Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

rychetkami
18. led 2012

@majcam jak se vede, kočko? Já stále stejně...pořád něco malého tmavého ☹ ale na pohotovosti mi řekli, že mám přijít jen při zhoršení, k čemuž nedošlo, tak jsem doma v klidu

majcam
18. led 2012

@rychetkami ahooj,no cpu do sebe ten ascorutin a magnosolv,a zdá se,že to konečně zabírá 😠 ,už špinim opravdu strašně malinko,teď ke konci to už byla taková hnědobéžová barva,promiň 😅 ,můj gyndr mi řekl,že špinění je v poho,ale jakmile je krev a bolesti,tak je to blbé...včera jsem u něj byla a princezna se tam zase mlátila 😅 ,jen mi zkontroloval srdíčko..co ty? Jo takže plánuješ raubíře? 😀 😲

malina2
18. led 2012

@rychetkami Určitě jsou v pořádku! Budu držet palce, dej pak vědět!

rychetkami
18. led 2012

@majcam s barvou jsme na tom stejně, pořád ve skrytu duše doufám, že to jsou zbytky z toho krutýho krvácení před 2 týdny ...konec naturalisticko-nechutného okénka 😀 jen se děsím, co se semele dnes večer, obě minulé středy bylo drma a manžel má volejbal, tak jsem sama doma, tak mám trochu stažený půlky. To mě těší, že tvoje slečna je takhle pěkně aktivní...moc se mi líbí ta Leontýnka, u nás by to nepršlo, manžel je konzerva🙂 Já prostě nějak cítím, že mám aspoň jednoho kluka, nevím proč🙂 já mám kontrolu srdíček z minulho týdne z pohotovosti - oba byli ok, žádný hematom, ve zprávě mám uvedeno "normální těhotenský nález"...zítra odpo míříme na NT
@malina2 díík

majcam
18. led 2012

@rychetkami ke komu jdeš na screening?

rychetkami
18. led 2012

@majcam jdu k jedné doktorce na prosek, prý je dobrá...možná trochu lituju, že jsem se nerozhodla pro Gennet

majcam
18. led 2012

@rychetkami aha,a budeš tam něco platit? V Gennetu bys to měla zadarmo...

rychetkami
18. led 2012

@majcam no to jsem teda běkná bůůůůůůůůůůůůů 😠 vyvalila jsem za to1200 😔

kammka
18. led 2012

v gennetu je screening zdarma,pokud tě mají zaevidovanou jako svou pacientku.. já tam šla do genetické poradny...

majcam
18. led 2012

@rychetkami ty jsi ťunťa,pokud tě tam oplodnili tak to máš zadara,mě Méďa po srdíčku hned hnal na recepci ať mě objednají 🙄

rychetkami
18. led 2012

no jo, nejen, že jsem jouda, ale stálo mě to i pěkný peníze, ale teď to už nevytrhnu...tak teď budu doufat, že mě nepoženou na genetiku a odběry klků, placenty a tak

majcam
18. led 2012

@rychetkami no teď už s tim nic nenaděláš a Brandejská ti to neřekla?Ale neboj,vyjde ti to dobře,nejsi tak "stará" jako já,mě ten výpočet zkazil právě ten věk 😠 Nic si z toho nedělej,já už taky prošustrovala zbytečně peněz 😵

lemurka1
18. led 2012

Nechodíte některá do nově zřízené pobočky Gennetu v paláci Archa? Neznáte MUDr. Daňka, Bartošovou, Kosovou? Díky.

zvalentova
19. led 2012

@rychetkami jakto žes platila? Mě řekli, že první mám zdarma jako jejich pacientka, ale neplatila jsem ani ten druhý, což mě mile překvapilo.
Jediné co budu hradit je 4D, protože není diagnotický.

majcam
19. led 2012

@zvalentova rychetkami se objednala jinam...
😠 ☹

malina2
19. led 2012

Cau holky, dneska rano jsem zacala spinit, dostala jse neschopenku a beru utrogestan a ascorutin. Na utz nebylo nic videt, to je divny v 6tt, ze? Asi opet smula...

rychetkami
19. led 2012

@malina2 prdlajs, lehni si a ani se nehni....uvidíš...já vím, jsou to nervy, ale zkus vydržet..

malina2
19. led 2012

@rychetkami tak to spineni zcela ustalo, rano jen kapka na wc a pak kapka ma intimce. Uz od 9 hodin nic, leky jsem si vzala v 11. Ale ze na tom utz nebylo videt vuuuubec nic, je divny. Minule touhle dobou uz byl get. Vacek. Ale mam delsi cyklus - 33 dni - a jsem dneska 5+4.

zvalentova
19. led 2012

@malina2 neházej flintu do žita, uvidíš že to bude dobré 🙂

malina2
19. led 2012

@zvalentova Snazim se, ale po te spatne zkusenosti z minula to jde velmi tezko. C

malina2
19. led 2012

@rychetkami A jak jsi vubec dopadla u toho dr. dneska? Ani se nepochlubis 😉

rychetkami
19. led 2012

@malina2 ted jsm dorazila... NT dopadlo dobre, ty krevní testy asi snad taky, protože kdyby dopadly blbě, volali by mi, jak rikal doktor, a odběry jsem měla před 15 dny

rychetkami
19. led 2012

@zvalentova Zuzi, prostě jsem trubka 😒 příště si dám bacha 😉

malina2
19. led 2012

@rychetkami tak to velka gatulace!!

rychetkami
19. led 2012

@malina2 dík moc, doufám, že se zas něco nezvrtne...já jsem prostě děsnej plašan

majcam
19. led 2012

@rychetkami no vidíš 😉 a nebuď už přešlá,jsou horší věci 😉

rychetkami
19. led 2012

@majcam jasně, zkusím neblbnout 🙂

malina2
19. led 2012

Holky, spineni uz neni, ale zato se mi toci hlava, to bude nejspis fakt to mimodelozni. Az prijede manzel, pojedeme do Motola, sama to v tomhle stavu neodridim...

majcam
19. led 2012

@malina2 ale prdlajs,to může být nízký tlak,já se takhle protančila celým I trimestrem.. 😉

svetluska13
20. led 2012

Ahoj, dlouho jsem tu nebyla, tak vás zdravím a doufám, že vás tu mezitím mnoho úspěšně otěhotnělo a ostatním držím všechny palce co jich doma máme.
Chtěla jsem se zeptat, zda některá máte zkušenosti s tím, že jste stimulovali na KET (Estrofem a pak i Utrogestan), ke KETu nedošlo (embrya se přestala vyvíjet); za jak dlouho je možné jít na další KET a zda je nutné vysadit léky a od začátku dalšího cyklu je začít zase brát.
Díky předem všem.