Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
17. bře 2011

@monnn
aha, takže termín prozatím v řešení.
No mně posledně cytologie nevyšla úplně na jedničku, takže po 3 měsících jdu znova a doufám, že už aspoň něco bude v pořádku.

inza
17. bře 2011

@darkwitch: ja taky nemela klasickou zadanku. Jenom ten papir kde byla doporucena LSH a bylo to v pohode. Jinak se neboj. Dr na tebe jenom koukne a pak si bude psat a hledat termin a pak ti sestra da ruzne papiry a zaukoluje te co kam si vyzvednout atd...neboj dostanes na to jizdni rad...🙂

monnn
17. bře 2011

@vally11 😨 mě už to přijde,že když nechodíš po DR. 😨 jseš zdravá a nic ti neschází - stačí,ale zaklepat na dveře s cedulkou MUDr. a už máš problémů víc než dost 😲

darkwitch
17. bře 2011

@monnn to je presne 🙂
@inza tak to jsem rada, ze jsi taky nemela zadanku, tak to snad bude v pohode... a predoperacni si udelali na homolce nebo si to musela obehvat sama?

vally11
17. bře 2011

@monnn
teď se bojím, aby mi nezjistili něco blbého z té laparoskopie. Tys na ní někdy byla? Za jak dlouho ti řeknou výsledky?

monnn
17. bře 2011

@darkwitch hlavně si dej pozor jak budeš odpovídat sestřičce 😀 ,si vzpomínám jak to tu popisovala Martinka 😀 ,se směju ještě ted když si na to vzpomenu 😅 ,kde ta holka vůbec je?
Holky nevíte o ní něco? a já se loučím utíkám na noční,tak pa 😉

monnn
17. bře 2011

@vally11 neměj strach 🙂 hlavu vzhůru holka 🙂 a na laparce jsem nebyla takže kdy budou výsledky - Ti nepomůžu ☹

vally11
17. bře 2011

@monnn
ok, jenže pozitivní zprávy už jsem neslyšela dost dlouho. ☹ Tak ať ti ta noční rychle utíká papa

sylviett
17. bře 2011

Ahojky,
potřebuji "reference". Jsme objednaní do Gennetu na první návštěvu. Vyfasovala nás paní doktorka Bukvová a my jí 🙂. Nemáte s ní zkušenosti? Díky za každou informaci.

anlek
18. bře 2011

@darkwitch Presne to si pamatuju, kolem IVF jsem mela pocit, ze kdyz jdu k dr. a neroztahuju nohy, ze je neco nekde spatne. Ale muzu te uklidnit, casem to vymizi. 😉 Drzim na dnesek palecky, at jde vsechno dobre. 😵

inza
18. bře 2011

@darkwitch: neco delali primo na Homolce jeste ten den indikace a zbytek jsem musela ke sve dr.....Neboj jsou tam v poho a sestra taky byla a byla i vtipna kdyz me zahrnovala vsema informacema atd....
jo a drzim palce at to dneska dopadne OK a mas termin co nejdrive....

petaloudi
18. bře 2011

@sylviett Já k ní chodila. Někomu nesedí, já si s ní rozumněla. První IVF nám sice nevyšlo, ale pak nás poslala na všechna možná vyšetření a mimojiné i k jedné doktorce na endokrinologii, které pravděpodobně vděčím za toho mrňouse, co ve mě roste 🙂 Takže za mě spokojenost.

pentagras
18. bře 2011

@monnn ahoj, no to máš pravdu, já kamkoliv vlezu tak je mi jasný že zas něco bude, je to hrozný, ted jsem si nachala už objednat nějaký pití NONI prej je to dobrý na imunitní systém a taky pěkně drahý, tak jsem zvědavá co bude.

monnn
18. bře 2011

@pentagras jj je to tak 😒 ,ale určo se to vše brzy vyřeší a z dveří od Dr. budeme vycházet už bez různých žádanek k dalšímu DR. 😉
@sylviett přikláním se k pataloudi -taky hlásím spokojenost 😉 🙂

darkwitch
18. bře 2011

ahoj kocky

tak indokaci mam za sebou, na laparku jdu 22.4. pan doktor byl moc mily 🙂 a az na to ze jsem chvilema bloudila po chodbach to bylo v pohode, ani se na me teda nekoukal, jen si precetl zpravu od langerove a naplanoval termin a byl celkem vtipny 😀 akorat me vydesilo, ze nesmim mit opar, ja ktera mam opary sest mesicu v roce...

inza
18. bře 2011

@darkwitch: tak super ze uz mas termin...jo a nesmis mit ani rymu atd...jinak ti palickovou narkozu nedaj...bojej se....

darkwitch
18. bře 2011

@inza tak to bude super, to se budu stresovat cely mesic, jestli nebudu nemocna a z toho budu nemocna...

sipkova1
18. bře 2011

@monnn no s těma žádankama mám někdy spíš opačnej problém, teda jako, že mám problém je vyzískat a musím si o ně říkat sama 😒

sipkova1
18. bře 2011

@darkwitch takže na Velký pátek 😠

darkwitch
18. bře 2011

@sipkova1 jo na velikonoce, jsem chtela jet na jednu akcicku, ale co se da delat...

darkwitch
18. bře 2011

kde je ta vally at vim jak dopadla a kdy jde 😀

sipkova1
18. bře 2011

@pentagras no já si taky pořád zvyšuju imunitu, různé potravinové doplňky, vitamíny čerstvé juice. No ale prý to není úplně nejlepší před plánováním těhotenství

sipkova1
18. bře 2011

@inza já teda nechápu proč to při tý narkóze tolik vadí…
já si teda ani moc nepamatuju kdy jsem neměla aspoň trochu rýmičku, chrapotek a kašlíček
😖

pentagras
18. bře 2011

@sipkova1 no to máš pravdu. jenomže si nevybereš, zase imunita by měla být ok aby jsi něco nechytla atd jenomže zase aby nepotlačila embryo, tak nevím nooo

sipkova1
18. bře 2011

@pentagras no já taky nevím, si říkám, že když já budu OK, bude OK i mimčo. Já třeba užívala Isoprinostine z imunologie na podporu imunity (dávno předtím než jsme začali řešit otěhotnění) a když mi pak v Podolí nasadili Prednisone na potlačení imunity, tak mi na normální imunologii ten Isoprinosine vysadili.

pentagras
18. bře 2011

no přesně, já taky chodím už dlouho na imuno, taky jsem dostávala léky a pomohli mi, fakt super, ted vysadili všechny kvůli IVF a co myslíš, padaj mi vlasy a zase vše špatně ☹ to noni je prej dobrý jenomže je to tak hnusný že to nemůžu ani polknout, tak uvidíme ☹

inza
18. bře 2011

a nechcete nedko trosku imunuty pujcit 🙂...ja ji mam vysokou
@sipkova1: no boji se moznych komplikaci..telo je oslabene a jeste do toho narkoza tak proto nesmis byt nastydla atd.......
@darkwitch: nestresuj se a ber to normalne...a bude to v poho
jinak ja zitra jdu na OPU a mam tam byt uz brzo rano

monnn
18. bře 2011

@sipkova1 já právě myslela jako,že už nebudeš žádanku potřebovat - budeš zdravá a těhotná a další vyš. nebude potřeba 😉 jinak Tě chápu, jsem si taky několikrát připadala,že u některých DR. se musím doprošovat než mi dají žádanku- 😒

pentagras
18. bře 2011

@sipkova1 no přesně, já taky chodím už dlouho na imuno, taky jsem dostávala léky a pomohli mi, fakt super, ted vysadili všechny kvůli IVF a co myslíš, padaj mi vlasy a zase vše špatně to noni je prej dobrý jenomže je to tak hnusný že to nemůžu ani polknout, tak uvidíme

sipkova1
18. bře 2011

@inza no já podle Podolí - reprodukční imunologie ji mám taky vysokou. a zase podle "normální" imunologie ji mám nízkou ..., tak si vyber 😒 , no můj gynMUDr. pravil: není imunita jako imunita 😅

A koho budeš mít na sále víš?