Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
9. bře 2011

@sipkova1
to sice je, ale pro mě asi IUI v tomto případě nemá ani smysl. Musím se jí na to zítra zeptat.

pentagras
10. bře 2011

@raducha ahojky, no pořád lítám po testech, vždycky prej že už to jsou poslední a nejsou, taky jsem na konzultaci ještě nebyla, pořád nějaká překážka, ted momentálně taky jezdím na ty testy do gen.v kostce - nemám ani jeden vejcovod, jsem po cmv a po mononukleoze, mám oslabenou imunitu, štítnou, a v klid fázy astma a arytmii, ted ještě ke všemu máme špatnej spermiogram, já mám jen to ivf, jinak to nejde, jako normálně myslím, ještě opět po mě chtějí dálší cmv testy na protilátky, v dubnu konzultace tak do tý doby se asi vyvrátím, nikdo nám nic neřekne, už začínám ztrácet optimismus, ještě že máme spoustu dobrejch kamarádů, ti nás drží 🙂))

pentagras
10. bře 2011

@vally11 ahojky, moc ti držím palce, at ti to dobře dopadne, já zas jedu na testy do ikemu, dnes mi volaal mudr že mě chce zítra vidět a ještě něco nabrat, no a z gen.máme špatnej spermio 🙂, za 14 dní opět do gennetu, tak nic novýho :( jak mám oslabenou imunitu tak chytnu snad vše co kolem mě jen projde, dnes mám teda depku, budu muset jít cvičit aby mě to přešlo, jo mimochodem, mám zakázaný i cvičení :(

pentagras
10. bře 2011

Jinak všem přeju krásný den a hlavně pozitivní, já to dnes nějak nedávám ☹

pentagras
10. bře 2011

@pentagras no i ty smajly dělám blbě měl být ☹ tenhle, no snad bude líp, at sem někdo už napíše že je v poho a vychází to, at mě to nakopne nějak 🙂

cibka
10. bře 2011

@pentagras ahojky, hlavu vzhuru kočko ono se to obrátí k lepšímu až bude ten správný čas ještě nejsme asi na řade musíme si tu fronut vystát jak mi rekla jedna paní asi moc boucháš na ty vrata a tam si rikaj kdyz tak pospícháš tak si ješte chvilku počkej.
vim že je to těžky taky furt čekáme a na každé kontrole nejaká komplikace

sarusinka
10. bře 2011

ahojky, nejdete nekdo v sobotu na IUI? jak to tam probiha? byla jsem v utery na prvni konzultaci, a ona nasla krasny folik, tak mi hned naplanovala inseminaci.....

pentagras
10. bře 2011

@cibka Ahojky, dík, no máš pravdu, to mi povídá moje kamarádka pořád 🙂

raducha
10. bře 2011

@pentagras ahoj já těm zkratkám ještě moc nerozumim. dnes jsem byla na gennetu přítlovi pro nádobu na odběr sperma.bohužel jezdí po celé české republice tak to musíme až bude čas odebrat doma a musí vzorek osobně odnýst zpět. 😝 já každým dnem čekám ms a musím tam taky vyrazit a zároven se objednat na 4D a vyšetření dvanáctý den od začátku ms. jestli tomu dobře rozumim. 😅

vally11
10. bře 2011

Ahoj holky,tak jsem zpět z gennetu. A výsedek, jeden folík cca 17mm, tak jsem dostala pregnyl a "domácí úkol" na víkend. 😀
@pentagras - no co to je za náladu, to u tebe nebývá zvykem. Koukej ji nechat na cvičení. .....ale to je ono, někdy je člověk ok a pak to na něj přijde, kor když se vrátí od dr.
@cibka - ale už by ty vrata mohly pomalu začít otevítrat, co? 😀

pentagras
10. bře 2011

@raducha prosím tě, já taky nevím, na ultrazvuk mě nikdo nevzal, nemám teda vejcovody a laparky 3 za sebou, tak nevím, ale vyšetření mám plnou igelitku 🙂 musí poradit někdo zkušenější, taky by mě to zajímalo 🙂

pentagras
10. bře 2011

@vally11 jojo, už jsem se hodila do pohody, nějakej zkrat nebo co 🙂 , jsem pozitivní normálně pořád, dnes mě nikdo nepoznával, kašlu na to, nějak to dopadne 🙂 , objednala jsem si folie na auto tak jsem si udělala alespon trochu radost..

pentagras
10. bře 2011

@vally11 hihi, tak koukej domácí ukol udělat na jedničku 🙂

vally11
10. bře 2011

@pentagras
já si taky říkám, žes to nebyla ty. Tak hlavně, že už je to lepší. 😉 No a za měsíc už budeš vědět zas o něco víc.
jé to bych moc ráda, kdyby byl úkol na jedničku. 😀

cibka
10. bře 2011

@vally11 oni se začnou otvírat až přijde ten spravný čas doufam že to nebude moc dlouho 😉

cibka
10. bře 2011

@sarusinka přijedes tam manžel nebo přítel musí asi o hodku a půl dřív odevzda sperma a až to bude připravený odvedou te na horu na pokoj tam se převlíknes do noční košile pak teodvedou na sal a tam je to jako klasická prohlídka dají zrcadla a zavedou spermyjky a pak asi 5 minut ležís a jdes dom je to rychlovka 😉

kive76
11. bře 2011

@vally11 taky držím palečky atˇˇ se povede 🙂

lenkakubickova
11. bře 2011

@kasparek_ My jsme byli na IVF a používala jsem ten základ co nabízejí, žádná speciální pera a neplatili jsme NIC 🙂 Pak se jen platí za mražení,ale to nám bohužel nevyšlo...teď nás to v dubnu čeká znovu 😉

vally11
11. bře 2011

@kive76
Děkuji 😉, ale moc tomu nevěřím, teď jsem zkoušela ovulační test a ani náznak, že by mohla být ovulka. S pregnylem jsem je ještě nezkoušela. Ještě nemám těch 36 hodin od píchnutí, ale myslela jsem, že už by nějaký náznak mohl být. No uvidíme. Ale moc nato myslím a to je v čudu.

pentagras
11. bře 2011

@vally11 ahojky, třeba zrovna se ti zadaří 🙂 , nálada dnes výborná 🙂 depka je ta tam, jdu dnes po 18 letech na sraz ze základkou, tak se na to spašený stádo teším, takže super den, jinak dnes v Ikemu vše šlo hladce, každej milej a natešenej na víkend tak taky super 🙂 hezky si užij víkend, má být teplo tak at se opravdu zadaří 🙂 držíím palec.

pentagras
11. bře 2011

Ahojky holky, všem přeji super sluníčkovej víkend 🙂

raducha
11. bře 2011

dnes jsem si koupila v lékárně doplněk stravy FEMIBION 😅 doporučila mi to paní doktorka langerová. tak uvidíme jestli to pomůže. má to být pro plánované těhotenství a pak až do konce 12 týdne těhotenství. 😅

vally11
11. bře 2011

@pentagras
tak hlavně, že už je líp. Užij si hezky sraz. 😉

Všem přeji krásný víkend. 🙂

kasparek_
12. bře 2011

Moc děkuji za info, jsme do gennetu objednaní na 29.3., tak jsem zvědavá na to.

Není tu někdo z Ph9 a okolí? Že bych to měla někoho z okolí 😉

raducha
13. bře 2011

😅 nevím jak velké okolí máš na mysli.já jsem z ph 6

pentagras
13. bře 2011

@kasparek_ ahojky, já jsem z Benešova 🙂

zvalentova
13. bře 2011

@kasparek_ seš pro nás daleko, jsem Pha 5 😉

inza
13. bře 2011

@kasparek_: nekdo tu ale z devitky byl. Ja jsem z Phy 6

kive76
14. bře 2011

já jsem z Kladna 🙂

raducha
14. bře 2011

krásný sluneční den přeji všem. dnes byl přítel odevzdat vzorek sperma a já tam taky vyrazim.bohužel 🙄 jse dnes dostala ms a půjdu taky na vzorek.doufám že testy vyjdou v pohodě.