Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
17. kvě 2010

ahoj holky
kacmelina to je mi lito, ze ti to takhle zvrzali, ach jo, drz se a uvidis, ze brzo bude lepe

ahojky tak to je skvela zprava, jsem zvedava jestli se ti chytlo jedno nebo dve 😉

ahojkyy
17. kvě 2010

darkwitch - no to aj ja, zrovna sme sa s manželom smiali, že ak to chceme uživiť, bude musieť začať roznášať noviny 😀

vveru
17. kvě 2010

Lito, to je krásně napsané. Já jsem po potratu přes rok a pořád jsem se stím pořádně nesmířila, někde kousek mě chybí a to místečko bych potřebovala zaplnit. My jezdíme k paní primářce Brandejské a naprosto jí důvěřuju, myslím si, že je to člověk na správném místě.

Kačmeli, drž se, je to hrozné a nemělo by se to stát.

Ahojkyy, moc moc gratuluju a přeju ať to dotáhnete do zdárného konce. Neřekli Ti, že by jich tam mohlo být víc?

Jinak přeju krásné ráno a pohodový den.

inza
17. kvě 2010

tak nannynce taky velka gratulace 🙂

lita: velky obdiv jak to zvladate? Jo chodis nekdy s mrnousama ven, ze bych kdyztak nakoukla do kocaru 😀

petap1
17. kvě 2010

Dobré ráno 🙂

lita: Máš můj velký obdiv...tak málo spánku a tolik dětského pláče...smekám jak to zvládáš 🙂

Ahojkyy: velká gratulace..držím palce ať je vše jak má být 🙂

Kacmelina: Jsem tedy v šoku...je ale pravda, že mě Lovasová taky nikdy nesedla. Měla jsem vždy pocit, že moc neví co dělá. Ale byl to jen můj pocit a jinak jsem se všemi byla spokojená. Hlavně se uzdrav a dávej na sebe pozor.

inza
17. kvě 2010

kacmelina: to je me lito co se stalo, ale ze nevyslo ET to ti stejne nikde nezaruci ze ti vyjde na 100%. Mylsim ze jak se podepisuji ty pairy tak tam i neco takoveho je. Ze nepoznali zanet je pak uz vec druha....

petap1
17. kvě 2010

Nannynce velikááá gratulaceee 😀

inza
17. kvě 2010

ahojkyy: gratula k tomu ze ti to vyslo 😉

kive76
17. kvě 2010

ahojkyy: taky gratuluji.. 🙂

betox
17. kvě 2010

nanny: moc gratuluji k Vojtíškovi a přeji mu do života jen to nej a nej
ahojkyy: gratulka k pozitivním zprávám. držím pěsti, a´t všechno dopadne dobře
lita: smekám před Tebou. myslím, že to musí být šílený nápor na psychiku.

anlek
17. kvě 2010

Lito, maleho bolelo brisko za cely jeho zivot 2x (pokud neberu sem tam nejake kniknuti a pak strelba do kalhot). 😀 Jo a v jidle se neomezuju, jim naprosto vse. Ty probioticke kapicky jsem mu davala, kdyz jsem ho dokrmovala. Mela jsem strach, ze mu zpusobime prujem (vyvarovali jsme veci na dokrmovani na hotelu ... takze zadna velka iluze o poradnem vyvareni). A ja ani u nas dospelych na laktobacily nedam dopustit, tak je dostal i maly preventivne. Nevim, jestli mu to na brisko pomohlo nebo ne ... Ale ja verim, ze jo ... Doporucuju vsem je mit uz pred porodem pripravene v lednici. 😉 My meli jen akcni zacatek kojeni (hodne zhubl, uz nam hrozila nemocnice), ale ted basti dobre. Zitra mam v planu ho vazit.

Kacmelinko, vim, ze ted jsi hodne nastvana. Mas na to pravo ... Ale me prijde Gennet dobry CAR, treba na Apolinare jsem take slysela dost hrozny veci. V kazdem se najde nekdo, kdo je spokojeny (vetsinou maminy, ktere tam vyrobi 😀 ) a nekdo, kdo je nespokojeny, kdo tam mel smulu. Mozna jsem se spatne zeptala, proc vam delali IVF, v cem byl u vas problem ... Nejak mi to uteklo,

petap1
17. kvě 2010

Tak si představte, že jsem volala mé Dr. jestli může jít v PO manžel se mnou se podívat ba UZ a ona, že tam nebude nic vidět ,a že ať jde až na ten NT screening ☹ Tak mě to docela namíchlo...on se chce taky podívat na srdíčko. No tak jsem nelenila a zavolala do Gennetu, že Dr. má blbý UZ a jestli by mi moli srdíčko potvrdit oni...no a šup jdeme v pátek v 8:30 k Daňkovi 🙂
Nevím jestli mám být takový hnidopich a kvůli tomu UZ u ní skončit 😠

Kacmelina: Já mám kamarádku, které to zase zvorali u Apolináře a je to taky aspoň na žalobu..takže ono je to opravdu o té smůle, když se člověk nachomítne k Dr. který něco přehlédne ☹

vveru
17. kvě 2010

Petap, no tak jsi to pěkně nahrála, takže jdeš i o něco dřív, tak to je super 😉 Držím palec.

petap1
17. kvě 2010

vveru: Víš, mě bylo líto, že by se manža nemohl podívat. Přeci jen je taky nervózní a prožívá to a pak bych mu měla říct, že se nemůže podívat...ještě, že jsou v Gennetu tak vztřícní a nemají s tím problém...stejně většinou posílají k Dr. až po srdíčku, tak si myslím, že jsem se jim tam zas až tak moc nevetřela 😀

anlek
17. kvě 2010

Petap, pokud nejsi s dr. spokojena, utec od ni ted. Pak uz to bude tezsi ... Budes absolvovat ruzna vysetreni a bude se ti blbe odchazet ... Vim, co rikam, ja musela tehotenstvi u dr. pretrpet. 😠

vveru
17. kvě 2010

To je jasné, rozumím Ti, já bych se jí ani neptala, příjde mi logické, že chce tatínek být u ultrazvuku a vidět svoje miminko 😉

inza
17. kvě 2010

petap: souhlas s anlek. Pokud ti nevyhovuje tak rychle pryc a k nekomu jinemu

vveru
17. kvě 2010

Jo, jo, také jsem po tom co mi vyvedli doktoři v minulém těhu, utekla jinam. 😠

petap1
17. kvě 2010

anlek, inza: Když ona je jinak moc hodná a vše vysvětlí a poradí. Jen holt říká, že ty první tři měsíce nic moc vidět není a že vše ukáže ten UZ v tom 12tt. Jenže prvorodiče by chtěli vidět mímo co nejvíce a jaksi tenhle názor neberou..tedy aspoň já ne 🙂 Jinak v to PO mi UZ udělá a říkala, že pro mé uklidnění, takže to neodmítla, ale s tím manžou mě zasočila 😖

vveru: Přesně tak, oni jsou taky zvědaví 🙂

ahojkyy
17. kvě 2010

ahoj vveru. Ano, hovorili, že by ich mohlo byť viac, teda dve 😀 le potvrdiť mi to nevedeli zatiaľ..

kive76
17. kvě 2010

ahojky holky: naše gynekoložka, resp. když ségra byla těhotná, tak chtěla ten obrázek z ultrazvuku vytisknout, ale ona jí řekla, že ho nemůže tisknout, tak ségra šla ke mě....do práce, a tam jí ho normálně vytiskli...ale jinak jsme s gynekoložkou spokojený, je milá, příjemná, a kvůli tomuhle bychom jí nevyměnili...má naše karty už od začátku co jsme k ní začli chodit...a to už je několik let.. takže abychom si hledali někoho jinýho je zbytečný...jen kvůli tomu.. 🙂

kive76
17. kvě 2010

a petap1: a v kterém že jsi to měsíci?

petap1
17. kvě 2010

ahojkyy: Já pořád říkám, že sázím na dvojčáátka 🙂

petap1
17. kvě 2010

kive: Já dnes končím 2 měsíc a zítra začínáme třetí 🙂

vveru
17. kvě 2010

Ahojkyy, no tak to je super, vím, že se to nemá, ale tak moc závidím. Dneska na mě padá nějaká depka a je mi smutno. ☹

kive76
17. kvě 2010

vveru: já taky závidím

petap1
17. kvě 2010

vveru, kive...hlavu vzhůru, však už to máte za pár za chvilku taky budete hlásit // 😉

kive76
17. kvě 2010

no snad se brzo dočkáme i my 🙂

ahojkyy
17. kvě 2010

baby, dík 🙂
vveru - aj ja som presne takto čítala, že tá a tá otehotnela. A povedala som si: odkedy sa ja túlam tu po tom fóre a ona sa tu objaví, so super fotkou a kľudne si otehotnie skôr ako ja! Nedá sa nezávidieť. Ale vveru, ani vo sne by mi nenapadlo, že to IVF takto vyjde.. len nech to fakt vydrží, už som na to fakt naviazaná..
petap - Ty potvora! 😀 😉

kacmelina
17. kvě 2010

Kive:
Dostala jsem nějakou rýmu, jak jsem se vrátila, takže jsem půl večera kýchala a mám pocit, že se ty stehy roztrhnou. Pak mě celou noc pravá strana břicha bolela, takže jsem se ani moc nevyspala 😖
Lita:
Já mám za sebou 1 potrat a jeden porod, kdy mi syn Tomášek zemřel po čtyřech dnech v inkubátoru. Byla to vina mojí gynekoložky. Ta zase nepoznala myom v děloze, který měl 3x4cm a pořád rostl. Do Gennetu jsme šli jako ke kapacitám, kteří podle nás, když tam dělají, tak by měli být ti nejlepší. A ono ne. Primářka, která mě operovala mi řekla, že po lázních si myslí, že to přijde samo a přirozeně, že už tomu nic nebrání. Radši ani nechci domyslet, co by se stalo, kdyby se mimísek uchytil a ten vak hnisu prasknul říkala. "ještě" že prasknul teď a ve vnitř nebylo mimi. A že to 3 ze 4 doktorů v Gennetu nepoznali, tak to mi nepřijde, jko omyl jednoho.
Jinak já už si nemám co pořídit. Máme staforda, králíka a dva křečky 🙂 Takový malý ZOO 😀 Sice chtěla jsem mu pořídit stafordší slečnu, ale to mi bylo zamítnuto, máme sice obrovský byt, ale s případnými šťěňátky by jsme se sem nevešli. 😖