Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivarei
4. kvě 2010

petap: Neboj se, bude to ok, srdíčko bude krásně tlouct. Jé, já ti to tak přeju.

mandre
4. kvě 2010

Ivarei: 😀 😀 😀 , to splaskne, neboj.

inza
4. kvě 2010

mandre: jj 30opakovani a sest cviku. Je to docela narocny na cas. No jak jsem nebyla blokla tak ze bych byla nejak vice uvolnena nepoznam nemam moc s cim srovnavat. Je akorat je pravda ze me neboli tolik trisla a zase muzu zacit behat. No ale stejne u toho cviceni trpim hlavne protahovaci cvik kde se zvedaj ruce ....JJ taky jsem si drive musela na mrchu brat ruzovou lentilku 😀 a ted nic a teda nevim zda se uz rozjela ci ne. Tento mesic je to nejaky divny. Proste vi ze se na ni ceka a tak dela drahoty 😀
Myslim ze pokud jsi mela bolesti pri mrse ze na to u mojzu doporucuji a tudiz je realne ze te presly

betox
4. kvě 2010

emmm: Je mi to líto ☹. Určitě to vyjde příště.
ahojkyy: držím palce, ať se mimískům u Tebe líbí
petap: to je nádhera, srdíčko bude určitě příště. Moc Ti to holka přeju 😉
ivarei: to bříško je výstavní 🙂

pet.s
4. kvě 2010

ahojky ivuško... 😉
ahojky..mně taky vždy zbyly jen dvě a s obojí jsem byla těhu. Tedy s obojí ET a ze dvou embryií vždy po jednom mimi.
Teda jsem se do to zamotala. Prostě 2xET, vždy zavedeny 2 embrya a vždy jsem čekala jedno mimčo.Jednou kluka a jednou holku. 😀

inza
4. kvě 2010

ivarei: fakt uzasny brisko 😀

mandre
4. kvě 2010

Inza: Jj na začátku jsem taky měla největší problémy s tímhle cvikem, po 10 jsem byla KO. Teď už mi to moc problém nedělá, tělo si zvyklo po 3 měsících, třeba už jsi těhu, co myslíš??? 😉 Já mám teď největší problém s kočičím hřbetem, protože mám furt něco s tou levou půlkou - sedací nerv- a tak mi to při tomto cviku bolí a střílí do stehna. Doufám, že to snad už přejde, mám to už tak 1,5 měsíce, ale zlepšuje se to.
Já přestala brát prášek na bolest, když jsem tak před 2 lety začala jíst sem tam vitamín E a B a pít kontryhelový čaj, sice mě to pak bolelo, ale dalo se to bez prášku vydržet, no a teď nic, tak doufám, že už to tak zůstane...kéž by.

inza
4. kvě 2010

mandre: no ja mam problem z rameny ze sportu. Hazena se nekde musi projevit a jeste kdyz jsi v brane tak ty rany na ruce jsou nekdy fakt desne. Me teda zase trochu tahne pri cviceni prave trislo a obcas "prdelni" (sedaci) nerv na prave strane. No to bych spise nerekla resp se me to nezda. Ja teda "lentilky" beru fakt kdyz uz to bylo desny jiank jsem se snazila je nebrat. Je kontryhel taky piju

mandre
4. kvě 2010

Inza: já kontryhel přestala pít v zimě, teď dávám zase pro změnu listovku, calcium magnesium, nejim ty mléčný výrobky a kuřata, co mi doporučil léčitel...zkouším to, hlavně, ať už konečně něco zabere 🙄
Já právě dřív musela, protože někdy se to nedalo vydržet bez prášku, jsem to říkala i gyndr., ten mi říkal, že 1. den to je u spousty ženských, jsem se bála, jestli nemám endošku, říkal, že myslí, že ne 😨 , ale kdo ví...jak to je.

inza
4. kvě 2010

mandre: ja teda kontryhel a listovku taky tu od zentivy a tu uz papkam cca 3/4 roku. Je pravda ze plno znamych si prvni den lentilku bere 😉 . Tak to ja jim tak nejak vsechno. Teda ted moc ani nejim. Jak jsem doma tak mam lenost varit a tak se to vzdy necim odbude. Me vareni nejak nebavi resp kdyz musim tak me to nebavi

vveru
4. kvě 2010

Petap, tak super, vydrž a příště už bude tlouct jak zvon.

Ivuško, tak to je krááásnej pupík, sice to musíš takahat, což asi tak krásný není, ale je nádhernej 😀

Tak se jdu dneska zeptat obvoďačky na to MTHFR, tak jsem zvědavá co se mnou provede . . .

nannynka
4. kvě 2010

ivarei: moooc peknej pytlik na pupiky mas 😉 myslim pupik 😀 ja si "uzivam" otoky, ale neni to nijak dramaticke. Dneska jsem zase na vylete v praci, ale uz uplne naposledy. No a ve ct se rozlouskne zda a kdy pujdeme na cisare. Vidim to na pristi tyden a jsem z toho po az za usima....

vveru
4. kvě 2010

Nanny, vyprdni se v tý práci už na to, čekají Tě krásnější povinosti 😉

mandre
4. kvě 2010

nanny: říkej si, že to bude bez bolesti, se probudíš, a budeš mít krásného chlapečka. Výsledek bude krásné miminko a šťastná maminka. 😉 😉

vveru
4. kvě 2010

Mandre, jak jsi na tom s těma výsledkama???

mandre
4. kvě 2010

vveru: nevím, zatím jsem tam nevolala, byli jsme na odběru 12.4., tak to včera bylo 3 týdny, já tam tento týden brnknu, zeptám se. 😉

inza
4. kvě 2010

ja jsi jdu vyslechnout ve ctvrtek vysledky z immunologie 😒

mandre
4. kvě 2010

Inza: na imunu jsem byla naposled v září, nic nového se neudálo, pořád stejné...Nk buňky, protilátky proti ŠŽ, jinak alergie na sperma, obal apod. NIC. Tebe tam poslala Dr. znova na kontrolu?

petap1
4. kvě 2010

nannynka: Neboj a těš se..vždyť už budeš mít za chvilku chlapečka u sebe 😀

inza: tobě tam poprvé něco našli ?

darkwitch
4. kvě 2010

nanny za chvili budes mit mimco u sebe, to je krasa 🙂
ty jo vy to berete nejak poctive, ja jsme brala listovku asi pul roku a pak jsem si rekla, ze je asi zbytecny to do sebe rvat kdyz se porad nedari... kontryhel jsem taky chvili pila skvele mi srovnal cyklus a pak jsem ho vymenila za naky gyn. caj, ale jestli se mi cyklus zase rozhazel tak si dam od bylinek chvili pokoj...

petap1
4. kvě 2010

darkwitch: A jak dlouho teď meškáš ?

vveru
4. kvě 2010

Dark, já listovku jím snad už skoro tři roky, kontryhel jsem také pila, nějakou dobu po potratu.

Mandre, to já už po 3 týdnech volala a ty první výsledky-DNA už tam byli.

inza
4. kvě 2010

mandre: jj poslala me na kontrolni vysetreni. Kdyz se nepovedlo ani druhe IVF. Proste nemuzou nait zadnou pricinu. Jinak NK mam taky vyssi a jinak vse OK. Proste zahada

petap: jj nasli me zvysene NK bunky asi o 18 %

inza
4. kvě 2010

darkwitch: no ja mam listovku stejne jist kvuli tomu co nasli na genetice

darkwitch
4. kvě 2010

petap asi 7 dni...

darkwitch
4. kvě 2010

inza, vveru vzdyt to povidam jste poctivky 🙂 kdyz ja neradad beru cokoliv moc dlouhodobe, ale asi s tou listovkou zase zacnu, prece jen uz jsem ji vysadila na dost dlouho 😉

vveru
4. kvě 2010

Dark 😀

Inza, mě teď také řekli, že ji mám jíst-kvůli těm výsledkům, které už jsou z Genetiky.

Holky už zase hlodá, ten neřád v hlavě. Zítra bych to měla dostat a pak se tedy objednat, ale bojím se, že ty výsledky-ten zbytek nebudou, nechci už to znovu zažít, bojim se aby se to nějak nezanedbalo, kdyby to šlo alespoň se domluvit s paní doktorkou ☹

vveru
4. kvě 2010

Jo Dark, nezkoušela si testit, aby ses opravdu neopičila po petatp-přála bych Ti to . . .

darkwitch
4. kvě 2010

vveru neboj vysledky urcite dojdou... a treba pujdes taky ve stopach petap 😉

darkwitch
4. kvě 2010

vveru v sobotu byl testik negativni, tak chci pockat do ctvrtka, kdyby ms nedosla...