Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
17. čer 2011

@aknel1976 a pak že ty kooperace neexistují, je to jako v každém jiném oboru, protěžování.
A jaké vycházky, já jsem myslela že těhotným dávají skoro neomezené, čekají že budeš zavřená doma?

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aknel1976
17. čer 2011

@zvalentova jojo, je to smutný, prostě protěžování je všude, jen musí být člověk neoblomný a trvat si na svém názoru! Já mám několik kamarádek co mají neomezené vycházky, nebo aspoň 8-20:00, což by mi stačilo, ale od 13-18:00 je prostě na prd, prý bych správně měla mít celkem jen 4 hodiny 😠 ...takže já budu 9 měsíců, teda už jen 6 zavřená doma a chodit pěška okolo baráku, abyc nějak využila vycházky ☹ ...je mi z toho smutno, kor když je léto před náma!!! Kdyby byla zima asi by mě to tak netrápilo ☹

zvalentova
17. čer 2011

@aknel1976 přesně, nějak praktičtěji... no můžeš to zkusit příště.
Ale třeba bych předpokládala kus dopoledne a kus odpoledne... děs a hrůza 😀

aknel1976
17. čer 2011

@zvalentova to mi chtěl dát, 2hod. dopoledne a 2hod. odpoledne, to raději tohle! ...zkusím to, hlavně se v Po poptám na sociálce, jak to je a na co mám právo a podle toho se s ním domluvím. Vem si , že by někdo fakt měl 2+2 hodiny a ještě k tomu některé těhule furt zvracejí, tak by ty hodiny ani nevyužili...škoda slov,no.
Kdy vy chystáte nějaký další pokus? 🙂

zvalentova
17. čer 2011

@aknel1976 no ještě nevím, vyřvala jsem si termín v Gennetu na pondělí, tak tam se snad domluvíme na postupu co a jak. Podle mých předběžných plánů bych to viděla na srpen.

aknel1976
17. čer 2011

@zvalentova joooo, jasně, to jsi tu psala, jak jsi se probojovala dopredu 🙂 Budeme mooooc držet pěsti!!!!!

anlek
17. čer 2011

@aknel1976 Leni, jeste nevim, jakeho mas praktika. Ale me dr. nabidla, kdyz jsem byla s Robinem na neschopence, ze kdyby prisla kontrola a nezastihla me doma, ze mi napise, ze jsem byla u ni. Ze buzeraci na tehotnych neuznava. Ale ja mela nastesti neomezene vychazky od Danka z Gennetu.

Tata je ode dneska v Motole na onkologii, nastesti se mu tam podarilo sehnat misto. Tak je to u nas takove nevesele. ☹ Je mozne, ze by se pro nej na lecbu hodila pupecnikova krev. A dr. na Bulovce rikala, ze pak by se hodilo rodit v Motole. Takze ja mozna jeste budu zarizovat Motol jako porodnici. Dneska jsem byla u Apolinare na UTZ, kontrolnim kvuli tomu, ze mam min plodovky - ale to je ok, proste nejedu podle tabulek, ale zdrave jsme snad obe dve (navic ta mala nechtela roztahnout nozicky na pani doktorku, takze je jista nenulova pravdepodobnost, ze jeste vykoukne pindik ...). A tam teda meli veliky problem, ze stale nevim, kde budu rodit ... A to jsem radsi ani sestre na recepci nerikala, ze pokud to jen trochu pujde, tak mame opet v planu rodit doma. Proste masaz od vsech. 😠

aknel1976
17. čer 2011

@anlek mně před lety dal taky Daněk neomezené ještě pře OPU, je vidět, že on je v tomhle skvělej! S mým gynkologem po odborné straánce spokojená, hodně mi z různých gynekoligických prblémů pomohl, ale v tomhle mě hodně zklamal, působí jako nelida ☹ Když viděl, jak jsem přešlá, tak jen řekl, že od toho vycházky dávají, že se musí dodržovat a hold to těhotenství to bez víkendů nějak vydržím, eventuelně se mám dohodnout ze sociálkou...nemám slov ☹
Držím palce taťkovi!!!! A pokud ta pupečníko vá krev pomůže, tak ať se ti podaří zařídit místo v Motole! Hlavne, ze je kontrola vas dvou s prckem vpořádku 🙂 Jsem zvědavá, jestli náhodou nevykoukne pindík 😉 😀 Já teda nechápu, proč se člověk mermomocí musí do 14tt registrovat v porodnici 😠 😠 Nikdy nevíš co se stane a třeba si budeš chtít později vybrat jinou porodnici?? ☹ ...nebo ve tvém případě rodit doma...

cibka
17. čer 2011

@aknel1976 tak ten lenoch bude určitě kluk 😀 to musel bejt krásnej pocit vid na dr se vykašli a jdi kam sam chces más pravdu když si to platíš co by sis nemohla vybrat

aknel1976
17. čer 2011

@cibka to říkal Dr. taky, že ten enoch je kluk a ten živel, že je ženská, co se předvádí 😀 ...ale uvidíme za pár měsíců, jestli se trefil 😉 ...jojo, nedá se to popsat, je to nádhera, kor když se tak mrská a přitom víš, že ten prcek má kolem 3cm a už vypadá jako miminko, to je neskutečný 😵 😵 Však si to co nejdřív taky užiješ, musí už se to zlomit!!! 😉 🙂

sipkova1
17. čer 2011

@aknel1976 No na těch 4 hodinách rozděleně něco bude, protože já mám 10-12 a 14-16 ...

aknel1976
17. čer 2011

@sipkova1 ale dyť je to pro těhotnou ženskou strašný, to nic nezařídíš, ani si nikam pořádně nedojdeš,ne? ☹

sipkova1
17. čer 2011

@aknel1976 no mně zatím bylo tak blbě, že jsem to ani nevyužila. Teď mi začíná být líp, tak to začínám cítit jako omezení.
Jinak mám okolo sebe dost těhulí a maj to fakt různě, někdo má problém mít vůbec nějaké vycházky, někdo má neomezené… Ale neznám nikoho komu by přišla kontrola. Ty jo?

aknel1976
17. čer 2011

@sipkova1 to je divný co, jak to má každá jinak? Tomu taky moc nerozumím. Chci se v Po poptat na sociálce a dle toho si dupnu na doktora, pokud budu mít na něco víc právo 🙂 Dyžtak dám 100% vědět co jsem se dozvěděla. Jak už nemusím ležet a mně je teda tak nějak pořád dobře, tak mi to přijde fakt omezení a to mám 5 hod. v kuse, ale nedostanem se za známými ani na nějaké víkendy... máme všechny známé cca 80kg od nás a to je na prd ☹ Dřív jsme byli zvyklí každý víkend nebo aspoň sobotu k někomu z nich vyrazit, něco ugrilovat, posedět a tak pokecat, prostě relax...teď se budu "trápit" doma, akorát jsem kvůli tomu párkrát bulela, ale to ty hormony 😀 😀 😀 Mně to je prostě líto ☹ ...mám těch těhulí taky okolo sebe víc a zatím kontrolu neměli, ale jak se na to můžem 100% spolehnout??? 😕 😕 A mě nemá kdo "krýt" kdyby přišli ☹

malina2
17. čer 2011

@zvalentova A ke komu v Gennetu chodíš, že to neřeší? To mě docela překvapuje, protože z těch pár návštěv tam mám pocit, že se snaží všechno hnát kupředu. Já jsem si včera o naší diagnóze početla na jiný diskuzi a bylo mi z toho na nic 😢 Nevypadá to zas tak jednoduše, jak jsem si původně myslela.

ivarei
18. čer 2011

Holky, zdravím vás, buďte zdravé a hezky "těhotněte" 😀

@aknel1976 Leni, já měla neomezené vycházky, v Gennetu říkali, že to určitě nejde, ale řekla jsem gynekologovi, že mi bývá blbě a zvracím tak nějak nepravidelně a on mi hned napsal neomezené, že na pojišťovnu kašle, že si to nějak obhájí. Nicméně prý i když někdo neomezené nemá a ví se, že je na neschopence kvůli rizikovému těhotenství, kontroly většinou nechodí - prý se mu nestalo za posledních X let, že by mu kontrolovali pacientku na rizikovém těhu.

luciasek83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darkwitch
19. čer 2011

Tak jsem vas opet nedocetla 😀 ale s tema vychazkama je to pry tak, ze nemuzou davat rovnou neomezene, ale nejdriv je omezi a pak je muzou po nejake dobe dat na neomezene... alespon tak to mela vetsina kamaradek...

zvalentova
19. čer 2011

@malina2 v Gennetu to nevyřeší, tam jen poradí co by se mohlo dělat; spíš jako poradní hlas.

aknel1976
19. čer 2011

@ivarei Díky za info ohledně vycházek 🙂 My to riskli a jeli jsme už v Pá a teď už jsme doma, bylo nakonec pěkně hnusně, ale byla to paráda!!! Změna a návštěva známých a rozmzlování u tchýně 😉 😀 ...prostě paráda, příště to risknu zas, byl to pro mě ooobr relax 🙂 ....je to prostě o doktorech...

nadis.h
20. čer 2011

Ahoj holky, s těma vycházkama je to jednoduché. Nikde není psáno že jsou zakázané. Jde jen a pouze o ochotu doktora který je píše. Já jsem byla těhu také po IVF, ale do 20tt chodila do práce a můj Dr mě od začátku říkal at jdu na neschopenku,že mi dá neomezenky tak se nemusím bát že bych musela být zavřená doma. A v Gennetu v Liberci to samé. Když neschopenka, tak od začátku s neomezenýma...Aspon tak to bylo za mě když jsem IVF řešila.

aknel1976
20. čer 2011

@nadis.h já to měla při IVF v r.2009 taky, od OPU už z Gennetu rovnou neomezené... a tentokrát ani můj gynekolog nepovolil, ale jelikož budu na poradnu chodit k jiné Dr., kterou velice dobře zná moje sousedka, tak toho zkusím využít a uvidíme 11.8. až k ní poprvé půjdu 🙂

maarina
20. čer 2011

ahoj holky... koukam ,ze to tady nejak skomira a a je tu malo snazilek z gennetu..... tak honem sup sem at mam kde brat informace.. My jdem na konzulku ve ct a dozvime se co teda nama bude.... mame horsi spermio tak uvidime , co nam doporuci za postup..... tak zatim nemam s cim moc prispivat ale me oko vas sleduje... 🙂

maarina
20. čer 2011

@cibka paane jo tak ty uz toho mas za sebou taky dost vid.... jukla sem ti do alba a uz se nedivim, ze jsi odbornice pres ivf.... a jak se mas a jak ti je?????

maarina
20. čer 2011

@aknel1976 ahoj leno... koukala sem ,ze uz si si skoro prestehovala ke dvojcatkam a je porad co resit vid ale to uz sou prijemny starosti a docela ti je zavidim....ja uz bych chtela byt taky tak daleko ale zatim je to jen me zbozne prani... tak si to uzivej 😲 😲

cibka
20. čer 2011

@maarina jo jo něco uz za sebou máme nejradši bych teda v tomhle směru byla nezkušená 😠 a to uz tam ani nepíšu už máme asi 4 iui
jinak se mam celkem v poho nic nepozoruju za týden mam testovat tak uvidíme ale neverim ze by se to ted povedlo
ke komu razíš ve čtvrtek asi uz jsi to psala ale nepamatuju se
taky koukam jak nam to tu uvada a to jeste nejsou venku takový vedra

kive76
21. čer 2011

ahojky, tak jsem přijela od moře...a dneska jsem to zas dostala ☹ tak 29.6. jdem se dohodnout na IUičko do gennetu...

kive76
21. čer 2011

@malina2 ahojky, my se taky tak nějak snažíme jako vy od 2010 od ledna..a taky pořád nic..

aknel1976
21. čer 2011

@maarina ahoj, tak to ví, že tam beru moudra a dost zajímavá a užitečná 🙂 Ale hlavně tady je nějak mrtvo 😕 😝
Kdy jdete na konzultaci? Neboooj, taky se dočkáš 😉
@cibka ahoj, zrovna jsem na tebe myslela, kdy máš vlastně testovat, dokonce jsem myslela, že už tento týden 😅 Nemusíš na sobě pozorovat vůbec nic, never to jako špatné znamení. Vím, že je to těžké po těch tvých čekáních, ale už se to kurňa musí zlomit!!!!! Mooooooc ti fandím!!!!! 😉 🙂
@kive76 mrzí mě, že dorazila mrcha, ale to nevadí, načerpala jsi síly, odpočala jsi si a teď huráááá do toho!!! 🙂 Budu držet palce na IUI 🙂