Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

elp
17. únor 2009

helenky - myslím si, že u tebe je to dobý, máš jistotu, že mají vajcy 😀

To já mám pravidelný cyklus, i po vysazení HA mi naskočil hned a bez problému - 28 až 30 dnů. Jen teplota, když se vyšplha, tak se neudží ☹

helenky
17. únor 2009

no to právě ne...mám problém s jejich dozráváním, ale ono je to při protilátkám proti spermiím stejně fuk, protože kluci zdechnou u dvěří 🙂

monivo
17. únor 2009

Juj, no pěkný, tak tohle mě všechno čeká teprve. Sama jsem zvědavá, co se vyklube. Ne že by to snažení byla nuda 😎 ale zas aby to nebylo zbytečný. Kamarádka, která mi byla za svědka otěhotněla po prvním měsíci snažení, takže o to víc mě teď štve, že to nejde. Ale manžel zatím nijak neprotestuje, poctivě zobe vitamíny na zkvalitnění spermíků a tak 🙂

elp
17. únor 2009

hely - aha, tak na tom jsme stejně ☹

A ty protilátky Ti zjistili z hlenu nebo z krvi? A byl to jeden z prvních testu?

katuska23
17. únor 2009

holky jste mě pěkně vyplašily s tou Vykysalou 😝 tak jsem jí volala a zítra už tam je ufffffffffff 😀 jedu tam tak mi držte palečky 😉

hypo
17. únor 2009

ahoj katus.......
drzime vsechny co mame 🙂

helenky
17. únor 2009

to jsme elp, to jsme...🙂protilátky mi zjistili z krve, byl to druhý test, první mi dělali hormonální profil-vcelku OK, jen to LH vyšší, pak HSG-tam vše ok, tak si doktor řekl, že mi ještě udělá tenhle testík a ejhle ...

Katusko,držím palce do dalšího boje....

Monivo, jen pěkně snažilkujte, třeba vám příroda nadělí..... pavcik si tu tuším kdysi stěžovala, že její muž má špatné spermio a odešla asi o 14 dní později z diskuze jako těhule (přirozeně)..tak se v tom vyznej.. moje svědkyně těhotní ani neví jak, má už dva cvrčky....holt ty svědkyně..co kdybychom šly někomu za svědka, třeba to funguje?!

😀 😀 😀

terezita
17. únor 2009

helenky,to jsem byla ja.. 😀 a ejhle.. ona si ta priroda dela co chce.. doufam,ze se u vas brzo umoudri!
katus,drzim na zitra palce!a at je vse ok!

milena26
19. únor 2009

katus taky držím palečky na zítra 😉

helenky
20. únor 2009

katuško, tak jak?
myslím, že jsem tě v gennetu potkala na recepci.. a vele u sestřičky byla taková holka okatá..asi jako ty 🙂
já tam akorát byla na hcg testu - neg 😖

hypo
20. únor 2009

bre ranko holciny? tak katus, nejake zpravy? celou stredu jsem na tebe myslela.......
ja jsem uz zase po MS trvala jen 3 dny takze rychlovka
ted uz se jen muzu tesit na vykysalou 13.3.09 🙂

blucka
20. únor 2009

Ahoj kocky,
Hypo, to bola rychlovka, ale aspon ze dosla 😉 a teraz sup do dalsieho snazenia.
Hely, nabuduce bude pozitivne, neboj 🙂 .
Ja sa vam musim pochvalit, vcera som bola, ak vsetko bude ok naposledy v Gennete, uz len 4D UZV a uz budem chodit k Apolinari.To vam bol tak zvlastny pocit. Dr.mi pisal spravu a podla starsich vysledkov, kt.asi ani nikto nevidel som mala aj PCO, dr.mi povedal, ze mam byt rada, ze som otehotnela, esteze som to nevedela predtym asi by mi to moc nepridalo. Chcela som tym tiez povedat, ze vidite vsetko je mozne.

hypo
20. únor 2009

mno blucka ja PCO mam, diagnostikovano v gennetu 🙂 do te doby jsem o tom nevedela.....
a to do gennetu pak jeste chodis na kontroly kdyz jsi tehu? ja myslela ze pak uz se nechodi 🙂
coz teda je jen dobre ja bych tam chodila i na normalni gyndu kdyby ji tam meli

blucka
20. únor 2009

Mozes chodit na kontroly k nim, alebo ked chces tak k svojmu dr., mne Gennet prisiel super v tom, ze mas tam genetiku, urobia ti vsetky odbery, 4D uzv, a vsetky potrebne testy pocas tehu, ale koli tomu, ze som rizikova ma posielaju k Apolinari.Ja bych tam tiez chodila na norm gyndu, ale bohuzial, uz som sa na to pytala.

hypo
20. únor 2009

no tak aspon neco............
budu jim tam oplendovat co nejdele to pujde 🙂 i po tehu
a jako ze ja tehu urcite budu 😀 😀 😀

blucka
20. únor 2009

Po jednom tehu, dalsie tehu a budes mat tooooolko deticiek......... 😀

katuska23
22. únor 2009

ahoj holky,bohužel pořád nemáme net 😝

Vykysalá byla úžasná opravdu,moc mi pomohla...opět... 😉 hrozně se omlouvala...a prý se ten můj případ řešil u ředitele...ale paní primářka od toho dala ruce pryč 😖
ale od téhle chvíle se o mě stará jen Vykysalá a vše mi bude dělat ona....

helenky fakt? 😅 měla ses přihlásit 😉 to je mi líto že to nevyšlo ☹

blucka
22. únor 2009

Ahojky,
Katuska, tak to som rada, ze ta podporila a ze sa bude starat teraz o teba len ona.Prekvapuje ma, ze ked sa to riesilo u riaditela, tak primarka dala ruky prec, dost neprofesionalne 😠 .
Hlavne sa pekne zotavuj aby si bola fit.
Ja odvcera lezim v posteli, chytili ma pekne bacily a tak dlho som oddolavala, dufam len, ze prckov sa to ani nedotkne.

hypo
24. únor 2009

ahojky....... blucka snad je uz lepseji, ja se zatim bacilum vyhybam a striham metr kdy pujdu k vykysale....
jeste si teda musim pockat 17 dnu ☹

helenky
24. únor 2009

ahoj holky, někdo něco nového?
je tu velký klid...🙂 zdá se, že jsme všechny ve fázi čekání, kdy se toho moc neděje. My odjíždíme ve čtvrtek na hory, tak ze sebe rychle setřásám chorobu, která na mě skočila a ve skrytu duše si říkám, že třeba čerstvý vzduch pomůže, protilátky neprotilátky, nějaká mrazuvzdorná spermijka se probojuje...no to je ten můj věčný optimismus..a jinak bude sexík ve skleničce v Gennetu někdy v dubnu, počítám-li správně.

katuska23
24. únor 2009

helenky ty máš taky protilátky?

helenky
24. únor 2009

jojo katuško protilátky mám... máme sexíkovat s ochranou, jen v plodné dny bez...ale nedostala jsem žádné léky, tak jsme zvědavá, jestli je ještě dostanu..třeba v případě neúspěchu IVf, nebo to tak bude pořád...s gumičkou 😖
jak postupovali i tebe?

katuska23
24. únor 2009

zatím ani nijak...vlastně mi přijde že to pořádně zjistili až teď 😅

helenky
24. únor 2009

tak to je taky dobrý...vzhledem k tomu, že už tě tam mají nějakou dobu. Já jdu v půlce března na kontorlná UTZ před IVF, tak se Daňka zeptá, co s tím jako budeme dělat... zaléčuje se to prý Prendisonem, délka léčby je 3-6 měsíců..

katuska23
24. únor 2009

počkej prednyson tu mám...ale ten jsem měla brát po ET....

ty chodíš k Daňkovi?Jaký je?

helenky
25. únor 2009

Daněk je vpohodě, milý, docela jsme se tuhle i zasmáli...
zabrousila jsem na diskuzi o ET a tam holkyPred. také zmiňovali - užívá se prý pro potlačení imunitního systému matky nebo tak nějak..asi aby se tělo nesnažilo embrya zbavit, když tam tak najednou přistálo... 🙂 protože naše tělo má tendenci zbavovat se toho, co tam "nepatří". tak jak s ezdá, tak ani u tebe to nikdo moc neřeší..Daněk říkal, že IUI i IVF tenhle problém vlastně obejde, tak je možné, že se počítá s tím, že užíváním Prednisonu po ET si od toho odpomůžeme..

katuska23
25. únor 2009

já jsem od Daňka odešla víš?ale nevím jestli se to dozvěděl co se mi stalo no asi jo,když se to rozebíralo u ředitele,ale naposledy mě pozdravil a usmál se....
ale z primářky je mi zle,opravdu....

ivomal
25. únor 2009

Ahoj holky🙂 Tak já čekám na schválení IVF pojišťovnou🙂 Dneska či zítra bych to měla vědět, ráno ještě nic nebylo, mám volat odpoledne. Katuško, ono se to v Gennetu probíralo , co ti pokazili? Ty tě teď budou hlídat jako ostříži..!!!

hypo
25. únor 2009

ivomal a kdy jste zadost posilali? -) me ji gennet odesilal taky tusim ze 17.2.09 a do gennetu jdu az 13.3 tak snad do te doby to bude schvalene

ivomal
25. únor 2009

Hypo, mě ji odesílali 11.2., tak si mám dneska odpoledne zavolat, nebo zítra, že by to tam už mělo být. Jinak já ještě nemám v Gennetu domluvenou žádnou schůzku, spíš až bude schválená žádost,tak se mám objednat na nějaké odběry - podle cyklu a pak čekat na ms. Podle toho jak to počítám, tak bych to měla všechno v pohodě stihnout, včetně předoperačního.