Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
27. dub 2010

darkwitch: me to je s tema diplomama taky jedno, ale je pravda ze uz je mem nejaky patek 🙂 JJ u nas taky mimi priorita

inza
27. dub 2010

petap: tak to jsou veci a gratulace. Tak at dalnice je porad silnejsi. Tak zkus zajit na krev a budes mit jistotu 😀. Vidis stacili spravne leky a jde to i bez asistence 😉

petaloudi
27. dub 2010

petap: ty jo, tak pokud jsi těhu, tak to bys mohla na mrchu čekat do aleluja 😀 gratulace veliká!! na UTZ bude asi brzo, ale test z krve by ti měl říct víc...

kacmelina
27. dub 2010

Petap:
Gratulaceeee!!!! 🙂

nannynka
27. dub 2010

petap: SUPER zpráva. Jen tak dále a ať je vše OK.

ahojkyy: Další super zpráva. A neřeš to, ono to nějak dopadne. Z mého pohledu je lepší když vyberou ta nej než aby se Ti mrně zastavilo ve vývoji v bříšku.Třeba proto u nás ty 3 zbylé nechtěli mrazit. Měla jsem předtím jedno zamlklé a pan embryolog čekal další 2 dny na ty 3 jak půjdou dál a pak se se mnou dohodl o tom, že nebudeme mrazit....

evak: teda Ty mě snad nakopneš k akci :D

Dneska poslední kontrola u gyndr. Neměřilo se, jen nám naposledy ukázala "demo" našeho syna. Malej se sice posunul, ale jen tak, že má zadelku přesně nad čípkem. Takže konec pánevní jako vyšitej....a ve čt k Apolináři....

darkwitch
27. dub 2010

petap potichoucku, ale o to vic gratuluju no to je super zprava 😀 to bys opravdu mohla cekat na ms do aleluja 😀
pets rozumny pristup, u nas taky rikali bratrum, ze jsou asi dislektici at je nasi poslou na vysetreni, ale tatka nechtel, aby se pak neflakali, ze se radsi smiri s horsima znamkama 😀

pet.s
27. dub 2010

dakwith..taky jsem to moc nechtěla moc řešit aby dcerunka neflákala, ale ono to už nešlo. Navrhovali mi ji do zvláštní školy. Ona je fakt těžkej. Já ji třeba přečtu otázku a musím ji vysvětlit, co od ní chtějí. Nebo když čteme, tak někdy se zarazí nad slovem, které je normální třeba jen v jiném tvaru např kuchyňka=kuchyň.

nany ty se teda máš.-))

holky my večer koukali na předčasně narozené děti..dávali na ČT2. Až mi tekly slzy.

jinak zbytek večera vybíráme s mužem jméno pro holčičku. Je to dost těžké. Najednou nevím proč. Mám si jich prý napsat 10,ale ty co se mi líbily,tak mi už předem zavrhl. Moje návrhy : Berenika, Anna, Aneta, Sára, Karolína, Magdaléna, Nika, Rebeka, Viktorie, Rozálie, Tereza(to se nám líbí oběma,ale bohužel svátek by vycházel na její narozeniny), Veronika. Příjmení bude Černá. Tak chci slyšet vaše návrhy.

kacmelina
27. dub 2010

Pet.s:
Ani mi to neříkej, já tyhle pořady špatně snáším. Pak mě mrzí, že mého Tomáška nezachránili 😢
My máme pro holčičku jména Adélka nebo Dominika 🙂

kacmelina
27. dub 2010

Pet.s:
Mě se líbí Magdaléna a Karolína. Dá se to hodně skloňovat a jsou to moc hezká jména. Karolínu máme v záloze taky 🙂

nannynka
28. dub 2010

pet.s - ted uz Ti to utece a jen se otocis tak budes taky chodit do poradny do porodnice 😉 My meli pro holcicku jmeno Ella.A musim rict, ze mi prijde ze pro holky jsou v tom kalendari lepsi jmena nez pro kluky. A s tim svatkem bych si asi hlavu nelamala. Nas malej to bude mit cca ve 3 tydnech a ja treba mam narozeniny a za 3 dny svatek....

petap1
28. dub 2010

Dobré ranko,

všem moc díky za podporu 🙂 🙂

Tak jsem si ráno udělala ještě jeden, a jsou tam zase //. Ta testovcí, vždy vyleze už když se to barví 🙂 Je to dálnice jako blázen, žádný duch 🙂
Samo, že jsem hned ráno vyrazila do Gennetu 🙂 Vzali mi krev a ve tři budou výsledky. Doufám, že budou pozitivní 🙂 No a pak mě případně objednají na UZ 🙂
Ještě musím volat na Endošku a domluvit se co teď s tím Dostinexem 🙂

petap1
28. dub 2010

Pet.s : Tak to jsem ráda, že je to lepší. Tres musel být..to by jinak nešlo. Ale teď už to bude lepší, uvidíš 🙂 Sestra je taky Dislektik a vím co je s tím starostí...takže opět...klobouk dolů 🙂

darkwitch
28. dub 2010

ahoj petap parada a ted koukej hodit fotecku testiku do fotoblogu, chceme ji videt 😀
pets jeste, ze ma takovou uzasnou mamu 😉

inza
28. dub 2010

pet.s: no me se libi Karolina teda z toho co tam mas ty ve vyberu 😉

petap: tak drzim palce at to vyjde a krev je pozitivni 🙂

petap1
28. dub 2010

Darkwitch: já to neumím sem dát, i když moc ráda. Zkusím mažu ať mi to stáhne do PC a pak to nějak zkusím 🙂

Inza: Doufám, že to bude oK.

Volala jsem na Endošku, tak nález byl pidi midi..nestojí za řeč, takže v těhu Dostimex vysadit a přijít až odkojím 🙂 🙂

vveru
28. dub 2010

Petap, no ani nevíš jakou mám radost, moooooc gratuluju, ani nevíš jak moc Ti to přeju, držím palce a pak dej určo vědět. No vidíš a ty jsi tu mrchu pořád tak chtěla 😉

inza
28. dub 2010

petap: tak to mas dneska jenom same pozitivni zpravy 😉 Endoska "celkem" OK ze to nestoji za rec, dalnice na testu a na mrchu si ted nejaky ten patek pockas 😀

betox
28. dub 2010

petap: no bomba. Vzpomeň si, co jsem Ti říkala, když jsi špinila, že to může být zahnizďování..Já to totiž tak nějak podvědomě tušila...Už jsem to takhle předpověděla kamarádce, která měla taky problémy. Najednou jí bylo špatně, tak jí říkám, že je těhotná a ona si klepala na hlavu a její holčičce už bude 15 let... 😀 Bohužel u mě předpovědi nefungují ☹ Každopádně je to výborná zpráva. Nebudu gratulovat, prý to přináší smůlu....Těším se na odpolední výsledky z krve 😉

petap1
28. dub 2010

vveru: děkuju..když si vzpomenu jak jsem mrchu vyvolávala a hroutila se že nejde....to jsem ale pako 🙂

inza: Jj už mi chybí jen to potvrzení z krve...no a pak UZ..no a pak.... 😀

betox: JJ, jenže já to přeci měla od Daňka řečeno..žádný dominantní folík...tak co by se hnízdilo, že 😀 No dala jsem prcošovi co proto, když jsem mrše pomáhala přijít...vínko (4 dcl), brusle, motorka, sexík....no bylo to ho dost 🙂

Holky ta třetí je taaaak daleko..už začínám mít bobky 🙂

betox
28. dub 2010

petap: jenže víš, že zázraky se dějí, ne? Hele ber to tak, že to bude hodně odolné dítě 😀 . Koukej se hodit do klidu, počkej Hcg jednotek tam bude jak naseto.....

petap1
28. dub 2010

betox: teď už tomu věřím..zázraky ..minimálně přírody...se dějí 😀
Musím se nějak zaměstnat, aby jsem to do těch tří vydržela 🙂

betox
28. dub 2010

no jasný, nalož na sebe kupu práce, ať nepřemýšlíš o blbinách 😉 . Co manža, už to ví?

vveru
28. dub 2010

To už vydržíš, vydrželas dýl 😀 budu držet palce, jako ďas-bude to dobrý 😉

petap1
28. dub 2010

vveru: Jj ví to..řekla jsem mu to hned ja přišel z práce...nemohl tomu uvěřit. 🙂 Zatím se snažíme moc nejančit..aspoň dokud to nebude potvrzené na UZ se srdíčkem ..ale asi si dovedeš představit, že nám to moc nejde 😀

betox
28. dub 2010

chi chi...je mi to jasný.... 😉

ahojkyy
28. dub 2010

ahojky baby, tak vy ste toho stihli napísmenkovovať, však ja ani nestíham čítať 😀 😉
tak mi volali z Gennetu, máme tých 7, ktoré sa dobre vyvíjali. Zajtra sa ozvú a podľa ďalšieho vývoja bude ET štvrtok, piatok alebo v sobotu..
držte palce, idem Vás dočítať.
apropo - petap - gratulujem, fakt veľmi 🙂 drž sa kočka. Otázka - čo ti to povedal Danek??? aj ja k nemu chodím, tak hod info, nejak som to nepostrehla.
ahojkyy

vveru
28. dub 2010

Petap, bude to dobré, věřím v to!!!!!

Ahojkyy, tak to je slibné, také držím palečky 😉

darkwitch
28. dub 2010

petap kdyz prezil vyvolavani, tak ted uz vydrzi 😉

darkwitch
28. dub 2010

ahojky parada, ze se drzi tech sedm 😉

betox
28. dub 2010

ahojkyy: držím pěsti, zatím to vypadá super 🙂