Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
8. bře 2011

@ivula21 Ivulko, děkuji, jeden pokus ještě určitě absolvujeme, to je jediné co mě drží nad vodou.... Hrozně to bolí, připadám si strašně, mám hrozný pocit viny, že jsem pro to měla udělat víc, nechodit do práce, nestresovat se, nejezdit autem, nepšíkat, udělat si imunologii a nasadit léky kdyby náhodou... prostě je to na palici...

julinka87
8. bře 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, máte některá zkušenosti s doktorkou Langerovou s Gennetu v Praze? Děkuju

raducha
8. bře 2011

@julinka87 ahoj byla jsem u paní doktorky langeroví poprvé 1.3. kdy nám s přítelem vzala krev a moč a poradila co nás ještě čeká.příjemná paní doktorka. 🙂

darkwitch
8. bře 2011

ahoj holky
ja vas posledni dobou nejak necitim...

vally nejak se nam to krati... a me porad nedosla ms, tak jsem zvedava jestli dojde vcas... i kdyz kdyby uz vubec nedosla tak bych se nezlobila 😉 jenze s moji klikou dorazi akorat na indikaci...
@julinka87 k doktore langerove chodim a jsem s ni moc spokojena

julinka87
8. bře 2011

Díky moc holky, a vaše pocity celkově z gennetu a uspěšnost, at už vaše, nebo z vašeho okolí? Díky moc za odpověd 🙂

kasparek_
8. bře 2011

Zdravím. Moc prosím, za týden půjdeme poprvé do gennetu - mohu se vás zeptat co vše nás čeká a kolik to bude cca stát? Jsem z toho jejich ceníku nějaká zmatená a určitě mi bude blbé se tam ptát - tak moc présím jestli poradíte. Děkuji

anlek
9. bře 2011

@kasparek_ Poprve s vami proberou, proc prichazite. Navrhnou vysetreni, pokud uz dopredu pri objednavani ti nerekli, ze mate nejaka absolvovat. Platit budete zrejme 30 Kc regulacni poplatek. Jinak seber vsechnu svou odvahu a ptejte se na vse, co vas napadne. Po ceste od nich (pokud pojedes MHD, tak kolem Vltavske 😀 ) se vynori dalsi otazky, ktere te tam nenapadly. Pokud nebudes vedet, co te zajima, bude te to stresovat. Dulezity je kliiiiid, to pak jde vsechno lip. I pokud by vam navrhli IVF, tak je vic moznosti. Existuji ruzne varianty leku, podle toho jsou doplatky. Stejne tak pojistovna plati jen jakysi zaklad, cokoliv je potreba navic, to si take musite zaplatit sami. Ale to ti rekne dr.

zvalentova
9. bře 2011

krásné ráno všem 🙂

cibka
9. bře 2011

krásný den u nás je nádherně 🙂

raducha
9. bře 2011

ahoj všem začíná vylézat sluníčko tak se těšim na hezký den. užíte si ho pokud možno 😉

vally11
9. bře 2011

Ahoj, také přeju všem krásný den. 🙂
@darkwitch no tak třeba ani ms nedojde, moc bych Ti to přála 🙂 . Já přesně nevím, co si pod tou indikací mám představit. Myslela jsem, že to bude taky pouze takový pohovor co a jak a tam nám dají termín laparoskopie, takže by ms neměla vadit, ale třeba se mýlím. No já jdu ještě zítra do gennetu na utz, že bychom to ještě tento měsíc zkusili s pregnylem. Myslím, že na laparku půjdu až po další ms (tu čekám na přelomu března/dubna).

sipkova1
9. bře 2011

@darkwitch

"ahoj holky
ja vas posledni dobou nejak necitim... !"
Teda Dark co tím myslíš ??? 😀

Jinak my teď dáváme pokus na horách.

darkwitch
9. bře 2011

@vally11 no bude to rozhovor ale doktor se na tebe jukne 😉
@sipkova1 no i po tech letech si jeste delam nadeje kdyz se ms o tyden zpozdi... ale uz jsem zacla spinit, takze je jasne ze me zase chtela jen vycukat...

sipkova1
9. bře 2011

@darkwitch Jsem asi natvrdlá, ale furt ten výrok nechápu:
“Ahoj holky, já vás poslední dobou nějak necítím...!“

darkwitch
9. bře 2011

@sipkova1 dobry ja neumim psat ani cist... ale znamenalo to nestiham cist a nejak jsem z toho udelala zkratku a ligaturu 😀 a jeste odpovidam na jinou diskuzi, to mam z toho ze mam konika otevreneho ve trech oknech 😀

vally11
9. bře 2011

@darkwitch
no už aby to bylo 😉. Hlavně mi nezapomeň držet felka na pokoji 😀, ale to by byla asi hodně velká náhoda jít ve stejný termín...
@sipkova1 tak ať se na horách zadaří 😉

sipkova1
9. bře 2011

@vally11 Děkuji, děkuji. Držím palce na zítřejší folík.

sipkova1
9. bře 2011

@darkwitch Aha 😀 , děkuji za pobavení. Já už se lekla, že je tématem osobní hygiena případně Tvoje nadpozemské čarodějnické schopnosti 😠

vally11
9. bře 2011

@sipkova1
děkuji, posledně sice byl, ale pregnyl stejně nezapůsobil, folík neprasknul 😢

darkwitch
9. bře 2011

@vally11 no ja doufam, ze pujdu jeste v tomhle cyklu, kdyz zrovna zacal 😉

@sipkova1 😀 😀 😀 no jo jsem strevo...

vally11
9. bře 2011

@darkwitch
Tak to já zřejmě už nestihnu. To bych musela hned v tom týdnu od 20. Uvidím taky co mi řekne zítra v gennetu. ..........to je fakt na palici, když se ta potvora opozdí a člověk si dělá naděje a pak nic. Já už jsem ale ve fázi, kdy si ani tu naději nedělám ☹

darkwitch
9. bře 2011

@vally11 ja si ji taky moc nedelala 😉

sipkova1
9. bře 2011

@vally11 jak to víš, že neprasknul?

vally11
9. bře 2011

@darkwitch
jojo, to znám. Kéž už by to tu někdo prolomil a ta potvora se nedostavila, pak věřím, že už to půjde... zatím mi přijde, že žádné pozitivní zprávy nejsou. Až na anlek 😉 , ale ta je těhule, když jsem ještě na diskusi nebyla.

vally11
9. bře 2011

@sipkova1
Dr. mi to řekla podle dalšího utz, který jsem měla asi 10 dní po pregnylu. Tak jsem zvědavá jak to bude tento cyklus.

sipkova1
9. bře 2011

@vally11 Aha, tak to máš nějaký jiný režim. Já myslela, že standardně se jde 36 hodin po Pregnylu na IUI a pak už se žádný UTZ nedělá

vally11
9. bře 2011

@sipkova1
právě nám říkala, že by to nejdřív zkusila jen po 36 hodinách na snažení. Teď mě čeká ta laparka a pak zkusíme IUI, ale když neprasne folík, tak je stejně i IUI asi o ničem, že?

sipkova1
9. bře 2011

@vally11 no to jó, když nepraskne folík, tak není vajíčko a není co oplodňovat. A ona měla nějaké podezření, že Ti nepraská folík, že Tě pozvala na ten kontrolní UTZ?

vally11
9. bře 2011

@sipkova1
jo tak to netuším. Minulý měsíc to teprve bylo poprvé, tak jsem si myslela, že jo to normální. Uvidím, co mi řekne zítra a zda mě zase objedná na kontrolní utz. ..........ach jo, já mám strach, že mi zase nepraskne. ☹

sipkova1
9. bře 2011

@vally11 no tak zas je dobrý, že víš, čím to je. Spousta holek by byla po neúšpěsným IUI ráda, kdyby věděla cím to bylo.