Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
16. srp 2008

Nene dělám v KH kde bydlím 🙂 tak to jsme skoro kolegyně i když konkurence 😀

wokounek
16. srp 2008

jj to jsme 😉 , ale neboj...do zdravotnictví ti fušovat nebudu 😀 ...

lanna
16. srp 2008

Ahoj Katusko to viš že jsem se všimla,jen hnet jsem to nepochopila a myslela jsem sy že jsem se spletla.. 😵 .A moc ti to sluši 😵

Wokounek ahojky...

wokounek
17. srp 2008

Ahojky Lanno 😉 ...

dostalova42
17. srp 2008

Ahojy holky Ultrazvuk byl nádherný už jsem 7+6 a dvojčátka mají už krásné srdíčko a žlučníček no prostě nádhera . A co vy jak jste na tom

blucka
17. srp 2008

jeeej, to je krasne................

lanna
17. srp 2008

Ahojky tady jsou krasne spravičky.
Dostalova blahopřyji moc to je moc krasnyj pohled kdyš tluče serdičko 😅 😅

dostalova42
17. srp 2008

je to nejkrásnější věc kterou člověk může vidět .

wokounek
18. srp 2008

Dostal...gratulujuuu 😉 a upřímně závidím 🙂 ..musí to být nádherný pocit .... pa mějte se všechny fajneee 😵

luccii
18. srp 2008

wokounek: diky za odpoved 🙂

evaluca
18. srp 2008

Ahoj holky, tak už jsem taky z dovolené a musím říct že fakt s čistou hlavou. Strašně jsem se odreagovala a fakt
si odpočinula. Zítra jsu zas na kontrolu kvůli tomu mimoděložnímu, tak doufám že už to bude všechno pryč. Počkám teď na 2 cykly a pak si pojedeme pro mrazáčky. Gratuluju těhulce k dvojčátkům a všem ostatním jako vždycky - pevné nervy, hodně štěstí a kupu zlobivých dětí....

evaluca
19. srp 2008

Nikde nikdo, to teda nevím komu napíšu tu supr zprávu. Dnes jsem byla na kontrole a všechno už je v pořádku takže po dalším cyklu si pojedeme pro 2 mrazáčky. Hurááááááááááá 😵

terezita
19. srp 2008

hihi, pokud nekdo napise dobrou zpravu, tak se tu hned sebehnou davy.. 😉 😅
takze gratulujuuu a drzim palce oba ctyri, aby to dopadlo dobre!!

a jinak ja doufam, ze vam dobre zpravy oznamim v patek, bo tu ted tri dny nebudu.. mela jsem totiz dneska rano mameni a videla jsem neco, cemu jsem nejak nemohla verit.. 😵 😀

katuska23
19. srp 2008

terezit neříkej že dvě čárky? 😵

terezita
19. srp 2008

🤐 hmm.. neco takovyho.. jenze to byl no name test, kteremu moc neverim.. ale zitra zkusim mamac a tomu pak budu verit..

katuska23
19. srp 2008

a to mi chceš říct že ona nic neviděla?Pokud vím tak mamatest je jeden z nejlepších,nikdy neukáže 2 pokud to není pravda 😉 neměla jsi jít na IUI?

terezita
19. srp 2008

ja mamac jeste nedelala.. mela jsem doma nejaky ten testik z levnych testu, kdyz jsem si objednavala ovulacni.. joo, na IUI jsem mela jit v zari.. hihi, no tak uvidime, co z toho bude. nejak tomu ale nemuzu verit.
no kdyz jsem byla u dr. tak jen na konzultaci. nekoukala na me (do me..). stejne by tehdy nic nevidela, byla jsem teprve 20DC. dneska jsem 27DC..
jsem trosku mimo.. 😅 bo nam sanci na prirozene otehu davala temer nulovou..

katuska23
19. srp 2008

no vidíš ale zázraky se dějí,nám dává zase na přirozené otěhotnění šanci velkou a tomu já nevěřím.....To ti moc přeju 😵

terezita
19. srp 2008

ver katus, ver. ono to dobre dopadne.. tak pokud ty budes mit hodnoty srovnane, tak by tomu nemelo nic branit, kdyz je m. v poradku. to je dulezite!

jitie
19. srp 2008

ahoj holky,
jsem objednaná do gennetu na klinickou genetiku kvůli 2 potratům..
jdu k primářce Hlavové, nevíte náhodou jak to bude probíhat? Jestli první návštěva bude jen konzultace a nebo nám vezmou i krev na genetiku??
díky za odpověď 🙂

jinak terezita gratuluju a držim palce!!! 😵

dostalova42
19. srp 2008

Ahojky Terezito tak jak to dopadlo co testík ?? 🙂 🙂

lanna
20. srp 2008

Ahoj holky tak tady jsou krasne spravy...

Evaluca tak hodně štesti na KET,a at tam jsou byrzi //...

Terezita tak se moc tešim na tvoji dobrou spravu,a hlavně pro tebe at bude nejlepši,plna štesti a uspechu.... 😵

Katusko nikdy nežikej nikdy,i u tebe se muže štesti zastavit,a statse zazrak 😅 😅 .

Dostalova tak co jak probiha tehotenstvi, 😵 ?

evaluca
20. srp 2008

No, já se netačím divit, ženský. Je to supr a já to taky cítím, že se blýská na lepší časy. Dostálová asi vesele těhotní, nějak se neozývá. A ty terezito se koukej taky ozvat a podat zprávičky, jsme všichni moc zvědavý.

Jak teď čekám netrpělivě na menstruaci , to se určitě mrcha dostaví bůhví kdy. Mám to totiž dost hodně nepravidelný - nojo ty vajíčka
Tak papa holky - zítra to tu zase zkontroluju tak pište pište

jarca66
20. srp 2008

zdravím všechny po delší době... poslední stránka je plná dobrých zpráv, gratuluji všem 🙂

já to tu bohužel s těmi optimistickými zprávami trochu pokazím... Dneska jsem si dělala test a vyšel negativně... Popravdě jsem to čekala již od minulého týdne, kdy mi začali předmenstruační bolesti a ve čtvrtek se dostavila slabá menstruace. Byla jsem hodně zoufalá, ale druhý den to přešlo, tak jsem si říkala, že by to mohlo být nakonec ok. Ale v neděli MC přišla na plné čáře a to už byl konec. Dneska jsem si pro jistotu udělala ještě test, ale je to skutečně tak, těhotná nejsem... :(
Popravdě jsem si i od tohoto prvního pokusu hodně slibovala, zvlášť když ta dvě embryjka byla takový náš malý zázrak, že vůbec vznikla (s naší diagnózou)... Tatkže neúspěch byl dost velký šok... Ale už jsme to překonali a na konci září jdeme na další konzultaci k doktorce Brandejské...
akorát nyní jsme už reálně postaveni před otázku "dárce", takže to na nás trochu dopadá. :(

dostalova42
20. srp 2008

Ahojky už se ozívám jenom mám trochu lítání po stavebním uřadu . Tak jak je . 🙂

blucka
20. srp 2008

Ahoj kocky, ja dnes volala do gennetu, poviem vam ta ochota je strasna, uz aby som tam nemusela chodit, len som sa vystresovala....

wokounek
21. srp 2008

Ahoj holky 🙂 ,
ufff...nevím co říct Jarčo... je mi to moc líto ☹ ..ale už teď Vám držím pěstičky do dalšího "boje" a přeju strašně moc štěstíčka, pevné nervíky a hodně lásky, která Vám určitě pomůže všechno tohle překonat... vy to zvládnete 😉 ...držte se 😵 pa

Tereziiiiit... páni...teda.... úžasný ...moc Vám to přeju...koukej se zase brzy ozvat, páč teď nejsi na trní jen ty, ale my všechny 😎 😀

Katus: co ty, jak je? Všechno v poho? Já konečně sebrala odvahu a řekla šéfovi, že se snažíme o mimi a že přirozenou cestou se nám nevede, takže využijeme lékařskou pomoc (jestli to klapne, tak někdy v půlce září) ...nezdál se ani moc překvapený (haha, taky ví kolik mi je 😀 )... a ptal se co bude dál ... a jak to teda se mnou do budoucna vypadá. No a já po pravdě řekla, že se to nedá moc odhadnout ...protože výsledek se nedá přepovídat... no, ale slíbil, že od něj se to nikdo jiný nedozví a že mi vyjde vstříc, co se časové flexibility týče...tak jsem ráda, že to vzal alespoň takhle...
Evaluca, máš nějaký léky na tu nepravid. m.? ... já beru duphaston. Dal mi ho už můj gynďa... od 11. DC do 25. DC...ale teď prvně jsem ho brala od 14.DC do 24.DC (dr.Košťák říkal, že to tak stačí) ... tak doufám, že se mi cyklus upraví ... páč dvakrát i přes duphaston jsem měla dost zpoždění 😒 ...jinak hodně štěstíčka s mrazáčky 😉
Dostál...jak rostete 🙂 ?
Blucko... co ti provedli? Já volala s jednou fajn sestřičkou (teda zatím vždycky byla), ale na Košťáka se netěším...jdu k němu 5.9. (kéž by alespoň trošku změnil přístup)

Tak ju holky, mějte se fajne… a já se zase brzy stavím, ať vím, jak se Vám daří 🙂 …papa

katuska23
21. srp 2008

Ahoj holky,blucko ta ochota je strašná 😠

Myslíte že si mám zavolat kvůli tomu Prolaktinu?Jak dopadly výsledky?

Včera jsem byla na agolutinu u svého doktora,a on mi řekl že jestli potratím napíše mi neschopenku no trochu jsem ho nechápala,a on mi řekl že mimi neudržím až se to povede 😢

evaluca
21. srp 2008

Díky za podporu holky. Katuško já měla stejný problém, doktor mi řekl že bude velký problém to donosit, ale nic se stím prý dělat nedá. Wokounku na úpravu menstruace nic neberu, doktor to ví, ale asi se mu to zdá normální když mám problémy s vajíčkama. Až to přijde tak dám určitě vědět, dnes je to 21.

Každopádně vím, že tentokrát zůstanu opravdu doma aspoň měsíc dokud to nebude 100% OK nebo KO. Snad mi doma konečně zapojí internet abych nemusela psát jen z práce, to pak totiž trošku nestíhám. Tak zatím čágo snažilky 😉

evaluca
21. srp 2008

Taky jsem koukala že lanna je z Mladé Boleslavi, tak kdybys měla chuť tak můžem zajít na kávu, ale to jen tak kdybys měla čas a chuť.