Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. kvě 2011

@lenkakubickova dostala jsem jídlo, dokomce normalni - těstoviny s masem a svestkovy kompot - to bylo tak donre...

lenkakubickova
20. kvě 2011

@darkwitch no tak to je skvely 🙂 A jak se jinak citis?

darkwitch
20. kvě 2011

@lenkakubickova Cítím se líp než jsem čekala, ale pořád tak nejak hur nez bych chtela, ale celkem v pohode 🙂 a začínám být břevno ze jeste nevim co mi dělali...

lenkakubickova
20. kvě 2011

@darkwitch to je fajn, zitra bude lip 🙂 A sup, sup, at uz ti neco reknou, at vis na cem jsi. Verim, ze bude vsechno vporadku 🙂

cibka
20. kvě 2011

@darkwitch hezky odpočívej je dobře žte to más za sebou už něco víš?

darkwitch
20. kvě 2011

Ještě nic nevím a jsem pěkně nervózní...

lenkakubickova
20. kvě 2011

@darkwitch vydrž prďka, vydrž!! Bude to o.k. 🙂

darkwitch
20. kvě 2011

Tak oba vejcovody jsou pruchone 😀 akorat mi našli nějaký polyp a budu se muset stavit na chirurgii co to je, mi z toho kousek vzali...

darkwitch
20. kvě 2011

Tak po původní radosti nastupují starosti, když je všechno vporadku tak jak to ze se nedari... ale třeba to nejak profoukli a teď to půjde samo...

monnn
20. kvě 2011

@darkwitch jasně,že to profoukli a ted to půjde jak sama píšeš 😉
@lenkakubickova moc na tebe myslím,snad ta cysta brzy zmizí

lenkakubickova
21. kvě 2011

@darkwitch tak to gratuluji k milému výsledku, určitě ti vše profoukli a brzy si užiješ těhotnění 🙂 😉
@monnn díky Mončo 😉 Já ji vystrnadím, se nedám!!! 😉 😀

raducha
21. kvě 2011

☹ už se nemám čím chlubit a ani si nemám s vámi o čem psát. je mi prapodivně. 🤐

lenkakubickova
21. kvě 2011

@raducha beruško, nesmutni ☹ Vím jak ti je, je to těžký, ale určitě za chvilku budeš bojovat znovu a dobře to dopadne!! 😉 Nezkoušela jsi se ptát holek nebo volat do Gennetu,kdy můžete do dalšího pokusu IVF, nebo alespoň IUI?

vally11
21. kvě 2011

@darkwitch Tak to je super, že už to máš za sebou a nic nenašli. 🙂 Ale tu otázku Proč to tedy nejde si dávám taky? Možná bychom potřebovaly profouknut i po psychické stránce 😀

vally11
21. kvě 2011

@raducha moc mě mrzí, že to nevyšlo. Ale jak píše Léňa, zkus zavolat do Gennetu, kdy můžete zase něco podstoupit? Nebo půjdete na nějakou konzultačku?
A místo tady v diskusi pro Tebe je, jenom hold někdy i pro né přiliš pozitivní zprávy. Vím, že teď se určitě cítíš hrozně smutně a slova útěchy jsou na nic, ale buď silná na další pokus, jo? 😉

darkwitch
21. kvě 2011

@raducha to je mi lito, ale neboj za chvili budete bojovat dal... a tentokrat to vyjde... a neboj pro smutne zpravy je tu mista dost...
@vally11 no jo ale psychicka stranka ted byla v klidu, protoze pri pulrocnim cekani na laparku jsem mimise neresila, navic jsem mela novou praci... takze jestli to je psychika nevim co budu delat ted kdyz to zase zacinam resit...
no, u me je jeste to imuno, takze mozna kdyz budu papat pentomer a prednison ze ivf dopadne dobre... mozna opravdu chudinky embryjka a spermiky zabijim (jsem ja to ale zla potvora...)

darkwitch
21. kvě 2011

@vally11 a ted mam jeste prakticke informace na ktere jsem se samozrejme zapomnela doktora a sestricek zeptat... uz se muzu normalne sprchovat? a mam nechat ty jizvy zalepene? a pak jsi sla na vyndavani stehu ke sve gynekolozce a potom se objednala do gennetu?
proc vzdycky na vsechny dotazy zapomenu jen co vidim bili plast... a to je popelka docela sympatak...

vally11
21. kvě 2011

@darkwitch my byli v Gennetu tento týden na konzultačce, teď mám témeř všechny vyšetření hotová (nemáme tedy genetiku a imunologii), ale tam asi posílají až po nevydařeném IVF, že? U nás to zatím asi nepovažují za nutné nebo nevím. Navíc jak píšeš jsem se chtěla zpetat na plno věcí a jak vlezu do ordinace, tak v tu chvíli všechno zapomenu.
Já jsem si ty náplasti sundala asi 4 den a normálně jsem se sprchovala (předtím i s náplastmi) a na stehy jsem šla ke své obvoďačce (chtěla jsem se jí na něco zeptat) jinak je asi jedno ke komu půjdeš. Šla jsem 7 den po operaci.

vally11
21. kvě 2011

@darkwitch jo a už jsi doma?
Já ani nevím, který Mudr. je Popelka. Asi jsem ho tam ani neviděla.
Já si dobře vzpomínám na tu anestezioložku, nevím jestli jsi měla stejnou, ale ta byla úplně suprová.
Operoval mě myslím Mudr. Pelíšek.
A na jakém jsi byla pokoji?

darkwitch
21. kvě 2011

@vally11 diky, jojo na imuno a genetiku posilaji po nevydarenem ivf 🙂 ja mam ted uz vsechno... no tak ja si zavolam v pondeli na gyndu a stavim se tam a jeste se dohodnu aby mi ukoncila neschopenku, protoze bych chtela tak od uterka pracovat z domova...

darkwitch
21. kvě 2011

@vally11 byla jsem na desitce, byli jsme tam nejdriv dve na laparku a vcera nam pribyla jeste jedna pani co sla z JIP, ja taky nevedela ktery doktor je ktery, ale sestricka rikala ze se na nas prijde podivat primar tak predpokladam ze to byl on, kdo me prijimal a operoval nevim, nepredstavil se, ale popelku jsem mela asi i pri operaci protoze mi pak rikal, ze se na me sel podivat nejaky doktor s chirurgie a ze se s nim domlouval, ze ma o vikendu sluzbu... a byl fakt mily a v pohode 🙂
uz jsem doma

vally11
21. kvě 2011

@darkwitch tak to jsi zvládla rychle. Hlavně, že už to máš za sebou a tentokrát jsi nad rýmičkou a kašle vyhrála 😀 Teď už musíš vyzrát i nad přírodou 🙂 😉

darkwitch
21. kvě 2011

@vally11 coz nebude tak snadne 😀 ale treba to bylo prave tohle co urcilo, ze se to ted konecne povede...

vally11
21. kvě 2011

@darkwitch určitě 🙂 🙂 🙂

darkwitch
21. kvě 2011

@vally11 necham rany trochu se zahojit a zacnu bastit pentomer... a taky se vratim k listovce... at muzu vesele tehotnet 😀 a jak to pujde sup na ivf, zadne dalsi odklady 😀 i kdyz treba se zadari driv nez stihnu ivf podstoupit...

raducha
21. kvě 2011

@lenkakubickova v pondělí jsi jdu pro zprávu k embryologovi a k langerový jsem objednaná 1.6.

lenkakubickova
21. kvě 2011

@raducha bude dobře, uvidíš 😉 ...tak to by jsme se mohli 1.6. vidět 😵 Jdu na 12:30 k Vykysalé 🙂

raducha
21. kvě 2011

IUI nám nedoporučujou.to by jsme byli bez šance. počítám že nejdřív budeme moct tak za dva měsíce na další IVF četla jsem to na internetu.šla bych klidně dřív.

raducha
21. kvě 2011

@lenkakubickova já mám být u langerové ve dvě.

monnn
21. kvě 2011

@raducha nesmutni holka,sice jsem se nedopátrala jak daleko jsi až došla - nedošla,ale nebud smutná,do dalšího IVF se může po 3mě aspon v Gennetu,kvůli stimulaci