Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
15. čer 2010

evi jo manza je vporadka, se kasa, protoze ma nadprumerne spermie, ted nevim jestli v mnozstvi nebo kvalite, ale v necem mu lehky nadprumer vysel, takze mel radost a muzeme jit klidne do ivf, kdyby mu to vyslo spatne tak bude trucovat a nebudeme nic resit...

evak99
15. čer 2010

mandre: díky 🙂 jasný, že potřebujete vypadnout. oba dva. a přijít na jiný myšlenky. bude to fajn, uvidíš. 😉

dark: tak to je dobře. 🙂 aspoň nemusíte bojovat na několika frontách! 😉

inza
15. čer 2010

dark: ty jdes v pondeli rano k dr?

darkwitch
15. čer 2010

inza v 11.15

inza
15. čer 2010

dark: tak to se neuvidime ja jdu v 8

darkwitch
15. čer 2010

a myslim, ze to bude hruza, protoze mame prijet z toho svycarska nekdy v pondeli rano, tak se budu muset nejak do ctvrt na dvanact udrzet pri zivote...

darkwitch
15. čer 2010

inza to je skoda...

evak99
15. čer 2010

dark: ale aspoň si tam odpočineš, ne? 😉

darkwitch
15. čer 2010

evi to si urcite odpocinu, jen jsem si vzala na pondeli dovcu, abych se mohla jit domu vyspata a misto toho budu cekat na utz v gennetu 🙂 ale to nevadi, jen nevim jak se udrzim vzhuru, asi budu muset spat co nejvic v buse...

2411
15. čer 2010

ahoj holky,tak jsem v rychlosti přečetla vaše problémy,nemáme to prostě lehký,ja byla v gennetu včera ,mám dárkyni na vajíčka včera proběhl odběr,dneska mi volali měla jich 9 a z toho 8oplodnili zítra zase budou volat ,transfer vyjde asi na čtvrtek,mam hrozný strach aby se něco nepo...jak to prosím vás je po zavedení vajíček kontroly a tak?

ter23
15. čer 2010

Jé dark, švýcarsko... taky bych hned jela 😉 já už se těším na dovču... ale ještě si tak měsíc počkám

2411 ahoj, ty máš darkyni na vajíčka? můžu se zeptat jak to v gennetu probíhá? kolik to stojí a jak dlouho jsi čekala.. ale jestli o tom nechceš mluvit, tak neodepisuj 🙂 a moc držím palce ať ET proběhne dobře a embyjka se drží. Myslím, že po zavedení vajíček už žádná kontrola není, až za 14 dní těhotenský test a podle výsledku se vidí co dál 🙂

petap1
15. čer 2010

Ahoj holky,

tak se po delší době hlásím. Revize proběhla dobře. V Gennetu byly moc milí..i přes to doufám, že už to znova nezažiju. Bohužel se rekonvalescence protáhla, páč jsem pořád krvácela...Daněk byl ale moc milý a na mé telefonáty trpělivě odpovídala a vzal mě i na UZ, aby se podíval, zda se na něco nezapomělo. Dal mi i nějaké léky na zatažení dělohy a pak jsem konečně přestala krvácet. Dnes jsem byla na kontrole, tak jsem dostala léky na podporu růstu sliznice a za 10 dní braní bych měla dostat MS 🙂 Pak mám ještě na dva cykly Duphaston. Dnes při UZ vykoukl jeden velikánský folík 18mm 🙂 Byla jsem z něho jak u vytržení, ještě nikdy jsem takový folík neviděla 😀 No, může být prázdný i plný, ale pro mě je pozitivní i to, že tam je. Na ten druhý cyklus se mám objednat a domluvíme se co dál. Jestli budeme zkoušet sami nebo IVF. Jinak výsledky z Gennetiky ještě nebyly, takže zatím nic nevím. Ale jsem rozhodnutá, že pokud budou OK, tak počkám šestinedělí a pak se na to asi vyprdnu a nechám to na přírodě 🙂

Holky nemám časík vše dočítat...všem přeji jen to nejlepší a ať se daří.

Ivi moc moc gratuluji k dvojčátkům 🙂

Nannynko...moc držím palce ať jste v pořádku. Díky bohu za tu podložku.

Inza, Mandre: Jsem moc ráda, že máte všechny vyšetření v pořádku a teď už jen držím palce ať se to konečně podaří 🙂

darkwitch: Neboj...po laparce většinou všichni těhulí...takže teď a nebo po laparce tam // budou.

2411
15. čer 2010

ahoj ter klidně ti to vše popíšu nemám problém o tom mluvit,mam za sebou už 4IVF v Unice Brno svá vajíčka mám špatná nedozrávají takže menses bez injekce vubec nepřijde,dárkyně je pro mě jediná šance ,celý cyklus hradím sama je to 90tisíc plus cca 15 za nadstandard pro větší uspěšnost,darkyni hledají podle vzhledu a měla by mít stejnou krevní skupinu,příprava není tak složita trva to tak 2 měsíce nebo u mě to tak aspon bylo.protože mam vzácnou krev.skupinu užívám jen léky žadné injekce si píchat nemusím 😉

vveru
15. čer 2010

Evi, kvalitu nevím, ale vypadal spokojenej, právě, že těm ženským co leželi se mnou na pokoji všem říkal, že se musí dát hned zpátka a nám navrhnul PK a tak nějak mluvil, jako že počítá ze všema, no kéž by to tak bylo.

Denis, zítra Ti moc držím palce, pak musíš dát hned vědět. Moc na Tebe myslím, moc moc.

mandre
15. čer 2010

Petap: ahoooj, tak hlavně, že jsi v pořádku... 😉 😉
Vveru: no vidíš, paráda 😅

inza
15. čer 2010

petap: ahoj. To je dobre ze jsi OK. Neboj ono vse pujde samo..🙂 😉

dennisa
15. čer 2010

Petap, tak dobře že to máš za sebou, teď už to bude zas jen lepší a lepší 🙂

Vveru, tak to máš kvalitní kousky, to je dobře 🙂
A děkuju za držení palců. Ono už je ale asi rozhodnuto. Škoda, i Brandejská včera několikrát říkala, jaká to je smůla, že opravdu schází strašně malinko a bylo by to k odběru, ale od soboty nerostou vůbec ani po vyšších dávkách, takže.......

Já se zítra ozvu, v Gennetu jsem objednaná na 8:45, tak kolem oběda budu doma.

2411
15. čer 2010

Denis, zítra Ti taky držím palečky,nestrácej naději ta umírá poslední pa pa

petap1
16. čer 2010

Dobré ráno,

mandre, inza..JJ hlavně, že je to už pryč. Snažím se nemyslet na to co kdyby a tak..a myslím jen dopředu...moc bych si přála aby to šlo samo...pokud se zadaří, budu mít ale pěkné bobky, aby to nedopadlo stejně...ale to budu řešit až to přijde 🙂
A co vy ? Kdy jdete do dalších pokusů ?

vveru..tak to musely být opravdu kvalitní vajíčka...držím palce ať máš bobky co nejdřív u sebe a moc se těším na tvé //

dennisa: držím palce ať se stane něc mezi nebem a zemí a nějaké k odběru budou 🙂

betox
16. čer 2010

Dobré ránko,

Evi, držím palce do porodky 😉 Určitě budete s Hartanem spokojení je to mercedes mezi kočárky...
mandre, užij si dovču co to půjde. My razíme začátkem září na Pag 😉
2411: určitě to bude v pořádku, držím pěsti
petap, jéé ahoooj, kočko. Zrovna včera jsem na Tebe myslela, jak se asi máš 😉 Jsem ráda, že jsi z nejhoršího venku. Já cítím, že u Vás to půjde přirozeně. Ten strach je po té zkušenosti úplně normální

darkwitch
16. čer 2010

dobre ranko
petap jsi sikulka jak to zvladas, myslim, ze se ti ted klidne zadari prirozene a uz s tim nebude problem i kdyz je mi jasne, ze budes mit strach... ale ty to urcite zvladnes a brzo budes mit vysnene miminko 😉

denni drzim palecky...

evak99
16. čer 2010

dobré ráno,

betox: díky 🙂 hlásím se zatím 2v1. odpol tam jdu, tak uvidíme, co řeknou. tak nějak tajně doufám, že už si mě tam nechají 😀

holky, držím dnes pěsti všem, co podstupují zákroky anebo kontroly 😉

betox
16. čer 2010

Evi, budu na Tebe moc myslet. Pokud by si Tě tam nechali, tak ať to máš rychle za sebou a máš Bramborku brzo u sebe 🙂 . Ještě musím říct, že máte krásný nábytek do pokojíčku. Je to přesně můj šálek kávy 😉

evak99
16. čer 2010

betox: díky 🙂 a díky i za pochvalu nábytku. jsme pořád nevěděli, zda bude holka či kluk, tak jsme to vyzdobili tak nějak neutrálně. kupovali jsme ho u firmy gazel.cz.. jdu vypít maliník a lněný semínko a pak na prochajdu, třeba se malá pohrne rychleji 😉 hezký den

betox
16. čer 2010

Evi, Gazel je můj favorit 😉 Hezky si užij prochajdu

petap1
16. čer 2010

betox, darkwitch : hodně v to doufám, že to bude domácí snaženíčko 🙂

evak: držím palce ať dnešní návštěva Dr. dopadne dle tvých představ 🙂

Já dnes volala do Gennetu, že se mi nějak nezdá ta genetika..včera se na genetice tvářily jako by tam pro mě nic vyšetřovat neměli...no a sestřička říkala, že tam výsledky dnes má, ale že je neumí interpretovat..dá to prý Daňkovi a on se mi ozve co a jak....tak čekám na telefon..jsem nervzní, aby bylo vše OK 😅

betox
16. čer 2010

petap: tak hlavně, že to už mají. Já vím, je to těžké, ale pokud něco najdou, tak se s tím určitě bude nechat pracovat. Držím palce a určitě dej vědět.

petaloudi
16. čer 2010

petap: žádný stres, je jasný, že se teď budeš víc bát... ale ber to tak, že otěhotněla si jednou, otěhotníš i podruhé.. hlavně, že to jde, spousta z nás se ještě ani nedostala k těm // na testu, natož někam dál 🙂 Hele petap, jak jsi měla ten zvýšený prolaktin, jak ti ho snižovali? A hodnoty FSH a LH si měla v pořádku? Já jen, že mám teď taky mega zvýšený prolaktin a prohozený hodnoty FSH a LH, takže v úterý jdu endokrinologii.

vveru: myslím na ty tvý bojovníčky! Ať se drží!!!

evak: no už by mohla ven holka coo? Teď je takový příjemný počásko 🙂

Holky, byla jste některá na genetickém vyšetření u Raškový? Jak to probíhá a co se mnou bude dělat? Já jdu dneska odpo, tak abych věděla, na co se připravit 🙂

betox
16. čer 2010

petaloudi, já nebyla u Raškový, ale u Hejtmánkový, ale určitě to bude podobné. Nejdřív si sepsala náš strom života, kdy kdo eventuelně umřel a na co a pak se ptala na anamnézu. Nakonec nám dole v laborce vzali krev. Tady na stránkách Gennetu je to taky trochu popsaný: http://www.gennet.cz/jak-probiha-geneticka-konz...

petap1
16. čer 2010

betox: tak všechno je jinak..to byly výsledky moje..jako že já jsem OK..asi brali nějakou kulturu. Genetika plodu ještě není....no tak zavolám příští týden..to už snad budou.

petaloudi: Jj taky si říkám, že když se nám podařilo oplodnit moje historicky první vyprodukovaný vajíčko, tak to snad půjde i zase 🙂 Jen si počkám na tu genetiku a pak to asi pustím z hlavy a nechám to na přírodě 🙂
Já měla nízký i to ostatní...myslím si ale, že to vše souvysí s tím Prolaktinem...páč, když mi ho snížili, tak jsem začala ovulovat a otěhotněla jsem....myslím, že ten Prolaktin vše blokuje. A kolik tu hodnotu máš ?

Holky jak dlouho trvají výsledky trombo mutací ?