Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
4. kvě 2010

Tak to my už přes dva roky ☹ a o jedno miminko jsem přišla 😢

kive76
4. kvě 2010

vveru :to je mi líto, že jsi o jedno mimčo přišla...držím palečky, at se ti brzo podaří otěhotnět

kive76
4. kvě 2010

a co jinak jste všechny vdané? my zatím né...ale určitě se někdy vemem 🙂

vveru
4. kvě 2010

Kive, děkuju. Já teda vdaná sem a holky Ti určo také napíšou 😅

darkwitch
4. kvě 2010

ja vdana jsem, ale ze mi to dalo praci 😀
a me prislo, ze zkousim car strasne brzo, ale koukam, ze je to celkem v norme 🙂

kive76
4. kvě 2010

my už jsme se chtěli vzít před rokem, ale přítel přišel o práci, skoro 5 měsíců byl bez práce, takže jsme to odložili na někdy..jsme si říkali,, že jakmile budem čekat mimčo, že se určitě vemem...

vveru
4. kvě 2010

Tako to musíte zkusit obráceně a vsadím se, že to vyjde 😉

pet.s
4. kvě 2010

kive já nejsem a ani si svého muže vzít nemůžu...jmenovala bych se Černá. a mám syna černouška. Asi by se ve škole zlomili v pase, kdybych přišla na rodičák a představila se. 😀 😀 (dbnes ráno volám, Černej už jsi byl v koupelně? A mladej mi odpoví "já jo, ale nevím jestli byl taky velkej Černej" (syn se samozřejmě Černý nejmenuje,ale je černý pletí) My to máme jako takovou pošťuchovací hru. Muž je velkej Černej s velkým Č, syn je malej černej s malým č(a vždy dodává, však mi taky doroste 😀) a mně říkaj velká Petra s velkou p(jako prdelkou)
😀 😀 😀 😀 😀

kive76
4. kvě 2010

vveru: a ke komu chodíš do gennetu?

kive76
4. kvě 2010

pet.s : koukala jsem ti do profilu .na fotečky..

darkwitch
4. kvě 2010

pets 😀 jak ty to delas, co slovo to perla 🙂 uz se tesim az na tebe pujdeme do kina 😀

nannynka
4. kvě 2010

petap: tak drzim, i kdyz uz jsi mazala 😉

kive: jsem vdana, stridave jsme se snazili 8 let, z toho 2 roky v Gennetu (jedno IUI ze 4 vyslo, ted jsem tehule z 1.IVF). Jedno zamlkle tehotenstvi. A co se tyka veku, tak jsme na tom podobne - ceka me to za par tydnu....

vveru
4. kvě 2010

Kive, já chodím k dr. Brandejský a jsem naprosto spokojená. A Ty?

pet.s
4. kvě 2010

kive. jo? a že mám toho nekrásnějšího a nejúžasnějšího syna, co?? 😀 😀 😀 😀
Včera jsme se ségrou tlemily tomu, že jsme dvě naprosto beznadějně zamilované matky do svých synů a synovců. 😀 😀 😀

pet.s
4. kvě 2010

kive já k dr.Langerové a taky jsem z ní nadšená. 😀

darkwitch
4. kvě 2010

pets 🙂 urcite mas toho nejkrasnejsi syna 🙂 kazda matka ma toho nejkrasnejsi syna a nejkrasnejsiho synovce 😉
a co dcerunka je hodna?

ahojkyy
4. kvě 2010

ahojky baby, tak som sa dostala na net. Zatial som doma, ked budem v praci, ozvem sa castejsie.
ET bolo teda v sobotu. Som sklamana.. lebo embryologicka, ina, ako ten emb. ktory sa s nami dohadoval po OPU toho malo vysvetlila. Zo dna na den bolo zo 7 embryi len 2 k prenosu. Ostatne sa prestali vyvijat. Ziadne info pre co, ako to, ci je to bezne.. rovnako baby, ziadne info o jadrach, poctoch buniek.
Len v sprave som si precitala ze embryjka boli bl 3aa a bl 2gd tak nejak.. je to ok? mate s tym niektora skusenost?
manzel mi radi sa tym nezaoberat, ze sa opytame nskor, pri kontrole na to. Nech sa sustredim na tie dve co mam v brusku.
Inak zatial fakt nic necitim, minimum spinim.. fakt len tak slabululilinko. tak neviem, asi je este skoro. Zatial oddychujem doma, konecne soms a poriadne vyspala :D :D
tak ja zase pisnem a drzte sa mi tu.
ahojkyy

darkwitch
4. kvě 2010

ahojkyy tak drzim palecky at najdes // na testiku 🙂 to je skoda, ze nejsou zadny mrazacky, ale tak apson, ze si mela dve na zavedeni, ti se urcite chyti a mrazacky nebudou potreba...

inza
4. kvě 2010

ahojkyy: jj nam se taky stalo ze nakonec z 9 po PK zustali jenom 2 a na nanuky uz nezbylo resp nebyly ty zbyle 2 vhodna ke zmrazeni. A o poctu bunek atd taky nerekli nic. Takze bud v klidu. Jo je mozne ze se prestanou vyvijet jsou to preci jenom zive organismy a ty jsou nevyzpytatelne. neznamena nahodou bl zkratka pro blastocystu

petap1
4. kvě 2010

tak jsem zpět 🙂

Je tam !! Podle UZ jsme 5+3, takže ještě nemáme srdíčko, ale jinak máme vše co máme mít 🙂 Jsem trošinku zklamaná, že nebylo srdíčko, ale neva. Já asi měla opravdu ovulku později. Vždyť jsem byla 11DC na UZ a vajucho tam nebylo ani náznakem...takže ovu byla později. No aspoň o prďolovi vím a budu se podle toho chovat 🙂 Jsem převelená ke svému gynd. Takže jsem se s Gennetem rozloučila . Byla jsem u toho nového Dr. byl moc milí a je sympoš 🙂 🙂

mandre
4. kvě 2010

ahoj.
kive: My se snažíme přes 2 roky, v Gennetu jsme 1 rok, (1IUI ze 4 bylo asi zamlklé těhu, 1.IVF neúspěšné), vdaná jsem 3/4 roku, věk 36. 😝 😒

ahojkyy: mě teda taky u IVF žádné rozumy neřekli. A taky mi jich odpadlo většina... 😖 Tak snad ti to dopadne dobře, někdo tu statistiku musí naplnit, né???? 😉 😉

ivarei
4. kvě 2010

Ahoj spisovatelky.
Péťo, gratuluju k dobrým výsledkům, já to věděla. Teď už tě nic potkat nemůže 🙂, jen porod. ad příběh z koupelny - vy jste bomba rodinka 😀 😝.
ahojkyy: Je to normální, právě proto se dělá prodloužená kultivace, aby se předešlo tomu, že ti zavedou ta embrya, která se pak přestanou vyvíjet. bl bude možná blastocysta. Neboj, dobře to dopadne, budou to bojovníci. Nám taky nezbyla žádná embryas na zmrazení.
kive: My jsme manželé 3 roky, snažili jsme se přes rok, ale stejně jako petap jsem vůbec nemenstruovala a taky mám x diagnóz najednou, takže nás můj úžasnej gynekolog poslal do gennetu brzy. Chodila jsem k dr. Vykysalé, potom dr. Brandejské a ET dělala dr. Langerová - úžasná, milá, vysvětlovala. S nikým z gennetu ale nemám negativní zkušenost.

ivarei
4. kvě 2010

petap, to je moc prima 😀 😀 😀 😀 , tak na sebe dávej pozor, mamino. Nějak rychle tě vyšoupli, že ani nečekaj na srdíčko, viď? My ho v 5+2 taky neměli, až pak na druhé kontrole v 7+5 😉

inza
4. kvě 2010

ptap: tak super ze tam je vse co ma ted byt. Velka gratulace 😎 . No proste budte mit velkeho bojovnika co vse vydrzi. Budete muset menit plan dovci kdyz budete mit "cerneho pasazera" 😀 😉

mandre
4. kvě 2010

Petap: paráda, asi mají moc lidí, tak tě vyšoupli 😀 😀, já mívám 11DC folikul třeba jenom 12mm a 14DC už má kolem 20mm, dokonce jednou jsme měli IUI až 17DC, takže jak si tělo usmyslí, ale hlavně že jste to takhle rychle zpravili, to je až neuvěřitelné 😅 😀 .

mandre
4. kvě 2010

Inza: 30 cviků jóó 😝 , já jsem včera zkusila dát 25 a měla jsem toho jak buchet, vidíš nějaké zlepšení něčeho?
Já teda taky nejsem nějak zvlášť bloklá...překvapilo mě, že jsem teď vůbec 1. den MS necítila žádnou bolest, zvláštní. Dřív (2 roky zpět) jsem si musela brát i prášek na bolest, nějak se to asi zlepšuje...popovídám si dnes se sestřičkou, jdu tam ve 14 hod.

darkwitch
4. kvě 2010

petap parada 😵

ivarei
4. kvě 2010

Teda, já mám břicho, že asi prasknu (foto v albu). Neumím si to představit za 5 týdnů, v noci se zvedám 5 minut, jak mě bolí třísla a stydká kost, funím jako ježek a vypadám jako trolejbus a nohy mám oteklé jako konve 😀 ... a to jsem si slibovala, že až do porodu budu chodit na procházky.
evak, nanny, jak jste na tom?

petap1
4. kvě 2010

ivarei: JJ, prý tam řeší neplodné páry a to já nejsem 😀 😀 😀 Dělal si legraci...uvidím u mojí Dr., snad se s ní domluvím, aby se mi podívala na srdíčko, když ne, tak zavolám do Gennetu, že mě převeleli bez srdíčka a zkusím se tam objednat ještě na jeden UZ 🙂

Inza: JJ změníme to v tom, že nebudu lézt a nepojedeme na motoru..jinak jedeme a budeme asi jen výletit 🙂

mandre: JJ nevěřím tomu ještě dnes...pořád nic, nic a první vajucho co vyprodukuju a šup je tam prcek..vlastně se nám povedl na první pokus 🙂 🙂

petap1
4. kvě 2010

ivarei: tedy to je ale bříško 😀 😀