Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
18. led 2011

@darkwitch Jéé, to bylo asi pro Sedmitečku 😅

pet.s
18. led 2011

@julinka87 ser na okolí..mně každý říkal, až si adoptujete otěhotníš.Adoptovali 2 děti a nic.Až na to nebudeš myslet otěhotníš.Kolem 30 jsem se smířila, že ty dva starší jsou už konečná, že žádné děti ani už nechci.Neotěhotněla. Až zhubneš, orěhotníš.Zhubla 40 kg a zase nic. Prostě je to mezi nebem a zemí. Nakonec aý když už jsem byla z IVF těhotná, mi kdosi řekl, že jsem měla ztluštělý obal vajíček. Já na ty psychické bloky až tak moc nevěřím. Chápu, že jsou abilní osoby, které si dokáží vsugerovat různé věci,ale myslím, že se tomu dává větší význam.
Julinko, já celý život dělala u dětí. Nejorv v dětcáku, pak ve školce a na konec jako chůva. To je super práce, co? Já ty prcky prostě miluju. 😉
Omlouvám se za překlepy, píši vleže ještě se u toho hádám s tím mým bručounem.Holky, my se kvůli ničemu jinému než kvůli práci nehádáme. 😒 Nesedí mu platby pojišťoven, tak tu soptí.Nabízím řešení.Ale je umanutej, tak atsi trhne.

pet.s
18. led 2011

@anlek já nekojím.O Teri se starl tatínek a naši. zvládla to výborně.Jen na mě koukala nějak vyděšeně, jako kdosi? kde je ta máma s hlubokým hlasem a vousy,?Prostě mě vyměnila za tátu, potvůrka jedna. 😉

cibka
19. led 2011

@sedmitecka ja měla prednisoon 4 týdny před začátkem stimulky a včera jsme se ptala feldmára jestli ho nemam začít brát když nedopadne iui jdeme na ivf tak je na čase a řikal že stačí začít se stimulkou že je to rychlý
jinak všem přeju krásný den

cibka
19. led 2011

holky a máte nekdo zkušenost s metodou picsi?

sipkova1
19. led 2011

Dobré ráno holky

Tak jsem si to spočítala:
http://ona.idnes.cz/uspesnost-umeleho-oplodneni...

pentagras
19. led 2011

Zdravím všechny maminky i snažilky, dostala jsem od mého doktora doporučení na GENNET v Praze, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho trvá první objednání? Děkuji Marcela

vally11
19. led 2011

@pentagras
Ahoj, já jsem v Gennetu byla na první, konzultační, schůzce minulý týden, objednávala jsem se v půlce října. Takže jsem čekala téměř dva měsíce. Jenomže jsem byla akorát cca 7 dne cyklu a chtěli mi udělat znovu hormonální profil, který se děla 2-4 den cyklu, takže zase bude čekat skoro měsíc.
Ale snad už se to někam pohne. Přijde mi, že akorát pořád chodím po doktorech.

cibka
19. led 2011

@pentagras ahoj no ono záleží kolik toho zrovna mají ale počítej spíš kolem těch 2 měsíců

cibka
19. led 2011

@vally11 neboj ono se to pak pohne rychle že tam pak budeš každcýh 14 dní či týden to 1 objednání je nejdelší

kive76
19. led 2011

přesně tak 1. návštěva je kolem objednání za 1- 2 měsíce ale pak tam budeš chodit bud po týdnu, nebo 14 dnech...

anlek
19. led 2011

@vally11 Ja sice nepujdu poprve. Ale poprve po delsi dobe. A pred prvni konzultaci mi dali seznam vysetreni, ktera mame absolvovat, aby dr. mela vysledky. Tobe nedaly? To je lumparna.

petrita83
19. led 2011

Ahoja, tak jsem sem zase po nějáké době nakoukla, juknu co nového 😉
@sipkova1 to je dobrý..a jak ti to vyšlo? já si to teď taky spočítala 😲 a zase už vim na čem jsem 😎 , teda já to věděla i před tím ..jsem na trase 😀 dlouhý , takovej maratoooon..výsledek 25,8%. 😖

vally11
19. led 2011

Tak koukám, že jsem napsala, že jsem se objednávala v půlce října, ale bylo to až v půlce listopadu. Po půlce října jsem volala, že bych se ráda objednala, ale to mi řekli, že do konce roku už mě nevezmou at si zavolám až v listopadu, to že začnou objednávat na další rok. Ale ty dva měsíce to trvalo.

vally11
19. led 2011

@anlek
Já jsem seznam vyšetření dostala, ale ten hormonální profil jsem měla od svého dr. nabíraný asi 2 krát, ale ani jednou ne mezi 2 - 4 dnem cyklu. Měla jsem to toitž nabírané hlavně kvůli vysoké hladině prolaktinu a ten prý může být kterýkoliv den. A už máš termín objednání? A ke komu jdeš? Já byla u Dr. Vykysalé, překvapilo mě, že je to mladá paní, představovala jsem si ji úplně jinak. Ale byla příjemná.

vally11
19. led 2011

@cibka
A jak dlouho už tam chodíš?

anlek
19. led 2011

@vally11 Aha, ot je skoda, ze ti to nerekli dopredu. Me v mailu poslali, ze musim prave prijit mezi 2. a 4. dnem. Jdu take k Vykysale. K te jsem chodila i pred tim.

vally11
19. led 2011

@anlek
No já na krev tedy půjdu někdy začátkem února a pak tak v půlce na ultrazvuk.

vally11
19. led 2011

@anlek
Teď koukám, že malému není ještě ani rok, tak to jste se rozhodli pro druhé mimi brzy. 😉 Přeju at to brzy vyjde.

anlek
19. led 2011

@vally11 Me to zas tak brzo neprijde. 😉

sipkova1
19. led 2011

@petrita83 Ahoj Petritoosmdesáttři, tak to jsi trochu lepší 😉 . Mně vyšlo 23,3 %.

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 mas pravdu bylo to pro sedmitecku

a jdu si to nechat spocitat 😀

darkwitch
19. led 2011

tak me vyslo 20,1% tak to se mi vubec nelibi, ale nevim jestli jsem spravne pochopila vsechny otazky...

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch Já jsem moc nepochopila, co znamená to cervical. Jako, že problém s děložním čípkem??? Ale to by přece nemělo mít vliv na úspěšnost IVF nebo o tom aspoň nevím.

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch a zatrhlas tam, žes už byla 2x těhotná? Protože to zvyšuje pravděpodobnost

anlek
19. led 2011

@sipkova1 U toho cervical mi prijde, ze problem je dite donosit. Ale jen odhaduju.

Me vysla pravdepodobnost 44 procent. 😅

sipkova1
19. led 2011

@anlek no jo Robin Ti tu pravděpodobnost zvyšuje 🙂

darkwitch
19. led 2011

@sipkova1 ja myslim, ze jo, ale nevim co se zaskrtava v tom poslednim...

anlek
19. led 2011

@sipkova1 Nebo jsem si s nim stesti vybrala. 😉

sipkova1
19. led 2011

@darkwitch no jestli Vám při IVF doporučujou ISCI nebo ne. Doporučuje se to když je špatný spermio