Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
5. led 2010

ivarei: aha, to mě chybí hormon na dozrání vajíček...tak já to nechám tak jak to je...až budu u Dr, tak budu 71DC tak uvidíme co na to řekne a hlavně jak bude vypadat sliznice. Díky za informace...doufám, že se taky doberu nějakému pokusu o mimi 😉

monivo...malá je moc hezká 😀

dracekmracek
5. led 2010

Ahoj holky

Hypo je maminka 😵

Tak jsem konečně na světě.Jmenuji se Amalie Stankevova a narodila jsem se dnes 5.1.2010 v 10:46 s vahou 4180g a delkou 52cm.Maminku jsem potrápila ale jsme obě v pořádku.

petap1
5. led 2010

hyo: velká gratulace aspoň na dálku 🙂 🙂

janicka.slunicko
5. led 2010

Hypo. Veliká gratulace,hlavně že jste v pořadku. 🙂

evak99
5. led 2010

drackumracku: díky za info o hypo

hypo: gratuluju moc!!!

ivarei: nemusíš být nalačno na ten triple!

monivo: 😀 promiň, že jsem vás opomenula 🙂 tak už víme, že jste dvě s holčičkama 😉

nannynka
6. led 2010

hypo: Velka gratulace k Amalce. Jsem rada, ze to mas za sebou a ze jsi to uspesne zvladla.

pet.s
6. led 2010

teeeeda tady to rodí jak o 106. No holky gratulace, gratulace.

ivarei
6. led 2010

Amálka dala hypo asi pěkně zabrat, je to macek 😀 😀 😀 . Gratuluju moc a moc. Těším se, až hypo pustí a uvidíme fotky.

Nannynka, evak: díky moc za info 😉.

Ještě bych potřebovala vědět, jestli potřebuju na odběr nějaké doporučení nebo žádanku, dostala jsem totiž od dr. Vykysalé jen zprávu o screeningovém vyšetření, kde je v poznámkách uveden optimální termín k odběru, nic víc. Stačí mi to? Nehce se mi před tím moc ještě ke gynekologovi, ale asi budu muset...

nannynka
6. led 2010

ivarei: Ahoj, po me nic nechteli, protoze je to soucast integrovaneho testu, pro ktery meli prvni dve casti od nich. zavolej tam, oni Ti povi. A nezapomen se zvazit 😉 to budou chtit taky. Ja tam dneska volala na to co mame mit zitra s sebou a drvakrat to nekdo nadrsno povesil....trochu me hnuli zluci, ale co...nakonec jsem se dovolala 😉

nathali
6. led 2010

ahoj holky
jeeeej uz sa nam pekne gulatite 🙂
inak v genetu si vsetko hradime sami ked tam chceme ist bez vedomia gynekoloka??

evak99
6. led 2010

natali já myslím že ne...v gennetu pošlou žádost na tvou pojišťovnu a pokud ti pojišťovna schválí pokus, tak většinu hradí pojišťovna! Samozřejmě platíš regulač. poplatky a připlácíš na léky, ale jinak nic...

nathali
6. led 2010

ahaaa tak to uz chapem tie poplatky to je jasne 🙂

evak99
6. led 2010

a na co zítra jdete nannynko? na utz?
ivarei: já měla od dr. z gennetu zprávu o tom výsledku screeningu a ten jsem jim předložila na recepci a bylo... 😉

nannynka
6. led 2010

evak99: Na utz ve 20 tt.

evak99
6. led 2010

jo aha 🙂 tak ať vše dobře dopadne 🙂

nannynka
6. led 2010

evak99: Diky, jsem jako vzdy malinko nervozni. 😉

evak99
6. led 2010

já vím, to je normální...ale neboj, vše bude ok! my už si ty průdy vybraly před tím 😉

nannynka
7. led 2010

Ahoj, tak UTZ je v pohode. Mame vsechny prsty, struktury tak jak maji byt a jen byla sranda protoze nejdriv nechtel ukazat oblicej a kdyz se ho pak spolecnou praci podarilo otocit, tak mel zase palec v puse. Takze jsem zazila jak se miminku v brisku nasilim vysvetluje, ze tu ruku proste vynda aby bylo videt na to jestli ma v lebce zepredu vsechny kosti 😉. Chlapecek je potvrzen, je z toho vysla trochu desiva vec - je o celych 20 dni napred...myslim, ze Amalka nebude nejvetsi, mame zadelano na slusna vice nez 4 kila...

evak99
7. led 2010

nannynko, tak gratuluju 🙂 neblbni, že už teď vědí, že se narodí s tak velkou porodní váhou??? to je úžasný. Ale jinak vtipná historka s vaším raráškem 🙂 tak ať se daří

nannynka
7. led 2010

evak99: Pan doktor rikal, ze to by byla vaha v terminu, ale ze si mysli podle toho jakej je to turbokluk, ze to bude driv nez ve 40.tt a mam jit radeji na materskou 8.tydnu pred terminem. Moje kamaradka ma termin 2 dny po me a jeji mrne ted melo 400g, to nase to melo pred 2 tydny. Ale co, muz je kus chlapa a je vysokej, ja mam 176 cm, takze asi je fakt nas 😉.

petap1
7. led 2010

nannynka: Gratuluju..to bude kluk jako buk 😀 tak jen tak dál 🙂

snow.angell
7. led 2010

ahojky tak jsem se objednala do gennetu k primářce, máte s ní někdo skušenosti?

evak99
7. led 2010

snow.angell jestli je pí primařka pořád dr. brandejská (dřív byla a holky tu nějak psaly, že se to má měnit), tak já s ní mám výbornou zkušenost. Vše vysvětlí a je moc milá.

nannynko: tak tím to máte potvrzený, že vám ho nevyměnili 😉 😀 hlavně, že je v pořádku. 🙂

holky, já myslím, že my to nebudeme do porodu vědět, zda čekáme holku nebo kluka...nějak mám tušení, že se v tom 20tt na utz neukáže celý🙂 😉 ale co, já se klíďo nechám překvapit, ale manžílek to chce vědět. 🙂

dracekmracek
7. led 2010

ahoj holky,tak jakpak se vám daří?nějak nestíhám,tak jsem ani nedočetla.

snow já s ní zkušenost mám,ale u každého je něco.Já s ní spokojená nebyla,ale ty můžeš.Každá jsme spokojená u někoho jiného.Ale primářku tuším dělá dál,a ještě dělá v Motole.

snow.angell
7. led 2010

dracekmracek:
no uvidíme jdem jen na konzultaci tak sem zvědavá co nám řekne

nathali
7. led 2010

ahoj holky prisla som vas pozret sice varim veceru tak budem odbehovat 🙂
jak sa mate co nove???

dracekmracek
7. led 2010

snow tak budu držet palce

nat tak přijď uvařit i k nám 🙂

my jdeme 20.i s Lukáškem,rozloučit se,tak to asi obrečím 😅

zase kńučí prďola

nathali
7. led 2010

dracekmracek no a ty si na to potom zvyknes a uz ma nepustis 😀

dracekmracek
7. led 2010

no to víš že bych si zvykla 🙂 nějak nestíhám vařit 😝

nathali
7. led 2010

tak to verim ked mas take klbko pri sebe ani ja by som nestihala stale by som som sa nan divala 🙂