Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

raducha
15. bře 2011

😕 ahoj tak jsem dnes volala do gennetu pro pár výsledků a paní doktorka mi oznámila že je pro nás lepší přejít rovnou na asistovanou reprodukci. víte někdo co to znamená? ani nevim jestli jsem to napsala dobře. a jak to probíhá? krásný den všem.

azeretka
15. bře 2011

@raducha asistovaná reprodukce je umělé oplodnění 😉

inza
15. bře 2011

dark: tak jak jsi dopadla na indikaci? Jina my jdem do dalsiho pokusu 🙂

raducha
15. bře 2011

@azeretka 🙂 děkuji kočko. doufám že se to aspon povede.

petap1
15. bře 2011

Inza: Držím vše co mám ať je to tentokrát ten pravý vítězný pokus 😀

inza
15. bře 2011

@petap1: mas IP

darkwitch
15. bře 2011

@inza ja jdu na indikaci v patek... parada tak drzim palecky at to konecne vyjde. jaky mate protokol?

darkwitch
15. bře 2011

@petap1 ty jo ted koukam na ty tve tydny, kam se ten cas podel, nekdo mi musel sebrat nekolik tydnu zivota, to neni mozne 😀 😀 😀 a jak se citis?

inza
15. bře 2011

@darkwitch: tak jsem nejak poletla data 🙂. Mame normalne kratky. Mam Puregon a cetrotide a jako "dozravacku" pregnyl bude

darkwitch
15. bře 2011

@inza a uz jsi zacla stimulovat?

inza
15. bře 2011

@darkwitch: jj uz minuly tyden. v so je OPU. celkem asi zatim 13
foliku

darkwitch
15. bře 2011

@inza tak drzim drzim, teda ty jsi tajnustkarka, ze to rikas az ted 🙂

monnn
15. bře 2011

@inza teda jak psala dark seš velká tajnuskářka 😉 a v so budu na Tě myslet a pak při ET samosebou taky 🙂 🙂

inza
15. bře 2011

@darkwitch,@monnn: nejsem, ale jak jsem vetsinou mimo Phu tak mam spatne pripojeni a tak moc nepisu...🙂
Jo nevite kdo pak bejva ve ct na sale?

monnn
15. bře 2011

@darkwitch a na Tebe budu myslet v pá čarodějko 😉

monnn
15. bře 2011

@inza tak to jo,to Tě omlouvá 😀 a kdo bývá ve čt na sále nevím 😨

darkwitch
15. bře 2011

@inza no dobre omluvime te 🙂
neni tam brandejska?

inza
15. bře 2011

@darkwitch: ja nevim...jsem nejak dr preslechla kdyz to rikala...

petap1
16. bře 2011

darkwitch: Mě to ze začátku neutíkalo a těď už mi to taky letí jak voda 😀 Jinak se mám moc dobře...dnes jdu na MD, tak už budu jen doma 🙂 Tobě držím palce ať vše dopadne dobře a můžeš jít zase do boje 😀

kive76
16. bře 2011

holky musím vás pobavit...tak jsem na internetu našla jednu stránku, kde můžeš napsat zadarmo jedný kartářce, a ona ti pak na těch stránkách odpoví...tak podle všeho...ptala jsem se jak to vidí v kartách zda já a přítel počneme tento rok dítě, a jestli tak nějak vidí kdy...? tak napsala, že nejpravděpodobnější měsíce jsou květen, červen...že by u toho moře ? 🙂 a polovina července, a že v kartách i vidí, že si můžeme zkusit zajít za odborníkama , a zkusit to i přez ně.. 🙂 což zkoušíme...a budem ještě tak nějak od toho června, července zas zkoušet...to už jsme se s přítelem dohodli, že zas v červnu, či v červenci tam zajdem...když to nejde normálně...i když jsme prý zdraví...tak třeba zrovna v tom červenci, když né dřív se zadarí při tom Iuičku...no docela mě zajímá...jak to dopadne...jednou už jsem byla na kartách, ale to bylo kvůli něčemu jinýmu..a vyšlo to....no a ještě napsala, že příští rok budeme mít zdravé mimčo..a že nám to velice obohatí život...což je jasný 🙂 že to mimčo každému obohatí život.. no docela mě to zajímá... 🙂

kive76
16. bře 2011

@petap1 jéé ty už to máš za pár ...květen to je za chviličku... kolik jsi do ted přibrala? nechala jsi si říct co to bude? ,

kive76
16. bře 2011

@raducha držím palečky

vally11
16. bře 2011

@kive76
No tak snad bude mít pravdu 😉 . Dovča u moře to jistí 🙂

petap1
16. bře 2011

kive76: Máme to konec dubna/začátek května, takže už je to opravdu za chviličku 😀 Přibrala jsem zatím 10 kg..jen do břicha, takže spodní prádlo zatím neměním 😀 JJ, čekáme holčičku 🙂
Tak snad je to dobrá paní kartářka a vyjde vám to 😉

monnn
16. bře 2011

@petap ty jo to už je opravdu za chviličku 😉
@kive76 takže na dovču pojedete dva a zpátky 1 a 2v1 😉 ,to je krásná představa,hele a nechceš sem hodit adresu,že bychom si s děvčaty taky nechali poslat kdyse ob. do Gennetu 😀

inza
16. bře 2011

@monnn: jak ty jsem ted na tom? Jo jinak tvuj gonal me ted na dopichnuti bodne 😀

monnn
16. bře 2011

@inza tak to jsem ráda-jinak tvoje dan za něj byla luxusní 🙂 🙂 ,sleduji v ob. regály a na tuto značku jsem nenarazíla 😕 jinak já se musím první do Gennetu objednat,jsem celý leden a únor špinila tak mi má DR. nemohla vzít cytologii -až dnes 😨 konečně,ale výsledky budu mít až za 3t,prý v laborce mění okna nebo co,tak mám v plánu zítra nebo v pá objednat se do Phy a jsem zvědavá kdy mi dají termín,myslíš,že bych se mohla dostat na řadu do konce dubna? 😨

inza
16. bře 2011

@monnn:si myslim ze by to mohlo vyjit...🙂

monnn
16. bře 2011

@inza tak dík 😉

inza
16. bře 2011

@monnn: nz 🙂