Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
11. říj 2012

@pentagras tak co kočko jak jsi dopadla?

darkwitch
11. říj 2012

@monnn no já teď řeším tu imunulogii v Plzni a čekám co mi řeknou, ještě tam musím jet kolem ovu a manžel dát sperma a pak uvidíme co nám řeknou...
drž se kočko, a nevzdávej to, jestli máš ještě jeden pokus, tak až si odpočineš tak to zkus 😉

monnn
11. říj 2012

@darkwitch tak hodně štěstí v Plzni 🙂 no já uvidím,jsem na to ted byla hodně upnutá a sále si myslím,že to není pravda,mi asi už haraší 😠

Jo holky a co cibka,nevíte co je s ní?dlouho jsem o ní neslyšela 😕

pentagras
11. říj 2012

@monnn ahojky, je mi moc líto že se nazadařilo, no já, já marodím ale mám to za sebou, hlídaj mě, a jedem ještě na jeden utz, tam se dozvíme co bude, dr mě už enchce pustit do práce, doufá že se nám to povede a budu ok, stejně musím píchat na ředění krve tak jak rozhodne car.

monnn
11. říj 2012

@pentagras a kdy jdeš na ten utz?budu držet pěsti at ti to vyjde co nejdřív!!!

inza
12. říj 2012

monnn:fakt je mě to líto.já tomu věřila že to vyjde.hele nechci nějak rejpat,ale co zkusit jinej car?

monnn
12. říj 2012

@inza taky jsem o tom trochu přemýšlela,jen mě přijdou Dr. v Gennetu úplně luxusní ani v čekárně dlouho nečekám a já vím určitě jste taky spokojené a možná je to i lepší,no uvidíme co mi poví v tom listopadu,pokud mě bude hnát do darovaných tak to fakt do Prahy nemusím jezdit a zkusit něco blíž 😨 ,jenže na tu naši NF1 ta Praha byla nejdostupnější a mě se to tu fakt líbilo,hlavně ted po novu když procházíš vše jen s jedním MUDr. až na malé vyjímky,hele Ivi a jak to šlo u vás který Dr. a jen jeden nebo jsi jich též vystřídal víc?dík 😔 😉

zikinka
12. říj 2012

@darkwitch budu moc držet pěsti ať to imuno dopadne dobře. Najednu stranu, když se tam najde problem, tak je vidět v čem je zakopaný pes. Já jsem právě měla vše, krom imuna v pořádku. Ale jak jsme to začali léčit a pak počkali, když už bz měla léčba zabrat, tak to dopadlo 🙂!Zaleží co je za problém a jaká se nasadí léčba. Moc držím pěstičky. Jsem taky geneťačka a čekame dvojčátka 🙂

pentagras
12. říj 2012

@monnn jdu v sobotu,zítra,už se tesim🙂

monnn
13. říj 2012

@pentagras tak at máš aspon ty skvělé zprávičky!!!!!pak podej informaci 😉

hydrangea
13. říj 2012

@crime no nedáme sa ešte odradiť a skúsime to určite len čo to bude možné. už nech príde prvá ms a možem začať počítať. si v Gennete aj u imunológa v evidencii?

pentagras
14. říj 2012

@monnn ahojky, no v normálním cyklu to nebude, zas mi nestoupá sliznice atd, takže jsem dostala estrofem myslím a injekce na ředění a jde se na ket jak to teda dostanu, tak ted si budu držet palce. 🙂

monnn
14. říj 2012

@pentagras určitě v tom nebudeš sama,všichni budeme na tebe myslet a držet co máme!
@crime tak co jakou máš úrodu a kdy jdeš na ET? 😉

crime
14. říj 2012

@hydrangea nene, nám žádnou imunologii nedělali, ani genetiku. Dr. Langerová říkala, že v tuhle chvíli pro to nemá důvod, navíc to trvá zbytečně dlouho.

crime
14. říj 2012

@monnn úroda docela byla, z 10 máme 7 vajíček a dnes ráno volali, že je jich 6 oplodněných, tak snad to všechno klapne! 🙂 termín pro ET zatím nevím, buď úterý nebo čtvrtek. 🙂

monnn
14. říj 2012

@crime tak to je krásný,vy nemáte PGD,že jo ? to určitě klapne a určitě budou i sněhuláčci 😵 😵 ,koho jsi měla na OPU,MUDr.LA tam čt a so není,že jo?

trefulka
14. říj 2012

@crime Jupí 🙂 Zatím všechno běží podle plánu 😉 Jen tak dál, držím vám palce. Jak jsi zvládla v sobotu narkózu?

hydrangea
15. říj 2012

@crime juuu, pekný počet 🙂 držím palce, aby sa im dobre darilo

crime
15. říj 2012

@monnn zatím to vypadá dobře. Co je PGD? Byla bych ráda, kdyby to všechno klaplo a byl třeba i jeden sněhuláček. 🙂 Uvidíme. Na OPU jsem měla Dr. Brandejskou, protože Langerová přesně jak píšeš, tam čt a so není. Ale Dr. Brandejská je taky moc fajn! 🙂

crime
15. říj 2012

@trefulka Zatím to tak vypadá. Narkóza byla vlastně úplně nejvíc v pohodě. 🙂 Bála jsem se toho, ale o ničem vůbec nevím. 🙂 Vlastně jsem spala jen na sále, jak mě přivezli na pokoj, už jsem jenom polehávala, ale neusnula jsem. 🙂 A vlastně mě ani pak nic nebolelo, takže fajn. Vlastně tak můžu narkózu doporučit. 😀 Jak se to vyvíjí u vás? 😉

crime
15. říj 2012

@hydrangea moc děkuju! Snad se to vyvine dobře, dneska mi volali a z 6 oplodněných se 4 vyvíjí, tak snad už se počet nebude snižovat. 🙂 Zítra by mi měli upřesnit termín pro ET.

monnn
15. říj 2012

@crime tak když nevíš,tak to nemáte 🙂 😉 ,jinak PGD je preimplantační genetická diagnostika,dělá se pouze u embryjí kde je páru známo nějaké dědičné onemocnění,v tom případě je dobré míti více embryjí v záloze,protože ty špatné vyřadí jak se stalo v našem případě ☹ ☹ ☹
ale tobě zbudou i dva sněhuláčci,uvidíš 😉 😵 !!!!

crime
15. říj 2012

@monnn jo, tak to nemáme 🙂 pokud vím, tak by u nás žádné dědičné onemocnění nemělo hrozit, tak snad to všechno klapne! 🙂 😉

monnn
15. říj 2012

@crime klapne uvidíš!!!!!

pentagras
15. říj 2012

@monnn děkujuuuu 🙂

albibur
16. říj 2012

Zdravim vsichni. Ja jsem tady nova a jsem po 1.neuspesnym ifv. Chodim do gennetu v praze na letne. 4. Rijna jsem byla na transferu po prodlouzene kultivaci, prenesli mi jenom jedno embryo. Ze 7.vajicek oplodnily se tri a zustal jeden...vsechno bylo v pohode do patku 12.10., jdy jsem zacla jako by spinit a potom krvacet a vcera uz jsem dostala MS. Taky vcera jsem byla v gennetu na odberu krvi. Rekli me, ze je pozitivni, ale hladina hcg je moc nizka 11,7... Ze mam prijit zase v patek, kdy se uvidi jestli hladina bude stoupat nebo spadne do nuly, a nebo jestli mam mimodelozni tehotenstvi. Ale ja si myslim, ze se to stejne nepodarilo, a jsem z toho spatna... Kdo vi, za jak dlouho se da jit zase na druhy pokus?.... Diky.

crime
16. říj 2012

@albibur Ahojky, nebuď z toho špatná. Ještě není nic ztraceno! 🙂 Pořád se ta hladina může zvednout. 🙂 Nevím, za jak dlouho jde jít na druhý pokus, záleží, jak ti to naplánuje Dr. Ale myslím si, že mezi tím dělají asi měsíc pauzu. Záleží taky, jak to máš se stimulací. Já jsem stimulovala od druhého dne MS, takže by se to v případě neúspěchu hned další měsíc nestihlo. Jinak já chodím tady do Gennetu na Letné a asi ve čt bych měla jí na ET. Tak snad bude vše v pořádku. 🙂

albibur
16. říj 2012

@crime Ahoj, dekuji za podporu 🙂 ja taky stimulovala od druheho dne MS. Chodim k dr Jarosove. Myslim si, ze z toho nic nebude, ted menstruju jako obvykle. A mimodelozni uz jsem mela loni, a vysledek z toho, ze nemam pravy vejcevod, a levy nemam pruchodny ☹ a jeste ted tohle neuspesny pokus.... Psychycky je to narocny ☹ tak drzim palecky ve ctvrtek! 🙂

crime
16. říj 2012

@albibur Hmm, tak to chápu, že na psychice moc nepřidá. ☹ Ale nevěš hlavu, třeba se to fakt ještě v dobré obrátí. 🙂 Já chodím k Dr. Langerové. A jinak děkuju za palečky! 🙂

albibur
16. říj 2012

Ted ja tak premyslela, a nevim jestli nam to nepodarilo tim, ze ja zacala uzivat Utrogestan peroralne.... V patek jsem zacala spinit, pak zavolala do Gennetu, me tam rekli, ze muzu Utrogestan tedy polekat kdyz spinim. Jinak jsem ho zavadela. Pak jsem vlastne zacala krvacet a pak uz dostala menstruace, coz me moc prekvapilo. Nekdy jsem cetla, ze MS se nedostavi pokud nevysadis leky, a ze pri podpore tehotenstvi se uziva jenom vaginalne.. Tak nevim. Asi jsem moc vnimava...