Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
23. led 2011

@cibka tak to je, myslím, v pohodě. Bylas na sále nebo v ambulanci?

monnn
23. led 2011

@cibka a kdo Ti dělal IVI? a dnes je vše O.K?
@petaloudi hezké jméno- aspon jste měli hned jasno a to víš,že když bude třeba u zkoušky nápovědy Mariánka Ti bude napovídat co to půjde,hele ted mě jen napadlo aby nebyla moc zvědavá a nezačalas rodit u těch zkoušek 😀 nemáš termíny blízko sebe??? 😉

petaloudi
23. led 2011

@monnn No to ještě nevím 😀 Rodit mám 12.6. a státnice doufám začátek června, ale na jisto termín ještě není... Uvidíme, buď se to stihne nebo si je udělám pak třeba v únoru... Ono taky je otázka, jak na tom budu po zdravotní stránce, přeci jen mimi je na prvním místě... Ale už taky zazněli názory, že by to byla vtipná historka k vyprávění, kterak mě vezli do porodnice rovnou od státnic 😀

monnn
23. led 2011

@petaloudi no právě jsem na to tak trochu myslela 😀 no máš to celkem na husto je tam jen týden,ale ono to nějak dopadne 😉

darkwitch
23. led 2011

@petaloudi a vy muzete delat statnice v tak vysokem stupni tehu? u nas se mohlo jen do sedmeho mesice...

petaloudi
23. led 2011

@darkwitch teda tak to nevím... mě nenapadlo, že by to nešlo, musím pozjistit...

darkwitch
23. led 2011

@petaloudi radsi se zeptej... slysela jsem o vice skolach kde to tak maj... asi se boji, aby nemuseli videt porod v primem prenosu 😉

monnn
23. led 2011

@petaloudi
@darkwitch jj to mě taky nenapadlo,měla jsem kámošku kterou málem nepustili k maturitě a to rodila až v srpnu,ale je to už dlouho 😉

sipkova1
23. led 2011

@petaloudi
@monnn
@darkwitch
No já si zas pamatuju, jak se naše spolužačka šla omluvit ze zkoušky, protože termín porodu a zkoušky byly hodně u sebe. Tak to pořád panu docentovi vysvětlovala a on to pořád nějak nechápal, prý že potřebuje písemnou omluvenku a žádost o odklad a že má dost času se to naučit a to by mohl říct každý atd. a proč, že vlastně nemůže přijít. Tak nakonec na něj vyvalila břicho a zařvala: Protože budu rodit !!!! Tak prej a proč jste to neřekla hned? 😀

monnn
23. led 2011

@sipkova1 tak třeba petaloudi v porodnici omluvenku dají 😀 ,ale bylo by hezký kdyby to stihla všechno a třeba i 2 v 1 co říká 😀 😀
@petaloudi 😀 😀 bys nám všem vytřela zrak 😲 a večer by jsi byla v telce "ráno zvládla státnice na výbornou a v poledne porodila....... 😀 to by byla i reklama pro tu porodnici 😀 😀 😀

cibka
23. led 2011

@sipkova1 normálně na sále

cibka
23. led 2011

@monnn jo jo dnes vše ok, na sále byl Daněk

monnn
23. led 2011

@cibka tak to zní nadějně ajrisce dítko "udělal" jen tady dlouho nebyla a majcam to taky fláká mal... a betox ani nemluvím a co deniska holky nevíte o ní něco?

sipkova1
23. led 2011

Holky, už jsem se jednou ptala, ale nějak jsem se nedopátrala: chodíte po IUI na krev, i když přijde MS? Díky

darkwitch
23. led 2011

@sipkova1 ja jsem byla a sla bych znovu, me prisla ms i po IVF a krev byla pozitivni, ne ze by mi to dlouho vydrzelo, ale stejne...

cibka
24. led 2011

@monnn no nevím ja u něj byla na 1 ivf na opu i et a nic ☹

cibka
24. led 2011

@sipkova1 ja ne mam udělat test a když je negativní tak vysadit utros a mrcha mi dorazí až pal

monnn
24. led 2011

@cibka co to má být ☹ ,trochu optimismu 🙂 ,vždyt už musí(me)te začít těhulit,jinak je to fakt už na palici 😖 se mi v noci zdá,že jdu rodit,dnes jsem se byla dokonce domlouvat se známou je PA,ráno se probudím a vše je .......ach joooo. a kdy budeš testit?snad tam najdeš // ,budeme na Tebe myslet!!!!!! 🙂

cibka
24. led 2011

@monnn od soboty za týden, to víš že věřím že se to taky už povede už je fakt na čase zrovna mi psala jedna známa ze její dcera byla v říjnu na iui a povedlo se hned na poprvé a dokonce čekají dvouvaječná dvojčata to je co

sipkova1
24. led 2011

@cibka Jako, že Utrouš oddaluje MS?

sipkova1
24. led 2011

@monnn Já už taky blbnu, dneska jsem si dala vedle sebe 2 negativní testy (na každým byla jedna čárka), tak na ně tak koukám a říkám si, že mám 2 čárky 😅 … šla bych s tím za Chocholouškem, ale asi by to nepochopil 😒 , ten vtip pochopěj jen holky na MK

sipkova1
24. led 2011

@cibka Dvouvaječná dvojčata?, a to neviděl MUDr. na UTZ předtím 2 folíky???

monnn
24. led 2011

@cibka no budem držet pěstičky,ty jo, to se někdo má na poprvé hm..závidím sem si taky myslela,že když jsme jinak s manžou v pořádku se to musí povíst hned a už to bude rok co jsem byla v GENNETU poprvé a stále nic,no nemůžeme mít vše,že jo ☹
@sipkova1 to je tedy dobrý,ale jsem ráda,že nejsem sama 😀 taky se dočkáš uvidíš!!!!!! 😉 😉

petrita83
24. led 2011

@sipkova1 😀 😀 ten vtip je výbornej!škoda že nenapad mě 😉

inza
24. led 2011

Ahojky, mam dotaz nemamte nekdo nahodou treba neupotrebene mnozstvi Puregonu a Orgalutranu?...Jo jinak ve st jdem zase zkusit IUI.
cibka: ja po IUI taky trosku spinila...neni to nic proti nicemu....vzdy o neco zavadi a je to...

monnn
24. led 2011

@inza jak do dalšího 😠 doprčic!!!už jsi tu měla mít fotku fazolky,jo a ty léky co píšeš nemám ☹ a ani jsem je nikdy neměla

kive76
24. led 2011

@monnn ahojky, taky už se mi o tom zdá ...nedávno sen..že kolem 25.3. se mě podaří otěhotnět...a včera , že jsme z pokoje stěhovali pryč jednu skríň a dávali tam postýlku....když jsem se o tom bavila se známou říkala, že na to až moc myslím, a proto se mi o tom zdá....

monnn
24. led 2011

@kive76 jj to bude ten problém,všechny si moc přejeme být těhule a pak se setkáme u toho Chocholouška 😀

petaloudi
24. led 2011

Jen si zvykejte, až budete těhule (a já věřím, že to bude brzo), tak budete mít takový bláznivý sny, že vám z toho každé ráno půjde hlava kolem 😀

monnn
24. led 2011

@petaloudi povídej 😀 nebo spíš popisuj 😀 a už víšjak to budeš mít s tou státnicí?