Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
19. kvě 2011

@lenkakubickova jak me nakazit? jdes 1 do gennetu a ja 8 na gennetiku tak mi ten tehu bacílek nekde shovej a potají napiš kde 😀 ja si ho pak vyzvednu

cibka
19. kvě 2011

@adriadri na výsledky se čeká asi mesíc si myslim

adriadri
19. kvě 2011

@cibka Diky za odpoved. A nevis, zda to v Gennetu delaji automaticky a nebo az na zaklade nejakych vysledku? Nebo treba az kdyz nevyjde IVF?

maarina
19. kvě 2011

@lenkakubickova to je jasny ,ze si rada i za jedno miminko.. ty dvojcatka by byly takovy superbonus za to vsechno trapeni cim vsim si prosla ale hlavni je , ze se to proste podarilo..... pro me je to proste takovy zazrak, co vse lekari dokazou , hlavne pro nas, kterym to nejde prirozenou cestou. Znam lidi ,kteri to vylozene odsuzuji a samozrejme deti meli bez problemu a jejich argumenty proti ivf jsou vylozene smesne. No nic, to nema cenu rozebirat..Zkratka moc ti to preju a drzim palecky at mas klidne a pohodove tehu 🙂

lenkakubickova
19. kvě 2011

@adriadri jojo, snad zmizí 🙂
@cibka supeeeeer, já ti tam skovám těch bacilů několik 😉 😀
@maarina díky, je to tak, kdo nesažije, že mimi nejde, nepochopí... hlavně, že nám pomůžou,ne? 🙂 A neboj, za chviličku se dočkáš určitě taky 🙂

maarina
19. kvě 2011

@lenkakubickova dekuju. jo dockam se, alespon v to verim a moooc se tesim.

vally11
19. kvě 2011

@lenkakubickova tak jsem se dostala k pc a rychle pročítám jak to dopadlo.
Je moc dobře, že je mimi tam, kde má být 🙂 no a ta cysta snad vymizí.
Takže se nech rozmazlovat a opatruj se.

cibka
19. kvě 2011

@adriadri no my jdeme na genetiku po 2 nevydařeným ivf a asi 3 iui takže nevím zda to delají i drá´ív slysela jsem ze je to dost drahý že tam hned neposílají

petaloudi
19. kvě 2011

@adriadri Nás poslali na genetiku až po prvním nevydařeným ivf. Ale ty už máš, pokud si dobře vzpomínám, nějaké ivf za sebou ne? V tom případě bych si na tvém místě o genetické vyšetření nebála sama říct 🙂 A na výsledky jsme teda my čekali něco přes tři měsíce 😒

adriadri
19. kvě 2011

@petaloudi ty i ostatni -
ja byla na IVF s mym byvalym manzelem v roce 2006. Ted mam noveho. 🙂 Pri mem prvnim IVF to delali automaticky. Genetika vysla dobre, ale nezdarilo se. Pak jsme se snazili vlozit zmrazena embryjka, ale nikdy mi pak uz nenarostla delozni sliznice. Vyzkousela jsem vsechny druhy leku na trhu. Bohuzel. ☹
Ted mi uz sliznice roste ukazkove, ale nedari se-zrejme imunologicky problem, ktery mi vysel spatne v Podoli. Objednala jsem se ale k Dr. Malickove, zda tam nezjisti neco podrobnejsiho. Tak uvidim v pondeli-to bych uz mohla mit vysledky. Ale Dr. Malickova si mysli, ze bude problem v tom, proc se mi pri stimulaci vytvorilo 31 folikulu. Tak uvidim, co mi tam v Gennetu na to reknou. Jinak na dite uz cekam 8 let. ☹
Tedy nam asi genetiku delat nemusi. Asi az po nezdarenem IVFse soucasnym manzelem. Ale mam uz jen 2pokusy. 😠
Kdyby se nekdo z vas ptal, co jsme udelali se zmrazenymi embryjky - tak jsme je darovali neplodnym parum. 😉

monivo
19. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, moc gratuluju 🙂 Jen pozor, moje kamarádka taky chodila do Gennetu. K jejímu gyn jí předávali s tím, že tam je jedno mimi a za cca 1,5 měsíce jí doktor pak nakonec řekl, že tam objevil ještě jedno mimi, které se dlouho schovávalo 😉 Dnes má dvě krásné 5ti měsíční slečny. Hlavně dodržuj doporučený klidový režim, ať je vše v pohodě 🙂

monivo
19. kvě 2011

@adriadri to jde, darovat embrya? My jich máme zamražených 11 a podepisovali jsme, že po našem souhlasu (až je nebudeme chtít) půjdou na výzkumné účely, jinak že je zničí. Ale o téhle možnosti tam nepsali 😕

adriadri
19. kvě 2011

to tam bylo taky, ale my tam meli i to, ze je muzeme darovat. Ale nebylo to v Gennetu. Treba to ma kazdy Car jinak. 😒

adriadri
19. kvě 2011

@monivo To tam bylo taky, ale my tam meli i to, ze je muzeme darovat. Ale nebylo to v Gennetu. Treba to ma kazdy Car jinak. 😒

anlek
19. kvě 2011

Leni, super. Sice jsem cekala dve, ale myslim, ze je to tak jak sis prala. 😵

@adriadri Ja myslim, ze se zmenil zakon. Ze nyni se mohou cela emvrya darovat pouze, pokud je par dopredu geneticky vysetren. Ne kdejaka ktera zbydou. Napr. my mame 4 a nemame geneticke testy, takze na darovani nejsou ... Navic se priznam, ze se mi to krapet prici.

adriadri
19. kvě 2011

@anlek My geneticke testy meli. Takze asi proto. Ano, je spousta lidi, kterym se to prici, ale ja bych velmi rada pomohla tem, kteri na dite cekaji a jinak ho mit nemohou. Je to domluva taky tech dvou - me i meho exmanzela. S mym novym jsme se zase domluvili tak, ze pokud by to slo a mela bych moc vajicek, tak nejake (2-3) bych darovala. Ale nevim, zda to tak vubec jde. Ja jich minule mela 18. A zbytecne umrela. Muj ex mel velmi velmi spatne spermie. Muj soucasny je ma zase excelentni. 😀

anlek
19. kvě 2011

@adriadri Darovani vajicek by mi nevadilo. Ale embryjka jsou vlastne biologicti sourozenci nasich deti a tam to citim jinak. 😔

adriadri
19. kvě 2011

@anlek Ja moc dobre vim, jak to myslis. 🙂 Zalezi na kazdem, jak to citi. Proto je tady to rozhodnuti volby. 😉
Techto paru (jako my) si taky myslim, ze je moc moc malo.

lenkakubickova
19. kvě 2011

@monivo Ahoj Mončo 🙂 Taky mi Dr. říkal, že se třeba druhé ukáže později, nebo taky ne 🙂 Ale co, hlavně ať se nám ten mrňousek dál vyvíjí!!! Teď mám hlavně bobky, aby se nám udělalo srdíčko, aby to nedopalo, jako předešlé IVF ☹ ....prostě strach bude už pořád 🙂
@anlek taky jsem Leni čekala tak nějak automaticky dvě, už jsem se na ty dvě docela začala těšit, ale ani jedno nezklamalo 🙂 A jak jsem psala Monče, hlavně, ať se nám udělá sríčko, aby to nebylo jako u přechozího IVF ☹ Ale já věřím, že to prostě musí být vpořádku!!!! 😵

monivo
19. kvě 2011

@adriadri my taky máme genetické testy (tam mi zjistili tu blbou trombofilní mutaci 😖 ), ale jak říká anlek, asi se změnil zákon. Přeci jen už jsou to dva roky.

monivo
19. kvě 2011

@lenkakubickova já vím, Leni, pamatuji si na to. To jsme v té době měly ten sraz v pizzerii. Moc Ti přeju, aby to bylo vše v pohodě. Obavám se ale neubráníš, to je jasné.

lenkakubickova
19. kvě 2011

@monivo jojo, to bylo v tu dobu, váček O.K. a srdíčko stále nikde...musíme prostě věřit 🙂 ..,proto mě dnes tak trochu zarazilo, když mi Dr. řekl, že jsem podle utz 4+6, podle HCG jsem čekala lepší výsledek. Ale jsem laik a jen ve všem šťourám 😀 ... asi to je prostě vpořáku 🙂

adriadri
19. kvě 2011

@anlek Ano, jsou to sourozenci. Ale nejsem takova, ze bych premyslela, zda nekde jsou moje deti. Nikde ani neni receno, ze se ujaly. Ale pokud ano, tak jsme pomohli jinym neplodnym parum. 🙂 Asi to beru jinak. Promin.
Rikam, takovych je hodne malo.....

adriadri
19. kvě 2011

@lenkakubickova Urcite je to v poradku. Hlavne se nestresuj, vim, ze se to lehce rika. Ale uricte to vyjde- MUSIIIII. 🙂

lenkakubickova
20. kvě 2011

@adriadri Díky, věřím tomu,mooooc!!! Musíííííí to vyjít!!!! 🙂

vally11
20. kvě 2011

Ahoj holky
@raducha Tak jak, už volali? Moc na Tebe myslím, ať to dobře dopadne.

lenkakubickova
20. kvě 2011

@vally11 Ahoj 🙂

cibka
20. kvě 2011

ahojky všem

darkwitch
20. kvě 2011

@lenkakubickova tak sice jsem necetlq hlavni zprávu, ale z reakci ostatních potichu gratuluju k jednomu mimisovi 🙂

Ja už to mám za sebou a cekam na vizitu až mi reknou jak to dopadlo... jo a umiram hlady 🙂

lenkakubickova
20. kvě 2011

@darkwitch to je skvělý, že už to máš za sebou!!! Jojo, děkuju, mám jednu bublinku v děloze, tak to vypadá ne jednoho mrňouse, pokud se někde druhý neskovává 🙂 Mám celkou cystu, tak se musím hodně šetřit a mám klidový režim, aby nepraskla, protoze to by byl prusvih ☹ Jsem zvědavá na výsledky!! Tak nám hned písni 🙂 A hlavně ať ti už dají najíst 😀 😀