Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zoufalice
19. lis 2008

Ahoj všichni, díky za uklidnění s bolestma. Začala jsem panikařit a asi moc četla na internetu, fakt je ten že dnes je to zase o něco lepší.
Zuzuliku na prvním konzultaci třeba mě rovnou vyšetřovali, ale je to fakt různý. Co se týká čekání na nějakou akci tak u nás to šlo celkem rychle, 24.9. první konzultace pak odběr krve ( mám problémy já, netvoří se mi vajíčka ), spermiogram, 3.11.začala stimulace, 13.11. odběr v sobotu transfer a teď jen čekáme jak to za 14 dní dopadne. Pokud dobře počítám tak to celý zatím trvalo necelý dva měsíce. Pokud už máš domluvený termín tak se nemusíš bát řeší to tam celkem rychle.

hypo
19. lis 2008

snazime se sotva rok ...... a zatim mi nahazuji ovu, mam PCO nemam OVU a tak hormonama nahodili ovu a cekaji zda se chytnem 🙂 manza ma spermio dobry

zoufalice
19. lis 2008

nám cesta do Gennetu trvala přes 4 roky marného snažení, gynekolog mi stále vyvolával ovulaci, měřil velikost folikul a až v gennetu mi za tak krátkou chvíli přišli na přesnou diagnozu 😉

zuzulik
19. lis 2008

dekuji zoufalice 😵 a nebud zoufala, jiste se jiz brzo zadari, mozna se jiz zadarilo a treba budou "opravdu" Vesele Vanoce 😵
Hypo, my se snazime jiz 2 roky , neberem to nejak zoufale,ale mne bude jiz 32, tak to jiz vic nechci odkladat 😀 a hupsnout na vec 😵

zoufalice
19. lis 2008

díky zuzliku a na ty Veselé Vánoce se už moc těším 🙂

zuzulik
19. lis 2008

moooc Ti to preju!!! 🙂

katuska23
19. lis 2008

Terez moc děkuju za držení palců,Daněk se zase ukázal,šel po chodbě aani nás nepozdravil,debil,a to na nás koukal. 😝
Lenka byla fajn 🙂 a moooooooooooooooooooocccccccccccccccc mě potěšila 😀 😵

blucka
19. lis 2008

Ahoj kocky,
tak ja idem zajtra do Gennetu na ko, uz aby bolo po tom, neviem sa dockat a som popriadne nervozna. Takze zajtra podam nove info, dufam, ze pozitivne. 😉
Ale Katuska a cim ze ta dr.potesila? 🙂

katuska23
19. lis 2008

blucko a ke komu jdeš?Kuk do alba nemám sílu to psát,tam jsem to napsala 😉 držím palce 😉

blucka
19. lis 2008

No teda, Katusko, tak to je super, napokon to nebolo az tak zle 😉 ako si sa bala. Bodaj by to bolo tehu, radsej na to nespoliehaj, pisem to preto, ze viem ake je byt sklamana ked na nieco cakas a ked ti da niekto nadej. Ale drzim palce 🙂 .

lanna
19. lis 2008

Ahoj holky tak za tu dobu co jsem tady nebyla stalose hodně veci jak jsem se dočetla jsou tady i tehulky novi.

Moc hratuluji Pavcik,a držim palce 😵 ..

Katusko tak ty jsy to užila požadně,no hlavně že už jsy z toho venku a jak čtu už maš i radost,no uvidiš ted to bude jen a jen dobri...

Ahoj Terezit jak pak se mate,pohlad břiško za mě a heski pozdravuj 😵 .

Blucko zdravim...

No ja jsem sy to doma užila jak jen to šlo,ale byla to moc kratka doba ještě tak 2-3 tyjdny bych brala,opravdu jsem sy odpočinula.
Tet chodim do prace každy den,proto že kolegině to vzala za mě a ted ja musim za ni tak nemam moc času sem chodit pokut se trošku nezabydlim a nestanu zase do svich kolej...

lanna
19. lis 2008

Blucko zitra na KO hodně štěsti a neměj strach všychno bude dobri 😵 držim palce...

katuska23
20. lis 2008

blucko já vím že těhu nejsem měřím si teplotu,ale mám radost z toho že je vše v pořádku 😵

ahoj lanno chyběla jsi mi 🤐 bála jsem se kde jsi tak dlouho 😔

lanna
20. lis 2008

Ahojky to vy mě taky chibely moc neměla jsem tam internet tak to nejšlo se z vama spojit,ale ted už budu chodit zase za vama jako dřiv 😀
Katusko mam radost že je to z tebou lepši,uvidiš ted to pude uplně jinak 😵 .

terezita
20. lis 2008

nazdarek! my o lanne a ona se tu objevi.. no krasne ta telepaticka vlna funguje.. 😉 😅
katus, tak jsem to u tebe precetla a mam radost, ze to vypada dobre! tak tfuj tfuj, at je to co je to, hlavne ze se ji to libilo!
lucko, tak tfuj tfuj na zitra! 😉

lanno, brisko pohlazeno, ze dejeeem! 😉

blucka
20. lis 2008

Ahoj kocky, tak my sme na dnesnej ko pochodili moc dobre, nebije len jedno srdiecko, ale dve, bola som z toho paf, vlastne aj s manzelom. 😀 😀 😀
Ale mam z toho obrovsku radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

terezita
20. lis 2008

jee, ja myslela, ze jdes az zitra.. 😅
no ty jo, to je zprava!!! tak to dvojta gratulace!!! 😵 a fotecka jeee?

blucka
20. lis 2008

Terezit, dakujem, fotecka je, ale len jedno, nezmestili sa na obrazovku naraz, musim sa s tym albom vyhrat a fotku dodam. 😉 Mne ti to ale stale nejak nedocvakava, to je silaaaaa.

petrala
20. lis 2008

ahoj..co je to ten Gennet Praha??

wokounek
20. lis 2008

Ahooooj 🙂 ,
já teda nestačím koukat... asi budu muset vždycky na chvilku vynechat a pak se budu kochat krásnýma zprávičkama 😀 . Moc gratuluju všem, které konečně uviděly to, co tady všechny chceme alespoň jednou jedinkrát vidět ...k těm dvěma // 😉 ... holky, fakt úžasný... 😀 ...opatrujte se a prskejte těhu bacílky dál....my budeme chytat 😀

Joo a kdo to byl po KET? Nely? Tak hodně štěstíčka a držím moc moc pěstiiiiii 😉 ...

A ty Blucko 🙂 , strašně moc gratuluju... dvě mimííííí ...to je úžasnýýýý ...vážně... tak teď se dvojnásob opatruj... a doufám, že tě ty nevolnosti netrápí zase tak moc...

Katusko, jsem strašně ráda, že ti včerejší kontrola tak dobře dopadla... zažila jsi si svý a tak doufám, že teď už bude všechno jen dobré a ještě lepší...

Lanno, zdravím...jsem ráda, že jsi se v pořádku vrátila ... snad jsi si krásně odpočinula a vyčistila hlavinku v kruhu svých nejbližších... 😵

Já teď čekám na mršku... a pořád ne a ne přijít...chjo....já už chci, ať se zase něco začne dít...

P.S. Petrala... Gennet Praha je centrum genetiky a asistované reprodukce ... mno...tak tak nějak ... 🙂

ivomal
20. lis 2008

Ahojky holky, zítra jdu na první utz před IUI. Na jednu stranu se těším, na druhou bojm, že tam nic nebude....Po Klostíku mi je divně, pořád se mi motá hlava....taky máte podobné zkušenosti?

lanna
20. lis 2008

Ahoj holčiny tak to jsou moc krasne spravičky...

Blucko tak pro vas dvojita gratulace,a hodně štěstička po celu dobu tehotenstvi 😵 .

Terezit maš pravdu telepatije fungule ja jse taky celyj den na vas myslela,a pak kdyš jsem dočitala to co my uniklo tak jsem se dočetla že se na mě vyptavate,mě se zdalo že jsem byla doma malo,ale žyknu vam pravdu moc se my styjskalo po kecani z vama 😀 😀 😀 😀

Wokounek neboj mrška dorazi a zase se bude neco dit,a ted' to bude uspešni věř my 😉 ..

lanna
20. lis 2008

Ivomal na zitra držim palce a neměj strach bude to dobri 😉 ..Z Clostik skušenost nemam tak ti neporadim ale ber to tak že to jsou leky ja je taky nemam rada,a vždy se citim divně....

lanna
20. lis 2008

Terezit ted' jsem nakoukla do tviho albu,už je to požadně vidět že njseš sama 😵 .

Blucko jestě ukaž nam fotečku,jsme zvedave 😅 ...

lanna
20. lis 2008

Tak asy pujdu pomalu spat,dobrou noc berušky 😵

zuzulik
21. lis 2008

jeeej Blucka gratulujem! 😵 😵 😵
Ivomal: drzim palce nech vsetko dobre dopadne! 😉

hypo
21. lis 2008

ahojky - tak hlasim ze mrcha dorazila, konecne 😉
42 DC a 17 DPO takze se vrham na dalsi cyklus a na Clostik 🙂

blahovka.cz
21. lis 2008

ahoj hypo hlasim,zte mame druhou diskusi snazime se o mimi

blucka
21. lis 2008

Ahoj kocky, moc dakujem za gratulacie, ste slniecka. 🙂
Ivomal, mne po clostyle tiez bolo divne a hlava sa motala, tak neboj, su to hormony a drzim palce, aby tam boli krasne folikuly.
Lanno, ahoj 🙂 , veru dlhu dobu si tu nebola a ako si na tom,kedy mas dalsiu navstevu v Gennete?
Wokounek, neboj dorazi a ako dlho meska?

wokounek
21. lis 2008

Ahojky Lanno,
díky...věřím, že bude 😉. Co ty, chystáš se na něco dalšího?

Blucko... zatím právě moc ne, nebo spíš vůbec ne... 😖 Já ti nevím... tak třičtvtě roku jsem brala ten Duphaston, tak po něm chodila ukázkově 28 DC (až teda na dvakrát, to přišla asi o 10 dní později), ale teď jsem bez něj a jsem 33, já vím...to nic není..., ale já zatím nějak necítím takový ty běžný příznaky, abych věděla, že dorazí... nebolí mě prsa, ani nejsoú citlivý...(a řeknu ti, že bez těch hormonu a těch prášků po ET jsou i menší 😅 😀 )... podbřišek se taky nijak nehlásí... žádný bolesti ani bříško jak baloooon... tak ti nevím, bojím bojím...abych nemusela na vyvolávačku..., ale ještě mám tak týden, 10 dní čas..pak tam chtě nechtě budu muset naklusat... jooo a koupila jsem si kontryhel... nijak zvlášt nevoní, ale chutná mi 🙂 ... akorát, že jsem ho pila asi tři dny, tak to je málo..., ale někde jsem četla, že před termínem se má přestat pít, aby dorazila...tak nevím... no teď jsem dost nastydlá, tak třeba to má taky trošku vliv... a co ty? Už je míň nevolností?

Hypo, s Clostíkem taky nemám žádné zkušenosti..., tak neumím poradit...každopádně držím palečky, ať po to po tomhle cyklu vyjde 🙂 ...

Holkyy....nechááápu... proč když mám taky prodloužený cyklus...mi nenasadí nějaký takový prášíčky jako vám některým tady... vám hned vrznou clostík ... je to tím, že jsme na poprvé neměli tak dobré spermio? Nám rovnou "naordinovali" IVF ... mno a teď dr. čeká, jestli se ukáže, že mám nebo nemám ovu...

Terezit...pěkný pupíček 🙂)). Jak je? Už mimi zásobuješ dobrůtkama?

Zoufalice... držím palečky, ať to klapne a testík ukáže // ...