Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
4. dub 2011

@inza ahojky, týden jsem tu nebyla a samé novinky ☹ Držela jsem pěsti

inza
4. dub 2011

@zvalentova: jsi se nekde dovolenkovala 😀 a nabirala nove sily 😀...no nic no...posledni pokus a koncime s tim... 😀

evak99
4. dub 2011

@inza je mi to líto! ☹

zvalentova
4. dub 2011

@inza ee, měla jsem nějaké zařizování, jen víkend byl ryze degustační 😀 😀
A partou jsme tradičně vyrazili na akci Ze Sklepa do Sklepa do Velkých Bílovic

inza
4. dub 2011

@zvalentova: takze doplnovani cervenych krvinek 😀.....V Bilovicich maji dobra vinka 😀

zvalentova
4. dub 2011

@inza asi bílých, červená totiž nepiju 😀
Ale vína jsou supr, i když tento ročník byl opravdu slabší, jak na množství tak kvalitě, prostě málo výběrů hodně jakostních.

inza
4. dub 2011

@zvalentova: 😀 bila pry stepej tuky. 😀 ..ja mam taky radsi bile.... 😀

vally11
4. dub 2011

@inza
To néé, do hor klidně někam vypadněte, ale nevzávej to. Musí to přeci vyjít!!!! Kolik ti vlastně je? A můžu vědět, jak dlouho už chodíte do Gennetu nebo kdy jste byli poprvé na IVF?
A ty už jsi dosala ms? Nebo jsi si tím jistá, že to ani teď nevyšlo?

zvalentova
4. dub 2011

@inza takže budu krásná a hubená 😀 😀

inza
4. dub 2011

@vally11: chodime dva roky....no je me uz pres 30 a dokonce i kristova leta jsou pryc 😀..poprve koncem 2009...
si myslim ze to nevyslo...mrcha zacina podle me prichazet

inza
4. dub 2011

@zvalentova: 😀 😀 😀..jasne jak jinak 😀 😀 😎

zvalentova
4. dub 2011

@inza nic jiného nám nezbývá 😉

vally11
4. dub 2011

@inza jo jo, jak se převalí ta 30 tak nato člověk myslí ještě víc, Mě bylo 30 loni a od té doby nato myslím snad každý den. Já si myslím, že šílenou roli v tom hraje taky psychika. Když jem x let brala antikoncepci a teď to tak vidím, tak stačilo si říct, že chci miminko a myslím, že to funguje jako nejlepší antikoncepce.
Znám taky případ našich známá nemohla mít strašně dlouho děti a když už jí bylo 35 (ale je to zase 20 let zpět), tak přistoupili na adopci. Vzali si tenkrát dvě děti sourozence no a měli je doma na necelý měsíc a ona zjistila, že je těhotná. a najednou to šlo raz dva. Takže má dvě adoptovaný a dvě svoje.

sipkova1
4. dub 2011

@inza do 40 máš pořád dost času

inza
4. dub 2011

@sipkova1: ja myslim ze uz tolik ne resp po ni uz nebude tolik casu, protoze nas odvezou z prace rovnou na hrbitov 😀

pet.s
4. dub 2011

Ahojky děvečky, koukám, že tady opadává odhodlání. To nic berušky, to je normální. Ten boj je běh na dlouhou trať a je úmorný, ale stojí za to to nevzdávat. Koukněten na nás. 20 let čewkání, 6 let aktivního snažení, pokusy a slzy a marnost nad marnost a nakonec????.......viz foto

cibka
4. dub 2011

@monnn ahoj po iui se u nás na krev nechodí říkají pokud je test negativní vysadit léky a čekat na ms

cibka
4. dub 2011

@pet.s je krásná ale kdo to čekání má vydržet? 😉

inza
4. dub 2011

@pet.s: je moc pekna
@cibka: presne kdo to ma vydrzet to cekani atd........

cibka
4. dub 2011

@inza zvažuju zda to nenecháme ted jen přirozene do toho léta nez bychom sli na to ivf

inza
4. dub 2011

@cibka: takze ani zadne IUIcko ci jak? Ted jdes ale do toho IUIcka ne? My uz to asi nechame konovi 😀

pet.s
4. dub 2011

@cibka no přece my mámy.-)))ženská snese víc než člověk-)))

monnn
4. dub 2011

@cibka tak to jsem nevěděla,stále mám mezery asi proto,že pro nás je IVI tabu ☹
holky ted poslouchám zprávy ☹ zas nějaká mr...utýrala miminko - jábych tyhle "lidi" házela tygrům na hraní 😠
@pet.s jak píšou holky krásná holčička 🙂

cibka
5. dub 2011

@inza bud iui nebo domácí snažení jeste nevím dnes dorazila ms

inza
5. dub 2011

@cibka: nebo IUI s domacim snazenim dohromady.... 😀

pentagras
5. dub 2011

Ahoj holky, tak zítra jedu na tu první kozulku, jsem zvědavá co snáma vymyslí dr 🙂

vally11
5. dub 2011

@pentagras
ahoj paní 🙂, tak pak podej info. Jdete k Mudr. Brandejský, viď? My tam teď taky chodíme.
Neboj, ona určitě něco vymyslí a snad se brzy dočkáte. 😉 V kolik jdete?

cibka
5. dub 2011

@inza když ja už tomu iui ani moc neverim a ani me tam nebaví uz jezdit, to by bylo letos 3

cibka
5. dub 2011

@pentagras tak se drž a ničeho se neboj 😉

vally11
5. dub 2011

@cibka
jednou to musí vyjít a třeba dotřetice všeho dobrého. 🙂