Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
30. led 2009

nely moje řeč...ani se neomluvila...budu požadovat aspoń omluvu...k čemu mi je že se mi omlouvá Vykysalá?a trápí se tím...

ivomal
30. led 2009

Je fakt,že každá máme občas špatný den...z tohoto důvodu já mám raději chlapy jako gyndaře, příjdou mi jemnější a citlivější, ale to je můj soukromý postřeh. Vykysalá je formát, já ji vždycky vídám na chodbě, mám pocit, že snad své pacientky všechny zná, má k nim takový vřelý přístup, je milá a koukám jako blázen, že tě tak krásně hlídá. 🙂 Však si myslím, že na tebe už nikoho jiného nepustí, neboj!!!!

nelynka
30. led 2009

ja si toez Vykysalu chvalim odkedy sme boli pri nej na prvej navsteve, vzdy sa ziadam len k nej, aj ked je ta smola, ze co sa tyka odberu a transferu, nemoze ti to robit ten lekar u ktoreho si ale ten ktory ma prave sluzbu v ten den ☹

katuska23
30. led 2009

iv to jo i já mám takový poct...vlastně teď si uvědomuju že jsem jí potkala po opu na chodbě a ona ke mně přišla a řekla:Tak paní hronová jak to dopadlo?kolik máme bojovníčků?a já jí řekla že se přesně trefila odhadem že 7,a ona měla takovou radost....že si pamatovala že jdu na opu ten den...

nelynka
30. led 2009

katus ja som si teraz uvedomila, je to mimo temu, ze ty bydlis kusok odemne 😀

katuska23
30. led 2009

nely myslíš od Prahy? 😀

nelynka
30. led 2009

nene katus, do Kolína 😀
ja som to zabudla zmenit, už aj to napravím

katuska23
30. led 2009

nely tak to je 10 minut 😀

nelynka
30. led 2009

jojo...ja jsem jeste kousek od Kolina, takze to bude tak 20minut 😀 😀 😀

katuska23
30. led 2009

tak se můžeme někdy sejít kdybys chtěla...nebo jet společně do gennetu 😀 😀 😀 😀 objednat se po sobě 😀

blucka
31. led 2009

Katuska, teraz som si precitala co sa vlastne stalo, az som mala slzy na krajicku, posielam ti od nas strasne moc sily, si velka bojovnicka a ako si napisala je najdolezitejsie, ze zijes!!!! Hlavne odpocivaj a davaj na seba pozor.

zuzulik
31. led 2009

ahoj bambulky, pekny den !
katuska, je neskutocne cim vstekym si niektore zeny musia prejst v snahe ,aby sa radovali z dietatka .... nastastie si medzi nami a dopadlo to dobre a dokonca mas aj maleho-velkeho 😵 bojovnika, tak nech sa drzi a rastie a nech sa s Tebou tesime z uspesneho tehulkovania 😉 😉 drzim Ti palce!!! a hlavne nestracaj nadej !!! 😵

ringle
1. únor 2009

ahojky Katusko, držím strašlivě mooooooc palečky tobě i bojovníčkovi 😉 Jseš moc a moc statečná

nelynka
1. únor 2009

katus to by bolo super, len neviem kedy tam pojdem ja zase, ale sejit sa mozme urcite, na kafco a tak 😀 😀
ked budem mat hotove auticko co mi manzel rozbil 😀 😀 😀
budem len rada 🙂

helenky
1. únor 2009

Přečetla jsme is Katušky příběh a to je tedy story..skoro jsme brečela. Držím moc palce, aby se bojovníček držel a ty se uzdravuješ, abys se mohla brzy radovat z těhotenství. Po všech těch trápeních.... výpověď je nepříjemná, ale příliš se tím netrap,ať se zbytečně nepřipravuješ o energii... nemocenská ti běží, pokud se mimi chytí (a my všichni tady posíláme energii, aby jo!!!! 🙂 půjdeš na rizikovku a na mateřskou máš taky nárok. tak se hlavně dej brzy do kupy, ať už může bojovník pěkně do tepla do bříška!! 🙂

Ivomal, už je ti líp? Mně dělal IUI v sobotu Košťák, všechno ok, jen mi bylo pak odpol dost blbě a dneska se mi taky udělalo slabo..ale bůhví jestli za to může IUI nebo moje endometrioza, která ač malá, mě pěkně trápí.
S Daňkem vycházím dobře, občas mu musím něco zopakovat, ale jinak vše ok. Jak říká Blucka, nic moc neprotahuje..pokud se tohle IUI nepovede, doporučil mi neztrácet čas a jít do IVF.

ivomal
1. únor 2009

Ahojky Helenky, děkuji za optání, mě je fajn, občas zabolí bříško, občas pobolívají prsa, ale to je asi Utrogestanem. Zatím máme čas na test, mám už za sebou týden.Nejsem tak nervozní jako minule, jsem spíše odevzdaná a klidná, spíš nedoufám. Košťák mi říkal, že pokud se nepovede ted IUI, tak zkusíme IVF. Už jsem se preventivně k němu objednala na 11.2. na konzultaci a prohlídku, at neztrácíme čas a další cyklus...nejsem už zdaleka dvacítka.... 😉 To bude dobrý 🙂, slabost pomine. Držím palečky, at ti ti vyjde🙂 Od kdy ti napsal Utrogestan? Pokud ti ho napsal....

helenky
2. únor 2009

Ahoj Ivomal, to je fajn, že je ti líp a že se nenervuješ, to určitě ničemu neprospěje. Já mám Utroš ode dneška, 2xna večer až do testu, který mám podle dańka dělat za 14 dní, podle Košťáka za 3týdny... je mi pořád lehce šoufl, ale jinak dobrý. Občas mě přepadne těšení se, občas obavy,a le jinak na to úspěšně zapomínám-pustila jsme se do generální debordelizace bytu (sama jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží 🙂 ) a předělávám ložnici a hledám práci, což je v kombinaci s IUI/IVF docela vtipné, ale rozhodla jsme se ot neřešit, dopadne to tak, jak má.
V případě neúspěchu IUI ž jsem víceméně rozhodnutá pro IVF, bude mi 32, snažíme se 2,5 roku (i když při alergii na spermie to bylo asi dost marné...) Dańek říkal, že v mém případě je 40-50% naděje na úspěch, tak mi to příjde lepší než to dál natahovat s IUI, kde je úspěšnost podstatně nižší.

tak holky hezký den! A´t vás něco/někdo potěší...a kdyby to nevypadalo, potešte se něčím klidně samy 🙂

wokounek
2. únor 2009

Hoj hoj, holčiny,
Katuško … já ani nevím, co říct…nechápu, proč se ti to musí dít… tvoje trápení mi vehnalo do očí slzičky a mráz do těla… jsem strašně moc ráda, že jsi tu zpátky mezi námi… drž se, bojuj…já věřím, že už si konečně vybojuješ kousek toho štěstíčka!

Holky, já byla u toho Košťáka na kontrolní utz kvůli té cystě… a já prostě nevím, co proti mně má…, ale byl jak studený psí čumák 😢 … na druhou stranu mě, ale potěšil…cysta je fuč…, ale na ovu to prý nevypadá…a mě ani v tu chvíli nenapadlo se zeptat a nemohlo by být na ovu brzy, když mám delší cyklus??? Mno, zkrátka … dal mi nějaký substituční protokol, jak budu brát estrofem a utroš, ale až od 1.DC …což hádám, při mém zpoždění bude až tak za měsíc ne-li dýl…a jestli zase nebudu muset na vyvolávačku… kočky, máte nějaká zkušenost s těma lékama před KET? Trošku z toho mám obavy, aby se něco neprošvihlo 😒 …. Utz pak totiž až 14.DC (přitom sestřičky říkaly, že by měl být 10-11.DC) …, ale prý když mi to takhle dr.napsal, tak to asi tak bude…tak já nevím… uff, mno teď máme ještě časík… do KET to bude tak měsíc a půl… 12.2. jdeme s manžílkem k bylinkářce, tak jsem docela zvědavá, co nám řekne a namíchá … jooo a nevíte někdo něco o Lanně? Strašně dlouho se tu neukázala….

carole
3. únor 2009

Zdravím,
koukám, že paní primářka Brandejská má reputaci drsné ženy.. No, alespoň vím, kdo bude moje ošetřující lékařka.Na podobné arogantní chování jsem zvyklá, takže to nebude mít jednoduché. Během čtvrt roku jsem zažila 2 operace, takže jsem celkem odolná. 😠
Mám za sebou veškerá vyšetření,laparku,hysteroskopii, bříško mám vydrénovaný a jsem zdravá.Nyní manžel podstoupil spermio - nesmí být starší 1 měsíce. Moje gynekoložka mě připravila na 1. návštěvu důkladně.Akorát se trochu bojím hormonů, které jsem zatím nebrala, připadalo mi to zbytečné. No, uvidíme.
Zítra jdu na septoplastiku, mám neprůchodný nos.. ☹ Držte mi pěsti , nedávno mi objevili nález na páteři, na rezonanci jdu koncem března, doufám, že přednost bude mít těhotenství.
Přeji vám všem úspěšné snažení 🙂

hypo
3. únor 2009

ahojky holky a zvlaste katusko....... tak ja se regulerne rozbrecela kdyz jsem to cetla ..... ten zivot je ale boj a pak ze poceti neni veda
drzim palce, vsechny co mam, tobe i bojovnickovi, ted to uz proste 100% vyjde
jinak ja stale cekam na MS snad tento tyden dorazi a pak si volam o zadost na IVF ale po tom precteni katusky pribehu jsem uplne mimo, jsem to rekla manzelovi a ten je samozrejme strachy bez sebe..... asi jsem to nemela delat 😒
holciny myslim na vas na vsechny, sama jsem uz uplne mimo ze vseho co tady ctu, zacinam magorit 😅

zuzulik
3. únor 2009

ahoj holky 😵
tak tak hypo, asi jsi to nemela delat...
Ja to tomu memu presne z tohoto duvodu nerekla, abych ho nevystrasila 🙂
carole ty mas toho taky hodne za sebou, ted te uz snad ceka pouze uspesne tehulkovani 🙂 a zitra drzim palecky!!!!

miluse
3. únor 2009

ahojky jsem tu opět 🙂
Chtěla jsem se zeptat, na té první návštěvě v gennetu asi manžela prohlížet nebudou, že? tedy myslím, že by mu udělali třeba spermio? Mě včera právě touto otázkou zaskočil 😅 , ale radši se vám na to pro jistotu chci zeptat.

zuzulik
3. únor 2009

miluse, ne nebudou 😉

carole
3. únor 2009

hypo ,
já jsem už týden na neurolu, protože si nechci připustit to, že můžu být vážně nemocná..Od října trávím každý volný den na nějakém vyšetření ..No asi si potřebuju ulevit, jdu se balit do nemo..

helenky
3. únor 2009

milu,na první návštěvě mu spermio dělat nebudou,ale pokud ho nemá dělané v nedávné době, objednají ho na něj. Na první návštěvě si spíš vyjasníte situaci..vy doktorovi o vás a on vám o gennetu a jejich praktikách 🙂 Já jsem sice vyšetřena byla, ale už si nevzpomínám, zda to bylo proto ře jsem byla 11 DC a daněk s echtěl mrknout, jak v tom stádiu vypadám..tenkrát už bylo asi po Ovu, tak toho moc neviděl..

hypo
3. únor 2009

jen na to tak nemysleat, to je des ta psychika..... snazim se na to nemyslet ale sem tam me prepadnou takovy myslenky ze bych si nafackovala...
asi zacnu hledat konicky, zadny nemam a pak to tak dopada......
carole - drzim palce, at je to rychle za tebou a vse OK

miluse
3. únor 2009

Spermio máme dělaný v září. Díky za odpovědi.

Helenky,
dle všeho já v tu dobu budu tak 6 - 7 DC takže tam toho taky moc neuvidí

Katuško,
držím pěsti, aby vše vyšlo a ty už jsi se moc netrápila. Asi to takhle mělo být a teďky už bude líp 😉

hypo
3. únor 2009

miluse - na spermi se domluvi na jindy a objedna se 🙂 manzel si to prvne vzal domu 🙂 ale priste uz je hrdina jde do kabinky 🙂

blucka
3. únor 2009

Ahojky kocky, ja som to tiez povedala manzelovi a obaja sme si pomysleli, chvalabohu, ze tie miminka mame v brusku...Som rada, ze su dve, nechcela by som zazit vsetko odznova, ale na druhej strane ked som zistila, ze som tehotna, na vsetko zle som zabudla 🙂 🙂 . Kocicky moc vam drzim palce, aby ste rychlo tiez zabudli na to zle co sa teraz deje, stoji to ale za to.
Carole, ani si to nepripustaj, drzim palce.

terezita
3. únor 2009

holky, tak ja tu jsem za jedineho exota? nam spermio pri prvni konzultaci delali 😅 ale informovali nas o tom predem, takze m.vedel ze ho ceka.. proto predpokladam, ze kdyz nic nereknou, tak ho delat nebudou.