Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
7. dub 2011

@zvalentova
tak to jo, tak třeba si přes léto pěkně odpočineš a pak se do toho pustíte 😀
@lenkakubickova kéž by to tak bylo 🙂.

inza
7. dub 2011

@inza: no asi cca 38 tis plus leky.....
@vally11: me taky pustili po LSK hned druhy den....sla jsem v patek a v so dopoledne hned domu

vally11
7. dub 2011

@inza
tak co, už jsi se vrátila z krve?

inza
7. dub 2011

melo to byt pro @lenkakubickova a ja to poslala sobe resp odpoved jsem dala sobe 😀 😀 ...zacina me nejak hrabat z toho vedra 😝
@vally11: ne nebyla jsem nehce se me tam venku moc vedro 😝

vally11
7. dub 2011

@inza
ale ještě se to nerozjelo úplně, ne? Nebo to fakt vzdáváš jít na krev?

inza
7. dub 2011

@vally11: jo vzdavam to nechce se me tam. 😉 ....ale rozjelo 😒

vally11
7. dub 2011

☹ tak to je bohužel asi jasný. Mrzí mě to. ☹

inza
7. dub 2011

@vally11: co se da delat...proste je to tak a clovek se s tim musi smirit....proste konecna

vally11
7. dub 2011

@inza ☹ tak to je mi líto, nevím co nato říct, protože nemá smysl psát, že příště už to musí vyjít, když tohle byl už váš. čtvrtý pokus.
Ale jak psala Lenka, že její kamarádky otěhotněly nějakých zázrakem, tak třeba se opravdu zázraky dějí 😉

zvalentova
7. dub 2011

@inza beru, to mě mrzí, držela jsem palce, sázela jsem na tebe 😉

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza: já to pochopila, že je to pro mě 😉 ...to je docela mazec,ufffff :( ...já si myslela, že 4. IVF je aspoň o něco levnější, že je nějak částečně hrazeno 😕 Drž se holka, nějak to dopadne a na každého z nás čeká to, co je nám dáno, těžko se na nezdar něco říká...jsou jen slova útěchy dokola a někomu to třeba není příjemný 😔 Prostě se drž a raduj se z jiných drobností 😉 Zkuste teď něco s tím bytečkem a třeba vám to pomůže na psychiku a stane se zázrak 🙂

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: je jedine ze by jsi si nasla vlastniho sponzora. Platis uplne vsechno teda neplatis poplatek 30 Kc 😀. Ja jsem si nastesti leky sehnala bokem tak mevysli pomerne na malo......S bytem to bude jednoduche...prodame a mizime na hory..... 😀
@zvalentova: spatna sazka..🙂 na me lepe nesazet...🙂

zvalentova
7. dub 2011

@inza určo, prodat a vypadnout z Prahy.
My čekali na impusl a teď se asi pustíme do rekontrukce druhé půlky bytu, pořídíme nového compíka a třeba ještě zbude na další výlet do sklepa 😀

lenkakubickova
7. dub 2011

holky, taky chceme jít za Prahu, tady je to děs...malý byt za šílený peníze 😝 ...tak musíme ještě rok do konce fixace vydržet a pak plánovat úprk pryyyyyč!!!! 😀

@inza: aspoň vím, že se na třetí IVF jen tak nezmůžeme 😅

zvalentova
7. dub 2011

@lenkakubickova a kam máte v plánu se stěhovat?

inza
7. dub 2011

@zvalentova: sklep se nesmi zanedbavat to neni dobre 😀 😀. JJ pekne z Phy ven do hor..jeste dodelat nejaka male nedodelavky na baraku a pak hura stehovani a prodej bytu v PRG
@lenkakubickova: treti je jeste "placeny".....🙂. My prave nechteli ani za Phu ale do hor....puvodne jsme chteli do Krkonos, ale tam ceny jsou trosku mimo a tak jsme skoncili v Jizerkach 😀. Nastesti my v PRG mame vlastni byt a tak to neni tak hrozny....

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza : já to blbě napsala, já myslela čtvrtý IVF 😀 😀 😀
@zvalentova : manžel pochází kousek od Hořovic - Komárov, okolí Brd, je to tam krásný a má tam rodiče kamarády, tak by jsme chtěli tam, tady máme 48m2 za 2.150.000 na 30 let splácení ...a tam by jsme sehnali za 1.500.000 klidně 4+1 a když ne, tak lepší 3+1, co tady? Já se tu narodila, ale nic mě tu neláká ☹ A do práce byc se sem dalo i v pohodě dojíždět 🙂

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: hlavne Horovice nejsou daleko...kdyz neni plno tak dojezd do PRG cca pul hodinky. Jj my taky splacime skoro stejnou castku ale mame to na 20 let....je pravda ze to je teda za barak na horach.....
Jo pak kdyz si to platis tak to je poradna darda...jeste ze leky jdou sehnat obcas levneji.... 😉

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza presne, je to kousek a mne se tam moc libi 🙂 Navic mame skvely vztahy s tchyni, takze bych tam bya rada, jen doufat, ze to nejak vyjde! To jsem rikali my taky, treba splacet tolik,ale za neco vetsiho! ...musime hledat a verit, ze se to povede 🙂 Barak na horach je taky urcite fajn, jen ja ani nelyzuju, tak nevim, co bych tam v zime delala :D :D

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: tak to my mame zimu radi...co jde provozovat na snehu za sporty to provozujem a v lete kolo atd...proste parada a hlavne se tam libi psiskovi...tece nam tam potok tak pes v nem bydli....Horovice a okoli jsou pekny na kolo..... 😀

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza to teda jsou! Taky bych si konecne to kolo koupila 😀 😀

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: jo a pak za nej vozicek pro prcka....🙂

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza díky, kééééž by 😀 ...přála bych to i tobě 😉 ...teď se jen dočkat mršky, prsa mě bolí jako čert a jak na schvál si nějak dává na čas, jsem 30DC :(

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: no vidis a me prisla pekne hezky po 28...svi.....je fakt ze me prsa teda taky bolej a to nikdy nebolely 😉

inza
7. dub 2011

@vally11: tak jsem nakonec na krev sla 🙂 a mam modrinu jak vrata od chliva...nejak blbe me napichla....

kaketka76
7. dub 2011

@lenkakubickova ... a nejsi nahodou treba tehotna? Moje sestrenka to takhle mela ... objednala se na IVF a uz se nedockala 🙂 ... a prcka ma prirozenou cestou ...

monnn
7. dub 2011

@inza myslím na Tebe,kdy budeš vědět výsledek?

darkwitch
7. dub 2011

ahoj holky

@inza treba na tebe ceka na krvi prekvapeni...

inza
7. dub 2011

@darkwitch: 😀 😀 😎 😉

darkwitch
7. dub 2011

@inza ja vim neni to prilis pravdepodobne, ale tak zazraky se obcas deji...