Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

wokounek
6. črc 2008

Nelynko, díky 😵 . Na tom profilu jsem už byla, v úterý a toho třicátého má být druhá konzultačka..., ale asi tam fakt nemusí 🙂. Jinak, já jsem v tomhle "nováček" ...můžu vědět, co je to KET? 😅.

Zatím papa

nelynka
6. črc 2008

wokounek, KET je ked mas po IVF nejake zmrazene embryjka a potom ti ich uz len rozmrazia a daju dnuka, nemusis zase brat hormony, len nejake lieky ked nemas ovulku aby ti rastla sliznica alebo ked mas ovulku tak nic... 😉

wokounek
6. črc 2008

Nelynko, ahaaa .... tak to moc držím pěstičky, ať se povede a je brzy z embrijka mimísek v bříšku 😉

nelynka
6. črc 2008

uvidime, co nam povedia na imunologii a podla toho sa orzhodneme..a aj podla peniazkov 😀

blucka
6. črc 2008

Ahojte, v juni som bola v gennete a tiez som prvykrat videla dr,Kostaka....
Nelynka, ty si uz za vykony platis?

nelynka
6. črc 2008

blucka nechapem, ako platim za vykony? tam sa nieco aj plati?
ja som mala prve IVF normalne cez poistovnu a doplacala som len to, co aj ine zeny ktore idu cez poistovnu...inak nic viac...

blucka
6. črc 2008

ked si pisala predtym, ze sa rozhodnete aj podla peniazkov, tak som to pochopila, ze sa to plati. Ja som tiez este nic neplatila, iba bezny poplatok u dr.

nelynka
6. črc 2008

to hej, ale aj lieky aj IVF a aj KEt nieco stoji a uvidime ci na to teraz budeme mat alebo nie, ako nie je to vela, za KET 5200kc ale na nas to je dost peniazkov.. 😕

blucka
6. črc 2008

aha, ja som este nepodstupila tieto vykony, dufam, ze ani nebudem musiet 😒 , tak neviem co kolko stoji. Doplacam akurat za lieky.

nelynka
6. črc 2008

blucka a preco ste vlastne sli do gennetu?

blucka
6. črc 2008

Rok a pol sa nam nedarilo mimino, mam problemy s hormonami, tak sme tam sli, nechcela som cakat.

nelynka
6. črc 2008

tak to ti asi skusia inseminaciu najprv a ked sa vam nebude darit tak poslu aj teba na IVF...ono ja som mala statsie v tom, ze za lieky na stymulaciu som nedoplacala nic, a mala som dost vajok, takze vpohode, inak by sme to nezvladli finance, ale doplacali sme aj tak 9000kc za ISCI

blucka
6. črc 2008

Ja nemam vobec vajicka, teraz skusame po trojmes.pauze znovu, tak dufam, ze sa tam nieco objavi a podari sa to.Je to dost penazi....

nelynka
6. črc 2008

fuh, tak to ked nemas vajicka neviem no...to bude zlozitejsie troska...mozno nejakymi liekmi sa to da ale neviem... ☹

blucka
6. črc 2008

Lieky mi prvykrat pomohli, vajicka boli aj som otehotnela, ale doslo k zamlknutemu potratu.Tak nejaka nadej je, len aby sa to nezopakovalo.
Pisala si kolko ti je....mas toho za sebou nejak vela.?

nelynka
6. črc 2008

blucka tak vidis, podari sa a babo to vydrzi..ja mam tiez za sebou dva zamlknute potraty a treti vpodstate spontanny, po 2 tyzdnoch...

ja budem mat za 2 mesiace 21 😀

blucka
6. črc 2008

To je hrozne a nespravodlive, ja sa velmi bojim toho ze sa to stane znovu. A snazili sa zistit pricinu?

nelynka
6. črc 2008

ani nie..vpodstate prvykrat sa to udialo este minuly rok nejako necakane...potom ostal manzel chory, potom Ivf a az po IVF 2 krat zamlknuty...a teraz ked sme premylsali ze by sme sli na KET tak som si vyziadala imunologiu aby som si bola ista ze tam nie je nic vaznesie v tom...tak uvidime..

blucka
6. črc 2008

tak drzim palce, aby bolo vsetko ok a dockali ste sa vytuzeneho mimina. 🙂

nelynka
6. črc 2008

dockame snad...mame este trosku casu, tak som rada ze aspon nieco pre to robime.. 😀

maharal
7. črc 2008

Ahoj holky, jsem tu nová a po pročtení Vašeho tématu se chci zeptat, doufám ze mi teda poradíte kam jste šli na vyšetření na imunologii tam kam mě poslali z gennetu by mě objednali až za dva měsíce což je šílená doba. Moc Vás teda prosím o radu jestli někdo víte kde to bude dřív.Mějte se zatím ahojky. 🙂

nelynka
7. črc 2008

ahoj maharal...
mna poslali z genetu na do Imumedu a ideme tam 19.8. tiez to trvalo 2masiace, ale inu moznost ani nemas, pretoze imunologia je este v Podoli ale tam ta objednaju naskorej za 3mesiace co som pocula, takze, zalezi len na tebe...

terezita
8. črc 2008

nazdarek! tak jdu ve ctvrtek na sve historicky prvni IUI.. ani jsem netusila, ze to jde tak rychle, v gennetu nejsem ani dva mesice..
konecne nasli vysledky toho meho hormonal. profilu, uff, aspon tohle je v pohode.. 😖 ale dr. me varovala, ze na to IUI nemame moc spolehat, holt to spermio bylo dooost spatny.. ☹ no uvidime..

holky, kdy se chodi na to imuno? pred IVF?

nelynka
8. črc 2008

terezita na imuno ides ked to uzna za vhodne lekarka alebo ty, lae chodi sa tam zvycajne po 2 neuspesnych IVF alebo po niekolkych spontannych potratoch...inak ti to budu vyhovarat ze tam ist je zbytocne...

lanna
8. črc 2008

Ahoj holky tak to je teda nespravedlyvi,ja jsem mnela 1IVF,2KET, boužel všychno neuspešne,a jedini testy mam jen hormonalni,tet mne doktor přemlouva do 2IVF,ale mne se bez tich dalšich testu nechce.

lanna
8. črc 2008

Teba holky kdybych chtela to všychno vyšetřeni tak mam asy smulu dřiv my to neudelaji?

maharal
9. črc 2008

Ahojky holky, nás teda na to imunologické vyšetření poslala doktorka když mi vyšli ty hormonální testy špatně na štítnou žlázu a ovaria. My jsme teprve na začátku už jsme byli na genetice ale výsledky ještě nevíme. Na tu imunologii nás taky poslali do toho Imumedu, ale zkusila jsem zavolat do toho Podolí a asi jsem měla štěstí jdeme 18.8. tak je to lepší než 10.9. aspoň něco pozitivního. Tak děkuji za odpověď a pomoc. Mějte se krásně.

nelynka
10. črc 2008

lanna, ty si testy mozes vyziadat priamo u lekarky, ani mna by neposlala nikam, lebo vraj som OK ale nechcem ist na KET a ani na dalsie IVF bez nejakeho dalsieho vysetrenia, ze ej to ozaj OK.,...

maharal, ja tiez prave premyslam nad Podolim, ale neviem..na Podoli pocujem len same kladne veci, a o imumedu nic, preto sa tam bojim ist co ako to dopade... 😖

terezita
10. črc 2008

nazdarek holky, tak jsme dneska byli na nasem historicky prvnim IUI.. teda, tam to je jak na bezicim pase.. 😀 😀 😀 ani ne behem peti minutek jsem sla zase dom.. no ja myslela, ze to bude na dyl.. docela me to prekvapilo.. 😕 😅 😀 tak a ted uz jen cekat.. 😝

nelynka
10. črc 2008

terezit drzim palceky nech vam to vyjde 😝