držím pěstičky a písni
Ajriska gratuluju k srdíčku 😲
To to tady pěkně kouskuju,jak tak koukám,si vždycky na někoho vzpomenu až když to odešlu
@ivula21 neboj a věř!!!!

pet.s
3. led 2011

@sipkova1 ne, ne nejsou. geneticky Ti tři nemají společného vůbec nic, ale jménama to je zajímavé, Já mám doma 3 černochy, dva pletí a Teriška se příjmením jmenuje Černá.-)))))))) 😀

pet.s
3. led 2011

@ivula21 ivulko nevěš hlavu, koukej co já mám z 6 folíků.-))))Terulka byla taky ze 6 folíků, proč vám doporučují PGD, nám na genetice řekli, že to není spásná metoda.Měli jsme před Terinkpou chlapečka s výv ojovou vadou a ukončené těhu a řekli, že by to stejně na PGD nepoznali.

sichatka
3. led 2011

@ivula21 - nevěš hlavu, já měla 3 folíky, pouze 2 embrya a mám dvojčátka.

ivula21
3. led 2011

holky dala jsem si dvě sklenky vína a jak čtu vaše povzbuzující zprávy , tak se mi chce brečet 🙂

@sichatka tak já ti řeknu, u tebe to je fakt ten zázrak 🙂 . Tři folíky a jsou z toho dvojčátka 🙂

@pet.s my máme PGd z důvodu dědičné nemoci, kterou máme v rodině a už ji chci jednou pro vždy utnout. Když to jedinec nezdědí, tak už se to dále nedědí.

@majcam tak genetika v pořádku, to je dobře, tak už honem do toho 😉

Jinak Moon moc moc moc moc moc moc držím na zítra palečky

pet.s
3. led 2011

@ivula21 a můžu se zeptat,co to je za nemoc?